Richard
21.01.05,09:36
V prípade, že ste sa registrovali na stránke www.porada.sk (http://www.porada.sk/) a vzápätí sa neviete prihlásiť, prosím nasledujte tieto inštrukcie:

Videonávod:
Kliknite tu na spustenie videa (http://www.porada.sk/navod/cookies.htm)

Pozn.: pred lomítkom je anglický názov, za lomítkom slovenský (ale možno nie presný, pretože nemám slovenský explorer... ak môžte napíšte mi slovenské ekvivalenty)

- otvorte si internet explorer
- kliknite na Tools/Nástroje
- vyberte z rolovacieho menu Internet Options/Možnosti internetu
- vyberte záložku Privacy/Ochrana
- nastavte si bežec na úroveň zabezpečenie Medium/Stredne


Alebo ďalšia možnosť:

- otvorte si internet explorer
- kliknite na Tools/Nástroje
- vyberte z rolovacieho menu Internet Options/Možnosti internetu
- vyberte záložku Privacy/Súkromie
- kliknite v kolónke Web Sites/Webové stránky na tlačidlo Edit/Upraviť
- napíšte do kolónky http:/www.porada.sk
- stlačte tlačidlo Allow/Povoliť

Pozn.: V starších verziách Exploreru nájdete tieto možnosti pod záložkou Security!

Problém nastáva kvôli tzv. cookies, kde sa ukladá vaše prihlasovacie meno a heslo. Ak máte zakázané ukladanie cookies, potom sa nemôže uložiť heslo do vášho počítača a vy sa neviete dostať k tým častiam porady, ktoré sú zaheslované pre nečlenov.
SilviaS
03.03.05,09:29
Richard, mám možnosť prihlásiť sa pod svjim menom Paula, keď som tak ako teraz mimo svojho počítača?
vladan
03.03.05,09:30
jasne Pauli, len treba vedieť užívateľské meno a heslo ... najprv odhlásiť SilviuS (na hlavnej stránke úplne dole je odhlásenie) a potom prihlásiť seba ... irtem? Oprobuj :D
SilviaS
03.03.05,09:33
Dík, idem oprobovať. P.
horstik
06.05.05,05:26
Ako sa dostanem do príloh? Som zaregistrovaná a v prílohe mi vypíše tabulku, kde pýta regisráciu.
Janna
06.05.05,05:39
Keď idem na poradu cez internet explorer všetko mi beží v pohode.
Akonáhle otvorím internet cez Firefox pýta odomňa heslo. To sa mám opäť nejako zaregistrovať?
A ešte jedna otázka, cez Firefox mi na Porade chýba ikonka "Najnovšie príspevky".
j.
Viki
06.05.05,13:41
Janna:
ja tiež chodím cez Firefox a všetko v pohode...
Ak v Nástroje/Možnosti/Súkromie - Uložené heslá - dáš možnosť Pamätovať heslá, tak to bude ako v IE
Raz sa prihlásim a už nikde odomňa žiadne heslo nepýta.
A najnovšie príspevky? hmmm ja ich tam mám...
lenkak
06.05.05,16:21
Ja to mám všetko v poriadku aj v IE aj vo Firefoxe.
ondrejvla
06.05.05,16:34
Janna:
ja tiež chodím cez Firefox a všetko v pohode...
Ak v Nástroje/Možnosti/Súkromie - Uložené heslá - dáš možnosť Pamätovať heslá, tak to bude ako v IE
Raz sa prihlásim a už nikde odomňa žiadne heslo nepýta.
A najnovšie príspevky? hmmm ja ich tam mám...
To je krásny výraz : Pamätovať heslá, to si musím zapamätať!
Inak aj ja si zadám Pamätovať heslá a vždy musím heslo napísať, inak ma nepustí, prosím prečo???
Viki
06.05.05,16:48
Jááááj Vlasti to je taký krásny československý výraz :) jak ten povestný apříl :D :D som to trochu poslovenčila...

neviem, neviem prečo... vyskúšam lebo ja sa teraz stále odhlasujem a tak keď sem prídem musím sa tiež prihlásiť ale keď som sa neodhlasovala tak príchodom na poradu som už bola prihlásená... možno sa niečo zmenilo
Vyskúšam a dám vedieť
lenkak
06.05.05,16:48
Ondrejvla ja dokonca nemám ani sprístupnené "Pamätovať heslá" a ide mi to, ale ja to robím tak, že raz som sa prihlásila a keď idem preč z Porady nedám sa odhlásiť, však server ma sám tuším po 15 min. sám odhlási. A nemusím si zadať ani meno ani heslo.
ondrejvla
06.05.05,16:52
Lenka ďakujem. Skúsim sa neodhlásiť.
lenkak
06.05.05,17:23
Potom napíš, či to funguje tak ako chceš.
ondrejvla
06.05.05,18:22
Potom napíš, či to funguje tak ako chceš.
Lenka, funguje to! To :"Pamätovať heslá" je perfektné! Ďakujem za radu na Poradu!
lenkak
06.05.05,18:25
Supeeer........, teším sa s Tebou. Ahoj a pozdrav doma.
ondrejvla
06.05.05,18:34
Ďakujem! Marek sa už dnes domáhal Porady, ale som ho rýchlo usmernila, tak stvrdol na Google.
No a Danka- musí ísť na transplantáciu, nepodarilo sa to zastaviť, lebo hrozí slepota tomu chorému oku. No, čo už, aj o tomto je život.
A ešte prosím ťa Lenka, poraď mi, ako sa dostanem na "Pokec", raz sa mi to podarilo, a teraz márne blúdim, márne hľadám...
lenkak
06.05.05,18:40
Marekovi aj Danke prajem veľa, veľa zdravia, veľmi dobre si tiež viem vážiť zdravie (mám problémy s nohami).
Na "Pokec" sa dostaneš. Prejdi na hocijakú tému Po Porade. Hneď úplne hore sa Ti zobrazia posledné príspevky na "Pokec-u" a potom keď klikneš na "Shoutbox" otvorí sa Ti to v celom okne.
ondrejvla
06.05.05,18:47
Lenka, práve som to objavila! Ďakujem za radu a želám aj ja tebe veľa zdravia. Rada ťa stretávam na Porade.
lenkak
06.05.05,18:48
Aj ja Teba, pre mňa je to kus potešenia.
ondrejvla
06.05.05,18:53
Aj ja Teba, pre mňa je to kus potešenia.
Ďakujem! Veľmi si to vážim, lebo nie každý deň sa podarí stretnúť človeku človeka! A tu na Porade sú určití ľudia, s ktorými aj bolesť menej bolí.
Pá!
lenkak
06.05.05,18:55
A ja som už bola na Shoutboxe a ty tu. Predbiehame sa.
Janna
09.05.05,04:32
Janna:
ja tiež chodím cez Firefox a všetko v pohode...
Ak v Nástroje/Možnosti/Súkromie - Uložené heslá - dáš možnosť Pamätovať heslá, tak to bude ako v IE
Raz sa prihlásim a už nikde odomňa žiadne heslo nepýta.
A najnovšie príspevky? hmmm ja ich tam mám...

Vďaka, ešte jedna otázočka, ja som sa na poradu registrovala minulý rok, a teraz si nepamätám, dávalo sa tam heslo? Lebo ak áno, tak ho už neviem.
Viki
09.05.05,06:06
Heslo získaš cez - FAQ/Užívateľské nastavenia/Stratil som heslo...
Bude to chcieť od Teba e-mailovu adresu, ktorú si uviedla pri registrácii. Nemám s tým skúsenosť.
Tak vyskúšaj :)
Richard
09.05.05,13:35
Vďaka, ešte jedna otázočka, ja som sa na poradu registrovala minulý rok, a teraz si nepamätám, dávalo sa tam heslo? Lebo ak áno, tak ho už neviem.
zadaj nesprávne heslo a systém ťa vyzve či si zabudla heslo..... zadáš email na ktorý si sa tu registrovala a bude ti zaslané heslo... prípadne si ho potom zmeň v nastaveniach....
Janna
10.05.05,04:43
zadaj nesprávne heslo a systém ťa vyzve či si zabudla heslo..... zadáš email na ktorý si sa tu registrovala a bude ti zaslané heslo... prípadne si ho potom zmeň v nastaveniach....
Richard ďakujem. Už fungujem cez Firefox.
Heslo som si zmenila. To pôvodné heslo som si zadala ja? Lebo to bolo havadsky dlhe číslo:)
Richard
10.05.05,07:16
to bolo vygenerované nové heslo...
BEBANT
10.01.06,11:55
Neviem, kam môžem tento svoj problém napísať, ale keď som chcela zadať novú tému práve v kapitole AKO PRACOVAŤ S PORADOU, tak mi vypisalo, že na to nemám právo...tak to skúšam takto...mám aktivované, že ak niekto pridá do Miezd buď príspevok, alebo úplne novú tému, tak ma bude porada na mail informovať...a to aj po správnosti robí...včera ma ale informovala že nový príspevok bol v téme Kratší pracovný čas...téma bola založená niekedy v júli 2005 a ja ani za svet ju neviem nájsť v archíve..na hlavnej stránke PORADA ju cez vyhľadávanie nájdem, ale v archíve nie...
Janka6685
10.01.06,13:32
Neviem, kam môžem tento svoj problém napísať, ale keď som chcela zadať novú tému práve v kapitole AKO PRACOVAŤ S PORADOU, tak mi vypisalo, že na to nemám právo...tak to skúšam takto...mám aktivované, že ak niekto pridá do Miezd buď príspevok, alebo úplne novú tému, tak ma bude porada na mail informovať...a to aj po správnosti robí...včera ma ale informovala že nový príspevok bol v téme Kratší pracovný čas...téma bola založená niekedy v júli 2005 a ja ani za svet ju neviem nájsť v archíve..na hlavnej stránke PORADA ju cez vyhľadávanie nájdem, ale v archíve nie...

Našla som v archíve toto: http://www.porada.sk/archive/index.php/t-16472.html . je to téma, ktorú hľadáš?

Ale hľadať v archíve je dosť nepohodlné. Podľa mňa je lepšie ostať v normálnej podobe porady, lebo ak niečo hľadáš, dá sa to nájsť cez vyhľadávanie. V archíve musíš dosť pracne prejsť všetky názvy tém, aby si našla, čo hľadáš.
maturantka
10.01.06,15:04
Ľudia, prečo ma nechce pustiť do príspevku od Richarda "Zákon o dani z p " - ostatné príspevky mi inú, ale tu žiada nejaké heslo. Keď dám to, čím sa obvykle prihlasujem, hlási, že je nesprávne. Čím to môže byť? Ďakujem.
Janka6685
10.01.06,15:09
Ľudia, prečo ma nechce pustiť do príspevku od Richarda "Zákon o dani z p " - ostatné príspevky mi inú, ale tu žiada nejaké heslo. Keď dám to, čím sa obvykle prihlasujem, hlási, že je nesprávne. Čím to môže byť? Ďakujem.

Ktorý konkrétne? (kto prispel posledný a kedy?)
maturantka
10.01.06,15:40
jani, ďakujem, asi to bol len nejaké krátkodobý výpadok. Už do ide.
Janka6685
10.01.06,15:41
jani, ďakujem, asi to bol len nejaké krátkodobý výpadok. Už do ide.

Tak ti prajem krásny večer.:)
maturantka
10.01.06,17:11
A ja ďakujem za ochotu pomôcť a prajem všetko dobré.
fipina
04.05.06,11:26
Neviem či píšem správne, ale chcela by som vedieť, ako si pozriem, kto a za akú tému či odpoveď mi poslal bod - aby som vedela, komu poďakovať. Raz sa mi to podarilo úplne náhodou, a teraz neviem ako. Skúšam všetko možné, no nejde to.
Tweety
04.05.06,11:27
Neviem či píšem správne, ale chcela by som vedieť, ako si pozriem, kto a za akú tému či odpoveď mi poslal bod - aby som vedela, komu poďakovať. Raz sa mi to podarilo úplne náhodou, a teraz neviem ako. Skúšam všetko možné, no nejde to.Hore na lište tmavomodrej vľavo máš nastavenia, klik tam a zistíš.
Zita5
04.05.06,11:28
Neviem či píšem správne, ale chcela by som vedieť, ako si pozriem, kto a za akú tému či odpoveď mi poslal bod - aby som vedela, komu poďakovať. Raz sa mi to podarilo úplne náhodou, a teraz neviem ako. Skúšam všetko možné, no nejde to.


Klikni si hore na lište vľavo " Nastavenia " a tam všetko budeš vidieť .

Alebo horná lišta klikni SKRATKA a vo vnútri "NASTAVENIA":)
michmar
22.09.06,11:17
V prípade, že ste sa registrovali na stránke www.porada.sk (http://www.porada.sk/) a vzápätí sa neviete prihlásiť, prosím nasledujte tieto inštrukcie:



Pozn.: pred lomítkom je anglický názov, za lomítkom slovenský (ale možno nie presný, pretože nemám slovenský explorer... ak môžte napíšte mi slovenské ekvivalenty)

- otvorte si internet explorer
- kliknite na Tools/Nástroje
- vyberte z rolovacieho menu Internet Options/Možnosti internetu
- vyberte záložku Privacy/Ochrana
- nastavte si bežec na úroveň zabezpečenie Medium/Stredne


Alebo ďalšia možnosť:

- otvorte si internet explorer
- kliknite na Tools/Nástroje
- vyberte z rolovacieho menu Internet Options/Možnosti internetu
- vyberte záložku Privacy/Súkromie
- kliknite v kolónke Web Sites/Webové stránky na tlačidlo Edit/Upraviť
- napíšte do kolónky http:/www.porada.sk
- stlačte tlačidlo Allow/Povoliť

Pozn.: V starších verziách Exploreru nájdete tieto možnosti pod záložkou Security!

Problém nastáva kvôli tzv. cookies, kde sa ukladá vaše prihlasovacie meno a heslo. Ak máte zakázané ukladanie cookies, potom sa nemôže uložiť heslo do vášho počítača a vy sa neviete dostať k tým častiam porady, ktoré sú zaheslované pre nečlenov.

Prepáčte, som začiatočník na porade a tiež mám problémy.Len skúšam , či mi ti pojde.
michmar
22.09.06,11:20
Bomba,funguje to. Ale otázku posielam už dva dni a nič.
lenkak
22.09.06,18:26
musíš najprv založiť novú tému, alebo pridaj otázku taj ako teraz ale aj do správnej témy.
maja
27.09.06,10:23
Mám poradu ako domovskú stránku, ale už druhý deň sa mi zobrazí bez môjho prihlásenia. Keď sa prihlásim tak po otvorení ktorejkoľvek témy ma to zase odhlási. Prečo ????:mad::mad::mad: Kto mi poradí ???:mee:
Richard
27.09.06,11:06
Skús si vymazať cookies (ako? klikni na link):
http://www.porada.sk/t33046-ako-vymazat-cookies.html
maja
29.09.06,09:44
Ďakujem, už mi to funguje :p.
Assea
29.09.06,09:57
Keď som "na porade" v práci všetko mi funguje bez problémov, automaticky ma prihlasuje, ešte sa mi nestalo že by ma odhlásilo alebo čosi podobné...
Keď však chcem ísť na poradu doma je to celkom nemožné...
Akonáhle sa príhlásim a kliknem na nejakú tému hneď ma odhlási... tak sa prihlásim, chcem reagovať na príspevok a opäť ma odhlási...
Aj v práci aj doma pužívam ako prehliadač mozzilu firefox...
cookies mám povolené, neviem čím to môže byť...

neviete poradiť?
Marína
29.09.06,10:08
A máš "odfajknuté" pri hesle Zapamätať si?
Assea
29.09.06,10:29
A máš "odfajknuté" pri hesle Zapamätať si?

veru - mám, no aj keby som nemala, tak by ma nemalo odhlásiť zakaždým keď na stránke niečo urobím (napr. dám vyhľadávať témy, chcem čítať tému, reagovať príspevkom...):mee:
Richard
29.09.06,10:42
veru - mám, no aj keby som nemala, tak by ma nemalo odhlásiť zakaždým keď na stránke niečo urobím (napr. dám vyhľadávať témy, chcem čítať tému, reagovať príspevkom...):mee:


Skús doma urobiť toto:
http://www.porada.sk/t33046-ako-vymazat-cookies.html?highlight=vymaza%BB+cookies
Assea
29.09.06,10:50
Skús doma urobiť toto:
http://www.porada.sk/t33046-ako-vymazat-cookies.html?highlight=vymaza%BB+cookies

myslím že som to skúšala... ale skúsim ešte raz a dúfam že sa to už umúdri... :D PEKNÝ VÍKEND VŠETKÝM
gina36
11.10.06,05:20
neviem ako mám napísať nový príspevok som už prihlásená pod menom gina36 a potrebujem poradiť!!!!! ďakujem všetkým za poomoc a prajem príjemný deň
Marína
11.10.06,05:35
Gina, práve si ten príspevok napísala a ako som si všimla, už si sa tu zorientovala veľmi dobre. Viď:
http://www.porada.sk/t32619-zrazky-zo-mzdy.html
Príspevok, ktorým si tu prispela a príspevok do témy Zrážky zo mzdy si napísala priamo do tém. Ak by si potrebovala založiť novú tému(najprv skúš hore na stránke v okienku Hľadaj... napísať, čo hľadáš, napr.zrážky zo mzdy, a ak nič nenádeš, založ tému), otvor niektorú z porád, ktorej sa Tvoja otázka týka a vľavo dole máš okienko Nová téma. Klikni, daj výstižný názov, aby bolo už z názvu zrejmé, čoho sa otázka bude týkať a napíš svoju otázku.
Doporučujem Ti najprv prečítať si tieto témy:
http://www.porada.sk/faq.php
http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
Gina, vitaj na Porade.
Richard
01.04.07,09:28
Do prvého príspevku ako aj do FAQ som doplnil videonávod na nastavenie prehliadača Internet Explorer, aby Vás neodhlasovalo.
ERRI
31.05.07,09:59
Chcem zmeniť svoje užívateľské meno, ako na to :mad: ?

:)
Olice
31.05.07,10:08
:eek:
Chcem zmeniť svoje užívateľské meno, ako na to :mad: ?

:)
Včera si zadala túto otázku v Porade-Ohlasy,v téme:prihlásil som sa a neviem sa odhlásiť.
Nájdeš si tam aj odpoveď v príspevku č. 18:eek:
ERRI
31.05.07,10:46
Si zlatý, ale určite pochopíš keď ti poviem , že internet mám len pár dní a stále sa učím a čudujem, čo sa tu dá robiť a veľa vecí nechápem a neviem na to prísť. Tvoju radu som vyskúšala aj spolu s viacerými hlavami - neskúsenými, ale márne, neviem sa nejak spojiť s administrátorom, mohol by sedieť pri mne a bolo by to ľahšie.
Ale pokusov mám ešte dosť, ahoj a pekný pracovný deň:---
Zoltán Kovács
31.05.07,10:50
Si zlatý, ale určite pochopíš keď ti poviem , že internet mám len pár dní a stále sa učím a čudujem, čo sa tu dá robiť a veľa vecí nechápem a neviem na to prísť. Tvoju radu som vyskúšala aj spolu s viacerými hlavami - neskúsenými, ale márne, neviem sa nejak spojiť s administrátorom, mohol by sedieť pri mne a bolo by to ľahšie.
Ale pokusov mám ešte dosť, ahoj a pekný pracovný deň:---

Administrátorom tejto stránky je Richard. Pošli mu súkromnú správu s tvojou požiadavkou.
ERRI
31.05.07,10:58
Dík za rada a dúfam, že na toto prídem, keď to poviem doma mojej 18. ročnej dcére ako tu šachujem tak ma vysmeje:o
Olice
31.05.07,11:20
Si zlatý, ale určite pochopíš keď ti poviem , že internet mám len pár dní a stále sa učím a čudujem, čo sa tu dá robiť a veľa vecí nechápem a neviem na to prísť. Tvoju radu som vyskúšala aj spolu s viacerými hlavami - neskúsenými, ale márne, neviem sa nejak spojiť s administrátorom, mohol by sedieť pri mne a bolo by to ľahšie.
Ale pokusov mám ešte dosť, ahoj a pekný pracovný deň:---
Tak pekne po lopate. Aj v tejto téme je prispievateľom Richard, klikni na jeho meno, zobrazia sa Ti riadky: zobraz verejný profil......poslať súkromnú správu - klikni, opíš svoj problém a pošli.
ERRI
31.05.07,11:37
Chlapci moji zlatý, už sa musím smiať koľko máte so mnou roboty, priznávam som také malé chomelo, ale skúsim to, potom sa Vám pochválim až to dnes stihnem, lebo musím aj pracovať.:--- :---
ERRI
01.06.07,10:19
Milí marek15 a Smith už som premenovaná, dokázala som to aj vďaka Vám !
Máte u mňa pivo
Olice
01.06.07,10:25
Milí marek15 a Smith už som premenovaná, dokázala som to aj vďaka Vám !
Máte u mňa pivo
mimotemy Teším sa a mám dobrý pocit spolu s Tebou. Dúfam, že aj dcéra je na Teba hrdá. :D :D :D .
jb0863
15.01.08,15:21
Dobrý podvečer,Som tu nový a chcel by som sa niečo opýtať , ale neviem ako mám zadať otázku,kto mi to vysvetlí?
Ďajem
Zoltán Kovács
15.01.08,15:23
Dobrý podvečer,Som tu nový a chcel by som sa niečo opýtať , ale neviem ako mám zadať otázku,kto mi to vysvetlí?
Ďajem

Teraz si zadal. Vyhladaj si príbuznú tému tvojmu dopytu. A v tej téme máš tlačítko "Odpovedať". Klikneš a môžeš písať. ;)
jamis
15.01.08,15:25
Na hlavnej stránke Porady si vyberieš z okruhu tém. Klikneš na ňu a hore máš tabuľku. Pridať tému /ak chceš novú tému/, klikneš na ňu a ak budeš pozorne čítať, tak na to už prídeš aj sám.
Možno je to moje vysvetlenie chaotické, ale snáď pomôže.

Prajem veľa zdaru.
jb0863
15.01.08,15:44
Takže pozerám , že sa mi to podarilo , už len zadať otázku.
jamis
15.01.08,15:47
Takže pozerám , že sa mi to podarilo , už len zadať otázku.

A prečo by sa Ti to nemalo podariť, veď to nie je tak zložité.
Len zadávaj otázky.
jb0863
15.01.08,15:54
Dobrý podvečer,
Prosím o radu :Práve sa snažím vyplniť daňové priznanie za 4-kvartál 2007 a nastal problém.Neviem čo,kde vpísať.Pomohlo by my keby mi niekto poradil.Dám údaje ,príjem 237000,-Sk s DPH a výdaj 131000,-Sk s DPH.
Prosíííím.
jamis
15.01.08,15:57
Dobrý podvečer,
Prosím o radu :Práve sa snažím vyplniť daňové priznanie za 4-kvartál 2007 a nastal problém.Neviem čo,kde vpísať.Pomohlo by my keby mi niekto poradil.Dám údaje ,príjem 237000,-Sk s DPH a výdaj 131000,-Sk s DPH.
Prosíííím.


zlezaradil
JankaO
15.01.08,16:18
Dobrý podvečer,Som tu nový a chcel by som sa niečo opýtať , ale neviem ako mám zadať otázku,kto mi to vysvetlí?
Ďajem

tak sa skús najprv prelúskať týmto návodom.:)
http://www.porada.sk/faq.php
kaco11
09.05.09,19:12
ahojte, mozno ma niekto podobny problem ako ja. Resp. nenasla som tu nikde odpoved. Mam symbian nokia E 51 kde mam nainstalovanú operu 4.02. Všetky stránky mi fungujú ale na poradu sa neviem prihlásiť. Môže to byť spôsobené tým, že som si zadala pamatanie hesla??? Resp čo sa s tym da robiť. Načitava načítava a potom mi vypíše uplynula doba na na načítanie stránky. Vymazala som historiu, cookies všetko a nende to:mee:. Prosim vie mi niekto pomôct???
alla66
09.05.09,19:31
Máš ten istý problém ako ja, treba opakovať stále a z času na čas sa podarí pripojiť. Akého operátora používaš?
http://www.porada.sk/t63751-p38-co-sa-dialo-dnes-s-poradou.html
kaco11
09.05.09,19:44
t mobile. Len tento problem mi uz trva niekolko tyzdnov. Dnes som si umyselne kvoli tomu nechala aktualizovat verziu opery. Vymazala som cache, proste vsetko a vzdy sa mi to zastavi. Jeden den som to skusala dokonca asi hodinu. Ale komicke je ze predtym mi to fungovalo bez problemov. Nerozumiem tomu. Jedine co som este nespravila neresetovala cely fon. Ale to sa mi moc nechce.
alla66
09.05.09,19:48
Nepomôže, iné stránky fungujú normálne?
kaco11
09.05.09,19:54
bez problemov. Toto je totiz jedina stranka kde som povolila pamatanie si hesla. Ci to nie je kvoli tomu
alla66
09.05.09,20:02
Nie je...ja mám o2...skúšala som i T-Mobile...je to rovnaké....chcela som si dať Orange, ale vidím, že to bude škoda peňazí...
Ak viackrát opakujem, niekedy sa mi podarí načítať...tebe vôbec?
kaco11
09.05.09,20:45
mne vôbec. Hovorím, už niekolko týzdnov. Mám z toho akurat tak nervy. Nevies náhodou ako zrušiť pamatanie si hesla v mobile???
alla66
09.05.09,20:52
Hesla na Poradu? Moje nastavenia ...upraviť možnosti...ale heslo to nerobí...skús za sebou opakovať načítavanie...naskočí to...
kaco11
11.05.09,03:30
Nainstalovala som si druhy prehliadac a ide to zatial super. Zrejme opera ma s tym troska problem
alla66
11.05.09,03:46
Môžeš mi napísať aký prehliadač ?
kaco11
13.05.09,12:47
skyfire. stiahla som ho zo symbianmanie.
alla66
13.05.09,17:53
skyfire. stiahla som ho zo symbianmanie.
DÍK:)
seweranka
19.12.09,15:59
ahojte,ja sa velmi v tom nevyznám,ale mám asi takýto problém.Prihlásiť sa mi ide,dostanem sa aj do nejakej porady,ale v určitom štádiu,napr.ked som si chcela stiáhnuť priloženu tabulku na paušálne príjmy a výdavky mi vyhodilo,že nie som zaregistrovaná.ked som tabulku vyplnila neprijalo ,že už som prihlásena.neviem sa k nej dopracovat.Diki za radu
arizona
19.12.09,19:49
ahojte,ja sa velmi v tom nevyznám,ale mám asi takýto problém.Prihlásiť sa mi ide,dostanem sa aj do nejakej porady,ale v určitom štádiu,napr.ked som si chcela stiáhnuť priloženu tabulku na paušálne príjmy a výdavky mi vyhodilo,že nie som zaregistrovaná.ked som tabulku vyplnila neprijalo ,že už som prihlásena.neviem sa k nej dopracovat.Diki za radu
asi máš málo príspevkov, takže máš menšie "právomoci" ako aktívni členovia...
Niektoré výhody si musíš zaslúžiť ;)
witch
11.02.11,06:21
Ahoj, dnes sa mi stalo, keď som klikla na tému Zoznam veličín používaných v mzdovom účtovníctve , že mi vyskočila hláška, ktorá chcela k prístupu heslo. Bola som prihlásená pod svojím nickom, normálne registrovaná. Mám aj predplateného Draka, takže k mzdovým témam som vždy mala prístup. Môžte mi prosím povedať, kde je problém? Ďakujem.
lenkak
11.02.11,08:15
skús ešte raz, dnes nejako blbne zase Porada.
witch
11.02.11,09:52
skús ešte raz, dnes nejako blbne zase Porada.

Máš pravdu, tému som mala v lište, kde mám svoje posledné príspevky, tam som klikala (chce stále heslo, že je neverejná a), ale keď som si dala túto tému cez vyhľadávanie, tak ju ani nezobrazilo - len Zoznam veličín.. pre 2010. Pre 2011 takú ani nenašlo. Alebo je súkromná??:confused: Isté je, že som do nej neprispievala :rolleyes:


Teraz som sa tam nejako preklikala cez tému Zoznam veličín.. pre 2010. Do tabuľky - už som si ju pozerala. Ale odkaz na téma Zoznam .. 2011 nefunguje - je to nejak zamotané :mee:
Rozalka
20.08.12,16:24
Nechcem rozširovať počet tém, pridám svoju otázku sem:

roky som bola non-stop prihlásená, po zapnutí PC to naskočilo automaticky
určitý čas, možno 3 možno 5 dní, ma stále odhlasuje
čo som urobila zle?

nič som s PC nerobila, mám ho nastavené tak, ako pred týždňom
veronikasad
20.08.12,18:57
Richard, prečo dnes cca od 15,-tej hodiny nefunguje vyhladávanie vlastných príspevkov cez profil ? Nové sa vôbec nezobrazujú ...
Rozalka
20.08.12,19:01
Nechcem rozširovať počet tém, pridám svoju otázku sem:

roky som bola non-stop prihlásená, po zapnutí PC to naskočilo automaticky
určitý čas, možno 3 možno 5 dní, ma stále odhlasuje
čo som urobila zle?

nič som s PC nerobila, mám ho nastavené tak, ako pred týždňom
Nikto nemá podobný problém?
Zita5
20.08.12,19:03
Richard, prečo dnes cca od 15,-tej hodiny nefunguje vyhladávanie vlastných príspevkov cez profil ? Nové sa vôbec nezobrazujú ...

To bolo aj včera a dnes od rána , ja tiež mám s tým problém .
Dáša_
20.08.12,19:12
Nechcem rozširovať počet tém, pridám svoju otázku sem:

roky som bola non-stop prihlásená, po zapnutí PC to naskočilo automaticky
určitý čas, možno 3 možno 5 dní, ma stále odhlasuje
čo som urobila zle?

nič som s PC nerobila, mám ho nastavené tak, ako pred týždňom

podobne, musím sa stále prihlasovať a strašne ma to rozčuluje ...
Rozalka
21.08.12,18:08
podobne, musím sa stále prihlasovať a strašne ma to rozčuluje ...
Ja mám chrome, a ty?
Dáša_
21.08.12,18:19
Ja mám chrome, a ty?

mozilla
KEJKA
21.08.12,18:26
Nechcem rozširovať počet tém, pridám svoju otázku sem:

roky som bola non-stop prihlásená, po zapnutí PC to naskočilo automaticky
určitý čas, možno 3 možno 5 dní, ma stále odhlasuje
čo som urobila zle?
nič som s PC nerobila, mám ho nastavené tak, ako pred týždňom
mne robí to isté, dokonca ma to odhlási počas písania dlhšej odpovede.
Spájala som si to s tým, že som riešila prístup do VšZP a menila som nastavenia.
Poradu som si dala aj do dôveryhodných webov, nič nepomohlo.
mám IE, ale skúšala som aj chrome.
Dáša_
21.08.12,18:31
tuším by sme mali napísať novú tému, aby si Richard všimol :)
Stefan2005
21.08.12,18:34
Vydržať....
Richard sľúbil novú Poradu.
Niekedy na jeseň.
Dovtedy vždy bude niečo haprovať, testujú sa asi nové funkcie, vzhľad...
Ja si dám trocha oddych od skúšania experimentov.
srska
21.08.12,18:36
Vydržať....
Richard sľúbil novú Poradu.
Niekedy na jeseň.
Dovtedy vždy bude niečo haprovať, testujú sa asi nové funkcie, vzhľad...
Ja si dám trocha oddych od skúšania experimentov.stefan, a to takto naostro?
sito
21.08.12,18:43
Tuším pred rokom, tiež v septembri, bola novota a riadne posratá. Dva razy, vraj nestupíš do tej istej rieky.



http://www.youtube.com/watch?v=D6Jn8OLVuW8
KEJKA
21.08.12,19:04
žeby konkuroval praxi drsr?
Indeed
22.08.12,05:57
mne robí to isté, dokonca ma to odhlási počas písania dlhšej odpovede.
Spájala som si to s tým, že som riešila prístup do VšZP a menila som nastavenia.
Poradu som si dala aj do dôveryhodných webov, nič nepomohlo.
mám IE, ale skúšala som aj chrome.

Mne to robí stále, odkedy chodím na Poradu...

A považujem to za uplne normálne,že po niekoľkých minutach ma odhlási

tak sa prihlasim znovu, Firefox si pamätá heslá,tak že stačí len kliknuť....

A ked ma odhlási v rozpísanom prispevku,tak stačí kliknuť na "formátovať príspevok" vtedy vyskočí prihlasovacie okno

a potom celý text čo píšem a možem ho odoslať.

Skor ma trapi hlaška,že "conection was reset" za tým by som sa pozrel , PREČO
Richard
22.08.12,07:27
Všimol som si novú tému, bol v nej odkaz na túto, takže presuňte sa do nej.
Richard
22.08.12,07:28
Novú verziu vyvýjame mimo živej verzii, nemalo by to nijak kolidovať.
mariana11
23.08.12,13:41
Mne to odo dnes nerobí. Celý deň som prihlásená. Včera som čítala túto tému, lebo ma to dosť rozčuľovalo, a zistila som že že nie som sama. Ani neviem čo to spôsobilo, že ma už neodhlasuje. Pozrela som si včera nastavenia porady, či tam nemám niečo zle nastavené, ale nič som nenašla. Tak som si to len pozrela a uložila.