sybila3
15.03.07,18:30
Ahojte, chcela by som si vytlačiť knihu záväzkov, ale tlačí mi to aj s odstránenými dokladmi (prečiarknuté s modrým), čo s tým?
ivab
16.03.07,05:15
Treba cez špeciálny program Killdelete, ktorý si stiahneš bezplatne na stránke cigler soft, odstrániť tie zmazané faktúry a už by to malo byť v poriadku.
Ľuba
16.03.07,05:24
Ahojte, chcela by som si vytlačiť knihu záväzkov, ale tlačí mi to aj s odstránenými dokladmi (prečiarknuté s modrým), čo s tým?
Pred tlačou knihy si daj filter, kde nastavíš len nezmazané doklady.
sybila3
16.03.07,17:31
Kontrolovala som si sumu záväzkov a keď som zrátala prijaté fa a ost.záväzky vychádza mi o dosť nižšia suma ako mi narátalo vo výkaze majetku a záväzkov, neviem prečo?
neznama22
16.03.07,20:12
Do zostavy majetku a zaväzkov ti narata hodnoty z penazneho dennika. Ak si das vyfiltrovat penazny dennik cez Uctovnictvo/Penazny dennik podla pohybu, napr. prijem za tovar a das si sucet, tak ta ista hodnota by sa ti mala zobrazit aj vo Vykaze majetku a zaväzkov.
Do penazneho dennika vstupuju faktury az po uhrade a z penazneho dennika si to berie udaje
Ľuba
17.03.07,05:24
Kontrolovala som si sumu záväzkov a keď som zrátala prijaté fa a ost.záväzky vychádza mi o dosť nižšia suma ako mi narátalo vo výkaze majetku a záväzkov, neviem prečo?

Vytlač si zostavu stav záväzkov a pohľadávok ku dňu a túto kontroluj s výkazmi.
Pru
20.02.08,06:54
Ahojte, chcem sa opýtať, či evidujete NO alebo daň.povinnosť medzi záväzky a pohľadávky v JU alebo v interných dokladoch?
Ľuba
20.02.08,08:44
V záväzkoch a pohľadávkach.