Zavrieť

Porady

kniha záväzkov

Ahojte, chcela by som si vytlačiť knihu záväzkov, ale tlačí mi to aj s odstránenými dokladmi (prečiarknuté s modrým), čo s tým?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivab je offline (nepripojený) ivab

    ivab
    Treba cez špeciálny program Killdelete, ktorý si stiahneš bezplatne na stránke cigler soft, odstrániť tie zmazané faktúry a už by to malo byť v poriadku.

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    sybila3 Pozri príspevok
    Ahojte, chcela by som si vytlačiť knihu záväzkov, ale tlačí mi to aj s odstránenými dokladmi (prečiarknuté s modrým), čo s tým?
    Pred tlačou knihy si daj filter, kde nastavíš len nezmazané doklady.

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    Kontrolovala som si sumu záväzkov a keď som zrátala prijaté fa a ost.záväzky vychádza mi o dosť nižšia suma ako mi narátalo vo výkaze majetku a záväzkov, neviem prečo?

    neznama22 je offline (nepripojený) neznama22

    neznama22
    Do zostavy majetku a zaväzkov ti narata hodnoty z penazneho dennika. Ak si das vyfiltrovat penazny dennik cez Uctovnictvo/Penazny dennik podla pohybu, napr. prijem za tovar a das si sucet, tak ta ista hodnota by sa ti mala zobrazit aj vo Vykaze majetku a zaväzkov.
    Do penazneho dennika vstupuju faktury az po uhrade a z penazneho dennika si to berie udaje

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    sybila3 Pozri príspevok
    Kontrolovala som si sumu záväzkov a keď som zrátala prijaté fa a ost.záväzky vychádza mi o dosť nižšia suma ako mi narátalo vo výkaze majetku a záväzkov, neviem prečo?
    Vytlač si zostavu stav záväzkov a pohľadávok ku dňu a túto kontroluj s výkazmi.

    Pru je offline (nepripojený) Pru

    Pru
    Ahojte, chcem sa opýtať, či evidujete NO alebo daň.povinnosť medzi záväzky a pohľadávky v JU alebo v interných dokladoch?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.