adam
17.03.07,16:57
Mám veľmi dobré skúsenosti s Formikom. Kúpila som si už dávnejšie FormEdik, ale neviem s ním pracovať. Zrejme sa neviem zaregistrovať, pretože mi netlačí formuláre, vlastne tlačí, ale na jeden papier 3/4 formulára a na druhý papier zostávajúcu časť. Takto postupujem pri zaregistrovaní sa : otvorím pomoc ...registrácia...vypíšem údaje, stlačím registrácia, ale nikde nevidím, že by som sa zaregistrovala. Vo Formiku som mala červeným napísané: Oprávnený užívateľ.... Prosím Vás, čo robím zle??
Ďakujem za akúkoľvek radu, čo mi pomôže...
STRELEC
17.03.07,16:03
Neviem sice, čo robíš zle, ale aspoň pre drobné potešenie : plne s Tebou súhlas - je to OK-softvér.
ondrejvla
17.03.07,17:41
Mám veľmi dobré skúsenosti s Formikom. Kúpila som si už dávnejšie FormEdik, ale neviem s ním pracovať. Zrejme sa neviem zaregistrovať, pretože mi netlačí formuláre, vlastne tlačí, ale na jeden papier 3/4 formulára a na druhý papier zostávajúcu časť. Takto postupujem pri zaregistrovaní sa : otvorím pomoc ...registrácia...vypíšem údaje, stlačím registrácia, ale nikde nevidím, že by som sa zaregistrovala. Vo Formiku som mala červeným napísané: Oprávnený užívateľ.... Prosím Vás, čo robím zle??
Ďakujem za akúkoľvek radu, čo mi pomôže...

Adamka, pošli mail p. Korytárovi cez www.rksoft.sk, určite Ti poradí. Tiež som mala problém s tlačením niektorých výkazov, veľmi mi pomohol. Jeho ochota je taká vynikajúca, ako aj tento soft.
adam
17.03.07,18:54
Ďakujem za radu. Chcela som to vyriešiť cez víkend, ale bude to najmúdrejšie tak, ako mi radíš.
Pekný večer...
ondrejvla
19.03.07,15:39
Adamka, písala si už pánu Korytárovi na mail? Možno tvoj problém vyrieši i
toto : údaje o oprávnenom užívateľovi je možné nájsť v okne
O programe - kliknutím do "Menu-Pomoc-O programe ..."
Nech sa ti pracuje dobre s týmto programom.
Muška
19.03.07,22:05
Adamka, počas registrácie si musíš nechať CD v PC.

Nevybrala si ho náhodou po nainštalovaní programu?
adam
21.03.07,09:49
Adamka, písala si už pánu Korytárovi na mail? Možno tvoj problém vyrieši i
toto : údaje o oprávnenom užívateľovi je možné nájsť v okne
O programe - kliknutím do "Menu-Pomoc-O programe ..."
Nech sa ti pracuje dobre s týmto programom.
Tak zaregistrovaná som správne, ďakujem. S pánom Korytárom som včera komunikovale, zatiaľ nevieme, čo je na príčine. Mám mu dnes odfaxovať na ukážku formuláre ako sú vytlačené. Snáď potom na to prídeme, hm...
adam
21.03.07,09:50
Adamka, počas registrácie si musíš nechať CD v PC.

Nevybrala si ho náhodou po nainštalovaní programu?

Ja som inštalovala cez internet, ale už som zistila, že som správne zaregistrovaná...
svedia
20.02.08,12:36
ahojte.. chcela by som sa opýtať ako sa dá vo FORMEDIKU zväčšiť písmo na obálkach? diki
STRELEC
20.02.08,12:56
ahojte.. chcela by som sa opýtať ako sa dá vo FORMEDIKU zväčšiť písmo na obálkach? diki
Mal som podobný problém a poslali mi tento mail:

"Prajem dobrý deň,

prepnete si do Editačného režimu a v Menu/Objekt/Vlastnosti/Text si
nastavíte Typ a formát písma.

S úctou a želaním pekného dňa

Nina Ježíková"

Pomohol. Podľa neho som si urobil vtedy potrebné úpravy a mail odložil, keď na postup zabudnem :). Hodí sa aj teraz, nie?
KEJKA
20.02.08,18:20
ako si stiahnete obsah jedneho formulára do druhého? ide to cez export údajov, ale neviem si to natiahnut do novéh-prázdneho formulára (napr. pri zmene DPPO, alebo DPH tlačiva)
a má to fungovať aj pri preklápani z Formiku do Formediku....tiež som si neporadila-
svedia
12.08.08,16:47
Ahojte skúšam cez formedik vypisovať príjmový listok, ale akosika mi tam hlúpo vyráta DPH, vpíšem ho správne 19% ale ???? prosím poradte...
Katija
13.08.08,09:18
Ahojte skúšam cez formedik vypisovať príjmový listok, ale akosika mi tam hlúpo vyráta DPH, vpíšem ho správne 19% ale ???? prosím poradte...
Ak myslíš nové príjmové a výdavkové pokladničné doklady (s duálnymi cenami Sk/EUR), tak v tých je naozaj pre výpočet DPH použitý zlý vzorec. Cez režim editovanie dokumetu sa dá opraviť.
__________________
Katija:):cool:
Zbaľte nevhodný príspevok pomocou tlačidla http://www.porada.sk/image.php?u=2&type=sigpic&dateline=1200510593
Katija
14.08.08,10:43
:) svedia stiahni si znovu formuláre, už ich v rksofte opravili.
__________________
Katija:):cool:
Zbaľte nevhodný príspevok pomocou tlačidla http://www.porada.sk/image.php?u=2&type=sigpic&dateline=1200510593
šošon
21.04.11,06:37
Zdravím,
mohol by mi prosím niekto dať návod, ako si v tomto prog vytvoriť vlastný formulár ? Nejak to nikde nemôžem nájsť, a v prog mi nejde nápovedu otvoriť (sú tam len názvy tém) ... Dík moc
nesca
21.04.11,06:48
Zdravím,
mohol by mi prosím niekto dať návod, ako si v tomto prog vytvoriť vlastný formulár ? Nejak to nikde nemôžem nájsť, a v prog mi nejde nápovedu otvoriť (sú tam len názvy tém) ... Dík moc
A preklikol si na ďalšiu stranu? Hore 1-10 strana?
KEJKA
21.04.11,06:49
prečo zakladáš novú tému tu
http://www.porada.sk/t88101-formedik.html

ked píšeš otázku do správnej témy?