Zavrieť

Porady

FormEdik

Mám veľmi dobré skúsenosti s Formikom. Kúpila som si už dávnejšie FormEdik, ale neviem s ním pracovať. Zrejme sa neviem zaregistrovať, pretože mi netlačí formuláre, vlastne tlačí, ale na jeden papier 3/4 formulára a na druhý papier zostávajúcu časť. Takto postupujem pri zaregistrovaní sa : otvorím pomoc ...registrácia...vypíšem údaje, stlačím registrácia, ale nikde nevidím, že by som sa zaregistrovala. Vo Formiku som mala červeným napísané: Oprávnený užívateľ.... Prosím Vás, čo robím zle??
Ďakujem za akúkoľvek radu, čo mi pomôže...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    Neviem sice, čo robíš zle, ale aspoň pre drobné potešenie : plne s Tebou súhlas - je to OK-softvér.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    adam Pozri príspevok
    Mám veľmi dobré skúsenosti s Formikom. Kúpila som si už dávnejšie FormEdik, ale neviem s ním pracovať. Zrejme sa neviem zaregistrovať, pretože mi netlačí formuláre, vlastne tlačí, ale na jeden papier 3/4 formulára a na druhý papier zostávajúcu časť. Takto postupujem pri zaregistrovaní sa : otvorím pomoc ...registrácia...vypíšem údaje, stlačím registrácia, ale nikde nevidím, že by som sa zaregistrovala. Vo Formiku som mala červeným napísané: Oprávnený užívateľ.... Prosím Vás, čo robím zle??
    Ďakujem za akúkoľvek radu, čo mi pomôže...
    Adamka, pošli mail p. Korytárovi cez www.rksoft.sk, určite Ti poradí. Tiež som mala problém s tlačením niektorých výkazov, veľmi mi pomohol. Jeho ochota je taká vynikajúca, ako aj tento soft.

    adam je offline (nepripojený) adam

    adam
    Ďakujem za radu. Chcela som to vyriešiť cez víkend, ale bude to najmúdrejšie tak, ako mi radíš.
    Pekný večer...

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Adamka, písala si už pánu Korytárovi na mail? Možno tvoj problém vyrieši i
    toto : údaje o oprávnenom užívateľovi je možné nájsť v okne
    O programe - kliknutím do "Menu-Pomoc-O programe ..."
    Nech sa ti pracuje dobre s týmto programom.

    Muška je offline (nepripojený) Muška

    Muška
    Adamka, počas registrácie si musíš nechať CD v PC.

    Nevybrala si ho náhodou po nainštalovaní programu?

    adam je offline (nepripojený) adam

    adam
    ondrejvla Pozri príspevok
    Adamka, písala si už pánu Korytárovi na mail? Možno tvoj problém vyrieši i
    toto : údaje o oprávnenom užívateľovi je možné nájsť v okne
    O programe - kliknutím do "Menu-Pomoc-O programe ..."
    Nech sa ti pracuje dobre s týmto programom.
    Tak zaregistrovaná som správne, ďakujem. S pánom Korytárom som včera komunikovale, zatiaľ nevieme, čo je na príčine. Mám mu dnes odfaxovať na ukážku formuláre ako sú vytlačené. Snáď potom na to prídeme, hm...

    adam je offline (nepripojený) adam

    adam
    Muška Pozri príspevok
    Adamka, počas registrácie si musíš nechať CD v PC.

    Nevybrala si ho náhodou po nainštalovaní programu?
    Ja som inštalovala cez internet, ale už som zistila, že som správne zaregistrovaná...

    svedia je offline (nepripojený) svedia

    svedia
    ahojte.. chcela by som sa opýtať ako sa dá vo FORMEDIKU zväčšiť písmo na obálkach? diki

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    svedia Pozri príspevok
    ahojte.. chcela by som sa opýtať ako sa dá vo FORMEDIKU zväčšiť písmo na obálkach? diki
    Mal som podobný problém a poslali mi tento mail:

    "Prajem dobrý deň,

    prepnete si do Editačného režimu a v Menu/Objekt/Vlastnosti/Text si
    nastavíte Typ a formát písma.

    S úctou a želaním pekného dňa

    Nina Ježíková"

    Pomohol. Podľa neho som si urobil vtedy potrebné úpravy a mail odložil, keď na postup zabudnem . Hodí sa aj teraz, nie?

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    ako si stiahnete obsah jedneho formulára do druhého? ide to cez export údajov, ale neviem si to natiahnut do novéh-prázdneho formulára (napr. pri zmene DPPO, alebo DPH tlačiva)
    a má to fungovať aj pri preklápani z Formiku do Formediku....tiež som si neporadila-

    svedia je offline (nepripojený) svedia

    svedia
    Ahojte skúšam cez formedik vypisovať príjmový listok, ale akosika mi tam hlúpo vyráta DPH, vpíšem ho správne 19% ale ???? prosím poradte...

    Katija je offline (nepripojený) Katija

    Katija
    svedia Pozri príspevok
    Ahojte skúšam cez formedik vypisovať príjmový listok, ale akosika mi tam hlúpo vyráta DPH, vpíšem ho správne 19% ale ???? prosím poradte...
    Ak myslíš nové príjmové a výdavkové pokladničné doklady (s duálnymi cenami Sk/EUR), tak v tých je naozaj pre výpočet DPH použitý zlý vzorec. Cez režim editovanie dokumetu sa dá opraviť.
    __________________
    Katija
    Zbaľte nevhodný príspevok pomocou tlačidla

    Katija je offline (nepripojený) Katija

    Katija
    svedia stiahni si znovu formuláre, už ich v rksofte opravili.
    __________________
    Katija
    Zbaľte nevhodný príspevok pomocou tlačidla

    šošon je offline (nepripojený) šošon

    šošon
    Zdravím,
    mohol by mi prosím niekto dať návod, ako si v tomto prog vytvoriť vlastný formulár ? Nejak to nikde nemôžem nájsť, a v prog mi nejde nápovedu otvoriť (sú tam len názvy tém) ... Dík moc

    nesca je offline (nepripojený) nesca

    to keby som vedela :-) nesca
    šošon Pozri príspevok
    Zdravím,
    mohol by mi prosím niekto dať návod, ako si v tomto prog vytvoriť vlastný formulár ? Nejak to nikde nemôžem nájsť, a v prog mi nejde nápovedu otvoriť (sú tam len názvy tém) ... Dík moc
    A preklikol si na ďalšiu stranu? Hore 1-10 strana?

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    prečo zakladáš novú tému tu
    http://www.porada.sk/t88101-formedik.html

    ked píšeš otázku do správnej témy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.