bazalka
03.04.07,18:46
:confused: prosím vás, robí niekto zápočty v OMEGE?
Sme materská firma českej spol. a často sa stáva,že si vzájomne započítame viac Fa. Myslím,že dať ich ako uhradené nie je celkom OK...(???)Poradí niekto?:mee:
liba2
03.04.07,20:39
:confused: prosím vás, robí niekto zápočty v OMEGE?
Sme materská firma českej spol. a často sa stáva,že si vzájomne započítame viac Fa. Myslím,že dať ich ako uhradené nie je celkom OK...(???)Poradí niekto?:mee:
Cez IDX vyberieš VZOR s kódom Z (zápočet) .
bazalka
04.04.07,05:44
Liba ďakujem, no akosi mi to nejde...dám si IDX no vo vzore nemám možnosť Z (zápočet), iba "nový doklad" Znamená to, že mám kliknúť na lupku a zadať nový text pod názvom "Zápočet" ?
Dík:)
sta
04.04.07,06:13
Liba ďakujem, no akosi mi to nejde...dám si IDX no vo vzore nemám možnosť Z (zápočet), iba "nový doklad" Znamená to, že mám kliknúť na lupku a zadať nový text pod názvom "Zápočet" ?
Dík:)

A keď si dáš pridať doklad, vľavo hore ako máš "vzor" a je tam okienko : "ID" nemáš tam takú malú šípočku, ktorá Ti rozbalí možnosti a z nej si vyberieš "Z" ako zápočet?
bazalka
04.04.07,06:19
no, nemám, po klik na šípku mi dá možnosť len "nový doklad":(
sta
04.04.07,06:21
no, nemám, po klik na šípku mi dá možnosť len "nový doklad":(

A máš zakúpenú plnú verziu Omegy? Hmm potom jedine skúsiť zavolať do Krosu. Oni Ti určite budú vedieť pomôcť ;)
bazalka
04.04.07,06:25
na to som práve myslela, dík, trápim sa a možno zbytočne:o
sta
04.04.07,06:30
Ešte ma napadlo, ak robíš zápočet so zahraničnou firmou a zápočet je v cudzej mene, tak potom musíš ísť cez zID. Ani tam nemáš možnosť "Z"?
bazalka
04.04.07,06:34
tak s radosťou oznamujem,že som to vyriešila..pre všetkých, kto bude mať podobný problém:

klik na vedľajší obdlžnik (vedľa VZOR) so šípkou / funkcie / nahraď vzory a predkontácie / nahraď všetky / OK
tak....:D a môžem "zápočtovať"
pekný deň:D