Zavrieť

Porady

zápočty v OMEGE

prosím vás, robí niekto zápočty v OMEGE?
Sme materská firma českej spol. a často sa stáva,že si vzájomne započítame viac Fa. Myslím,že dať ich ako uhradené nie je celkom OK...(???)Poradí niekto?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    bazalka Pozri príspevok
    prosím vás, robí niekto zápočty v OMEGE?
    Sme materská firma českej spol. a často sa stáva,že si vzájomne započítame viac Fa. Myslím,že dať ich ako uhradené nie je celkom OK...(???)Poradí niekto?
    Cez IDX vyberieš VZOR s kódom Z (zápočet) .

    bazalka je offline (nepripojený) bazalka

    bazalka
    Liba ďakujem, no akosi mi to nejde...dám si IDX no vo vzore nemám možnosť Z (zápočet), iba "nový doklad" Znamená to, že mám kliknúť na lupku a zadať nový text pod názvom "Zápočet" ?
    Dík

    sta je offline (nepripojený) sta

    sta
    bazalka Pozri príspevok
    Liba ďakujem, no akosi mi to nejde...dám si IDX no vo vzore nemám možnosť Z (zápočet), iba "nový doklad" Znamená to, že mám kliknúť na lupku a zadať nový text pod názvom "Zápočet" ?
    Dík
    A keď si dáš pridať doklad, vľavo hore ako máš "vzor" a je tam okienko : "ID" nemáš tam takú malú šípočku, ktorá Ti rozbalí možnosti a z nej si vyberieš "Z" ako zápočet?

    sta je offline (nepripojený) sta

    sta
    bazalka Pozri príspevok
    no, nemám, po klik na šípku mi dá možnosť len "nový doklad"
    A máš zakúpenú plnú verziu Omegy? Hmm potom jedine skúsiť zavolať do Krosu. Oni Ti určite budú vedieť pomôcť

    sta je offline (nepripojený) sta

    sta
    Ešte ma napadlo, ak robíš zápočet so zahraničnou firmou a zápočet je v cudzej mene, tak potom musíš ísť cez zID. Ani tam nemáš možnosť "Z"?

    bazalka je offline (nepripojený) bazalka

    bazalka
    tak s radosťou oznamujem,že som to vyriešila..pre všetkých, kto bude mať podobný problém:

    klik na vedľajší obdlžnik (vedľa VZOR) so šípkou / funkcie / nahraď vzory a predkontácie / nahraď všetky / OK
    tak.... a môžem "zápočtovať"
    pekný deň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.