alex2
17.04.07,14:18
Dobry den
Potrebujem sa co najskor rozhodnut pre uctovnicky program. Zacinam robit podvojko pre s.r.o. pre jednoosobovku, zatial bez zamestnancov,skladovych kariet atd a je patcom DPH.Preberam podklady z minuleho roka od predoslej uctovnicky, ktora pracovala s Pohodou...ale nevie mi povedat ani typ, pretoze je uz 5 rokov stary...Nikdy som to este nerobila tak neviem podla coho mam vyberat...pocula som vraj je pohoda na nic a stara...bolo mi odporucane basic od sofcomu, ale fakt netusim a este by som chcela vediet ci je problem nahrat podklady z Pohody do ineho programu ak si vyberiem nieco ine...dakujem zatial pekny den
aglv
17.04.07,12:21
Mne sa zdaju najprehladnejsie programy od Krosu.www.kros.sk
Prechod z podkladmi netusim snad Vam oni vedia povedat ci sa to da.
Pohoda ma nijako neoslovila, snad len moj pocit.
endrju
17.04.07,13:59
... este by som chcela vediet ci je problem nahrat podklady z Pohody do ineho programu ...
Nahrať ručne alebo preniesť v elektronickej podobe?
Ručné nahrávanie by nemalo byť problémom. Väčšinou to je dobrý "zácvik" na prácu s novým programom.
Elektronický prenos je tiež vo väčšine prípadov možný, ale s veľkou pravdepodobnosťou také niečo neponúka žiadna firma ako "bonus" k štandardnému programu.

Upozorňujem, že som síce programátor, ale nepoznám detaily ani jedného z vyššie uvedených programov a tak moje vyjadrenie je iba ku všeobecnej otázke a vyplýva z mojich skúseností s inými nemenovanými programami.
UCET
18.04.07,08:17
Skus Alex2 www.kros.sk oni maju vyrieseny prechod z pohody na ich program. A ja som spokojny s ich SW. hlavne ich ochota a sluzby.
fajnovka
18.04.07,10:15
...myslím že nie som sama čo na Pohodu nedá dopustiť a tvrdí že POHODA nie je na nič a stará, ak máte 5 rokov starú verziu, tak si čím skôr zadovážte novšiu - stačí zavolať na ich hot line a poradia ti.
alex2
18.04.07,13:36
Dakujem zatial pekne...prvy stvrtrok idem rucne spracovat dph, pretoze mam velmi malo dokladov a skusim to s tou Pohodou. Volala som tam len mi poradili Pohodu lite - len nechapem preco ak chcem uctovat v podvojku...neva skocim tam osobne a pozriem si, ktora bude korespondovat s touto starou.dik este raz
wictor576
24.04.07,05:35
Ahoj, skus program TRIUMF.NEXT, demo si mozes stiahnut zo stranky www.triumf.sk