Zavrieť

Porady

Volba uctovneho programu

Dobry den
Potrebujem sa co najskor rozhodnut pre uctovnicky program. Zacinam robit podvojko pre s.r.o. pre jednoosobovku, zatial bez zamestnancov,skladovych kariet atd a je patcom DPH.Preberam podklady z minuleho roka od predoslej uctovnicky, ktora pracovala s Pohodou...ale nevie mi povedat ani typ, pretoze je uz 5 rokov stary...Nikdy som to este nerobila tak neviem podla coho mam vyberat...pocula som vraj je pohoda na nic a stara...bolo mi odporucane basic od sofcomu, ale fakt netusim a este by som chcela vediet ci je problem nahrat podklady z Pohody do ineho programu ak si vyberiem nieco ine...dakujem zatial pekny den
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    aglv je offline (nepripojený) aglv

    aglv
    Mne sa zdaju najprehladnejsie programy od Krosu.www.kros.sk
    Prechod z podkladmi netusim snad Vam oni vedia povedat ci sa to da.
    Pohoda ma nijako neoslovila, snad len moj pocit.

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    alex2 Pozri príspevok
    ... este by som chcela vediet ci je problem nahrat podklady z Pohody do ineho programu ...
    Nahrať ručne alebo preniesť v elektronickej podobe?
    Ručné nahrávanie by nemalo byť problémom. Väčšinou to je dobrý "zácvik" na prácu s novým programom.
    Elektronický prenos je tiež vo väčšine prípadov možný, ale s veľkou pravdepodobnosťou také niečo neponúka žiadna firma ako "bonus" k štandardnému programu.

    Upozorňujem, že som síce programátor, ale nepoznám detaily ani jedného z vyššie uvedených programov a tak moje vyjadrenie je iba ku všeobecnej otázke a vyplýva z mojich skúseností s inými nemenovanými programami.

    UCET je offline (nepripojený) UCET

    UCET
    Skus Alex2 www.kros.sk oni maju vyrieseny prechod z pohody na ich program. A ja som spokojny s ich SW. hlavne ich ochota a sluzby.

    fajnovka je offline (nepripojený) fajnovka

    fajnovka
    ...myslím že nie som sama čo na Pohodu nedá dopustiť a tvrdí že POHODA nie je na nič a stará, ak máte 5 rokov starú verziu, tak si čím skôr zadovážte novšiu - stačí zavolať na ich hot line a poradia ti.

    alex2 je offline (nepripojený) alex2

    alex2
    Dakujem zatial pekne...prvy stvrtrok idem rucne spracovat dph, pretoze mam velmi malo dokladov a skusim to s tou Pohodou. Volala som tam len mi poradili Pohodu lite - len nechapem preco ak chcem uctovat v podvojku...neva skocim tam osobne a pozriem si, ktora bude korespondovat s touto starou.dik este raz

    Volba uctovneho programu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.