Richard
18.04.07,10:33
Veľké tlačítka, ktoré na mňa doteraz veľmi vyskakovali som trochu skrotil a nahradil som ich malými. Aby však boli pochopiteľnejšie aj pre menej skúsených +prehľadnejšie, pridal som im aj klasický text funkcie (napr. "cituj").

Najprv je malý obrázok a potom text funkcie. Ak sa Vám ešte zobrazujú pôvodné veľké tlačítka stlačte si F5 alebo refresh aby sa Vám načítali nové :)
endrju
18.04.07,10:34
Všimli sme si ;) Avšak ako x * 17násť roční si budeme musieť chvíľu zvykať na tie "blšky".
Zrak pri intenzívnom používaní počítačov dostáva "zabrať" :cool:
liba2
18.04.07,10:37
ktoré tlačítka ? a ktoré blšky ? v mojom PC je všetko po starom :---
Tweety
18.04.07,10:39
ktoré tlačítka ? a ktoré blšky ? v mojom PC je všetko po starom :---
Stlač F5 a máš to menšie.:---
Melnick
18.04.07,10:40
Jááááá máááám nóóóóvééééééé.:--- :--- :---
liba2
18.04.07,10:42
ty brďo - zase sa musím niečo nové učiť....
katkaj
18.04.07,10:53
ty brďo - zase sa musím niečo nové učiť....

Trošku zle sa na to kliká,lebo sa mi tam vždy neukazuje aj text ale len znak.
Človek sa musí na to trochu viac sústrediť ako doteraz ;)
Pepa
18.04.07,10:55
Hádam ma nikto "nezbije" - nové tlačítka sa mi nepáčia.
Tweety
18.04.07,10:57
Hádam ma nikto "nezbije" - nové tlačítka sa mi nepáčia.
Pôsobia ako opravy a škrtance pani učiteľky v škole.
endrju
18.04.07,11:07
Pôsobia ako opravy a škrtance pani učiteľky v škole.
No, "grafika" je z môjho pohľadu celkom O.K. :) Takže je to asi vec "vkusu".

Azda by nezaškodili trochu väčšie rozostupy medzi tlačidlami. Vtedy by "triafanie" bolo jednoduchšie.
Melnick
18.04.07,11:09
Pôsobia ako opravy a škrtance pani učiteľky v škole.
Tak ,to si vystihla úplne presne.
Tweety
18.04.07,11:10
No, "grafika" je z môjho pohľadu celkom O.K. :) Takže je to asi vec "vkusu".
Grafika OK, ale na prvý pohľad mi to pripomína otvorený a poopravovaný zošit od pani učiteľky.
endrju
18.04.07,11:12
Grafika OK, ale na prvý pohľad mi to pripomína otvorený a poopravovaný zošit od pani učiteľky.

Je to asi tým, že ako 17násť ročný som už na také niečo stihol zabudnúť ;)
Richard
18.04.07,11:22
Dal som to menšie kvôli lepšej prehľadnosti, predsa len viac sa príspevky čítajú ako editujú.

Rozostupy sú podľa mňa fajn, veď sú tam celé slová klikateľné, nielen obrázky...

Aj mne sa niektoré autá nepáčia, keď ich prvý krát ukážu, až neskôr si ich obľúbim xixi, dúfam že to bude rovnako aj u Vás :)
Mňa už tie staré tlačítka nudili :)
Tweety
18.04.07,11:24
Dal som to menšie kvôli lepšej prehľadnosti, predsa len viac sa príspevky čítajú ako editujú.

Rozostupy sú podľa mňa fajn, veď sú tam celé slová klikateľné, nielen obrázky...

Aj mne sa niektoré autá nepáčia, keď ich prvý krát ukážu, až neskôr si ich obľúbim xixi, dúfam že to bude rovnako aj u Vás :)
Nepísala som to ako negatívnu kritiku, iba tak, že mi to pripomenulo školské časy.:)
Richard
18.04.07,11:26
Ok no problem :)
Melnick
18.04.07,11:27
Nepísala som to ako negatívnu kritiku, iba tak, že mi to pripomenulo školské časy.:)
Presne tak som to pochopila aj ja. Andrej ja ešte len budem mať 17 takže to mám ešte čerstvé v pamäti. A vnímam to ako Tweety- páči sa mi to -ale pripomenulo mi to niečo ,veď už viete čo.:) :) :)
Richard
18.04.07,11:35
Nepísala som to ako negatívnu kritiku, iba tak, že mi to pripomenulo školské časy.:)

no neviem či to môžem takto podať, ale spomienky na detstvo bývajú príjemné, takže pozitívna asociácia je super :)



....hoci nie každý má pozitívne asociácie práve so školou :) :) :)
Melnick
18.04.07,11:39
Vieš Richard,tie odstrašujúce znaky v škole boli červenééééééé:D :D :D
Paula
18.04.07,11:40
Mňa tlačítka milo prekvapili, vniesli na Poradu kúsok "hravosti" :) , akoby aj nôtili .
katkaj
18.04.07,11:40
Dal som to menšie kvôli lepšej prehľadnosti, predsa len viac sa príspevky čítajú ako editujú.

Rozostupy sú podľa mňa fajn, veď sú tam celé slová klikateľné, nielen obrázky...

Aj mne sa niektoré autá nepáčia, keď ich prvý krát ukážu, až neskôr si ich obľúbim xixi, dúfam že to bude rovnako aj u Vás :)
Mňa už tie staré tlačítka nudili :)


Richard asi je niekde problém ale ja mám tie celé slová klikateľné len v prvom príspevku a potom to mám v tvare že text mám len pri súhlasím
Pepa
18.04.07,11:44
Dal som to menšie kvôli lepšej prehľadnosti, predsa len viac sa príspevky čítajú ako editujú.

Rozostupy sú podľa mňa fajn, veď sú tam celé slová klikateľné, nielen obrázky...

Aj mne sa niektoré autá nepáčia, keď ich prvý krát ukážu, až neskôr si ich obľúbim xixi, dúfam že to bude rovnako aj u Vás :)
Mňa už tie staré tlačítka nudili :)
:D:D Riško veď šak dobre - len som si povedala svoj názor.
Pepa
18.04.07,11:49
Richard asi je niekde problém ale ja mám tie celé slová klikateľné len v prvom príspevku a potom to mám v tvare že text mám len pri súhlasím
Ja ta mám už len "znáčiky".
ALDA
18.04.07,11:54
Mňa už tie staré tlačítka nudili :)[/quote]


Riško, dúfam, že sa budeš ešte nudiť a prinesieš ešte aj iné milé novinky:D

PS: Pokiaľ nemusím použiť lupu tak som spokojná:)
endrju
18.04.07,11:54
Dal som to menšie kvôli lepšej prehľadnosti, predsa len viac sa príspevky čítajú ako editujú.
Rozostupy sú podľa mňa fajn, veď sú tam celé slová klikateľné, nielen obrázky...

Avšak citovanie je veľmi obľúbená športová disciplína na Porade. :cool:


Aj mne sa niektoré autá nepáčia, keď ich prvý krát ukážu, až neskôr si ich obľúbim xixi, dúfam že to bude rovnako aj u Vás :)
Hm, s autami to je podobné aj u mňa. Je však veľmi zaujímavé, že pri pohľade na bankovky takýto pocit nemávam. Najmä vtedy nie, ak na nich pozorujem zvýšený výskyt núl :rolleyes:


Mňa už tie staré tlačítka nudili :)
Aj mňa. S týmto tvrdením vyslovujem obrovský SÚHLAS :)
Tweety
18.04.07,14:01
Mňa tlačítka milo prekvapili, vniesli na Poradu kúsok "hravosti" :) , akoby aj nôtili .
Takže si tiež blízko škole, však? Veď škola bola a je hrou, nie?:)
Richard
18.04.07,14:07
Richard asi je niekde problém ale ja mám tie celé slová klikateľné len v prvom príspevku a potom to mám v tvare že text mám len pri súhlasím

Celkom nechápem ako to môže byť. Môžeš mi poslať printscreen? Testoval som to vo firefoxe aj v exploreri, problém tam nie je a ani neviem prečo by mal byť. Je to obyčajný text...

Keď vidno obrázok, musí byť vidno aj text...
ALDA
18.04.07,14:58
Celkom nechápem ako to môže byť. Môžeš mi poslať printscreen? Testoval som to vo firefoxe aj v exploreri, problém tam nie je a ani neviem prečo by mal byť. Je to obyčajný text...

Keď vidno obrázok, musí byť vidno aj text...

Riško asik sme také hravé, že text prehliadame? Fakt je text iba :súhlasím.
endrju
18.04.07,15:02
Ja to vidím takto. Na prvom príspevku mám aj texty pri ikonkách na ostatných vidím iba ikonky.
Asi na toto myslela aj Katka. ;)
Tweety
18.04.07,15:03
Zita5
18.04.07,15:04
Ja som už stláčala aj F5 a stále mám aj malé tlačítka aj veľké ....:rolleyes:
camelfly
18.04.07,15:04
no ja zase aj s tlacitkami ;) :)


PS: doplnam, uz tam tie tlacitka velke nemam, len co som to sem hodila, uz sa stratili :)
endrju
18.04.07,15:05
Guláš, povedal by som ;)
Ale radšej mám rezník :cool:
Paula
18.04.07,15:05
Skromne priznávam, že vidím všetky ikonky aj texty - u seba, aj u vás . A sú aj použiteľné, nielen viditeľné ;)
Tweety
18.04.07,15:07
Skromne priznávam, že vidím všetky ikonky aj texty - u seba, aj u vás . A sú aj použiteľné, nielen viditeľné ;)
Pripomenula si mi reklamu, ja už nemusím, ja ho vidím:---
endrju
18.04.07,15:08
Aj u mňa to isté, ale Andrejko, je tam iba jeden text- súhlasím, nemvidím iný.
Hovoríš o situácii o tom, čo vidíš keď sa nastavíš na obrazovke na rovnakú pozíciu, akú som zosnímal na svojom počítači?

Je to "vrch" strany 3 v tejto téme.
endrju
18.04.07,15:09
Skromne priznávam, že vidím všetky ikonky aj texty - u seba, aj u vás . A sú aj použiteľné, nielen viditeľné ;)
No, keď si taká šikovná, prosím, poutieraj môj oprskaný monitor :D Ďakujem ;)
Richard
18.04.07,15:35
Ja to vidím takto. Na prvom príspevku mám aj texty pri ikonkách na ostatných vidím iba ikonky.
Asi na toto myslela aj Katka. ;)

divné pozriem sa na to...
Melnick
18.04.07,15:45
Zita5
18.04.07,15:46
Melnick
18.04.07,15:47
Ale však aj ja mám také .....ako Ty ...:rolleyes: :)
tak potom máš aj Ty protekciu Zitka.:D :D :D
Tweety
18.04.07,15:49
tak potom máš aj Ty protekciu Zitka.:D :D :D
Ste protekčné deti, či čo?:--- Ja sa nehrám.
Zoltán Kovács
18.04.07,15:52
liba2
18.04.07,16:06
no ja mám všetky značky, ale okrem slova súhlasím, nemám žiadny iný text - ale je mi to jedno :)
Zita5
18.04.07,16:14
Ja napríklad nemôžem ani odpovedať na SS , chýba mi tlačítko pre odpoveď mám len toto čudo ....... že ......PREPOŠLI ...
Zita5
18.04.07,16:23
Ste protekčné deti, či čo?:--- Ja sa nehrám.

Jaj Majka , niekto si to vie zariadiť ;) ako ja a Melnick :)
Tweety
18.04.07,16:25
Jaj Majka , niekto si to vie zariadiť ;) ako ja a Melnick :)
Tak je to teda, ale ja za to mám možnosť odoslať SS:) .
Paula
18.04.07,16:28
Ja napríklad nemôžem ani odpovedať na SS , chýba mi tlačítko pre odpoveď mám len toto čudo ....... že ......PREPOŠLI ...

odpovedám cez prepošli :cool:
Zita5
18.04.07,16:39
odpovedám cez prepošli :cool:

Áno dá sa , ale musíš písať nick ...komu ...a to ja väčšinou vždy zabudnem :--- tak sa musím vracať ,zisťovať a veci podobné , to už nie je na mojich 17-...;)
Pepa
18.04.07,16:53
Zita5
19.04.07,05:26
Ja napríklad nemôžem ani odpovedať na SS , chýba mi tlačítko pre odpoveď mám len toto čudo ....... že ......PREPOŠLI ...


Už to mám v poriadku . ;)
Zoltán Kovács
17.10.07,05:03
Ako som si všimol porada má nový look. Páči sa mi, tá modrá farba je jasnejšia. Nové usporiadanie šetrí aj miesto na obrazovke. ;)
bv_alexandra
17.10.07,05:24
Len mne odvtedy ako sa zaviedli tie menšie tlačítka nefunguje tlačítko :
http://www.porada.sk/images/buttons/quickreply.gifodpovedať, ostatné mi idú ok.:rolleyes: