Zavrieť

Porady

Nové tlačítka

admin
Veľké tlačítka, ktoré na mňa doteraz veľmi vyskakovali som trochu skrotil a nahradil som ich malými. Aby však boli pochopiteľnejšie aj pre menej skúsených +prehľadnejšie, pridal som im aj klasický text funkcie (napr. "cituj").

Najprv je malý obrázok a potom text funkcie. Ak sa Vám ešte zobrazujú pôvodné veľké tlačítka stlačte si F5 alebo refresh aby sa Vám načítali nové
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Melnick Pozri príspevok
tak potom máš aj Ty protekciu Zitka.
Ste protekčné deti, či čo? Ja sa nehrám.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Melnick Pozri príspevok
oceňujem súhlasím cituj odpoveď


Ja mám takéto pekné. Mám protekciu v tejto škole ,alebo čo?
Tiež mám takéto tlačítka. A páčia sa.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

no ja mám všetky značky, ale okrem slova súhlasím, nemám žiadny iný text - ale je mi to jedno
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja napríklad nemôžem ani odpovedať na SS , chýba mi tlačítko pre odpoveď mám len toto čudo ....... že ......PREPOŠLI ...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Tweety Pozri príspevok
Ste protekčné deti, či čo? Ja sa nehrám.
Jaj Majka , niekto si to vie zariadiť ako ja a Melnick
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zita5 Pozri príspevok
Jaj Majka , niekto si to vie zariadiť ako ja a Melnick
Tak je to teda, ale ja za to mám možnosť odoslať SS .
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Zita5 Pozri príspevok
Ja napríklad nemôžem ani odpovedať na SS , chýba mi tlačítko pre odpoveď mám len toto čudo ....... že ......PREPOŠLI ...
odpovedám cez prepošli
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Paula Pozri príspevok
odpovedám cez prepošli
Áno dá sa , ale musíš písať nick ...komu ...a to ja väčšinou vždy zabudnem tak sa musím vracať ,zisťovať a veci podobné , to už nie je na mojich 17-...
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

Melnick Pozri príspevok
oceňujem súhlasím cituj odpoveď


Ja mám takéto pekné. Mám protekciu v tejto škole ,alebo čo?
Teeeeeeeda - takéto sa aj mne páčia - lenže ja mám len znaky a súhlasím - také sa mi nepáči.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Ja napríklad nemôžem ani odpovedať na SS , chýba mi tlačítko pre odpoveď mám len toto čudo ....... že ......PREPOŠLI ...

Už to mám v poriadku .
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Ako som si všimol porada má nový look. Páči sa mi, tá modrá farba je jasnejšia. Nové usporiadanie šetrí aj miesto na obrazovke.
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Len mne odvtedy ako sa zaviedli tie menšie tlačítka nefunguje tlačítko :
odpovedať, ostatné mi idú ok.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať