zuzulka1102
18.04.07,15:39
Zdravim. chcela by som poziadat o pomoc nejakych sikovnych ludi s fantaziou. byvam v mensom mestecku a chcela by som tu otvorit nieco nove. mohli by ste mi poradit co by sa hodilo do maleho mestecka? nieco koli comu musime chodit do vacsich miest. dakujem:confused:
misomiso
18.04.07,14:11
Danový Urad??? McDonald???
Muška
18.04.07,14:18
:D:D:D:D:D - podotýkam, že mám oprskaný monitor
zuzulka1102
18.04.07,14:39
no mcdonald sa tu neoplati robit lebo tu uz je vela takych fast foodov.. rozmyslala som nad nejakym obchodikom.. nieco zvlastne... nieco co tu este nebolo...hmm ale co?
misomiso
18.04.07,14:41
Vy sa z toho smejete, ale pre mna je DU a McDonald skutocne symbolom velkeho mesta...:)

Zuzulka, problem je v tom, ze na jednej strane spravne uvazujes, rozbehnut nieco vynimocne, na druhej strane uz v otazke si odporujes. Chces poradit nieco, co by bolo vhodne na male mesto, a sucasne pises, ze za tym ludia zvyknu cestovat do vacsich miest.

No - to je ten problem. Oni za tym cestuju do velkych miest, pretoze v malom meste by sa tento druh podnikania neuzivil. Za cim ludia cestuju? (Okrem zamestnania?) Su to prave sidla uradov, a potom velke obchody s velmi bohatou ponukou tovaru (Baumax, Ikea) a potom kultura. Skus ale na malom meste zalozit operu...

Mysim, ze jedine co Ti zostava, je uvazovat nad tym, co v Tvojom KONKRETNOM meste ludom chyba, bez ohladu na to, ci je to male alebo velke mesto (okrem toho to je tiez relativny pojem).

Okrem toho ja by som aj trocha uvazoval, v com mam skusenosti a k comu mam aj trocha vztah. Tych veci, co v meste mozu chybat moze byt spusta - autobazar, realitka, lekaren, interent cafe - ale vybrat si musis sama.
Zita5
18.04.07,14:56
:D:D:D:D:D - podotýkam, že mám oprskaný monitor

mimotemy Muška prepáč , ale ak Ti prišlo na um to čo mne ....myslím predmet podnikania , tak aj ja mám celý monitor oprskaný .Ja si myslím že, to by šlo všade .


Prosím neberte to odo mňa zle ,vopred sa ospravedlňujem , ale musela som zareagovať na príspevok Mušky ...
zuzulka1102
18.04.07,19:18
no asi som to velmi nepochopila s tym oprskanym monitorom.. .. rozmyslala som aj otvorit si obchodik s vecami na tuning..
misomiso
18.04.07,19:31
:D Zuzi no za čím myslíš sa často chodí do veľkých miest ? a hlavne tí čo majú "vocásky"...:D

no,no vy dve ;)

Ale ved aj na to sa da vymysliet tuning. Vam nechodia take spamy ohladne predlzovanie penisu???
zuzulka1102
18.04.07,19:31
hehe vdaka.. ze mi to skor nedoslo...
zuzulka1102
18.04.07,19:33
no dost bolo srandy... uz mi sibe z tohto vsetkeho... velmi uvazujem nad tym tuningom
zuzulka1102
18.04.07,19:34
a misko ja som sa ti nesmiala z toho napadu na danovy urad ale u nas jeuz danovy urad... tak neviem ako by to ficalo keby tu bol este jedne
misomiso
18.04.07,19:39
hehe vdaka.. ze mi to skor nedoslo...
Prepac... uz je vecer a vsetci sme unaveni... Kadopadne budeme nadalej dumat nad Tvojim podnikatelskym planom.:)
zuzulka1102
18.04.07,19:43
slavica .. ja mam priatela co je do toho macher dost a ten mi to v podstate poradil... ma vela kamaratov co su do toho blazni a vsetci sa stazuju ze musia kupovat veci na internete ze tu nic take nie je.. a misko dakujem za dumanie nad mojim problemom ... ste zlati ze chcete pomoct
Melnick
18.04.07,19:43
Bacha ,aby si potom nevypadla z okna Slávka.:D :D :D
zuzulka1102
18.04.07,19:54
no tak to skús, len musíš mať zrejme dosť široký záber sortimentu, ale hlavné bude, ak ťa bude mať kto podporiť a poradiť ti v tom.. a veľká reklama s obrovským balíkom "chuti" k tomu veľa urobí, tak nech máš dobré nápady ;)
dakujem pekne.. a co myslis tym reklamu s velkym balikom chuti?
zuzulka1102
18.04.07,20:03
myslela som to skôr osobitne, reklama-aby vedelo o tebe čo najviac "tunigzanietencov" /ak budeš mať žiadaný sortiment, čo ti iste poradí tvoj kamoš.../ reklama sa roznesie rýchlo medzi tých chalaniskov...:) a ak budeš mať obrovskú chuť v tom podnikať, tak to dokážeš.
dakujem si zlata... a ty v niecom podnikas?
zuzulka1102
18.04.07,20:05
hej, pozri SVB ;) , ale to je skôr charita :D :D , ale baví mato....
co je SVB.......
zuzulka1102
18.04.07,20:12
kuk na tú čiernu lištu čo máš na obrazovke hore...a tam sú jednotlivé porady...
aha jasne... no co uz som tu prvy krat dnes
Melnick
18.04.07,20:16
aha jasne... no co uz som tu prvy krat dnes
Na nováčika si celkom dobre vedieš. Vitaj v klube. :D
zuzulka1102
18.04.07,20:20
Na nováčika si celkom dobre vedieš. Vitaj v klube. :D
dakuujeeem:D
Muška
18.04.07,20:21
Zuzulka pripájem sa k Majke , som rada, že sme Ťa "poznámkami" neodradili :D, ale to už sme trošku predepkované. Tak vitaj medzi nami :):):)

P.S.
Druhý krát , keď budeš zakladať tému, tak zadaj text ktorý hovorí o tom aký máš problém
klikni sem tu je návod od Richarda http://www.porada.sk/faq.php?faq=vb_read_and_post#faq_nova_tema_otazka
zuzulka1102
18.04.07,20:24
Zuzulka pripájem sa k Majke , som rada, že sme Ťa "poznámkami" neodradili :D, ale to už sme trošku predepkované. Tak vitaj medzi nami :):):)

P.S.
Druhý krát , keď budeš zakladať tému, tak zadaj text ktorý hovorí o tom aký máš problém
klikni sem tu je návod od Richarda http://www.porada.sk/faq.php?faq=vb_read_and_post#faq_nova_tema_otazka
a takto to nemoze ostat ako to mam?
Muška
18.04.07,20:24
Alebo mrkni aj sem, tu sú pravidlá porady:
http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
Muška
18.04.07,20:25
a takto to nemoze ostat ako to mam?

Zuzulka názov "Pomôžte prosím" ozaj o ničom nevypovedá....myslela som si, že Ťa prepadli :D
Muška
18.04.07,20:27
...jéžiš Muškáááá ja som to ešte nečítala, čo teraz :eek:
No, Slávka...neviem, neviem.....nováčikom je odpustené :)

Ale čo už s ostrieľaným poraďákom :rolleyes:
zuzulka1102
18.04.07,20:27
Zuzulka názov "Pomôžte prosím" ozaj o ničom nevypovedá....myslela som si, že Ťa prepadli :D
takze staci zmenit nazov nie?
zuzulka1102
18.04.07,20:28
prepadli ju podnikateľské myšlienky... ale aj keď sa to nemá, zaujalo to ;)
hlavne je zaujat....
Muška
18.04.07,20:32
Zuzulka, len to nerob v nejakom exponovanom období, lebo namiesto kvalitných odpovedí ....môžeš dostať také odpovede ako boli na začiatku tejto témy.

klikni napr. http://www.porada.sk/t49207-pomooooooooc.html?highlight=zlomil
Melnick
18.04.07,20:33
prepadli ju podnikateľské myšlienky... ale aj keď sa to nemá, zaujalo to ;)

Neodvádzaj pozornosť od trestu. Niečo Ti vymyslíme . Napríklad : neopováž stratiť svoj humor,tak a je to.
zuzulka1102
18.04.07,20:34
Zuzulka, len to nerob v nejakom exponovanom období, lebo namiesto kvalitných odpovedí ....môžeš dostať také odpovede ako boli na začiatku tejto témy.

klikni napr. http://www.porada.sk/t49207-pomooooooooc.html?highlight=zlomil
no jo.. ale tak co mam to teraz zmenit alebo co?... aj tak nechapem ako by som to nabuduce mala urobit.. ale v poho.. to mozno bude tym kolko je hodin
zuzulka1102
18.04.07,20:35
alebo staci ked nabuduce dam len iny nazov? nejaky vystizny?
misomiso
18.04.07,20:36
Joj - ale ste sa tu baby roztrkotali. :) Hajdy spat...
zuzulka1102
18.04.07,20:36
mne sa dako do postele nechce....
Muška
18.04.07,20:38
Zuzulka,
v pohode, si nováčik, tak Ťa usmerníme.
Predtým než založíš tému, tak skús najskôr do okienka "Vyhľadávanie" mrknúť, či už také témy sú tu neni rozoberané.....lebo ak je ich mnoho, tak sa už niekedy poraďákom nechce dookola odpovedať na to isté.

Ak nenájdeš ani tak odpoveď , tak založ novú tému....v oblasti ktorej sa to týka /to si urobila správne/ no a hlavne výstižne daj svojej téme názov /čo si tentokrát urobila nesprávne/......mala si ju nazvať napr. Tipy na podnikanie.

Teraz to už nerieš :)....to je dobudúcna.
Muška
18.04.07,20:39
Joj - ale ste sa tu baby roztrkotali. :) Hajdy spat...
Miško, Tvoj prvý príspevok nemal chybu :D
zuzulka1102
19.04.07,08:43
tak co prisiel niekto na nieco zaujimave?
celas
19.04.07,09:18
bývam na dedine a mne chýba pedikúra. Čo tak nejakú pedikúru aj s masážou nožičiek???:)
sta
19.04.07,09:36
tak co prisiel niekto na nieco zaujimave?

Mňa napadla cestovka :)
misomiso
19.04.07,09:40
No vidite, stale sme sa nedostali od toho sexu. Cestovka by mohla organizovat "cesty kolem světa" ako v tej znamej Ceskej komedii s Bolkom Polivkom "Dedictvi, aneb Kurv...."
sta
19.04.07,09:41
No vidite, stale sme sa nedostali od toho sexu. Cestovka by mohla organizovat "cesty kolem světa" ako v tej znamej Ceskej komedii s Bolkom Polivkom "Dedictvi, aneb Kurv...."


:D :D :D :D :D
Zita5
19.04.07,09:48
No vidite, stale sme sa nedostali od toho sexu. Cestovka by mohla organizovat "cesty kolem světa" ako v tej znamej Ceskej komedii s Bolkom Polivkom "Dedictvi, aneb Kurv...."


No a už sme doma .......;) :) Ešte som Vám ja nenapísala ten môj podnikateľský nápad , ktorý ma tak pri Muškinom príspevku rozosmial......ale už je teplo ..teplo ....už ste pri Polívkovi ...:)
zuzulka1102
19.04.07,09:52
Mňa napadla cestovka :)
no ta cestovka tiez nie je zly napad.. ale nemam v tej oblasti absolutne ziadne skusenosti
Zita5
19.04.07,09:54
Zuzka čo je to menšie mestečko , koľko to má obyvateľov ?
sta
19.04.07,09:56
no ta cestovka tiez nie je zly napad.. ale nemam v tej oblasti absolutne ziadne skusenosti

Ja tiež nie :rolleyes: ale myslela som takú, ktorá by ponúkala zájazdy viacerých "väčších", "známejších" cestoviek. Ty by si s nimi mala zmluvu a ponúkala ich zájazdy. Vlaste je to asi akési sprostredkovanie. Myslím, že je to pre človeka pohodlnejšie, keď príde na jedno miesto, tam si pozrie katalógy viacerých cestoviek (nemusí ich obiehať jednotlivo), alebo má nejakú konkrétnu predstavu o dovolenke a Ty mu vieš povedať, čo ktorá cestovka ponúka. ;)
zuzulka1102
19.04.07,10:21
Zuzka čo je to menšie mestečko , koľko to má obyvateľov ?
okolo 25 000
zuzulka1102
19.04.07,10:22
Ja tiež nie :rolleyes: ale myslela som takú, ktorá by ponúkala zájazdy viacerých "väčších", "známejších" cestoviek. Ty by si s nimi mala zmluvu a ponúkala ich zájazdy. Vlaste je to asi akési sprostredkovanie. Myslím, že je to pre človeka pohodlnejšie, keď príde na jedno miesto, tam si pozrie katalógy viacerých cestoviek (nemusí ich obiehať jednotlivo), alebo má nejakú konkrétnu predstavu o dovolenke a Ty mu vieš povedať, čo ktorá cestovka ponúka. ;)
no celkom fajny napad.. este to prekonzultujem s kamoskou... chceme to robit spolu... podnikat...
zuzulka1102
19.04.07,10:26
a nie je k tomu potrebna vysoka skola?
kukolar
19.04.07,12:23
ja ti poviem takto, v nasom meste NITRA je vela obchodov. Ale vela obchodov krachuje ale aj vznika taky prirodzeny cyklus. Napr. ja by som ti odporucil zahradkasrke potreby kedze to mestecko ma okolo 25000 oby. tak predpokladam ze tam prevazuju RD. U nas na trznici otvorili teraz nove zahradkarske potreby maju tam vsetko od semien az po ryle, hadice na polievanie atd. Ked tam pridem v tom obchode je stale okolo 20 zakaznikov.
Nasli spravne miesto pre ten obchod.
Preto netreba hladat nic nove ale treba umiestnit svoj obchod alebo sluzby na spravne miesto a mat kvalitny vyber produktov.
A zalezi aj od toho kolko mate peniazkov.
biaaa
19.04.07,12:47
Myslim ze plati zasada 4P product price place promo.
zuzulka1102
19.04.07,13:09
ja ti poviem takto, v nasom meste NITRA je vela obchodov. Ale vela obchodov krachuje ale aj vznika taky prirodzeny cyklus. Napr. ja by som ti odporucil zahradkasrke potreby kedze to mestecko ma okolo 25000 oby. tak predpokladam ze tam prevazuju RD. U nas na trznici otvorili teraz nove zahradkarske potreby maju tam vsetko od semien az po ryle, hadice na polievanie atd. Ked tam pridem v tom obchode je stale okolo 20 zakaznikov.
Nasli spravne miesto pre ten obchod.
Preto netreba hladat nic nove ale treba umiestnit svoj obchod alebo sluzby na spravne miesto a mat kvalitny vyber produktov.
A zalezi aj od toho kolko mate peniazkov.
aj ked je male nase mestecko je tu malo domov a vela panelakov.. dediny su trochu vzdialene od mesta.. takze by sa ludia museli trepat z dedin sem do mesta
Gabi03
19.04.07,13:16
:) Tak od vás chodia ľudia do mesta, alebo z dedín do vášho mesta? :rolleyes:
Podľa mňa, musíš si spraviť riadny prieskup trhu, čo ponúka v podnikateľskej sfére vaše mesto, čoho je nedostatok, čo by sa ujalo, čo by ľudia obchádzali atď.
Máš ešte hodný kus cesty pred sebou, kým rozbehneš nejaký obchod, ale držím palce.
kukolar
19.04.07,13:28
:) Tak od vás chodia ľudia do mesta, alebo z dedín do vášho mesta? :rolleyes:
Podľa mňa, musíš si spraviť riadny prieskup trhu, čo ponúka v podnikateľskej sfére vaše mesto, čoho je nedostatok, čo by sa ujalo, čo by ľudia obchádzali atď.
Máš ešte hodný kus cesty pred sebou, kým rozbehneš nejaký obchod, ale držím palce.

Priekum trhu http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif dobra sranda, len nato treba mat peniazky, podla mna sa staci dobre pozerat a vnimat okolie co ludom chyba
Gabi03
19.04.07,13:33
Priekum trhu http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif dobra sranda, len nato treba mat peniazky, podla mna sa staci dobre pozerat a vnimat okolie co ludom chyba

:confused: :eek: Peniažky ako na všetko. Okrem toho som nenapísala, že si to nemôže spraviť svojpomocne... Keď si chce založiť firmu, zrejme má toho času trochu viac, ako človek pracujúci min. 8 hod denne. A keď si to spraví sama, síce bude to mať trochu ťažšie, ak nevie ani o čom je reč, ale zato bude poznať všetky detaily, pozitíva i negatíva skúmaného.
kukolar
19.04.07,13:40
:) Tak od vás chodia ľudia do mesta, alebo z dedín do vášho mesta? :rolleyes:
Podľa mňa, musíš si spraviť riadny prieskup trhu, čo ponúka v podnikateľskej sfére vaše mesto, čoho je nedostatok, čo by sa ujalo, čo by ľudia obchádzali atď.
Máš ešte hodný kus cesty pred sebou, kým rozbehneš nejaký obchod, ale držím palce.

A prieskum sa robi vacsinou na konkretny produkt, alebo sluzbu a nie vseobecne. Ludia si vacsinou vymyslaju riadne chlopotiny co im chyba.
Alebo si myslis ze budes robit prieskum ci sa predaj zmrzliny ujme na rohu postovej ulici v malom mestecku.
To ako keby som pocul nejakeho ing. ktory prave ukoncil ekonomicku skolu, kde najprv musis minut vsetko co mas na prieskum trhu, planovanie a rozne ine teoreticke zvasty a nakoniec ti zostane na podnikanie akurat tak deravy gros.
Staci vnimat okolie a pohybovat sa medzi ludmi
zuzulka1102
19.04.07,19:36
tak co.. nikoho nenapada nic nove?
zuzulka1102
19.04.07,19:50
Priekum trhu http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif dobra sranda, len nato treba mat peniazky, podla mna sa staci dobre pozerat a vnimat okolie co ludom chyba
neda sa mi ti napisat sukromna sprava lebo este tuniesom 5 dni...
misomiso
19.04.07,19:54
tak co.. nikoho nenapada nic nove?

Takych ludi, co im napadne skutocne nieco nove sa nenarodi vela v jednom storoci. Nie kazdy podnikatelsky uspech bol zalozeny na niecom unikatnom. Vacsina uspesnych podnikatelov robila to, co uz robili ludia deiatky alebo stovky rokov pred nimi, rozdiel bol iba v tom, ze ti uspesni sa to rozhodli robit velmi, velmi dobre.
kukolar
19.04.07,19:57
Takych ludi, co im napadne skutocne nieco nove sa nenarodi vela v jednom storoci. Nie kazdy podnikatelsky uspech bol zalozeny na niecom unikatnom. Vacsina uspesnych podnikatelov robila to, co uz robili ludia deiatky alebo stovky rokov pred nimi, rozdiel bol iba v tom, ze ti uspesni sa to rozhodli robit velmi, velmi dobre.

presne tak suhlasim s misomiso, tie 4 p a oddanost vlastne to co robis ta musi bavit z celeho srdca a necakat na velke zarobky.
Gabi03
20.04.07,04:56
A prieskum sa robi vacsinou na konkretny produkt, alebo sluzbu a nie vseobecne. Ludia si vacsinou vymyslaju riadne chlopotiny co im chyba.
Alebo si myslis ze budes robit prieskum ci sa predaj zmrzliny ujme na rohu postovej ulici v malom mestecku.
To ako keby som pocul nejakeho ing. ktory prave ukoncil ekonomicku skolu, kde najprv musis minut vsetko co mas na prieskum trhu, planovanie a rozne ine teoreticke zvasty a nakoniec ti zostane na podnikanie akurat tak deravy gros.
Staci vnimat okolie a pohybovat sa medzi ludmi

Vadí ti, že som nejakú činnosť nazvala odborným názvom? Alebo máš obmedzenú predstavu o pojme "prieskum trhu"? Pretože mám pocit, že hovoríme o tom istom, len ty odsudzuješ môj postoj.
kukolar
20.04.07,06:09
gabi podnikas v niecom? a ked ano ako si zacinala? dakujem za odpoved :)
Gabi03
20.04.07,06:12
gabi podnikas v niecom? a ked ano ako si zacinala? dakujem za odpoved :)

Nepodnikám. Ale vidím vo svojom okolí, ako to ide iným firmám, tým, ktoré mali nejaký prieskum, alebo sa len tak dali na podnikanie, lebo chceli byť "pánmi" podnikateľmi. :)
Proste môj názor je taký, že najlepšie je zlúčiť teóriu s praxou a samozrejme aj peniaze pomôžu. :rolleyes:
bea
20.04.07,06:22
A čo tak dobrá čajovňa? Alebo bioprodukty + literatúra o zdravej výžive, zdravom spôsobe života, cvičení, ako byť krásna, mladá ... Také niečo predsa letí. Ak ešte u Vás nie je, možno by sa dalo... Prípadne kombinácia čajovne a bio...
kukolar
20.04.07,07:59
Nepodnikám. Ale vidím vo svojom okolí, ako to ide iným firmám, tým, ktoré mali nejaký prieskum, alebo sa len tak dali na podnikanie, lebo chceli byť "pánmi" podnikateľmi. :)
Proste môj názor je taký, že najlepšie je zlúčiť teóriu s praxou a samozrejme aj peniaze pomôžu. :rolleyes:
ok gabi ked nieco vyskusas tak potom mozes napisat ako ide teoria ;)
misomiso
20.04.07,10:21
ok gabi ked nieco vyskusas tak potom mozes napisat ako ide teoria ;)

A co takto nieco na ukludnenie? Lekaren specialozovana na produkty - Diazepam, Bellaspon, Lubovníkový čaj...:)
kukolar
20.04.07,11:53
A co takto nieco na ukludnenie? Lekaren specialozovana na produkty - Diazepam, Bellaspon, Lubovníkový čaj...:)
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D vidim ze vtom mas prax len tak dalej :D:D:D
Gabi03
20.04.07,12:01
mimotemy Žeby nový Alastor tu medzi nami?! :rolleyes:
Monika Kováčová
20.04.07,12:04
No vidite, stale sme sa nedostali od toho sexu. Cestovka by mohla organizovat "cesty kolem světa" ako v tej znamej Ceskej komedii s Bolkom Polivkom "Dedictvi, aneb Kurv...."

Nechcem vám do toho kecať, ale nebola to Rúžičková a Slunce, seno a erotika???
Muška
20.04.07,12:06
A co takto nieco na ukludnenie? Lekaren specialozovana na produkty - Diazepam, Bellaspon, Lubovníkový čaj...:)
Miško, proste....nebudem sa opakovať http://www.porada.sk/showpost.php?p=449269&postcount=3
Alzbet
20.04.07,12:08
Zdravim. chcela by som poziadat o pomoc nejakych sikovnych ludi s fantaziou. byvam v mensom mestecku a chcela by som tu otvorit nieco nove. mohli by ste mi poradit co by sa hodilo do maleho mestecka? nieco koli comu musime chodit do vacsich miest. dakujem:confused:
-cukraren, s poriadnou donaskou kolacov a zmrzliny (problemy s hyg.povolenim)
- zalozna (ta je stale navstevovana)
- male "okienko" s pirohami (sladke rozky , nieco ako sisky...alebo vychodniarske slane pirohy plnene...alebo langose idu tiez stale)
- ponozky/pancusky :-)
- kopirovacie sluzby niekde blizsie uradov, ak neposkytuju
kukolar
20.04.07,12:31
-cukraren, s poriadnou donaskou kolacov a zmrzliny (problemy s hyg.povolenim)
- zalozna (ta je stale navstevovana)
- male "okienko" s pirohami (sladke rozky , nieco ako sisky...alebo vychodniarske slane pirohy plnene...alebo langose idu tiez stale)
- ponozky/pancusky :-)
- kopirovacie sluzby niekde blizsie uradov, ak neposkytuju

kedze je to kraj s vysokou nezamestnanostou to znamena ze tam nebudu ani vysoke zarobky.
Asi by som otvoril obchod s domacimi potrebami alebo s handrami, tam kde neni zamestnanost tam sa netocia ani peniaze. Na kazdodenne nutnosti si clovek najde peniazky.
judita1971
20.04.07,13:47
a čo tak opatrovanie detí, keď som mala malé deti zháňala som ženy na opatrovanie, aj na určitý čas.ale doporučujem preštudovať poradu. Možno nájdeš niečo, čo ti bude vyhovovať a aj ti poradia kde a ako začať.
zuzulka1102
20.04.07,16:39
dobre napady davate... uz len si vybrat pozistovat nieco o tom.. a mozem sa pustit do toho....
jk07
20.04.07,17:41
Sklennik s kaucukovnikmi. Casom si mozes otvorit fabriku na vyrobu pneumatik :)
Lion Topoľčany
22.04.07,04:35
A čo second hand, ale taký luxusnejší, nemyslím cenami. Myslím to vážne.
Ja osobne by som dala tomu nejaký zaujímavý šmrnc /zvláštne vymalovamé steny, zvláštne zariadenie,detský kútik.../ ale pritom normálne ceny vecí. Ja sekáče proste milujem. Možnože, popritom by sa podávala aj kávička za 15,--
kyblik
22.04.07,06:37
Zdravím...
Čítal som všetky príspevky a je tu niekoľko dobrých nápadov. Ja osobne by som riešil v prvom rade priestory. Barak z niekoľkými miestnosťami v ktorých by mohla byť: v jednej kľudne malé štúdio krásy (manikúra, pedikúra, pieling a pod.) - s možnosťou objednávky rôznych produktov, v druhej mini cestovka, v tretej trerbárs second-hand... A čokoľvek z toho sa nerozbehne dobre sa môže do týždňa zmeniť na napr. čajovňu, predajňu s tuningovými potrebami. Dokonca ak máš navyše vlastné priestory, môžeš ich dať do prenájmu. Takže, držím palce a hlavne sa nevzdávaj svojich snov, tie sú v živote najdôležitejšie. Hlavne keď sa splnia.;)
vlado761
15.05.08,11:02
vidm ze tu uz dlho nikto nepisal tak co zuzulka1102 rozhodla si sa ? V com podnikas?
Dáša_
16.05.08,16:52
kadernicky salon pre psov, v beznom meste sa vraj caka aj okolo mesiaca.

(to nerobim, to je len myslienka :))