jaahodna
19.04.07,13:40
ahoj, doteraz sa mi pen.dennik dal v poho otvorit, teraz vsak mi po kliknuti na pen.dennik vyskoci tabulka: ZADANIE PARAMETR.SPRACOVANIA: a v nej je obdobie od : do : a ked zadam a dam ano - napise mi v pravej hornej casti obrazovky maly odkaz: W009 NENASIEL SOM V CLENENI CISLO: 0.00 (Enter) .
PROSIM VAS, CO SA TO DEJE, CO SOM ZASA UROBILA....DAKUJEM!!!!!!:eek:
berry
19.04.07,11:48
A v akom programe pracuješ?
evina
19.04.07,11:52
ahoj, doteraz sa mi pen.dennik dal v poho otvorit, teraz vsak mi po kliknuti na pen.dennik vyskoci tabulka: ZADANIE PARAMETR.SPRACOVANIA: a v nej je obdobie od : do : a ked zadam a dam ano - napise mi v pravej hornej casti obrazovky maly odkaz: W009 NENASIEL SOM V CLENENI CISLO: 0.00 (Enter) .
PROSIM VAS, CO SA TO DEJE, CO SOM ZASA UROBILA....DAKUJEM!!!!!!:eek:

Pozri do opisu vstupných údajov, či si nezadala v niektorom riadku O miesto č. príslušného výdavku alebo príjmu.

Nemalo by Ťa to pustiť síce, ale...
Skús zmazať indexy a , a potom znova otvoriť program...
jaahodna
19.04.07,12:25
proluc - jednod.ucto
jaahodna
19.04.07,12:27
Pozri do opisu vstupných údajov, či si nezadala v niektorom riadku O miesto č. príslušného výdavku alebo príjmu.

Nemalo by Ťa to pustiť síce, ale...
Skús zmazať indexy a , a potom znova otvoriť program...

kontrolu - ci som nedala O miesto číslo V alebo P som urobila ale neviem ako mam zmazat indexy...? pracujem v tom kratko...:o
evina
19.04.07,14:03
kontrolu - ci som nedala O miesto číslo V alebo P som urobila ale neviem ako mam zmazat indexy...? pracujem v tom kratko...:o
Choď do PROLGE - SPRACOVANIE - OBNOVA INDEXOV - ÁNO

Skontroluj si poriadne opis vstupných údajov, aj dátumy, či máš všetko o.k. Ak nie je niečo dobre zaúčtované nechce pustiť Ďalej.
jaahodna
19.04.07,17:47
super, pomohlo to, veeeelka vdaka!
ale este mam jeden problem: pardon ze stale otravujem:-( no, ked uhradzam dod.fa v opise vstup.dokladov...normalne zadam datum, sumu,...pri cleneni V/P dam F2, zadam dod.fa, vyberiem fa, potvrdim...a ked dam ROZZUCTOVAT: A, napise mi, "LUTUJEM, UCET NIE JE V ZOZNAME!" aky ucet som nevytvorila, alebo co ma zas za problem!!!! PROSIM PORADTE MI! a to uz je vsetko (nateraz urcite:-)
evina
19.04.07,18:38
super, pomohlo to, veeeelka vdaka!
ale este mam jeden problem: pardon ze stale otravujem:-( no, ked uhradzam dod.fa v opise vstup.dokladov...normalne zadam datum, sumu,...pri cleneni V/P dam F2, zadam dod.fa, vyberiem fa, potvrdim...a ked dam ROZZUCTOVAT: A, napise mi, "LUTUJEM, UCET NIE JE V ZOZNAME!" aky ucet som nevytvorila, alebo co ma zas za problem!!!! PROSIM PORADTE MI! a to uz je vsetko (nateraz urcite:-)

Vždy ak máš nejaký problém, to mazanie indexov skús ako prvé.
To rozúčtovanie sa používa napr. pri platiteľovi DPH. Ak si neplatiteľ a potvrdzuješ úhradu, ani nemusíš ísť cez rozúčtovanie. V stĺpci operácia /najmä pri prvej úhrade/ musíš zapísať príslušnú skupinu príjmu alebo výdavku napr. 34 alebo 19 atď...
jaahodna
20.04.07,09:27
Vždy ak máš nejaký problém, to mazanie indexov skús ako prvé.
To rozúčtovanie sa používa napr. pri platiteľovi DPH. Ak si neplatiteľ a potvrdzuješ úhradu, ani nemusíš ísť cez rozúčtovanie. V stĺpci operácia /najmä pri prvej úhrade/ musíš zapísať príslušnú skupinu príjmu alebo výdavku napr. 34 alebo 19 atď...
este raz dakujem...neviem cim to je, ale asi ma osvietilo a prisla som na to...a mozno pomohli aj tie indexy...
v kazdom pripade, ide to a to je dobre, lebo sme platitelia a to rozuctovanie mi pomaha lebo mame fa, kde je okrem zakladu dane a dane aj suma oslobodena .... takze super....DAKUJEM ZA CAS MI VENOVANY :D