Zavrieť

Porady

penazny dennik

ahoj, doteraz sa mi pen.dennik dal v poho otvorit, teraz vsak mi po kliknuti na pen.dennik vyskoci tabulka: ZADANIE PARAMETR.SPRACOVANIA: a v nej je obdobie od : do : a ked zadam a dam ano - napise mi v pravej hornej casti obrazovky maly odkaz: W009 NENASIEL SOM V CLENENI CISLO: 0.00 (Enter) .
PROSIM VAS, CO SA TO DEJE, CO SOM ZASA UROBILA....DAKUJEM!!!!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    jaahodna Pozri príspevok
    ahoj, doteraz sa mi pen.dennik dal v poho otvorit, teraz vsak mi po kliknuti na pen.dennik vyskoci tabulka: ZADANIE PARAMETR.SPRACOVANIA: a v nej je obdobie od : do : a ked zadam a dam ano - napise mi v pravej hornej casti obrazovky maly odkaz: W009 NENASIEL SOM V CLENENI CISLO: 0.00 (Enter) .
    PROSIM VAS, CO SA TO DEJE, CO SOM ZASA UROBILA....DAKUJEM!!!!!!
    Pozri do opisu vstupných údajov, či si nezadala v niektorom riadku O miesto č. príslušného výdavku alebo príjmu.

    Nemalo by Ťa to pustiť síce, ale...
    Skús zmazať indexy a , a potom znova otvoriť program...
    Naposledy upravil evina : 19.04.07 at 13:58

    jaahodna je offline (nepripojený) jaahodna

    jaahodna
    evina Pozri príspevok
    Pozri do opisu vstupných údajov, či si nezadala v niektorom riadku O miesto č. príslušného výdavku alebo príjmu.

    Nemalo by Ťa to pustiť síce, ale...
    Skús zmazať indexy a , a potom znova otvoriť program...
    kontrolu - ci som nedala O miesto číslo V alebo P som urobila ale neviem ako mam zmazat indexy...? pracujem v tom kratko...

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    jaahodna Pozri príspevok
    kontrolu - ci som nedala O miesto číslo V alebo P som urobila ale neviem ako mam zmazat indexy...? pracujem v tom kratko...
    Choď do PROLGE - SPRACOVANIE - OBNOVA INDEXOV - ÁNO

    Skontroluj si poriadne opis vstupných údajov, aj dátumy, či máš všetko o.k. Ak nie je niečo dobre zaúčtované nechce pustiť Ďalej.

    jaahodna je offline (nepripojený) jaahodna

    jaahodna
    super, pomohlo to, veeeelka vdaka!
    ale este mam jeden problem: pardon ze stale otravujem:-( no, ked uhradzam dod.fa v opise vstup.dokladov...normalne zadam datum, sumu,...pri cleneni V/P dam F2, zadam dod.fa, vyberiem fa, potvrdim...a ked dam ROZZUCTOVAT: A, napise mi, "LUTUJEM, UCET NIE JE V ZOZNAME!" aky ucet som nevytvorila, alebo co ma zas za problem!!!! PROSIM PORADTE MI! a to uz je vsetko (nateraz urcite:-)

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    jaahodna Pozri príspevok
    super, pomohlo to, veeeelka vdaka!
    ale este mam jeden problem: pardon ze stale otravujem:-( no, ked uhradzam dod.fa v opise vstup.dokladov...normalne zadam datum, sumu,...pri cleneni V/P dam F2, zadam dod.fa, vyberiem fa, potvrdim...a ked dam ROZZUCTOVAT: A, napise mi, "LUTUJEM, UCET NIE JE V ZOZNAME!" aky ucet som nevytvorila, alebo co ma zas za problem!!!! PROSIM PORADTE MI! a to uz je vsetko (nateraz urcite:-)
    Vždy ak máš nejaký problém, to mazanie indexov skús ako prvé.
    To rozúčtovanie sa používa napr. pri platiteľovi DPH. Ak si neplatiteľ a potvrdzuješ úhradu, ani nemusíš ísť cez rozúčtovanie. V stĺpci operácia /najmä pri prvej úhrade/ musíš zapísať príslušnú skupinu príjmu alebo výdavku napr. 34 alebo 19 atď...

    jaahodna je offline (nepripojený) jaahodna

    jaahodna
    evina Pozri príspevok
    Vždy ak máš nejaký problém, to mazanie indexov skús ako prvé.
    To rozúčtovanie sa používa napr. pri platiteľovi DPH. Ak si neplatiteľ a potvrdzuješ úhradu, ani nemusíš ísť cez rozúčtovanie. V stĺpci operácia /najmä pri prvej úhrade/ musíš zapísať príslušnú skupinu príjmu alebo výdavku napr. 34 alebo 19 atď...
    este raz dakujem...neviem cim to je, ale asi ma osvietilo a prisla som na to...a mozno pomohli aj tie indexy...
    v kazdom pripade, ide to a to je dobre, lebo sme platitelia a to rozuctovanie mi pomaha lebo mame fa, kde je okrem zakladu dane a dane aj suma oslobodena .... takze super....DAKUJEM ZA CAS MI VENOVANY

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.