Velettka
15.05.07,08:47
STRETKO 15.6.2007 o 18.00 hod. v Humennom - Plzenská reštaurácia (dole krčma - nefajčiar)

Všade dokola sa robia a pripravujú stretnutia, ktoré sú možno pre nás východniarov príliš vzdialené, mal by niekto záujem sa stretnúť v Humennom? Posedíme, popijme, pokeciame a hlavne sa zoznámime :-) Čo vy na to pani účtovníčky/mzdárky, účtovníci/mzdári :-)))

Som zvedavá na ohlas :-))

Ja som za stretko, ak je tiež niekto ZA stretnutie, nech pripojí svoj súhlas a potom už bude hádam jednoduché dohodnúť sa :)


Doteraz prihlásení: Ja Velettka :), JANASV??, ZSAZSULA, JUDITA1971, ŠIMIK, Timka1, ivako?, inge57, AdaG, ZlaticaB?, Saška?, Sáva,


Chlapi sa nás bojíte? (MISO T na 85%)
Milan Benka
15.05.07,06:56
Držím ti palce, nech sa ti to zorganizovanie stretka vydarí.
Velettka
15.05.07,06:56
dík som zvedavá či sa niekto ozve, dúfam, že tu niekto z Humenného pôsobí :-)))
Zoltán Kovács
15.05.07,07:00
dík som zvedavá či sa niekto ozve, dúfam, že tu niekto z Humenného pôsobí :-)))

Ahoj Velettka, kedy by si chcela spáchať to stretko v HE. Zrejme si teraz prekvapená, že som sa ozval z druhého konca republiky. Ale na vysvetlenie: pravideľne chodím do HE (4x do roka), totiž z HE je moja priateľka. Najbližšie plánujeme predlžený víkend (4-5 dni) stráviť v HE niekedy koncom júla, začiatkom augusta. Ešte presne nevieme.
Velettka
15.05.07,07:02
netuším, ešte sa ani nikto neozval :-)) uvidíme, ale budem na teba myslieť s tým termínom :)
zsazsula
15.05.07,07:17
Ahoj Velettka síce som na porade ešte nová ale rada by som šla na to stretnutie som za :) beriete ma som s TV ??????????????????
Velettka
15.05.07,07:23
..samozrejme :) ked nas bude viacej skusime sa dohodnut na termíne :) kazdy je vitany :)


Ahoj Velettka síce som na porade ešte nová ale rada by som šla na to stretnutie som za :) beriete ma som s TV ??????????????????
janasv
15.05.07,15:40
A na naše susedské stretko si zabudla??????:D:---:D:):---;)ČI ČO??????:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
judita1971
15.05.07,16:03
Ja by som tiež možno šla, hoci v Humennom sa vôbec nevyznám, ale hoci by som sa nakontaktovala na zsazsulu a došli by sme spolu. Len záleží od termínu, lebo plánujem dlhšiu dovolenku - 28. 7.- 20.8. - smer Anglicko.
MIŠO T
15.05.07,17:08
Však som hovoril že som ZA
zsazsula
15.05.07,17:56
Ja by som tiež možno šla, hoci v Humennom sa vôbec nevyznám, ale hoci by som sa nakontaktovala na zsazsulu a došli by sme spolu. Len záleží od termínu, lebo plánujem dlhšiu dovolenku - 28. 7.- 20.8. - smer Anglicko.


Nie je problém tu máš moje icq 362-871-512
Timka1
15.05.07,18:34
Som prekvapená, ale aj potešená. Tiež som za, hoci nie som z Hé, ale blízko a určite prídem. Valettka držím palce nech nám to vyjde.
Velettka
16.05.07,05:37
:-))))))))))) Jani, aspon sa konecne aj my dve stretneme :-))))))


A na naše susedské stretko si zabudla??????:D:---:D:):---;)ČI ČO??????:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Velettka
16.05.07,05:38
môj odhad je, žeby sme mohli urobiť ešte pred týmto termínom :-)


Ja by som tiež možno šla, hoci v Humennom sa vôbec nevyznám, ale hoci by som sa nakontaktovala na zsazsulu a došli by sme spolu. Len záleží od termínu, lebo plánujem dlhšiu dovolenku - 28. 7.- 20.8. - smer Anglicko.
Velettka
16.05.07,06:44
Ja by som chcela to stretko spáchať skôr :-)) Som nedočkavá :-)) Navrhujem predbežný termín 15.6.2007 , alebo dáme ešte skôr? :D Čas a miesto si ešte upresníme :-)
Timka1
16.05.07,08:32
Katka, tiež si myslím, že by to mohlo byť do konca júna, lebo cez prázdniny sú ľudia rozlietaní kade tade. Teším sa.
judita1971
16.05.07,13:11
Termín 15.6. mi vyhovuje. :D
Velettka
18.05.07,10:07
takže už sme štyri??? :-) SUPER, kto sa este pridá? :)
drobeceva
18.05.07,10:31
Všade dokola sa robia a pripravujú stretnutia, ktoré sú možno pre nás východniarov príliš vzdialené, mal by niekto záujem sa stretnúť v Humennom? Posedíme, popijme, pokeciame a hlavne sa zoznámime :-) Čo vy na to pani účtovníčky/mzdárky, účtovníci/mzdári :-)))

Som zvedavá na ohlas :-))

Ja som za stretko, ak je tiež niekto ZA stretnutie, nech pripojí svoj súhlas a potom už bude hádam jednoduché dohodnúť sa :)
Držím prsty, nech sa Ti podarí. Ja som ešte vlani urobila taký menší pokus vo VRANOVE n.T., no ostala som na stretko sama. Vranovčania sa mi neozvali. Tak som to vzdala.
Velettka
18.05.07,13:57
Tak príď na naše :-)) Bude nás viac a nám sa to možno podarí a neostanem sama :-)



Držím prsty, nech sa Ti podarí. Ja som ešte vlani urobila taký menší pokus vo VRANOVE n.T., no ostala som na stretko sama. Vranovčania sa mi neozvali. Tak som to vzdala.
janasv
19.05.07,12:45
Ja by som chcela to stretko spáchať skôr :-)) Som nedočkavá :-)) Navrhujem predbežný termín 15.6.2007 , alebo dáme ešte skôr? :D Čas a miesto si ešte upresníme :-)

Ja nehutorim ani tak ani tak, ale daco še vyduma :D:D:D:D DUFAM:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Velettka
20.05.07,06:12
Jani, rátam s tebou :-))))))
drobeceva
22.05.07,04:51
Tak príď na naše :-)) Bude nás viac a nám sa to možno podarí a neostanem sama :-)
Díky za pozvanie. Aj keď HE od VV nie je až také vzdialené, musím sa priznať, že samej sa mi nechce. Ja som už trochu "pohodlná". Keby sa nejaká vranovčanka ku mne pridala, aby sme boli dve ....išla by som. Uvidíme, ako sa to bude ďalej vyvíjať
ivako
22.05.07,04:56
Dnes je v HE školenie na DPH. Nejde niekto?
Velettka
22.05.07,05:16
Nie, ale ak si humenčanka, čo tak prísť na stretko? :-)


Dnes je v HE školenie na DPH. Nejde niekto?
ivako
22.05.07,14:52
Nie som z Hé,ale blízko. V Hé som chodila na ekonomickú školu. Rozmýšľala som o tom, ale asi starnem. Mne sa už nechce nikde chodiť. Hrozné....
Velettka
22.05.07,15:25
nebuuuď labuuuť :-)))) priiiid, nebude nas vela, bude to komornejsie a viac si pokeciame, zoznamime sa, popijeme :-)))))


Nie som z Hé,ale blízko. V Hé som chodila na ekonomickú školu. Rozmýšľala som o tom, ale asi starnem. Mne sa už nechce nikde chodiť. Hrozné....
ivako
22.05.07,17:07
nebuuuď labuuuť :-)))) priiiid, nebude nas vela, bude to komornejsie a viac si pokeciame, zoznamime sa, popijeme :-)))))
Ideš na to dobre:D Uvidím
Velettka
23.05.07,04:36
čím som zapôsobila?? :-) budem to zdôrazňovať :-)))))))))


Ideš na to dobre:D Uvidím
ivako
23.05.07,11:38
nebuuuď labuuuť :-)))) priiiid, nebude nas vela, bude to komornejsie a viac si pokeciame, zoznamime sa, popijeme :-)))))
Takže v podstate celou vetou.
Velettka
23.05.07,16:15
.-)))))) tak už ostáva len sadnut na bus a prist, ja tam urcite budem .... :-)) a zopar ludi tam dufam tiez pride :-)) Tesim sa na Teba, zatial ahoj :-)
šimik
24.05.07,07:08
Ahojte,som tiež z HE, mohla by som sa pridat. Ten termín už je odsúhlasený? (15.6.2007)
janasv
24.05.07,07:11
Aj za Velettku - Ta ne, Pali! Sak sme z jednoho valala.:D:---:)
ALDA
24.05.07,07:29
Aj za Velettku - Ta ne, Pali! Sak sme z jednoho valala.:D:---:)

mimotemy..teším sa na Superstretko -nemkrahule...a skúšku z východňárčiny...
Vlado a spol.:)
janasv
24.05.07,08:02
Všade dokola sa robia a pripravujú stretnutia, ktoré sú možno pre nás východniarov príliš vzdialené, mal by niekto záujem sa stretnúť v Humennom?

Superstretko alebo Krahule su sice super, ale tu je vysvetlenie, preco lokalne stretko. Aj tu si si mohla vsimnut, ze sa nem vzdy da, aj ked si z okolia. :)
A vobec, co tak Superstretko v Humennom? Preco cestovat vzdy len na zapad? Vitat vychod slnka na Vychode.... Ach, ake romanticke....:---
ALDA
24.05.07,08:07
Superstretko alebo Krahule su sice super, ale tu je vysvetlenie, preco lokalne stretko. Aj tu si si mohla vsimnut, ze sa nem vzdy da, aj ked si z okolia. :)
A vobec, co tak Superstretko v Humennom? Preco cestovat vzdy len na zapad? Vitat vychod slnka na Vychode.... Ach, ake romanticke....:---

Selce sú na západe:eek:
Velettka
24.05.07,08:40
halooooo haloooo je jedno dkial si, pokial nechces prist neprides :-)) Pokial chces prist prides :-)) Stredne Slovensko je pre niektorych z nas daleko, preto skusam mini lokalne stretko tu :-) Drz nam ALDA palce nech sa nam podari .... mozno raz budeme konkurovat aj tomu vasemu poctom a priatelstvami :-)))

Možno keď sa tu viacerí pooznamujeme raz Vás prekvapíme a dojdeme s radosťou na Vaše superstretko :-)) Ja osobne som raz chcela ísť som uvažovala, ale nevyšlo mi to :)
Velettka
24.05.07,08:42
Šimik jasne, že si vitana :-) ten termin je konecny, nikto nemal výhrady zatial, takze zatial operujem s tymto terminom, len potrebujem vediet pocet ludi, aby som vedela ze co zajednat, par stolov v ktorej "putike" ? :-))



Ahojte,som tiež z HE, mohla by som sa pridat. Ten termín už je odsúhlasený? (15.6.2007)
janasv
24.05.07,08:42
SORRY. :DPriznam sa, ze som si vsimla iba to, ze Ty si z Pezinka. :rolleyes:
Pre nas z Vychodu je to vzdy smerom na Blavu, teda na zapad, ci vrchom,
ci spodom, ci prostriedkom. Verim, ze aj Vam aj nam bude fajn a potom si vymenime zazitky. :):):) Dusevne budeme spolu.....:D
Velettka
24.05.07,08:54
Termín 15.6.2007 je odteraz záväzný .... o inom sa uvažovať už nebude. Miesto a čas sa upresní po konzultácii zo všetkými čo sa budú chcieť zúčastniť.
šimik
24.05.07,12:50
pripájam sa k zoznamu prihlásených
Velettka
24.05.07,14:20
šimik tešíme sa :-))))
judita1971
24.05.07,18:16
teším sa:)
Timka1
24.05.07,18:25
Takže ku tomuto príspevku pripojte svoje mená, kto vážne uvažuje o tom, že sa na stretko 15.6. v Humennom rád a s dobrou náladou dostaví. Veľmi sa teším na všetkých :-) Tento termín je odteraz záväzný .... o inom sa uvažovať nebude už. Miesto a čas sa upresní po konzultácii zo všetkými čo sa budú chcieť zúčastniť.


Zatial nahlásení: Ja Velettka ako prvá :-) JANASV, ZSAZSULA, JUDITA, KatkaB., ŠIMIK, Timka


Chlapi sa nás bojíte? :)

Aj ja sa hlásim, teším sa. ;)
Velettka
25.05.07,05:04
Babyyyyyyy, sak nas je kazdym dnom viac :-))) to je super :-)
drobeceva
25.05.07,05:26
Babyyyyyyy, saknas je kazdym dnom viac :-))) to je super :-)
Velettka, sledujem tému a držím prsty. Si dobrá..............
Ja som asi slabo "bombardovala" vranovčanov. Snáď raz aj tu k tomu dôjde.
Velettka
25.05.07,07:02
oooooooooo ďakujem ti :-) Pochvala vždy poteší, ale ešte sme sa nestretli, tak to nezkríknime :-)) Pripíšem na zoznam prihlásených aj Teba? :-) Však heeeeeeey :D



Velettka, sledujem tému a držím prsty. Si dobrá..............
Ja som asi slabo "bombardovala" vranovčanov. Snáď raz aj tu k tomu dôjde.
drobeceva
25.05.07,07:06
oooooooooo ďakujem ti :-) Pochvala vždy poteší, ale ešte sme sa nestretli, tak to nezkríknime :-)) Pripíšem na zoznam prihlásených aj Teba? :-) Však heeeeeeey :D
Poviem Ti pravdu, samej sa mi nechce ísť, v HE som bola za totality, aj to s mužíčkom na aute.
Velettka
25.05.07,10:06
z Vranova mas dobre spoje, aj domov potom a my si ta pockame a postarame sa o Teba, takze sa nemusis bat :-) ze sa nevyznas v HE :-)

Ale nejdem Ta prehovat, nebudem nikoho "znasilnovat" :-) Ale ucite hovorim za vsetkych co tam budu, ze budeme radi ak prides :-)


Poviem Ti pravdu, samej sa mi nechce ísť, v HE som bola za totality, aj to s mužíčkom na aute.
Velettka
25.05.07,12:06
Takže mám to brať tak, že zapísať aj Teba? :D


Však som hovoril že som ZA
judita1971
25.05.07,14:02
pripájam sa k Veletke - drobeceva príď, ja som naposledy v Humennom bola v roku 1991 a v meste sa tiež nevyznám, taktiež nie som okres Humenné, som len cca 62 km vzdialená od Humenného /toľko prekonám aby som sa tam dostala ak pôjdem cez TV / :D Pozri, koľko máme spoločných vecí, rada Ťa spoznám.
Velettka
26.05.07,11:35
Saška (súhlasila s prvým príspevkom), aj ty prideš? Teba ešte nepozname :-) (myslim tak, ze si tu este nic nenapisala) :-)) Tak sa mozes prejavit .-) Ak prides, rada ta pridam do naseho mini zoznamu :-))
inge57
26.05.07,16:15
Ahojte Humenčanky! Takže, ak sa mi podarí dokotúľať na stretnutie rada prídem. Prosím len upresniť kedy a kde presne v Humennom.
Velettka
26.05.07,18:37
ahoj Inge :-)) ani nevies, aku radost si mi urobila. Termin: 15.6.2007 v Humennom. čas a miesto upresnime este neskor. Si priamo z HE?



Ahojte Humenčanky! Takže, ak sa mi podarí dokotúľať na stretnutie rada prídem. Prosím len upresniť kedy a kde presne v Humennom.
inge57
26.05.07,18:58
Áno som, ale pýtam sa preto kde to bude, lebo je to veľmi pre mňa dôležité. Som tehotná a nechodím moc do zafajčených priestorov.
Velettka
27.05.07,06:43
určite v nefajčiarskom prostredí :-) Fajčiarske prostredia zo srdca neznášam, aj ked som byvala fajciarka :-)) Rozmýslam na Plzenskou restikou, je tam aj nefajciarska cast (dole)..... a hlavne ak bude pekne mozeme byt na terase, pripadne ak nas bude este viacej sa mozem ist informovat na salonik :-) A su tam super ceny ako na pitie tak aj na jedlo :-) moze byt?

Ak máš nejaký iný návrh kludne daj, ale tak aby tam boli dobre ceny a dobre jedlo za dobru cenu :-)


Presné miesto a čas sem vyvesim najneskor 8.6.2007 :-) bude stacit?
janasv
27.05.07,11:23
A robia tam fantasticku huspeninu................MNAM :---
Velettka
28.05.07,08:47
aj úžasnú pizzu :-) a majú tam fajné pivečko :-) xixi, dnes asi zaskocim popytat sa tam na ten salonik, aby sme mali trosku sukromie :-) Ale na terase by nám bolo nejlepšie, dúfam, že bude teplo :-)



A robia tam fantasticku huspeninu................MNAM :---
Timka1
28.05.07,09:40
A kde sa nachádza Plzeňská reštika, uvítala by som nejaký záchytný bod.
Zoltán Kovács
28.05.07,09:43
A kde sa nachádza Plzeňská reštika, uvítala by som nejaký záchytný bod.

Z námestia pôjdeš od rohu Jednoty ( z boku je vchod do Pekla) po tej uličke a na pravej strane to najdeš asi po takej 5 - 10 min prechádzke. Oprati je taký straší kostolík.

P.S. Ale sa vystatujem, aj keĎ nie som z HE.:D:D:D:D
Velettka
28.05.07,09:55
smith dobry si :-)) Inak prepáč, že sme Ti neprispôsobili termín, ale to je dovolenkové obdobie už a bála som sa, že nikto nepríde :-) Okrem teba a mna :-) Na tento sa ti nedá prísť? čo keby si priateľku navštívil v predstihu? :-)
Zoltán Kovács
28.05.07,09:58
smith dobry si :-)) Inak prepáč, že sme Ti nprispôsobili termín, ale to je dovolenkové obdobie už a bála som sa, že nikto nepríde :-) Okrem teba a mna :-) Na tento sa ti nedá prísť? čo keby si priateľku navštívil v predstihu? :-)

Bývame spolu už 4 roky v SC. A onedlho na malej dedinke (od 30.06.) pri SC. Dokončujeme RD, a práve preto sa neviem odtrnúť zo Senca. (Počas sezóny nenávidím SC).
Velettka
28.05.07,09:58
Tak ako píše smith .... ako máš Rossanu pizzériu na námestí, tak popred ňu ideš uličkou smerom na sídlisko II. popri TKR (televízne kálové rozvody - buedš ich mať po pravej strane) a asi po nejakých 300-400 metroch od rossany je po ľavej strane Plzenská reštaurácia s takou drevenou terasou vonku :-)

Inak kto bude mať prísť a bude chcieť dám svoje číslo pre prípad núdze :-)



Z námestia pôjdeš od rohu Jednoty ( z boku je vchod do Pekla) po tej uličke a na pravej strane to najdeš asi po takej 5 - 10 min prechádzke. Oprati je taký straší kostolík.

P.S. Ale sa vystatujem, aj keĎ nie som z HE.:D:D:D:D
Velettka
28.05.07,09:59
jááááj tak len pekne stavaj a veľký dvor aby bol :-) Potom môžeš stretko u Teba spáchať :-))) xixixixi




Bývame spolu už 4 roky v SC. A onedlho na malej dedinke (od 30.06.) pri SC. Dokončujeme RD, a práve preto sa neviem odtrnúť zo Senca. (Počas sezóny nenávidím SC).
Zoltán Kovács
28.05.07,09:59
Tak ako píše smith .... ako máš Rossanu pizzériu na námestí, tak popred ňu ideš uličkou smerom na dvojku popri TKR (televízne kálové rozvody - buedš ich mať po pravej strane) a asi po nejakých 300-400 metroch od rossany je po ľavej strane Plzenská reštaurácia s takou drevenou terasou vonku :-)

Inak kto bude mať prísť a bude chcieť dám svoje číslo pre prípad núdze :-)

Pekný preklep.
Velettka
28.05.07,10:01
:D :D :D káblové som mala na mysli :D :D :D


Pekný preklep.
Timka1
28.05.07,11:36
[quote=Velettka;469543]Tak ako píše smith .... ako máš Rossanu pizzériu na námestí, tak popred ňu ideš uličkou smerom na sídlisko II. popri TKR (televízne kálové rozvody - buedš ich mať po pravej strane) a asi po nejakých 300-400 metroch od rossany je po ľavej strane Plzenská reštaurácia s takou drevenou terasou vonku :-)


Ďakujem za navigáciu. Námetie v Hé poznám, ale bočné uličky nie, no dúfam, že to nájdem a nestratím sa. Dá sa tam autom?

Smith sa zrejme vyzná v Hé a z takej diaľky. A ja pár km odtiaľ, žeby som nenašla nejakú krčmu?? :confused:

Len ešte upresnite čas, aby som si zariadila detičky.
Zoltán Kovács
28.05.07,11:38
[quote=Velettka;469543]Tak ako píše smith .... ako máš Rossanu pizzériu na námestí, tak popred ňu ideš uličkou smerom na sídlisko II. popri TKR (televízne kálové rozvody - buedš ich mať po pravej strane) a asi po nejakých 300-400 metroch od rossany je po ľavej strane Plzenská reštaurácia s takou drevenou terasou vonku :-)


Ďakujem za navigáciu. Námetie v Hé poznám, ale bočné uličky nie, no dúfam, že to nájdem a nestratím sa. Dá sa tam autom?

Smith sa zrejme vyzná v Hé a z takej diaľky. A ja pár km odtiaľ, žeby som nenašla nejakú krčmu?? :confused:

Len ešte upresnite čas, aby som si zariadila detičky.

Iba trošku, ale takéto dobré miesta ako Plzenka, Rosana, Yeska ..... by som nepoznal. Chodíme tam každé tri mesiace na návštevu k "svokrovcom".
Velettka
28.05.07,11:39
podla mna to spáchame na 18.00hod :-) Idem este do tej restiky, ak tam nebude daka vacsia rezervacka tak to sem presne vycapim, ok? :-)
Velettka
28.05.07,11:40
Smith aj Yeska je fajn, aj ja tam rada obcas zajdem, ale sa tam fajci a to ja nemusim :-) a mame v tlupe buducu mamicku, takze tam nemozeme :-)
Velettka
28.05.07,11:43
Timka skadial si presne ty? :) Normálne zíram aj z okolia prídu :-) Humencanov ani tu poriadne neni :-))))))))) xixixixiix

Humencania prebudte saaaaaaaaaaa :-)) A prídte sa zoznámiť :-)

Nehanbite sa! :-) aj ja som hanblivá a prídem :-)
Zoltán Kovács
28.05.07,11:44
Smith aj Yeska je fajn, aj ja tam rada obcas zajdem, ale sa tam fajci a to ja nemusim :-) a mame v tlupe buducu mamicku, takze tam nemozeme :-)

To je samozrejmé, ale aj Rosana je nefajčiarska.
Velettka
28.05.07,11:47
do tej nejako nemusim, párkrát mi tam nesadol personál a jedlo :-) a viac tam nechodim :-)
Čo ma sklame, na to zanevriem :-)

To je samozrejmé, ale aj Rosana je nefajčiarska.
Timka1
28.05.07,11:47
Timka skadial si presne ty? :) Normálne zíram aj z okolia prídu :-) Humencanov ani tu poriadne neni :-))))))))) xixixixiix

Humencania prebudte saaaaaaaaaaa :-)) A prídte sa zoznámiť :-)

Nehanbite sa! :-) aj ja som hanblivá a prídem :-)



To prezradím až tam. Ale neviem či stíham na 18.00. Práve v tom čase ukladám dcérušky buvať a nesmie chýbať rozprávočka na dobrú noc. Asi budem meškať, no pevne verím, že budete aspoň do polnoci a to určite stihnem.
Velettka
28.05.07,11:51
Timka, ja ťa tam určite počkám ... a dúfam, že sa budeme všetci dobre baviť a budeme ťa čakať plná nahlásená zostava :-))))
Timka1
28.05.07,11:54
Ste super, veeeeľmi sa teším, manželovi musím oznámiť dopredu, že bude mať 15.6. materskú, aby si potom nevymyslel, že dačo má. Vy chlapi ste už takí, ale čo by sme robili bez Vás, no nie?????
Velettka
28.05.07,11:56
:D :D :D tak tak a daj mu to aj pisomne, aby sa vyhovarat nemusel :-)

A ty mi vykas? ci si myslela ako "nas viacej" ze sme super? :D


Ste super, veeeeľmi sa teším, manželovi musím oznámiť dopredu, že bude mať 15.6. materskú, aby si potom nevymyslel, že dačo má. Vy chlapi ste už takí, ale čo by sme robili bez Vás, no nie?????
Simonab
28.05.07,11:57
No vidím, že sa vás tu hodne nazbieralo.;) Velettka si šikulka. Prajem vám aspoň takú dobrú náladu akú sme mali my na stretku tento víkend a aby sa Vám to stretko vydarilo. :) ;) Potom, dúfam napíšete aj svoje dojmy.;)
Velettka
28.05.07,11:58
A este poznamka jedna na ktoru som neodpovedala, ano k tej restike sa dá ist aj autom, je popri nej normalna riadna cesta :-)
Zoltán Kovács
28.05.07,11:58
No vidím, že sa vás tu hodne nazbieralo.;) Velettka si šikulka. Prajem vám aspoň takú dobrú náladu akú sme mali my na stretku tento víkend a aby sa Vám to stretko vydarilo. :) ;) Potom, dúfam napíšete aj svoje dojmy.;)

A nezabudni potom pridať aj fotky ako budú!
Velettka
28.05.07,11:59
Dík Simča, robím čo môžem :D jasné že sa podelíme s dojmami :-) aj fotky prilepime, ak budú zúčastnené súhlasiť :D Budem fotit jak drak :D



No vidím, že sa vás tu hodne nazbieralo.;) Velettka si šikulka. Prajem vám aspoň takú dobrú náladu akú sme mali my na stretku tento víkend a aby sa Vám to stretko vydarilo. :) ;) Potom, dúfam napíšete aj svoje dojmy.;)
Velettka
28.05.07,12:00
si ma kus predbehol :-) BUDUUUUUUUU :-)


A nezabudni potom pridať aj fotky ako budú!
Timka1
28.05.07,12:02
:D :D :D tak tak a daj mu to aj pisomne, aby sa vyhovarat nemusel :-)

A ty mi vykas? ci si myslela ako "nas viacej" ze sme super? :D


Dobrý nápad, aj firemnú pečiatku (jeho vlastnú) mu na to dám.

Myslela som Vás ako viacej, že ste super poraďáci, všetci. ;) :)

No len dúfam, že to dopadne dobre, lebo vždy keď sa na niečo veľmi teším, tak do to niečo príde a je po zábave.
AdaG
28.05.07,12:04
Ahojte, až teraz som objavila túto diskusiu, ale teoreticky, ak konštelácia hviezd sadne, mohla by som sa k vám pridať, čo vy na to?
Velettka
28.05.07,12:04
tak sa netes, aby ti to vyslo prist :-) Som strasne zvedava na vsetkych tich ludi :-)
Velettka
28.05.07,12:04
Píšem ťa rychlo do zoznamu, pokial si to nerozmyslis :-)) Jasan, si vitana :-)



Ahojte, až teraz som objavila túto diskusiu, ale teoreticky, ak konštelácia hviezd sadne, mohla by som sa k vám pridať, čo vy na to?
AdaG
28.05.07,12:06
Ďakujem za rýchlosť, drobeceva ide?, som to nezachytila, teoreticky ju môžem zviezť.
Velettka
28.05.07,12:08
nechcela ist sama, ked ju zvezies podla mna urcite pride ak bude moct :-) poznate sa?:)


Ďakujem za rýchlosť, drobeceva ide?, som to nezachytila, teoreticky ju môžem zviezť.
AdaG
28.05.07,12:11
Nie, ja som na porade od začiatkov, ale zo svojho okolia nepoznám osobne nikoho, skôr ľudí zo stretka na Krahuliach
Velettka
28.05.07,13:10
potom dones fotky, nam poukazujes poradakov :-) a si z Vranova?


Nie, ja som na porade od začiatkov, ale zo svojho okolia nepoznám osobne nikoho, skôr ľudí zo stretka na Krahuliach
Velettka
29.05.07,06:48
No som sa bola pytat v Plzenskej vcera,tak salonik nam nie su ochotny poskytnut, iba ak by sme si na osobu zaplatili menu v hodnote 250 kaciek, tak sa na salonik musime z vysoka vykaslat, ibaze by sme riskli normalne v krcme dole (ale je tam fajn ) a rezervujem tam miesto :-) a je to dole cele NEFAJCIAR :-)

... baby bude niektorej vadit, ked tam budu sediet prevazne chlapi? a my budeme ako ozdoba miestnosti :-)) Mne to nevadi, ja tam chodievam :-)) Nie je to klasicka hnusna podradna krcma :D nemusite sa bat :-)
drobeceva
29.05.07,08:49
Ahojte kočky, musím Vás pochváliť. Za čas, ktorý som tu nebola, ste pokročili. Ja som za každú srandu, len neviem, či by zapadla medzi mladé kočky čerstvá päťdesiatnička. Vidím, že už sa mi aj ktosi núka, že ma zvezie, len jeden háčik je v tom. Termín. To asi po náročnom stretku by som 16.6. ťažšie zvládala. Mám zabezpečenú oslavu s rodinnou - prídu mi moji najbližší- Zvolen, Bratislava, Hranice n.M. Takže snáď nabudúce. Ale budem v myšlienkach s Vami, držím prsty a potom sa mi ozvite.
Velettka
29.05.07,10:42
50tnicka nam nevadi a ked cerstva, to akurat vtedy oslavujes? :-) Tak Ti prajeme príjemnú oslavu a všetko najlepšie, ak oslavuješ tú 50tku :-) Ale inak ak by si v piatok pred oslavou nic nemala......, vsak o desiatej vecer by si mohla byt doma :D :D nemusela by si sa zdrzat dlho ... ale to Ti urcite rodinka poprichadza aj v piatok .. tak nist :) skoda ...... :-) urcite sa ti potom ozveme :-)
drobeceva
29.05.07,10:50
50-tka bola včera. Z roboty sme to včera roztočili /horšie je dnes, čakám, kedy padne/ a utekám domov spať.
Len rodinku mám rozlezenú, tak sa stretneme 16.6. V piatok sa začnú schádzať, tak škoda, ale verím, že sa ešte stretneme. AdeG som poslala SS. Vraj je z VT. Už je to lepšie. Snáď sa to rozbehne a napokon VT a HE nie je až taká diaľka. Ale Tebe držím prsty, verím, že sa stretneme v čo najväčšom počte, pošlite potom foto..... budem na Vás myslieť.
ZlaticaB
29.05.07,11:08
Baby ste perfektné, práve som to dočítala. Rada by som sa tiež pripojila k tejto aktivite ale ja som z okresu TV a neviem ako by som sa potom dostala domov. HN nepoznám takže autom by som si asi netrúfla a autobus už asi v neskorých hodinách nechodí. Ale držím Vám palce
Velettka
29.05.07,12:45
vlak chodi aj vecer(22:31 z HE a v TV je 23:28) daj si www.cp.sk (http://www.cp.sk) uz som to preverovala :D z TV je aj zsazsula ta pride aj este judita, sa s nimi skontaktuj cez postu :-))) Prid, budeme radi :-)

zapíšem ťa? :-)


Baby ste perfektné, práve som to dočítala. Rada by som sa tiež pripojila k tejto aktivite ale ja som z okresu TV a neviem ako by som sa potom dostala domov. HN nepoznám takže autom by som si asi netrúfla a autobus už asi v neskorých hodinách nechodí. Ale držím Vám palce
Velettka
29.05.07,13:18
DROBECEVOVA, prajem Ti ku Tvojim včťerajším náádherným okrúhlym 50tinám strašne veľa zdravíčka, šťastíčko, vela pohody rodinnej i pracovnej. Aj by som ti zaspievala :) ale by si ma nepocula :)
Jozef Mihál
29.05.07,13:47
Blavákov na stretku beriete?
Velettka
29.05.07,14:51
Samozrejme, berieme každého kto má chuť prísť, nech je odkiaľkoľvek. Nebodaj pán Mihál prídete? :D to by bola peckaaaaaaa :D


Blavákov na stretku beriete?
Jozef Mihál
29.05.07,15:07
Samozrejme, berieme každého kto má chuť prísť, nech je odkiaľkoľvek. Nebodaj pán Mihál prídete? :D to by bola peckaaaaaaa :D
To som rád, že beriete všetkých.
Velettka
29.05.07,15:11
všetkých poraďákov, kto sce prísť ;) A Vy sa chystáte na východ? :D
Ci ste si sceli len overit ci vychodniari beru medzi seba "blavakov"? ale sak vacsina blavakov su vychodniari :D takze áno berieme :D MY rozdiely nerobime :D :D :D :D


To som rád, že beriete všetkých.
drobeceva
30.05.07,03:29
DROBECEVOVA, prajem Ti ku Tvojim včťerajším náádherným okrúhlym 50tinám strašne veľa zdravíčka, šťastíčko, vela pohody rodinnej i pracovnej. Aj by som ti zaspievala :) ale by si ma nepocula :)
Velettka, ďakujem krásne, včera ešte boli dozvuky. Fandím stretku 16.6. a už teraz sa teším na ďalšie, na ktoré, dúfam, pôjdem.
Velettka
30.05.07,04:53
15.6!!!!!! :D nie 16.6. :D budeme na Teba mysliet


Velettka, ďakujem krásne, včera ešte boli dozvuky. Fandím stretku 16.6. a už teraz sa teším na ďalšie, na ktoré, dúfam, pôjdem.
kalkulka
30.05.07,06:44
A z MIA sa nikto nechystá? Haló, haló, ozvite sa.
Velettka
30.05.07,08:49
kalkulka z Michaloviec to zvládnes aj sama .-)) prideeeessss??? :D


A z MIA sa nikto nechystá? Haló, haló, ozvite sa.
kalkulka
30.05.07,09:09
Budem sa snažiť. Horšie bude dostať sa naspäť. Preto by som rada, keby ešte niekto išiel z MIA.
Velettka
30.05.07,09:20
kalkulka ide ti 22:31 posledny vlak do MI a z TV sa ide cez MI? .. skus sa skontaktovat z babami z TV co idu, rozmyslaju, ze pojdu autom :-) Skus prist, budem sa tesit :)
Velettka
30.05.07,15:30
Tak všimnite si všetci prvý príspevok, sú tam upresnenia ohľadom času a miesta. Oblečenie neformálne ako s kamošmi na pifko, keď idete :D aby sme moc nevytŕčali :D :D :D medzi tŕňmi :D
Velettka
30.05.07,15:34
Inak teraz tu dlhsie nebudem, ozvem sa az v pondelok, cestujem na stredné slovensko na jednu rodinnú záležitosť, tak sa vidime potom, ahojte .
judita1971
31.05.07,10:52
ozvite sa z okolia TV, aby sme sa dohodli, ako pôjdeme, hoci cez SS. :)
Velettka
04.06.07,14:46
nejak to tu kus pospalo kym som bola het :-)))
judita1971
04.06.07,15:13
ahoj Veletka, som rada že si sa ozvala tak ako si sľúbila, asi sa nikto neozýval, lebo každý čakal na pondelok, keď sa vrátiš zo stredného slovenska.
:)
Velettka
04.06.07,15:18
ahooooj judit :-) Ako? chystate sa? kolko sa ti uz ozvalo ludi?
judita1971
04.06.07,15:24
no ozvala sa mi cez ICQ zsazsula, že ide so mnou, na ňu sa nakontaktovala ešte jedna, ale neviem presne kto s prihlásených, ale dúfam, že teraz sa to rozprúdi viac ako sa bude blížiť termín :D
Velettka
04.06.07,15:28
Mam trosku smutnu spravu : zacina to so mnou vypadat kadejako len nie dobre na ten termin ... dnes som oznamila sefovi ze koncim, tak som zvedava na akom termine odchodu sa s nim este dohodnem .... a podla toho nastupim v novej praci, ale rysuje sa to vsetko okolo 15.6. .... bojim sa mooc ze to neeeeemdopadne dobre (ako mi pred chvilkou napisala janasv) - vraj ani ona zrejme nebude moct :-( Dufam, ze sa to cele nezruuuuti, ked som sa na to taaaak tesila ..... este budem priebezne informovat, ale zatial to z mojej strany plati .....

okolo stvrtku budem uz mudrejsia ... držte prosim vsetky palce, aby to dopadlo dobre :)

Vsetko dobre dopadlo, vsetko PLATIIIIIIIIIIIIIIIIII :D
judita1971
04.06.07,15:36
no dúfam, že ti to dopadne dobre, držím palce, dúfam, že sa stretneme, len dajte vedieť, naozaj by bolo ešte koncom týždňa dobre upresniť, kto ide, lebo aby sme dievky z diaľky nešli zbytočne.... lebo ja budem vyrážať z domu na obed, dovolenku musím vybrať celý deň, deti nechávam na noc s babkou, o polnoci v Trebišove ma bude čakať mama, lebo tam idem prespať a domov musím cestovať v sobotu o šiestej ráno, aby som došla v sobotu o deviatej ráno, lebo inak sa dostanem domov až niekedy poobede. takže daj vedieť aby som potom včas odvolala "mobilizáciu" ,:D ale aj tak sa teším veľmi. Veletka ohľadom práce mysli pozitívne, a už mi aj ten výlet odsúhlasil manžel v Anglicku - ako dar k výročiu .....:D :D :D
Velettka
04.06.07,15:39
kurnik, to mas riadnu mobilizaciu :-)))))))))) xixixixi , boze skadial az si preboha? :) Neboj keby sa daco zmenilo rozoslem sukromne spravy aj na maily este. Nenechala by som Vas cestovat s takej dialky zbytocne :) ak sces posli mi cez ss cislo na mobil, keby daco poslem sms :)


a všetko naj k VYROCIU :D aj ja mam s manzelom vo stvrtok :-) tak aj vsetko naj mne :D
judita1971
04.06.07,15:49
ja mám výročie zajtra :D všetko naj aj tebe....
Velettka
04.06.07,15:55
dakujem dakujem dakujem :-D podobne :-D
Velettka
04.06.07,16:03
Sáva ides s nami do toho? :-)) Vidim, ze suhlasis so stretkom :-) Chystas sa?
Velettka
05.06.07,10:40
Takze nic sa z nasim stretkom nemení, termín ostáva aj stretnutie ostava :-) takze hlaaaaasime saaaaaaaaaaaaaaaaaaaa panstvoooooo :-))))))
judita1971
05.06.07,17:32
huráááááá. Teším sa, veľmi. :D
Velettka
06.06.07,07:25
aj jaaaaaaaaaaaaaaaa :-))) kto ešte? :-)
katkasabka
06.06.07,09:16
pozdravujem
no s velkou radostou citam tuto debatu a isla som sa pozriet do kalendara na toho 15, lebo by som sa (sice s trochu malu dusickou) s vami vsetkymi rada stretla, no skrz moje ine aktivity je tento termin pre mna zly, co je velka skoda.jedine ze by sa to zmenilo, co je vsak cca 85% moznost.
a ked sa ozvala aj kalkulka, no rozmyslam a rozmyslam....
dokedy potrebujete vediet 100% odpoved skrz ucast?
Velettka
06.06.07,09:42
nepotrebujeme 100% ucast hlasit, miesto je objednane a podla poctu osob sa bude dat rozsirit na mieste, tazke kazdy kto pride, bude mat kde sediet ..... a neboj nie si jedina co ma malu dusicku :-))))))) xixixixixi, vies aku ju mam ja? ani ju nevidno :-)))))))

..ale bolo by dobre vediet, ze koho mame cakat, aby niekto neohlaseny nebludil a nahodou nas nenasiel a co potom :-) To aby sme vedeli kto pride je koli vam ktori sa chcu zucastnit, aby sm mohli vymenit pripadne cisla a v pripade bludenia navigovat :-)))))))

Tesim sa, skus prist .... bude urcite minimalne fajn :-))


pozdravujem
no s velkou radostou citam tuto debatu a isla som sa pozriet do kalendara na toho 15, lebo by som sa (sice s trochu malu dusickou) s vami vsetkymi rada stretla, no skrz moje ine aktivity je tento termin pre mna zly, co je velka skoda.jedine ze by sa to zmenilo, co je vsak cca 85% moznost.
a ked sa ozvala aj kalkulka, no rozmyslam a rozmyslam....
dokedy potrebujete vediet 100% odpoved skrz ucast?
Velettka
06.06.07,09:48
Timka1, uz som sa bala, ze si na nas zabudla :-)) Aspon ze suhlasom prispejes k diskusii o stretku :-))))))))))))) :D
katkasabka
06.06.07,09:55
Dobre super:)
pokusim sa si to este nejak zariadit a po pripade, ak mozes Kalkulka, tak sa este ozvi a mozme sa dohodnut.
bludit by som nemala, hoci he nepoznam, ale to je myslim ten najmensi problem:)
ved sa este urcite ozvem ci ano ci nie
vdaka:)
Velettka
06.06.07,09:57
super :-))) ja tu budem, tak v pohode, ozyvajte sa :-))) a hlavne pridte :-))


Dobre super:)
pokusim sa si to este nejak zariadit a po pripade, ak mozes Kalkulka, tak sa este ozvi a mozme sa dohodnut.
bludit by som nemala, hoci he nepoznam, ale to je myslim ten najmensi problem:)
ved sa este urcite ozvem ci ano ci nie
vdaka:)
kalkulka
06.06.07,10:06
Dobre super:)
pokusim sa si to este nejak zariadit a po pripade, ak mozes Kalkulka, tak sa este ozvi a mozme sa dohodnut.
bludit by som nemala, hoci he nepoznam, ale to je myslim ten najmensi problem:)
ved sa este urcite ozvem ci ano ci nie
vdaka:)
Vau, to som rada. Dúfam, že mi to vyjde. Dcéra a mama majú v tom čase totiž narodeniny a ešte neviem kedy bude oslava, ale dúfam, že niekedy cez víkend. Ja tiež HN nepoznám, ale snáď to nájdeme. Takže skús sa ozvať ako by si išla, alebo prípadne cez SS.
katkasabka
06.06.07,10:22
Dobre Alica, urcite sa ti ozvem, ak to bude u mna uz istejsie, aby sme zbytocne nechaosili.
joj, zacinam sa tesit:)
pekny den
Timka1
06.06.07,14:09
Timka1, uz som sa bala, ze si na nas zabudla :-)) Aspon ze suhlasom prispejes k diskusii o stretku :-))))))))))))) :D


Nezabudla, určite nie. Sledujem túto tému. Len som bola zavalena jahodami, mala som ich až za ušami. Už som sa z nich vymotala. Ale džemik sa podaril mňam. No a už sa, okrem nášho stretka, teším na spracovanie malín - to zas budú malinové dni.

Každým dňom nás pribúda, dúfam, že sa počet ešte zdvojnásobí. A nebude v tom čase v Hé náhodou jarmok? Aj na klobáskach by sme si pochutili.
Velettka
06.06.07,15:33
Timka o jarmoku nič neviem :-) ale pochutnať si môžeš aj v tej krčmičke :-) Nedonesies okostovat ako sa ti dzemik podaril :-) kupim rožky? :-) xixixixixi
janasv
06.06.07,16:08
Nezabudla, určite nie. Sledujem túto tému. Len som bola zavalena jahodami, mala som ich až za ušami. Už som sa z nich vymotala. Ale džemik sa podaril mňam. No a už sa, okrem nášho stretka, teším na spracovanie malín - to zas budú malinové dni.

Každým dňom nás pribúda, dúfam, že sa počet ešte zdvojnásobí. A nebude v tom čase v Hé náhodou jarmok? Aj na klobáskach by sme si pochutili.

Sklamem Ta - Humensky jarmok bude okolo 12.-13. septembra, ked budu aj oslavy mesta - jeho prvej pisomnej zmienky. Teda tento rok vynimocne nie koncom augusta.
Timka1
06.06.07,16:18
Budeme mať jahodové hody? A maslo kto donesie, hlási sa niekto?

No veď napokon si môžme dať stretko aj na jarmok v septembri, no nie?
Velettka
07.06.07,09:00
Timka1 .. aj maslo donesiem :-))))) Tresnem sa po vrecku koli nam .-))) xixixixixi ..... a jasné, september je tiež dobrý ďalší termín :-) Uvidime ako sa vydari toto :-)

baby normalne sa tesujem :-)
Timka1
07.06.07,16:40
Dnes som oznámila manželovi nech sa nikde nechystá na budúci piatok, že má materskú a na počudovanie, bez žiadnych špekulovačiek, súhlasil. No nie je fajn? Len sa ma opýtal kam sa chystám a ja že na ochutnávku džemu. :-)
janasv
07.06.07,19:27
:---:---:---:---Aj aj budem robit jahodovy dzem. Sice z toho vyjde len vzorka, lebo sme dost pojedli, ale bude:---:---:---:---:---.
Timka, hodis do placu aj rodinny recept?
Velettka
08.06.07,04:28
:D :D :D :D zlatyyy :D


Dnes som oznámila manželovi nech sa nikde nechystá na budúci piatok, že má materskú a na počudovanie, bez žiadnych špekulovačiek, súhlasil. No nie je fajn? Len sa ma opýtal kam sa chystám a ja že na ochutnávku džemu. :-)
Timka1
08.06.07,05:12
:---:---:---:---Aj aj budem robit jahodovy dzem. Sice z toho vyjde len vzorka, lebo sme dost pojedli, ale bude:---:---:---:---:---.
Timka, hodis do placu aj rodinny recept?


U mňa je to klasika. Do litra potlačených jahod pridám cca 100 ml iného ovocia, napr. broskyne a použijem želirovací cukor 2:1 - 1/2 kg balenie. Robím aj čistý jahodový bez iného druhu ovocia, tiež so želírovacím cukrom a postupujem podľa uvedeného návodu na vrecúšku. Je to jednoduché a dobré.

Bola som sa pozrieť aj na poradu v téme jahody, je tam tiež veľa receptov.
Janka, veľa zdaru pri varení, nech sa podarí. :rolleyes: ;) :---
janasv
08.06.07,10:02
U mňa je to klasika. Do litra potlačených jahod pridám cca 100 ml iného ovocia, napr. broskyne a použijem želirovací cukor 2:1 - 1/2 kg balenie. Robím aj čistý jahodový bez iného druhu ovocia, tiež so želírovacím cukrom a postupujem podľa uvedeného návodu na vrecúšku. Je to jednoduché a dobré.

Bola som sa pozrieť aj na poradu v téme jahody, je tam tiež veľa receptov.
Janka, veľa zdaru pri varení, nech sa podarí. :rolleyes: ;) :---

S broskynami norobim, ale co sa tyka otrigos jahodoveho, asi sme rodina :---. MaAme ten isty rodinny recept.:--- A aj postup inspiracii bol podobny..:rolleyes:
Velettka
09.06.07,09:58
baby takto tyzden budeme mat po stretku :-)))) to sa nezda, ale o chvilku sa stretnemeeeeeeeeeeeeeeeeee :-))) ked som toto zakladala, zdalo sa mi to ako vecnost ten termin .-))) Asi zacinam chytat zaludocnu nervozitu :-))))) xixixi
Velettka
09.06.07,10:10
No ale teraz vazne dievcata a chlapci, kedze sa to blizi, rada by som vedela Vasu naozajstnu ucast, nech ludkovia vedia co pridu z dalej ci sa im oplati prist ... takze dufam, ze nas bude aspon desat, ak nie viacej, ale rada by som to vedela ..... takze kazdy kto si je uz isty ze pride, nech pripoji suhlas prooooooosiiiiiiiimmmmmm.



Takže Vašu účasť prosim:
Velettka
09.06.07,15:12
Inak mam aj mapku pre orientaciu, ako sa dostat na miesto stretnutia, len je taka velka, ze sa sem neda pripnut, tak ak ma niekto zaujem, napiste mi poslem mailom :-)
Timka1
09.06.07,16:53
[quote=Velettka;469543]Tak ako píše smith .... ako máš Rossanu pizzériu na námestí, tak popred ňu ideš uličkou smerom na sídlisko II. popri TKR (televízne kálové rozvody - buedš ich mať po pravej strane) a asi po nejakých 300-400 metroch od rossany je po ľavej strane Plzenská reštaurácia s takou drevenou terasou vonku :-)


Velettka, podľa tejto navigácie to určite nájdem. Len som pochorela, ale dúfam, že do piatku sa vyliečim. :(
Velettka
10.06.07,07:33
timkaaaaaaaaaaaaaaa lieč saaaaaa, ale rychlo prosim :-))
Velettka
11.06.07,09:07
Dávam do pozornosti túto tému :-) Humenné a blízke či široké okolie sa ide stretnúť 15.6.2007 na 1. humennskom stretku :-) Svoj príchod potvrdte prosím v príspevku č. 142 svojím súhlasom.

Teším sa :)

DO STRETNUTIA priatelia :-)))))))))
katkasabka
13.06.07,04:43
Bre ranko vsetkym.
no zial,napriek mojej velkej snahe sa mi nepodari dojst na vychodniarske stretko do HE, co mi je naozaj velmi luto. budem ale na vas velmi, velmi mysliet tak dufam ze sa dobre zabavite a spoznate:) drzte sa.
a ved potom dufam uvidim aspon nejake fotky, vsak:)?
pekne stretko praje katka
kalkulka
13.06.07,05:41
Bre ranko vsetkym.
no zial,napriek mojej velkej snahe sa mi nepodari dojst na vychodniarske stretko do HE, co mi je naozaj velmi luto. budem ale na vas velmi, velmi mysliet tak dufam ze sa dobre zabavite a spoznate:) drzte sa.
a ved potom dufam uvidim aspon nejake fotky, vsak:)?
pekne stretko praje katka
Škoda, takže snáď pôjdem hoci sama. Dúfam, aspoň naspäť nie.
Velettka
13.06.07,06:05
kalkulkaaaaa neboooooj, baby pojdu smer trebišov vlakom spat, takze po michalovce mozete ist vlakom spat spolu :-) a inak do humenneho idu vlakom, co je v humennom okolo 17:30 a ja ich budem cakat na stanici, ta ak sces, napalbuj si to tak, aby si isla tym vlakom a tym padom budem cakat na stanici aj Teba :-)

katasabka .... je mi to luto, ze Ti to nevyslo ...... :-( .... ale nie vzdy sa podari to, co by sme sceli :-)
Velettka
13.06.07,06:07
Inak vsimli ste si, ze predpoved pocasia na piatok je vyse 30 stupnov? :) Asi sa presunieme z krcmicky na terasu :-)))
Timka1
13.06.07,07:33
Nevšimla som si počasie, ale všimla som si, že k príspevku č. 142 pribudli iba tri súhlasy, takže vyzerá to tak, že budeme len štyri? A čo ostatní, čo sa hlásili. Pridajte súhlas nech mi je veselšie.
Velettka
13.06.07,07:40
Niektorí mi poslali SS, že sú ešte nie istý, lebo bud im niečo do toho prislo, alebo su v tom nejake zdravotne problemy, dufam, ze nas pride viacej a ze vsetci vyzdraveju dovtedy :-)

... nádej zomiera posledná :-)))))
Timka1
13.06.07,07:54
Tiež mi nejak pomaly choroba ustupuje, do piatku dúfam budem zdravšia. No veď napokon aspoň my si pokecáme.
Velettka
13.06.07,08:23
Aj ja som na antibiotikach, uz asi pomaly druhy mesiac, .... ale co narobim? :-) Vysadim ich na vikend asi :-)))))))))))))))))))) chi-chi-chi

..urcite si pokecame, som rada, ze to beries takto, ze sa s toho nechces vykrutit, lebo nas je zatial malo, aj baby z okolia TV co pridu obdivujem a dik im za to :-)
Timka1
13.06.07,08:50
Tiež mám ATB, asi ostanem len pri čajíku, to mi nevadí, ale spoznám nových ľudí, na to sa teším.
Pá pá do skorého videnia.
Velettka
13.06.07,09:18
šimik, ani netušiš aku radost si mi urobila tym suhlasom s ucastou ;-))) dik :-) Uvidime sa :-)
kalkulka
13.06.07,11:32
Dúfam, ak prídem, že ma nebudete znásilňovať na niečo ostrejšie, to teda po tých otrasoch, čo som zažila, tak to by som neveľmi. Nie, aby som bola nejaká fajnovka, ale mne radšej nech dá niekto najesť ako niečo ostré, ak som na nejakom tom povedzme posedení.
Velettka
13.06.07,11:46
Co ostrejsie? alkohol? :-))) My a znásilnovat ???? Urcite NIE :-) Pi si co sces, jedz si co sces, len prid :-)))))) Vsak sa tam nejdeme ozrat, ale stretnut novych ludi :-) chi-chi-chi .. a je dobre ked si aj zapamatas aspon tvare :-) Na prvom stretnuti budeme asi vsetci slusni :-)
kalkulka
13.06.07,11:56
Stačí, ak budeme normálni, až takí škrobení nemusíme byť. No nie?
Velettka
13.06.07,13:36
Myslím, že škrobení nebude nikto :-))) toho sa bat nemusis :-))))) Kto je skrobeny, na taketo stretko by ani nesiel :D :D :D
AdaG
14.06.07,07:28
Hoci ma to mrzí, že nemôžem prísť:mee: , z doterajších skúseností môžem povedať, že poraďácke stretkú nie sú vôbec škrobené. Všetci si tykáme, zabávame sa a tí, ktorým sa niečo nepáči, sa stiahnu bokom a nekazia náladu. Nikto nikoho do ničoho nenúti a je nám spolu vždy fajn. Tak vám prajem, aby ste sa úspešne zaradili do rodiny poraďákov a teším sa na budúce stretko.;) :D
drobeceva
14.06.07,07:41
Ahojte "východňarky", so záujmom sledujem túto tému od začiatku. Mrzí ma, že sa nemôžem tohto stretnutia zúčastniť. Na PORADE som asi rok, prakticky sa osobne s nikým nepoznám, ale aj napriek tomu som si tu už našla mnoho skvelých ľudí, s ktorými sa dá poradiť. Takže, aj keď neprídem, duchom budem s Vami, držím prsty, nech sa zídete v čo najväčšom počte, nech to dopadne podľa Vašich predstáv a verím, že budem mať raz aj tú česť sa s Vami stretnúť osobne. Potom sa ozvite, ako to dopadlo. :) :) :)
Velettka
14.06.07,15:48
Teším sa na zajtra :D Zatial je nas 6 istych a dalsi traja/styria nevedia ci pridu .... Ale aspon 6 nas bude :-))) Juuuj babyyyyyy :-))) o 17.30 budem na stanici :-)) tesakujem sa na Vas :) Kalkulka dorazis z babami z TV? :):D
judita1971
14.06.07,16:00
uf, už som sa zľakla, že budeme len štyri ! Dnes mám za sebou návštevu u lekára, pri sebe tri balíčky antibiotík, prvá dávka v sebe ..... ale zajtra sa chystám.... :) ešte dnes budem v kontakte so zsazsulou, určite sa poteší, že nebudeme len štyri, dvihlo mi to náladu.. má ísť s nami kalkulka ? ozvi sa kalkulka .. :rolleyes:
Velettka
14.06.07,16:06
hey kalkulka planovala tiez,ale nejak sa neozvala definitivne :-) a dnes mi volala kamoska z HE, ze to co mala na ten termin padlo, cize pride :-) ja prave dopapam dnes vecer jednu skatulku antibiotik :-D a este jedna ma caka, ale dam si asi zo 2dni pauzicku :-))))))))))) chi-chi-chi ..... judit tesim sa, ze si to nevzdala :)
Timka1
14.06.07,16:12
Náhoda je teda riadny blbec, všetky sme na ATB? No čo už len my budeme piť? Asi vodu, čajik .... . Ale náladu si aj tak urobíme, no nie?
Velettka
14.06.07,16:14
:-))))))))) timkaaaaaaaaaaa

ty kedy prijeeeechaš do HE? :))
Velettka
14.06.07,16:14
zajtra uz mat nebudem ATB :-))) Si to trebalo zariadit :-)))) abo prerusit :-)))
Timka1
14.06.07,16:20
:-))))))))) timkaaaaaaaaaaa

ty kedy prijeeeechaš do HE? :))



Ja prijecham do Hé asi až okolo 20.00. Musím uložiť bábiky do postieľok a hajdy na vandry. ;)
Velettka
14.06.07,16:22
pokuuuus sa skoooooooor prosiiiim neviem dokedy budu sciet byt baby :-) Maju to predsa dost daleko .... Ako ja pockam :))))) Baby z okolia TV kedy planujete cestu s5? Vsak sa zdrzite dlhsieeeeeeeeeeee???!!! :-)
Timka1
14.06.07,16:25
No neviem či sa manželovi podarí uložiť najmenšie bibi, aby som išla skôr. Musím sa s ním ešte dohodnúť čo a ako. Ja som myslela, že budeme aspoň do 24.00, čo vy na to?
Velettka
14.06.07,16:28
ja v pohode :) ja mam priepustku od mangelika :-) .... baby?

Vsak keby naaahodou, ze by baby nemali neskor spoj, tak my pozostali mozeme este niekam vyrazit :)
Velettka
14.06.07,16:29
timka nezabudni na kostovku jahodovy dzemiiiiiiiiiiiiik :-D
Timka1
14.06.07,16:33
timka nezabudni na kostovku jahodovy dzemiiiiiiiiiiiiik :-D


Ok, dnes som postavila višne s rumom na griotku, škoda, že treba čakať 3-4 týždne. :D
Velettka
14.06.07,16:36
a keby sme ju zajtra len tak na jazyk okostovali? :-D ..... alebo to bude az na to dalsie stretko co bude v septembri na jarmok? :-D
Timka1
14.06.07,16:47
Chi, chi, chi, to by som musela 5 litrový hrniec plný višní a rumu zobrať. Radšej ju necháme na september, keď ju dovtedy nevipijem - chi, chi, chi.
Velettka
14.06.07,16:48
:D :D :D no dobre, tak bude stacit ked prides iba ty :D :D :D bez griotky :D
Velettka
14.06.07,17:11
Timka deťom uvar odvar z makovic, daj im ho vypit tak kolo stvrtej, okolo pol piatej zaspia a o siestej si s nami :D :D :D
Timka1
14.06.07,17:34
Dobre som sa zasmiala, maš to vyskúšané na svojich a či nebodaj na mangelikovi? Teraz som mu hovorila, že či zvládne uložiť deti, lebo ja mám o šiestej stretko, tak sa len zasmial, že bude plakať. Neplakal by len on, ale aj deti.
Velettka
14.06.07,17:39
co mas "viactorčata"? ....ale pusti ta, nie? :) ... ten odvar z makovic :) je recept starych mam, ja to vyskusane nemam :-D deti este nemam a manzela som este nepotrebovala uspavat, furt zaspi skor ako ja :-D
Timka1
14.06.07,17:46
No veď aj manželia sa ratajú niekedy za deti, nie? Myslím, že väčšina chlapov skôr zaspia ako ženy, teda idú spať so sliepkami -:). Aj ten môj.
Velettka
14.06.07,18:03
Hey, len ked idem neskor spat, mam problem rano o pol siestej vstavat, by so sa radsej zabila ako z postele zliezla:D :D :D a on je vyspinkany :D
Velettka
14.06.07,18:12
No dobre baby, ja idem spinkat, keby niekto nieco chcel tak do 15:00 mi zajtra mozete pisat SS, hned mi zapipa na mobil a ja sem kuknem, ale po tejto hodine, sa uz stretneme len v Plzenskej :-))) takze tesim sa na zajtra :-) Judit, dufam, ze ti zajtra nebude horsie a ze sa ti bude dat prist. Cenim si to. :-)
Timka1
14.06.07,18:15
No veď počkaj, keď budeš mať detičky, aj nočné bude treba ťahať. Celkom bežne idem o polnoci do postele, v noci vstávam niekoľkokrát - raz jedna plače, potom zase druhá, inokedy lieky ..... . A ráno o piatej, pol šiestej som hore. Dá sa na to zvyknuť a aj tak by som ich nevymenila za nič na svete. Zajtra ti ich ukážem na foto, ok? Ulakomiš sa, uvidíš, chi, chi.
ehsepo
14.06.07,18:38
Ďakujem za pozvanie, ak sa mi to podarí tak prídem.
ehsepo
Timka1
14.06.07,18:44
Ďakujem za pozvanie, ak sa mi to podarí tak prídem.
ehsepo


Určite sa ukáž, budeme sa tešiiiť.:---
kalkulka
15.06.07,04:35
Ahojte baby, chystám sa. Ešte si musím zistiť odchod vlaku príp. busu. Neviem totiž, či stihnem ešte zabehnúť domov na otočku. Keď nie, tak pôjdem rovno z práce. Ozvem sa. Idem pobehať po nejakých tých spojoch.
Velettka
15.06.07,04:45
kalkulkaaaaaaaa supeeeeeeeeeer :-))))) ehsepo aj ty dojdi :-)))))) Som rada, ze sa pocet pomaly zvysuje a nie znizuje :-))))) tesim sa :) kalkulka kukni www.cp.sk
katkasabka
15.06.07,05:25
musim povedat ze ja trosku slintam aj z toho dzemu no hlavne smutkom ze sa s vami nezoznamim, no dnes to fakt nepojde hlavne z rodinnych zdravotnych dovodov, no ak by sa organizovalo stretko v septembri tak som za vsetkymi koncatinami co mam:)
prajem vam krasnu zabavu
katarinab11
15.06.07,05:33
Tak dnes večer stretávka :-))
Kto sa ešte pridá?
kalkulka
15.06.07,05:44
Prídem vlakom, čo je v HN asi o pol šiestej. To by mali ísť aj z TV v ňom, len ako ich spoznám v tom Košičanovi?
Velettka
15.06.07,05:46
posli mi foto :-) ja ta spoznam,ich poznam z foto, teda aspon zsazsulu :)
Velettka
15.06.07,05:47
zlatkoooooooooo dakujem ze ides :-)))

a suhlas daj k prispevku č.142 (strana 15) :-))))


Tak dnes večer stretávka :-))
Kto sa ešte pridá?
Velettka
15.06.07,07:54
Volala som do tej restiky, dala som tu rezervacku na terasu, aspon vetrik nech nas preveje v takomto pekle :-)
Timka1
15.06.07,08:41
[quote=katkasabka;481610]musim povedat ze ja trosku slintam aj z toho dzemu

Džemu máme dosť, ak si zaželáš bude aj v septembri, ale to bude jarmok a tam bude dobrôt. Ja sa vytešujem, až som nejak ožila, dúfam, že sa dobre zabavíme. Nepridá sa ešte niekto k nám? :)
Velettka
15.06.07,08:51
timka, este ze si pripomenula, skoro mi vypadli rozky a maslo z hlavy .-))))) Jak budu na nas pozerat, kd si rozky s maslom a dzemom vybalime? :-):D :D :D xi,xi,xi
Timka1
15.06.07,08:55
Už mi je teraz smiešne, aspoň bude zábava. Taká som vyvedená z normálu, asi dostávam cestovnú horúčku, no skrátka tešíííím
Velettka
15.06.07,09:49
Aj ja,cely deň som nejak mimo ... som vysmiata jak "vlečka" :-)))))) xi,xi,xi,xi .... a len mi smsky pipaju na mobile stale :-))) Juuj, baby dobre bude, citim to :-)))
Velettka
15.06.07,09:59
Vyprázdnila som si SS, tak drobeceva mozes poslat este raz co si sela? mi napisala, ze sa mi snazis poslat SS, ale mam plnu schranku, tak uz mam volnu :)
Velettka
16.06.07,06:07
No takze mame po 1. humenskom stretku :-))) Dakujem vsetkým zúcastnením babám:D bolo nas osem : zsazsula, judita1971, kalkulka, katarinab11, šimik, timka1, janasv. Chlapi, mate smolu ze ste neboli, lebo vsetky tieto zeny boli nadherne a uzasne :) Nasmiali sme sa, az ma sanka bolela, ked som prisla domov a mala som z vas vsetkych uzasny pocit, dufam, ze ste sa citili aspon tak dobre ako ja a ze ste nelutovali, ze ste dosli hoci aj z tej dialky (TV). Takze baby DIK :D :D :D
janasv
16.06.07,06:39
No takze mame po 1. humenskom stretku :-))) Dakujem vsetkým zúcastnením babám:D bolo nas osem : zsazsula, judita1971, kalkulka, katarinab11, šimik, timka1, janasv. Chlapi, mate smolu ze ste neboli, lebo vsetky tieto zeny boli nadherne a uzasne :) Nasmiali sme sa, az ma sanka bolela, ked som prisla domov a mala som z vas vsetkych uzasny pocit, dufam, ze ste sa citili aspon tak dobre ako ja a ze ste nelutovali, ze ste dosli hoci aj z tej dialky (TV). Takze baby DIK :D :D :D
A Velettka - samozrejme......:---:):---:)
judita1971
16.06.07,09:45
bolo to fajn, aj mňa sánka bolela, rada som spoznala všetky baby, veletka som rada, že si dostala dobrý nápad,- zorganizovať stretko, si fajn kočka, my čo sme šli domov vlakom sme v srande troška pokračovali, lebo sme mali dobrého sprievodcu. :D
judita1971
16.06.07,09:52
momentálne pečiem šišky, ale musela som odbehnúť, lebo budú s JAHODOVÝM džemom .:D a ešte sranda. ráno / o pol deviatej/ som došla domov - a deti - mami máme návštevu - došla mi neter so synovcom - včera prišli, ešte spali, šťastie, že mám svokrovcov...
Timka1
16.06.07,10:21
Aj ja ďakujem všetkým zúčastneným za skvelý večer, nasmiali sme sa do sýtosti, vykecali. Judita, a vy ste nespali vo vlaku? A mňa chválabohu nikto neprepadol po ceste, ale fakt, že som sa celú cestu otáčala za každým autom, vystrašili ste ma trochu. Chi chi.
Timka1
16.06.07,10:22
A ešte som zabudla - tie pohotové odpovede - srandy Janysv boli super.
Velettka
16.06.07,11:54
koho ste zase zbalili vo vlaku? :D :D :D taky fuzkaty sukničkár? :D :D


my čo sme šli domov vlakom sme v srande troška pokračovali, lebo sme mali dobrého sprievodcu. :D
judita1971
16.06.07,12:34
áááále.... dohliadal na to aby Kalkulka vystúpila naozaj v Michalovciach.:D
janasv
16.06.07,12:57
A ešte som zabudla - tie pohotové odpovede - srandy Janysv boli super.



Děkuji Vám, vážení přátelé, děkuji....:D:D:D:---:---:):):):D:D:D
janasv
16.06.07,12:58
áááále.... dohliadal na to aby Kalkulka vystúpila naozaj v Michalovciach.:D

A vystúpila?????? :---:D:---:rolleyes:
janasv
16.06.07,12:59
momentálne pečiem šišky, ale musela som odbehnúť, lebo budú s JAHODOVÝM džemom .:D a ešte sranda. ráno / o pol deviatej/ som došla domov - a deti - mami máme návštevu - došla mi neter so synovcom - včera prišli, ešte spali, šťastie, že mám svokrovcov...


Budúce stretko - heslo JAHODOVÝ DŽEM ......;);)
janasv
16.06.07,13:03
VELETTKA , už aj aj som PORAĎÁK - heč!!!!!!!:cool::cool::cool::cool:
Velettka
16.06.07,16:49
gratuluji Ti božskýýý Kááája :D :D :D :D



VELETTKA , už aj aj som PORAĎÁK - heč!!!!!!!:cool::cool::cool::cool:
Velettka
16.06.07,16:50
pocuvaj a nevystupil s kalkulkou v michalovciach aj ON? :-D xixixiixixi
Velettka
16.06.07,16:53
Pripla by som aj fotky, ale nedostala som suhlas zucastnenich, takze vsetci co ste nas sceli vidiet mate smolu :( .... Ale ak niekto dava suhlas s uverejnenim (z ostatnych mozeme urobime puzzle) :D :D
Timka1
16.06.07,17:04
Velettka už si ochutnala jahodový džemik? A chutil? Ešte dnes mi behali po hlave tie hlody Janysv. Jankasv a čo nezbedník spinkal alebo prespevoval hit storočia? -:)
judita1971
16.06.07,19:03
vystúpiila, on prišiel potom skontrolovať či vystúpila, áááále bol trochu mimo... mala som taký pocit. ....
janasv
16.06.07,19:14
Velettka už si ochutnala jahodový džemik? A chutil? Ešte dnes mi behali po hlave tie hlody Janysv. Jankasv a čo nezbedník spinkal alebo prespevoval hit storočia? -:)
Timka, na pocudovanie spal.:--- Uz bola dost utahany.;) Prehlad Hitov storocia som mala hned rano od 7,05 hod aj s poradim, presnymi prercentami ziskanych hlasov a ukazkami.:rolleyes: Preventivne sme pozreli aj reprizu poobede.:cool:A to to ma aj nahrate na videu...:D:D:D:D Ozaj, ranajkovali sme chlebik s jahodovym dzemom.....;););)
Velettka
17.06.07,10:50
Aj ja som hned vecer ked som dosla robila ochutnavku :-) A dzemik s kuskami jahod bol vyyyborny :D Ten bol myslim janysv :-) Mnam :) Skoda, ze tie rozky nedorazili, ze zsazsula? :D :D :D :D :D
Velettka
17.06.07,11:26
Baby, dala by som si ešte :-) Inak v pozadí v bielych nohaviciach je Timka1 :D :D :D (výstrih som orezala :D )
Timka1
17.06.07,14:24
Super fotky, vieš aká som bola zvedavá na ten výstrih? Pošli mi ho na SS. Tú pizzu by som si tiež ešte dala, neurobíme repete?
Velettka
17.06.07,14:31
Timka v piatok? :-))))))))))))))))))) nechcem dávať zatial fotky, pokial neviem, kto tam nechce byt zverejneny :-)
zsazsula
17.06.07,15:44
ja vám prinesiem rozky............................:D:D:D:D:D ale inač baby vážne bolo suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppp ppppper keď niektorá máte neaké podarené foto tak pošlite cez ss
Timka1
17.06.07,18:08
pocuvaj a nevystupil s kalkulkou v michalovciach aj ON? :-D xixixiixixi


-:) O dačom nevieme? -:)
Velettka
17.06.07,18:09
poslite mi mailove adresy na SS, neviem ako cez SS by som mohla posielat fotky ... :-)))) Zsazsula, to si uz nevyzehlis s tymi rozkami :-))))))))))))))))))))))))))
Timka1
17.06.07,18:14
Ale mohla by aspoň koláč ten veľký trebišovský doniesť, lebo celý ho aj tak sama nezje, no nie?
kalkulka
18.06.07,04:37
Baby, pánečku, o nás bez nás. No toto? Ale ste zvedavé. Normálne nevystúpil. To je gentleman, čo? Ale teraz vážne. Bolo super. Až na to, keď som sa najedla, prepadla ma akási spiaca nemoc. Asi trebalo ochutnať ten džem. Tie jahody vyzerali veľmi lákavo.
Timka1
18.06.07,07:33
Kalkulka, mali sme otvoriť jahodový džem ku pizzi, to by bola kombinácia. Zsazsula si to musí vyžehliť, nabudúce bude, dúfam, koláč.
kalkulka
18.06.07,07:47
Mne by stačil aj čistý džem s tými jahodami. A vám všetkým hádam čistá pizza a nožík. Ale nabudúce to už snáď bude hotový koláč, až také skromné nemusíme byť.
Velettka
18.06.07,11:04
no len sa zase nabuduce neprejedz potom, aby sa ti zase nescelo spat :-))))))))))))
kalkulka
18.06.07,11:42
To vieš, ja som taká pažravá, veď žijem len raz. Tak potom si dám kávu a budeme aj do rána, keď sa preberiem. Mimochodom, do ktorej ste ešte boli?
Velettka
18.06.07,14:43
Nie si :-))) Nevyzerala si na to :-))))) Potom sme uz isli vsetci domov, este mzno pol hodinku sme sa po Vas zdrzali :-)) Skoda, ze vam isiel ten posledny vlak tak skoro :-(
zsazsula
18.06.07,16:33
Kalkulka, mali sme otvoriť jahodový džem ku pizzi, to by bola kombinácia. Zsazsula si to musí vyžehliť, nabudúce bude, dúfam, koláč. joooooooooooooooj baby aspoň že mate do koho šupať čo by ste robili bezo mňa :---:---:---:---
judita1971
18.06.07,16:48
mrkám, mrkám, debata živá....... :D :D :D
Timka1
18.06.07,17:44
joooooooooooooooj baby aspoň že mate do koho šupať čo by ste robili bezo mňa :---:---:---:---


Zsazsula, však si sa dobre pobavila pri čítaní, dopraj nám trochu pobaviť sa na tých rožkách. ;) :o :--- :D
janasv
18.06.07,18:59
joooooooooooooooj baby aspoň že mate do koho šupať čo by ste robili bezo mňa :---:---:---:---

Asi by sme si Ta museli vymysliet, a to by bola skoda. Realita je holt realita...;):D:---:rolleyes::cool::)
Velettka
19.06.07,13:53
no co presli Vam uz vsetkym tie fotky?
zsazsula
19.06.07,16:54
no co presli Vam uz vsetkym tie fotky?
Dik za fotky su supppppppppppppper a že ja som fotogenickaaaaaaaaaa tak to nemyslíš vážne:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::ee k: svoje Ti prepošlem až keď pride domov:cool: však vieš kto tak o dve týždne o.k
Timka1
19.06.07,17:12
no co presli Vam uz vsetkym tie fotky?


Aj mne prešli fotky oki. Ozaj vyzeráme ako by sme mali v sebe 2 litre vína, nikto neuverí, že sme nič nepili :rolleyes: :eek: .
Velettka
20.06.07,04:04
..Voldemort? :D :D :D


svoje Ti prepošlem až keď pride domov:cool: však vieš kto tak o dve týždne o.k
janasv
22.06.07,09:31
Ach, kočky, dnes to bude týždeň.:---:rolleyes:
Velettka
22.06.07,10:26
yo,yo... čo dame dnes o 18.00?? :-D
janasv
22.06.07,18:20
Ja červené víno a Ty? :):rolleyes:
Velettka
23.06.07,14:09
no ja som mala vcera biele vinko 2 flasky, aj s mojim muzikom :-)))))) teda ja s nich len asi 3dcl :-D
janasv
25.06.07,05:50
To ste zavolali aj susedov? :D:D:D:D
Velettka
27.06.07,17:24
HEYYYY baby, co ste na dovolenku poodchadzali vsetky? :-)))) Stale cakam na tie vase fotky co ste tiez fotili, ale mi nic neprislo zatial :-))) Sa raz dockam asi :-))) Nejde niekto na humensky toliar v nedelu? :-)) rozmysla, zeby som sa kuknut isla :-))