Zavrieť

Porady

Neskúsime stretko v HE?

STRETKO 15.6.2007 o 18.00 hod. v Humennom - Plzenská reštaurácia (dole krčma - nefajčiar)


Všade dokola sa robia a pripravujú stretnutia, ktoré sú možno pre nás východniarov príliš vzdialené, mal by niekto záujem sa stretnúť v Humennom? Posedíme, popijme, pokeciame a hlavne sa zoznámime :-) Čo vy na to pani účtovníčky/mzdárky, účtovníci/mzdári :-)))

Som zvedavá na ohlas :-))

Ja som za stretko, ak je tiež niekto ZA stretnutie, nech pripojí svoj súhlas a potom už bude hádam jednoduché dohodnúť sa


Doteraz prihlásení: Ja Velettka , JANASV??, ZSAZSULA, JUDITA1971, ŠIMIK, Timka1, ivako?, inge57, AdaG, ZlaticaB?, Saška?, Sáva,


Chlapi sa nás bojíte? (MISO T na 85%)
Naposledy upravil Velettka : 04.06.07 at 18:02
Usporiadat
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
Držím ti palce, nech sa ti to zorganizovanie stretka vydarí.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

dík som zvedavá či sa niekto ozve, dúfam, že tu niekto z Humenného pôsobí :-)))
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Velettka Pozri príspevok
dík som zvedavá či sa niekto ozve, dúfam, že tu niekto z Humenného pôsobí :-)))
Ahoj Velettka, kedy by si chcela spáchať to stretko v HE. Zrejme si teraz prekvapená, že som sa ozval z druhého konca republiky. Ale na vysvetlenie: pravideľne chodím do HE (4x do roka), totiž z HE je moja priateľka. Najbližšie plánujeme predlžený víkend (4-5 dni) stráviť v HE niekedy koncom júla, začiatkom augusta. Ešte presne nevieme.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

netuším, ešte sa ani nikto neozval :-)) uvidíme, ale budem na teba myslieť s tým termínom
0 0
zsazsula zsazsula

zsazsula je offline (nepripojený) zsazsula

Ahoj Velettka síce som na porade ešte nová ale rada by som šla na to stretnutie som za beriete ma som s TV ??????????????????
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

..samozrejme ked nas bude viacej skusime sa dohodnut na termíne kazdy je vitany

zsazsula Pozri príspevok
Ahoj Velettka síce som na porade ešte nová ale rada by som šla na to stretnutie som za beriete ma som s TV ??????????????????
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

A na naše susedské stretko si zabudla??????ČI ČO??????
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

Ja by som tiež možno šla, hoci v Humennom sa vôbec nevyznám, ale hoci by som sa nakontaktovala na zsazsulu a došli by sme spolu. Len záleží od termínu, lebo plánujem dlhšiu dovolenku - 28. 7.- 20.8. - smer Anglicko.
0 0
MIŠO T MIŠO T

MIŠO T je offline (nepripojený) MIŠO T

Však som hovoril že som ZA
0 0
zsazsula zsazsula

zsazsula je offline (nepripojený) zsazsula

judita1971 Pozri príspevok
Ja by som tiež možno šla, hoci v Humennom sa vôbec nevyznám, ale hoci by som sa nakontaktovala na zsazsulu a došli by sme spolu. Len záleží od termínu, lebo plánujem dlhšiu dovolenku - 28. 7.- 20.8. - smer Anglicko.

Nie je problém tu máš moje icq 362-871-512
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Som prekvapená, ale aj potešená. Tiež som za, hoci nie som z Hé, ale blízko a určite prídem. Valettka držím palce nech nám to vyjde.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

:-))))))))))) Jani, aspon sa konecne aj my dve stretneme :-))))))

janasv Pozri príspevok
A na naše susedské stretko si zabudla??????ČI ČO??????
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

môj odhad je, žeby sme mohli urobiť ešte pred týmto termínom :-)

judita1971 Pozri príspevok
Ja by som tiež možno šla, hoci v Humennom sa vôbec nevyznám, ale hoci by som sa nakontaktovala na zsazsulu a došli by sme spolu. Len záleží od termínu, lebo plánujem dlhšiu dovolenku - 28. 7.- 20.8. - smer Anglicko.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Ja by som chcela to stretko spáchať skôr :-)) Som nedočkavá :-)) Navrhujem predbežný termín 15.6.2007 , alebo dáme ešte skôr? Čas a miesto si ešte upresníme :-)
Naposledy upravil Velettka : 16.05.07 at 08:51
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Katka, tiež si myslím, že by to mohlo byť do konca júna, lebo cez prázdniny sú ľudia rozlietaní kade tade. Teším sa.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

Termín 15.6. mi vyhovuje.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

takže už sme štyri??? :-) SUPER, kto sa este pridá?
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Velettka Pozri príspevok
Všade dokola sa robia a pripravujú stretnutia, ktoré sú možno pre nás východniarov príliš vzdialené, mal by niekto záujem sa stretnúť v Humennom? Posedíme, popijme, pokeciame a hlavne sa zoznámime :-) Čo vy na to pani účtovníčky/mzdárky, účtovníci/mzdári :-)))

Som zvedavá na ohlas :-))

Ja som za stretko, ak je tiež niekto ZA stretnutie, nech pripojí svoj súhlas a potom už bude hádam jednoduché dohodnúť sa
Držím prsty, nech sa Ti podarí. Ja som ešte vlani urobila taký menší pokus vo VRANOVE n.T., no ostala som na stretko sama. Vranovčania sa mi neozvali. Tak som to vzdala.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Tak príď na naše :-)) Bude nás viac a nám sa to možno podarí a neostanem sama :-)


drobeceva Pozri príspevok
Držím prsty, nech sa Ti podarí. Ja som ešte vlani urobila taký menší pokus vo VRANOVE n.T., no ostala som na stretko sama. Vranovčania sa mi neozvali. Tak som to vzdala.
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Velettka Pozri príspevok
Ja by som chcela to stretko spáchať skôr :-)) Som nedočkavá :-)) Navrhujem predbežný termín 15.6.2007 , alebo dáme ešte skôr? Čas a miesto si ešte upresníme :-)
Ja nehutorim ani tak ani tak, ale daco še vyduma DUFAM
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať