Zavrieť

Porady

Neskúsime stretko v HE?

STRETKO 15.6.2007 o 18.00 hod. v Humennom - Plzenská reštaurácia (dole krčma - nefajčiar)


Všade dokola sa robia a pripravujú stretnutia, ktoré sú možno pre nás východniarov príliš vzdialené, mal by niekto záujem sa stretnúť v Humennom? Posedíme, popijme, pokeciame a hlavne sa zoznámime :-) Čo vy na to pani účtovníčky/mzdárky, účtovníci/mzdári :-)))

Som zvedavá na ohlas :-))

Ja som za stretko, ak je tiež niekto ZA stretnutie, nech pripojí svoj súhlas a potom už bude hádam jednoduché dohodnúť sa


Doteraz prihlásení: Ja Velettka , JANASV??, ZSAZSULA, JUDITA1971, ŠIMIK, Timka1, ivako?, inge57, AdaG, ZlaticaB?, Saška?, Sáva,


Chlapi sa nás bojíte? (MISO T na 85%)
Naposledy upravil Velettka : 04.06.07 at 18:02
Usporiadat
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Ahojte "východňarky", so záujmom sledujem túto tému od začiatku. Mrzí ma, že sa nemôžem tohto stretnutia zúčastniť. Na PORADE som asi rok, prakticky sa osobne s nikým nepoznám, ale aj napriek tomu som si tu už našla mnoho skvelých ľudí, s ktorými sa dá poradiť. Takže, aj keď neprídem, duchom budem s Vami, držím prsty, nech sa zídete v čo najväčšom počte, nech to dopadne podľa Vašich predstáv a verím, že budem mať raz aj tú česť sa s Vami stretnúť osobne. Potom sa ozvite, ako to dopadlo.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Teším sa na zajtra Zatial je nas 6 istych a dalsi traja/styria nevedia ci pridu .... Ale aspon 6 nas bude :-))) Juuuj babyyyyyy :-))) o 17.30 budem na stanici :-)) tesakujem sa na Vas Kalkulka dorazis z babami z TV?
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

uf, už som sa zľakla, že budeme len štyri ! Dnes mám za sebou návštevu u lekára, pri sebe tri balíčky antibiotík, prvá dávka v sebe ..... ale zajtra sa chystám.... ešte dnes budem v kontakte so zsazsulou, určite sa poteší, že nebudeme len štyri, dvihlo mi to náladu.. má ísť s nami kalkulka ? ozvi sa kalkulka ..
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

hey kalkulka planovala tiez,ale nejak sa neozvala definitivne :-) a dnes mi volala kamoska z HE, ze to co mala na ten termin padlo, cize pride :-) ja prave dopapam dnes vecer jednu skatulku antibiotik :-D a este jedna ma caka, ale dam si asi zo 2dni pauzicku :-))))))))))) chi-chi-chi ..... judit tesim sa, ze si to nevzdala
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Náhoda je teda riadny blbec, všetky sme na ATB? No čo už len my budeme piť? Asi vodu, čajik .... . Ale náladu si aj tak urobíme, no nie?
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

:-))))))))) timkaaaaaaaaaaa

ty kedy prijeeeechaš do HE? )
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

zajtra uz mat nebudem ATB :-))) Si to trebalo zariadit :-)))) abo prerusit :-)))
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Velettka Pozri príspevok
:-))))))))) timkaaaaaaaaaaa

ty kedy prijeeeechaš do HE? )


Ja prijecham do Hé asi až okolo 20.00. Musím uložiť bábiky do postieľok a hajdy na vandry.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

pokuuuus sa skoooooooor prosiiiim neviem dokedy budu sciet byt baby :-) Maju to predsa dost daleko .... Ako ja pockam )))) Baby z okolia TV kedy planujete cestu s5? Vsak sa zdrzite dlhsieeeeeeeeeeee???!!! :-)
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

No neviem či sa manželovi podarí uložiť najmenšie bibi, aby som išla skôr. Musím sa s ním ešte dohodnúť čo a ako. Ja som myslela, že budeme aspoň do 24.00, čo vy na to?
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

ja v pohode ja mam priepustku od mangelika :-) .... baby?

Vsak keby naaahodou, ze by baby nemali neskor spoj, tak my pozostali mozeme este niekam vyrazit
Naposledy upravil Velettka : 14.06.07 at 18:33
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

timka nezabudni na kostovku jahodovy dzemiiiiiiiiiiiiik :-D
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Velettka Pozri príspevok
timka nezabudni na kostovku jahodovy dzemiiiiiiiiiiiiik :-D

Ok, dnes som postavila višne s rumom na griotku, škoda, že treba čakať 3-4 týždne.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

a keby sme ju zajtra len tak na jazyk okostovali? :-D ..... alebo to bude az na to dalsie stretko co bude v septembri na jarmok? :-D
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Chi, chi, chi, to by som musela 5 litrový hrniec plný višní a rumu zobrať. Radšej ju necháme na september, keď ju dovtedy nevipijem - chi, chi, chi.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

no dobre, tak bude stacit ked prides iba ty bez griotky
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Timka deťom uvar odvar z makovic, daj im ho vypit tak kolo stvrtej, okolo pol piatej zaspia a o siestej si s nami
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Dobre som sa zasmiala, maš to vyskúšané na svojich a či nebodaj na mangelikovi? Teraz som mu hovorila, že či zvládne uložiť deti, lebo ja mám o šiestej stretko, tak sa len zasmial, že bude plakať. Neplakal by len on, ale aj deti.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

co mas "viactorčata"? ....ale pusti ta, nie? ... ten odvar z makovic je recept starych mam, ja to vyskusane nemam :-D deti este nemam a manzela som este nepotrebovala uspavat, furt zaspi skor ako ja :-D
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

No veď aj manželia sa ratajú niekedy za deti, nie? Myslím, že väčšina chlapov skôr zaspia ako ženy, teda idú spať so sliepkami -. Aj ten môj.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať