Zavrieť

Porady

Neskúsime stretko v HE?

STRETKO 15.6.2007 o 18.00 hod. v Humennom - Plzenská reštaurácia (dole krčma - nefajčiar)


Všade dokola sa robia a pripravujú stretnutia, ktoré sú možno pre nás východniarov príliš vzdialené, mal by niekto záujem sa stretnúť v Humennom? Posedíme, popijme, pokeciame a hlavne sa zoznámime :-) Čo vy na to pani účtovníčky/mzdárky, účtovníci/mzdári :-)))

Som zvedavá na ohlas :-))

Ja som za stretko, ak je tiež niekto ZA stretnutie, nech pripojí svoj súhlas a potom už bude hádam jednoduché dohodnúť sa


Doteraz prihlásení: Ja Velettka , JANASV??, ZSAZSULA, JUDITA1971, ŠIMIK, Timka1, ivako?, inge57, AdaG, ZlaticaB?, Saška?, Sáva,


Chlapi sa nás bojíte? (MISO T na 85%)
Naposledy upravil Velettka : 04.06.07 at 18:02
Usporiadat
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Velettka Pozri príspevok
smith dobry si :-)) Inak prepáč, že sme Ti nprispôsobili termín, ale to je dovolenkové obdobie už a bála som sa, že nikto nepríde :-) Okrem teba a mna :-) Na tento sa ti nedá prísť? čo keby si priateľku navštívil v predstihu? :-)
Bývame spolu už 4 roky v SC. A onedlho na malej dedinke (od 30.06.) pri SC. Dokončujeme RD, a práve preto sa neviem odtrnúť zo Senca. (Počas sezóny nenávidím SC).
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Tak ako píše smith .... ako máš Rossanu pizzériu na námestí, tak popred ňu ideš uličkou smerom na sídlisko II. popri TKR (televízne kálové rozvody - buedš ich mať po pravej strane) a asi po nejakých 300-400 metroch od rossany je po ľavej strane Plzenská reštaurácia s takou drevenou terasou vonku :-)

Inak kto bude mať prísť a bude chcieť dám svoje číslo pre prípad núdze :-)


smith Pozri príspevok
Z námestia pôjdeš od rohu Jednoty ( z boku je vchod do Pekla) po tej uličke a na pravej strane to najdeš asi po takej 5 - 10 min prechádzke. Oprati je taký straší kostolík.

P.S. Ale sa vystatujem, aj keĎ nie som z HE.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

jááááj tak len pekne stavaj a veľký dvor aby bol :-) Potom môžeš stretko u Teba spáchať :-))) xixixixi



smith Pozri príspevok
Bývame spolu už 4 roky v SC. A onedlho na malej dedinke (od 30.06.) pri SC. Dokončujeme RD, a práve preto sa neviem odtrnúť zo Senca. (Počas sezóny nenávidím SC).
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Velettka Pozri príspevok
Tak ako píše smith .... ako máš Rossanu pizzériu na námestí, tak popred ňu ideš uličkou smerom na dvojku popri TKR (televízne kálové rozvody - buedš ich mať po pravej strane) a asi po nejakých 300-400 metroch od rossany je po ľavej strane Plzenská reštaurácia s takou drevenou terasou vonku :-)

Inak kto bude mať prísť a bude chcieť dám svoje číslo pre prípad núdze :-)
Pekný preklep.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

káblové som mala na mysli

smith Pozri príspevok
Pekný preklep.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

[quote=Velettka;469543]Tak ako píše smith .... ako máš Rossanu pizzériu na námestí, tak popred ňu ideš uličkou smerom na sídlisko II. popri TKR (televízne kálové rozvody - buedš ich mať po pravej strane) a asi po nejakých 300-400 metroch od rossany je po ľavej strane Plzenská reštaurácia s takou drevenou terasou vonku :-)


Ďakujem za navigáciu. Námetie v Hé poznám, ale bočné uličky nie, no dúfam, že to nájdem a nestratím sa. Dá sa tam autom?

Smith sa zrejme vyzná v Hé a z takej diaľky. A ja pár km odtiaľ, žeby som nenašla nejakú krčmu??

Len ešte upresnite čas, aby som si zariadila detičky.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
[quote=Timka1;469690]
Velettka Pozri príspevok
Tak ako píše smith .... ako máš Rossanu pizzériu na námestí, tak popred ňu ideš uličkou smerom na sídlisko II. popri TKR (televízne kálové rozvody - buedš ich mať po pravej strane) a asi po nejakých 300-400 metroch od rossany je po ľavej strane Plzenská reštaurácia s takou drevenou terasou vonku :-)


Ďakujem za navigáciu. Námetie v Hé poznám, ale bočné uličky nie, no dúfam, že to nájdem a nestratím sa. Dá sa tam autom?

Smith sa zrejme vyzná v Hé a z takej diaľky. A ja pár km odtiaľ, žeby som nenašla nejakú krčmu??

Len ešte upresnite čas, aby som si zariadila detičky.
Iba trošku, ale takéto dobré miesta ako Plzenka, Rosana, Yeska ..... by som nepoznal. Chodíme tam každé tri mesiace na návštevu k "svokrovcom".
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

podla mna to spáchame na 18.00hod :-) Idem este do tej restiky, ak tam nebude daka vacsia rezervacka tak to sem presne vycapim, ok? :-)
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Smith aj Yeska je fajn, aj ja tam rada obcas zajdem, ale sa tam fajci a to ja nemusim :-) a mame v tlupe buducu mamicku, takze tam nemozeme :-)
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Timka skadial si presne ty? Normálne zíram aj z okolia prídu :-) Humencanov ani tu poriadne neni :-))))))))) xixixixiix

Humencania prebudte saaaaaaaaaaa :-)) A prídte sa zoznámiť :-)

Nehanbite sa! :-) aj ja som hanblivá a prídem :-)
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Velettka Pozri príspevok
Smith aj Yeska je fajn, aj ja tam rada obcas zajdem, ale sa tam fajci a to ja nemusim :-) a mame v tlupe buducu mamicku, takze tam nemozeme :-)
To je samozrejmé, ale aj Rosana je nefajčiarska.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

do tej nejako nemusim, párkrát mi tam nesadol personál a jedlo :-) a viac tam nechodim :-)
Čo ma sklame, na to zanevriem :-)
smith Pozri príspevok
To je samozrejmé, ale aj Rosana je nefajčiarska.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Velettka Pozri príspevok
Timka skadial si presne ty? Normálne zíram aj z okolia prídu :-) Humencanov ani tu poriadne neni :-))))))))) xixixixiix

Humencania prebudte saaaaaaaaaaa :-)) A prídte sa zoznámiť :-)

Nehanbite sa! :-) aj ja som hanblivá a prídem :-)


To prezradím až tam. Ale neviem či stíham na 18.00. Práve v tom čase ukladám dcérušky buvať a nesmie chýbať rozprávočka na dobrú noc. Asi budem meškať, no pevne verím, že budete aspoň do polnoci a to určite stihnem.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Timka, ja ťa tam určite počkám ... a dúfam, že sa budeme všetci dobre baviť a budeme ťa čakať plná nahlásená zostava :-))))
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Ste super, veeeeľmi sa teším, manželovi musím oznámiť dopredu, že bude mať 15.6. materskú, aby si potom nevymyslel, že dačo má. Vy chlapi ste už takí, ale čo by sme robili bez Vás, no nie?????
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

tak tak a daj mu to aj pisomne, aby sa vyhovarat nemusel :-)

A ty mi vykas? ci si myslela ako "nas viacej" ze sme super?

Timka1 Pozri príspevok
Ste super, veeeeľmi sa teším, manželovi musím oznámiť dopredu, že bude mať 15.6. materskú, aby si potom nevymyslel, že dačo má. Vy chlapi ste už takí, ale čo by sme robili bez Vás, no nie?????
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

No vidím, že sa vás tu hodne nazbieralo. Velettka si šikulka. Prajem vám aspoň takú dobrú náladu akú sme mali my na stretku tento víkend a aby sa Vám to stretko vydarilo. Potom, dúfam napíšete aj svoje dojmy.
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

A este poznamka jedna na ktoru som neodpovedala, ano k tej restike sa dá ist aj autom, je popri nej normalna riadna cesta :-)
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Simonab Pozri príspevok
No vidím, že sa vás tu hodne nazbieralo. Velettka si šikulka. Prajem vám aspoň takú dobrú náladu akú sme mali my na stretku tento víkend a aby sa Vám to stretko vydarilo. Potom, dúfam napíšete aj svoje dojmy.
A nezabudni potom pridať aj fotky ako budú!
0 0
Velettka Velettka

Velettka je offline (nepripojený) Velettka

Dík Simča, robím čo môžem jasné že sa podelíme s dojmami :-) aj fotky prilepime, ak budú zúčastnené súhlasiť Budem fotit jak drak


Simonab Pozri príspevok
No vidím, že sa vás tu hodne nazbieralo. Velettka si šikulka. Prajem vám aspoň takú dobrú náladu akú sme mali my na stretku tento víkend a aby sa Vám to stretko vydarilo. Potom, dúfam napíšete aj svoje dojmy.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať