rene
04.02.05,22:20
Spravme si poraďácku porotu a tipujme, kto vyhrá !

Ja som za Čierneho Petra, ktorý má najviac bielych fanúšikov .:D
AndreaO
04.02.05,21:29
Vidím, že aj niekto iný si kráti čas medzi súťažou a vyhodnotením Superstar na porade a zbiera informácie. O.K. tak mne pre zmenu sa páči Samo a Katka.
rene
04.02.05,21:30
:D:D Ma odhalili :D:D
suhela
04.02.05,21:53
Mne sa tiež páči , ako spieva Samo a Peter. Pekný večer.
adam
05.02.05,11:56
Všetkým držím palce, ale prví bude len jeden........Možno Samo,Tomáš,.....
Príjemný víkend!!!
Yvvetta
05.02.05,14:02
Tak sa mi zdá, že tu neide o kvality spievania ale o to, ktorá rodina, priatelia a známi majú koľko peňazí na zasielanie sms.
rene
06.02.05,19:28
No veď tu neposielame SMS, tu si môžeme napísať, komu sa kto pozdáva, len tak ,popri daňových priznaniach a výkazoch a súvahách a nákladoch a výnosoch a výplatách a hláseniach a tak....
jeso
06.02.05,19:42
ja držím palce Samovi
no a samozrejme Adelinmu Mirovi
bodliak
06.02.05,20:02
Nooo, ja som na baby, takze po poslednom piatku som smutnejsi...
Ale na druhej strane, neposlal som ziadnu smsku a ani v buducnosti neplanujem.
inge57
06.02.05,21:27
Čaute! Mne sa hrozne páči Martina, ale vyhrá to Samo alebo Peter Konček.
ricij
06.02.05,22:39
Nooo, ja som na baby, takze po poslednom piatku som smutnejsi...
Ale na druhej strane, neposlal som ziadnu smsku a ani v buducnosti neplanujem.Veru aj ja som na baby a tak sa mi nepáčilo, že vypadla Petra. Robila pekné papuľky:p . Myslím, že tam bol lepší adept na vypadnutie. Ale čo už. Fandím druhej Prešovčanke. Ale nie preto, že je z Prešova, ale, že vie super spievať a je úplne v pohode, dobre reaguje a vyzerá byť príjemná.:)
ilona
07.02.05,05:02
Kto vyhrá je ťažko povedať,ale najlepšia je Katka ,Samo a ešte tá mladučká,neviem si spomenúť na jej meno.Z týchto troch by mal byť superstár.
bisou
07.02.05,05:02
Aj mne sa paci Martina, ten jej franczsky sladak bol skvely. Ale asi to vyhra niekto iny. Snad sa tam dlho udrzi!
janaGT
07.02.05,05:38
ja fandím Katke Koščovej a Peťovi Končekovi
Zuzka
07.02.05,05:50
ja tipujem Katka a Samo
Hlinkovx
07.02.05,06:03
Ja som to v živote nevidela....a ani nemám záujem....
ale tiež tipujem..že niekto bude prvý :D :D :D
ZuzanaA
07.02.05,06:59
Ja som to v živote nevidela....a ani nemám záujem....
ale tiež tipujem..že niekto bude prvý :D :D :D
Silvik, ale prečo? :eek: Nebráň sa tomu :D je to náhodou celkom dobré zabíjanie času... Ináč, sladučký je Peter Kotuľa, aj Zdenka, Martina je super. Aj Mirko Jaroš je zlatý, aj keď ten jeho spev,nooo...:D
A teším sa, že vypadla Peťa, spievať fakt vie, ale ani neviem prečo, neznášala som ju..:p
Hlinkovx
07.02.05,07:02
Silvik, ale prečo? :eek: Nebráň sa tomu :D je to náhodou celkom dobré zabíjanie času... Ináč, sladučký je Peter Kotuľa, aj Zdenka, Martina je super. Aj Mirko Jaroš je zlatý, aj keď ten jeho spev,nooo...:D
A teším sa, že vypadla Peťa, spievať fakt vie, ale ani neviem prečo, neznášala som ju..:pNo..Zuzka...ja jednoducho už na také veci nemám čas....zabíjam čas scrabblíkom, PC a netom...jednoducho na telku už mi nezostáva čas...a neviem prečo sa mi zdá..že sa snažíme furt len s niečím opičiť...a to nemám rada.:p
Monika
07.02.05,07:04
Mne sa najviac páči Samo, Martina a Katka.
Počula som, že vraj Petrovi Končekovi poslal jeho otec za jeden večer viac ako 300 esemesiek, čo v konečnom dôsledku môže dosť zavážiť.
janaGT
07.02.05,07:05
Mne sa najviac páči Samo, Martina a Katka.
Počula som, že vraj Petrovi Končekovi poslal jeho otec za jeden večer viac ako 300 esemesiek, čo v konečnom dôsledku môže dosť zavážiť.
mohli ste si všimnúť, že jeho otec sedel s mobilom v ruke ... takže asi bude na tom niečo pravdy
Ingrid G.
07.02.05,07:33
Čakám zajtra kontrolu zo SP a tak si vyplešujem náladu čítaním porady. Mne sa najviac páči Samo, ten dokáže zaspievať všetko a ešte sa mi páčia Peter a Katka.
r.galovic
07.02.05,07:42
Bez ohľadu na to, kto koľko dostáva sms-iek, tak určite najlepšie spieva Samo. Je to môj favorit na celkové víťazstvo. Ale ako Žilinčan samozrejme fandím Tomášovi a Mirovi, aj keď to Miro naposledy trochu po......ondil. Ale celá táto súťaž je založená na tom, koľko sa pošle sms-siek a je úplne jedno kto-ako spieval, keď mu niekto pošle 300 správ! Peter Konček bol podľa mňa v piatok slabučký.
Bubika
07.02.05,07:58
Mne sa paci ako spieva Katka, Martina a Samecek (ci Tomecek:o ). Trocha som zdesena, ze vypadla Petra a pan, ktory to odrecitoval a zbytok nechal odspievat publikum zotrval:eek: . Nabuduce sa asi prihlasim aj ja a mozno vyhram. Hihi. No a Bora bora to bylo neco :D . Vsetkym prajem, nech sa im dari .........., ale preboha nech vyhra niekto, kto vie spievat !!!!!
luebchenko
07.02.05,08:57
Bez poradia: Katka, Martina, Black P, Samo. Potom Zdenka, Tomáš, zvyšok nemusím i keď každý ma dačo do seba. O spravodlivosti sa tu debatovať nedá, možno skôr o tom, či je to technicky skutočne objektívne, ja mám na mobile nastavené potvrdenie doručenia správy, bežne ho dostávam obratom, pred 2 týždňami pri hlasovaní som dostala potvrdenie až na druhý deň, že správa bola doručená :D. Inak ale s nami vybabrali (aspoň teda Orange)!!! Sprosto píšu že "hlasovanie v Superstar" vo faktúre!!! ako to teraz dám do nákladov?! :D Ale na Kafčotreffe sme sa dozvedeli z interných zdrojov :D, že všetkých 11 finalistov má zmluvy (tuším až na 3 roky) na 25000/mesačne od STV, takže netreba slziť, keď niekto "nespravodlivo" vypadne :D Inak nechápem to brblanie ľudí, že sa opičíme, že sú to poskakujúci trtkovia (Breiner v SME-čku) a pod. Nepoviem tie priblblé súťaže a reality show (vrcholom sú Mojsejovci :Dhttp://www.porada.sk/images/icons/icon13.gif), ale tieto decká ozaj podaktoré podávajú super výkony, a kde by v tejto našej latifundii inak prerazili?
deha
07.02.05,09:42
No mne sa prvoplanovaní krásavci nepáčia a možno preto by som poslal pár hlasov Robovi Miklovi, má super chraplavý hlas, na štýl hudby , ktorej sa venuje a bude asi venovať úplne super. Aj ten neskrotný image je super.
Lídia
07.02.05,10:48
Čaute,

ja tipujem Petra Končeka a Sama. I keď baby sú tiež dobré-Katka, ale nemá asi toľko sms-károv.
Luna
07.02.05,10:52
Ja fandím babám.Strašnú odvahu má Martina.Simpoška je Katka.Podľa mňa sú super!!!. Obdivujem ich odvahu postaviť sa pred kamery a pred obrovský dav ľudí.
MirkaV
07.02.05,11:15
sú super super a každý piatok sa teším, čo zase predvedú :) Katka, Samo a Martina majú perfektné hlasy a sú mojimi jasnými favoritmi. Peťo Konček je moc sladký, až prehnane, brrr, tak ale rodina je rodina. Tomáš je také chlapčiatko, u kt.som myslela, že dokáže zaspievať iba slovenskú pesničku, ale ani Eric Clapton nebol v jeho prevedení až taký zlý, ale mohol byť aj lepší. Zdenka má tiež niečo do seba. Peťo Kotula je pohoda. no ale Miro Jaroš a Mikla - to je DES. Jeden furt plače a druhý chrchle - so spevom to nemá nič spoločné. Tak ale každý má iný názor a iné uši a ešte iný rozpočet na posielanie smsiek :)
Ale jedno je isté, na Slovensku sú veľmi talentovaní ľudia :) :) :)
Katarína STR
07.02.05,11:18
Ja veľmi fandím Martine. Tá jej posledná francúzska pesnička nemala chybu.
Fakt spieva super.

Trošku mi liezlo na nervy, že výsledky naťahujú ako gaťe a myslia si, že sú zábavní.
Štve ma to. Chudáci, veď už musia mať nervy v prdeli. Ak to tak pekne musím povedať.
Anonymka
07.02.05,11:25
:D Nazdárek.

Už sa mi docela začína páčiť tento superstar. Mne sa hrozne páči ten PETER KONČEK. Je taký sladký. To by som zniesla, keby ma tým krásnym čiernym hláskom a spevom rozmaznával...:D
ajacik
07.02.05,11:38
Bez poradia: Katka, Martina, Black P, Samo. Potom Zdenka, Tomáš, zvyšok nemusím i keď každý ma dačo do seba. O spravodlivosti sa tu debatovať nedá, možno skôr o tom, či je to technicky skutočne objektívne, ja mám na mobile nastavené potvrdenie doručenia správy, bežne ho dostávam obratom, pred 2 týždňami pri hlasovaní som dostala potvrdenie až na druhý deň, že správa bola doručená :D. Inak ale s nami vybabrali (aspoň teda Orange)!!! Sprosto píšu že "hlasovanie v Superstar" vo faktúre!!! ako to teraz dám do nákladov?! :D Ale na Kafčotreffe sme sa dozvedeli z interných zdrojov :D, že všetkých 11 finalistov má zmluvy (tuším až na 3 roky) na 25000/mesačne od STV, takže netreba slziť, keď niekto "nespravodlivo" vypadne :D Inak nechápem to brblanie ľudí, že sa opičíme, že sú to poskakujúci trtkovia (Breiner v SME-čku) a pod. Nepoviem tie priblblé súťaže a reality show (vrcholom sú Mojsejovci :Dhttp://www.porada.sk/images/icons/icon13.gif), ale tieto decká ozaj podaktoré podávajú super výkony, a kde by v tejto našej latifundii inak prerazili?
nedá mi nereagovať.
som blízka kamarátka jedného zo súťažiacich a musím vás vyviesť z omylu.
zmluvy majú asi takéto: 3 mesiace po skončení súťaže musia byť všetci 11 k dispozícii STV-čke kedy ona bude chcieť.
a rok po súťaži sa nesmú verejne medializovať ani pracovať v hudobnej bradži.
no a čo sa týka tých peňazí, tak STV-čka im platí od pondelka do piatku ubytovanie a stravu, každý víkend sa musia vysťahovať (úplne) a v pondelok sa zasa nasťahovať. preplácajú im cestu domov (iba vlakom, benzín vôbec) a peniaze nedostávaju absolútne žiadne. to len v Dievčati za milion dostavali tie "krásky" 4 tisícky za týždeň.

takže z tej súťaže teraz naozaj nikto nezbohatne.
luebchenko
07.02.05,11:45
nedá mi nereagovať.
som blízka kamarátka jedného zo súťažiacich a musím vás vyviesť z omylu.
zmluvy majú asi takéto: 3 mesiace po skončení súťaže musia byť všetci 11 k dispozícii STV-čke kedy ona bude chcieť.
a rok po súťaži sa nesmú verejne medializovať ani pracovať v hudobnej bradži.
no a čo sa týka tých peňazí, tak STV-čka im platí od pondelka do piatku ubytovanie a stravu, každý víkend sa musia vysťahovať (úplne) a v pondelok sa zasa nasťahovať. preplácajú im cestu domov (iba vlakom, benzín vôbec) a peniaze nedostávaju absolútne žiadne. to len v Dievčati za milion dostavali tie "krásky" 4 tisícky za týždeň.

takže z tej súťaže teraz naozaj nikto nezbohatne.tak vidíte, ako funguje JPP (jedna pani povedala) :D tak to majú teda poriadne tvrdé! to mi chceš povedať, že tí ľudia rok nebudú môcť využiť svoj talent? nejaké divné nie? načo ich potom odhaľujú :(
ZuzanaA
07.02.05,11:57
tak vidíte, ako funguje JPP (jedna pani povedala) :D tak to majú teda poriadne tvrdé! to mi chceš povedať, že tí ľudia rok nebudú môcť využiť svoj talent? nejaké divné nie? načo ich potom odhaľujú :(
Ľubka, ja si myslím, že oni môžu "využiť" svoj talent, ale len prostredníctvom STV, čo je si myslím OK, keďže vlastne vďaka STV sa stali mediálne známymi...
luebchenko
07.02.05,12:08
Ľubka, ja si myslím, že oni môžu "využiť" svoj talent, ale len prostredníctvom STV, čo je si myslím OK, keďže vlastne vďaka STV sa stali mediálne známymi...
enééém aby! kamoška v nemecku vravela, že o ich výhercovi už niet ani chýru ani slychu.http://www.porada.sk/images/icons/icon13.gif
ZuzanaA
07.02.05,12:15
enééém aby! kamoška v nemecku vravela, že o ich výhercovi už niet ani chýru ani slychu.http://www.porada.sk/images/icons/icon13.gif
........noooooo fšak, môže byť, to sú tie rýchlokvasené hviezdy....:p
ANNA
07.02.05,12:27
Aj minulorčnú superstár v Čechách nie je akosi počuť. Uvidíme ako to bude u nás. Len určite je niečo na tom, že najviac sa to vyplati STV. Mne sa páčia aj tak všetci a určite spievajú lepšie ako ja. A je to súťaž o super hviezdu a nie len o super spevákovi, preto niektorý aj keď horšie spievajú nahradia to choreografiou. A musíte uznať, že podaktorým to ide dobre. Podľa mňa najhoršie na tom sú tí, ktorí si v novinách prečítajú, že sú nominovaní na vyhadzov. Musia mať veľmi malú dušičku, či sa to nenaplní. V prvom kole sa to síce nestalo, ale v druhom áno.
ajacik
07.02.05,13:42
tak vidíte, ako funguje JPP (jedna pani povedala) :D tak to majú teda poriadne tvrdé! to mi chceš povedať, že tí ľudia rok nebudú môcť využiť svoj talent? nejaké divné nie? načo ich potom odhaľujú :(
presne tak, ako si povedala. rok si budu spievať doma pod sprchou.
a možno to bude tak (to je len môj názor), že sa s nim ešte rok bude STV-čka chváliť. bude ich pozývať do všelijakých programov a budú im dávať minimálne honoráre.
je to tak, že najlepšie na tom je stv.
a sláva účinkujúcich je asi ročná záležitosť. polroka počas súťaže a výherca si to potom užije ešte možno pol roka a potom......... bude tu nová superstar.
ale inak sú to fakt úžasní odvážni ľudia. teda okrem dvoch výnimiek (mikla a konček-ten vie spievať asi len jeden druh hudby)

ale držím palce jednému účastníkovi :)
a v piatok budem v TV a budem mávať veľkým transparentom. možno ma uvidíte
gabri
07.02.05,14:21
Ja mám deti 22 a 19, takže na celú šou pozerám aj z tohto pohľadu/nadhľadu( z takého materinského :) ).Páčia sa mi všetky tie decká.
ilona
07.02.05,14:33
Obdivujem ľudí,ktorí povedia že táto relácia je nezaujímava,alebo ju porovnávajú s ostatnými podobnými reláciami.Nepatrím už k tým najmladším,hoci televíziu nepozerám často,ale na piatok večer sa teším,ich spev je balzam na dušu.Ako povedal aj Habera,neviem či sa im,aspon väčšine, niektorí speváci súčastní vyrovnajú.Katke,Samovi,Matine a Prednej určite nie.STV je úžasná,že objavila takéto talenty.
luebchenko
07.02.05,14:52
ale držím palce jednému účastníkovi :)
a v piatok budem v TV a budem mávať veľkým transparentom. možno ma uvidíte
http://www.porada.sk/images/icons/icon12.gif Tomáš?
babenko1
07.02.05,17:41
ajacik....aj prezradíš, s akým transparentom? :-)
ináč podľa mňa najlepšie spieva Samo, Katka a tá 16 ročná...Martina. A Čierny P vie tiež dobre spievať. Určite už má okruh svojich sladkých faniniek :-) Strašný je Mikla a Jaro... tí sa tam dostali omylom. Ešte ani jednu pesničku nezaspievali bez toho, aby ma z toho uši neboleli...
ajacik
07.02.05,18:33
budem tam za mira.
vieš, že minule mu to nevyšlo, ale je to kamarát a treba ho podporiť.
inak spievať vie, len mu to nejako nešlo.
fakt ma pekný hlas. ale neidem vás tu o tom presviedčať. každý máme iný názor. a ja mu strašne držím palce asoň do tej päťky.
babenko1
07.02.05,18:52
Ja ti verím... že má pekný hlas... ale ešte ani jednu pesničku nezaspieval tak, že by nezatiahol poriadne falošne...a nie raz...ale kamarátovi treba fandiť :-)
enad
07.02.05,18:52
Ahojte,
pridavam sa aj ja k tejto oddychovej porade. Pačia sa mi všetci. Včera som nahodou pozerala druhe kolo českej superstar, ale tým našim nesiahaju ani po päty. Oni su všetci fakt SUPER. Každý svojim spôsobom, jeden je šoumen a druhý vie výborne spievať. Tak nech sa im dari
babenko1
07.02.05,18:53
sisas...a kde chytáš novu? bo dalej od hraníc nie a nie chytiť...
Nika
07.02.05,20:41
Mne sa najviac páči Samko. Miro je strašne precitlivelý. Vôbec sa tam nehodí. Ak sa ja dostane hore maznať sa sním nikto nebude.
Jozef Mihál
08.02.05,07:28
Pre mňa je SUPERSTAR najlepší program, aký som kedy v nejakej slovenskej TV videl (snáď s výnimkou Ktosi je za dverami ale to je o inom).

Môj favorit je Samo, a za ním Katka.

A pridávam sa k tým, čo touto cestou pozdravujú P.Breinera.
maja
08.02.05,07:42
Mne sa páčil Miro, od začiatku sa mi zdal tak "nad vecou".Ale teraz som sklamaná, ako ho vedia tie reči okolo rozhodiť.
Držím palce Katke.
deha
08.02.05,08:14
Ako sa vlastne dá dostať k lístokom v NTC??
ajacik
08.02.05,08:26
Ako sa vlastne dá dostať k lístokom v NTC??
- máš niekoho známeho, kto ti lístky zoženie.
- posielajú sa sms a každá stá vyhráva
- myslím si, že aj rádiu expres sa dajú vyhrať

ale kúpiť sa nedajú.
janaGT
08.02.05,08:35
KÝM VIEŠ SNÍVAŤ


Hudba: Pavol Habera
Text: Daniel Hevier


Viem na vlastných nohách stáť
a nič nemám dávno sľúbené.
Vždy sa dajú pozbierať
rozhádzané mince zo zeme.
Bez obáv,
mňa nepoblázni žiaden dav.
Verím v múdrosť tvrdohlavých hláv.


Kým vieš snívať, tak máš nádej,
hádam príde, čo má prísť.
Šťastie si ťa nájde,
raz ho uvidíš.


Kým vieš snívať, tak máš náskok,
svoje túžby stále bráň.
Skúšaj kráčať s láskou a nebudeš viac sám,
nikdy sám.


Neviem hlúpo poslúchať
a žiť zo zvyku,
vietor v krídlach ešte stále mám.
Sem-tam zbieram zauchá
miesto dotyku.
Pre iných však niečo viac znamenám.
(nie) Ďakujem,
o ľútosť nemám záujem.
Strácam pierka, ale niečo viem.


Kým vieš snívať, tak máš nádej,
hádam príde, čo má prísť.
Šťastie si ťa nájde,
raz ho uvidíš.
Kým vieš snívať, tak máš náskok,
svoje túžby stále bráň.
Skúšaj kráčať s láskou a nebudeš viac sám,
nikdy sám.


Nech príde sem prievan.
Tak ako dýcham aj spievam.
Do žíl sa ti vlievam.
Čas dáva nám čas, keď chceš niečo nájsť.
Kým vieš snívať, tak máš nádej.
Hádam príde, čo má prísť.


Kým vieš snívať, tak máš nádej,
hádam príde, čo má prísť.
Šťastie si ťa nájde,
raz ho uvidíš.
Kým vieš snívať, tak máš náskok,
svoje túžby stále bráň.
Skúšaj kráčať s láskou a nebudeš viac sám,
nikdy sám.


A nebudeš tu stáť
viac sám.


pre tých, ktorí si túto pesničku stále pospevujú - ako napr. ja
Sany
08.02.05,08:44
Pre mňa je SUPERSTAR najlepší program, aký som kedy v nejakej slovenskej TV videl (snáď s výnimkou Ktosi je za dverami ale to je o inom).

Môj favorit je Samo, a za ním Katka.

A pridávam sa k tým, čo touto cestou pozdravujú P.Breinera.
Pridávam sa k týmto favoritom -Samo a Katka. Inak je to fajn relácia, len ma začína otravovať Black P - mám pocit, že spieva stále tú istú pieseň, keby som ich nepoznala, ani nezistím, že je to niečo iné. Robo - no, Grigorov II., len spieva horšie, nejako sa mi vždy chce ísť vtedy na záchod....A Miro snáď nabudúce bude plakať hneď od začiatku - on stále vyzerá, že má slzy na krajíčku...
vladan
08.02.05,09:31
mňa tiež chytila tá "SUPERSTAR" ... každý piatok máme s partiou seansu a pozerá sa Superstar, buď v nejakom podniku alebo u niekoho doma ... minule, keď vypadol Kamzík, tak nám okrem toho vypadla ešte aj elektrika (pre úspech až 2x) ... to boli nervy ... ešte šťastie, že to v sobotu opakujú :D
... mojou favoritkou je ZDENKA, ale myslím, že to vyhrá nejaký mládenec ... už podľa toho, že na Slovensku sa zrodilo viac žien ako mužov ... a určite aj viac esemeskujú ženy (nie žeby to chlapi nevedeli) :D
Evanka
08.02.05,10:16
Je tazke rozhodovat, ked su vsetci perfektni. Takze fandim vsetkym, ale predsa si myslim, ze najcistejsie spieva Samo, potom Katka, ktorej zafarbenie hlasu je uzasne a potom Martina, ktora je ako ekrazit. Zdenka mi je sympaticka svojou prirodzenostou. Mira som ucila, je to soumen, ale urcite sa bude musiet popasovat onedlho s vylucenim, aj ked z titulu predchadzajucej casti vety mu drzim palce. Medzi najslabsich patri asi prave on a Robo. Peter je zlaty, ale urcite sa drzi iba jedneho zanru, takze vsestrannost asi nie je v oblasti spevu silnou strankou. To hovoria moje usi. Ale samozrejme nazory mozu byt rozne.
Hlinkovx
08.02.05,10:41
http://interatractive.szm.sk/superstar/prispevky/kym-vies-snivat/
kto si ju chce tú pesničku aj stiahnuť..tak tu je
jholubok
08.02.05,10:59
Vyhrá to Martinka, super to zaspievala v piatok:)
MIRKA
08.02.05,12:54
Podľa mňa tých prvých miest by malo byť viac - aspoň 4 (Katka, Samo, Martina a aj Peťo Konček) ale veľmi sa páči aj Tomáš (taký zlatý milý chlapček s pekným úsmevom a zlatučkým hláskom). Robo a Miro - no comment. Miro bol najlepší na tých prvých kastingoch, teraz už je to o ničom. Zdenka je tiež dobrá, ale myslím, že tí štyria sú aj tak naj. Peťo Kotuľa je pre mňa moc sladký, ale tiež nespieva zle, ale Adam Ďurica by tam vodu viacej zamútil. Škoda ho.
Ale keby som mala medzi nimi rozhodnúť, tak neviem, Katka alebo Samo, lebo pôsobia veľmi veľmi milo a prirodzene, narozdiel od Končeka a Martiny.

Podľa mňa je to super relácia, na ktorú sa oplatí pozerať. A tiež teraz pozerám a Čechov a tí sa nechytajú a majú takú nezáživnú porotu a o moderátoroch ani nehovoriac. Adela a Pyco sú proste super, samozrejme aj Bruno.
vladan
08.02.05,13:26
... neviem si pomôcť ... aj vám chýba ZAŠO???:cool:
MIRKA
08.02.05,13:30
hej, ten bol tiež super. pekný hlas a imidžom vynikal...
ZuzanaA
08.02.05,13:35
... neviem si pomôcť ... aj vám chýba ZAŠO???:cool:
.........ani ja si neviem pomôcť, mne nechýba :eek:.......:D :D
Jozef Mihál
08.02.05,14:02
http://interatractive.szm.sk/superstar/prispevky/kym-vies-snivat/
kto si ju chce tú pesničku aj stiahnuť..tak tu je
Sťahovači, tá vec vyšla už aj na CD, akurát si ho KÚPIL ZA SVOJICH 99 Sk môj starší (9 ročný) syn. Nesťahujte ale kupujte aj Vy.
lenkak
08.02.05,14:14
Mne sa páči hlas Zdenky, minulý piatok som to celé nevidela, ale páčila sa mi pieseň aj v podaní Martiny. No uvidíme čo bude ďalej.
Paula
08.02.05,14:17
Tak, tak sťahovači ... vstúpte si do svedomia :)
rene
08.02.05,16:18
Začnem asi písať čiaročky každému SUPERSPEVÁKOVI , čo váš-náš hlas, to čiaročka, a uvidíme, kto ich bude mať najviac.

Potom mu ako víťazovi urobíme zdarma daňové priznanie.:D
Alebo pošleme cééééélú kopu lentiliek .:);):p:rolleyes:
zuzanak
08.02.05,17:39
Keby mi bol niekto pred pol rokom povedal, že budem každý piatok sedieť pred TV a "čumieť" na STV tak by som ho niekde poslala. Súhlasim s p. Mihálom, že je to jedna z najvydarenejších relácii STV. Moji favoriti sú Katka , Samo a Peter Konček.
Jozef Mihál
09.02.05,11:09
Začnem asi písať čiaročky každému SUPERSPEVÁKOVI , čo váš-náš hlas, to čiaročka, a uvidíme, kto ich bude mať najviac.

Potom mu ako víťazovi urobíme zdarma daňové priznanie.:D
Alebo pošleme cééééélú kopu lentiliek .:);):p:rolleyes:
...však tu konečne niekto, kto máte čas, založte anketu!
Jozef Mihál
09.02.05,14:57
ajacik, super, tak sa presťahujeme do diskusie s anketou. Hlasujem za Tomečka.
babenko1
09.02.05,14:59
Jozef...a kde kúpil ten tvoj synátor to CD? u mňa je požiadavka zo strany dcérenky...aby som jej to obstarala :-) a mne sa neeechce po tých obchodoch lietať.. dakujeeem :-)
Jozef Mihál
09.02.05,15:26
babenko1 - v škole! majú tam nejaký bufet, či skôr koloniál a tam ti predávajú i CD Superstar. BA - Drieňova 16.
babenko1
09.02.05,15:27
To je tá pri štrkoveckom jazere? Ja z BA som :-)
Jozef Mihál
09.02.05,15:29
Tá. Ale cudzích dnu nepúšťajú. Ak chceš, dohodnime sa, syn Ti CD kúpi a mňa nájdeš na Trnavskej 80.
babenko1
09.02.05,15:32
Niečo s tým poriešime...:-)
janaGT
10.02.05,05:06
v Trnave CD môžte kúpiť na pešej zóne v kníhkupectve Marčan, majú ho aj vo výklade, cena 99,-
accad
10.02.05,06:27
Ja pridám svoje JPP ohľadom ziskovosti STV na tejto relácii. Ani príjmy z reklám, ani časť príjmov z hlasujúcich SMS nepokryje náklady na túto reláciu (časť sa stráca v medzisro vytvorených STV). Aby STV získala licenciu na túto reláciu, tak to nekresťansky preplatila. Možno dali viac ako vôbec vlastník licencii chcel, len aby to vyfúkli komerčnej stanici. Bombastické náklady na realizáciu pódia, nájomné za každý deň v STC, výroba magazínov atď. pôjdu zväčša z našich koncesionárskych poplatkov. Ešte že sa dá na to pozerať. Ešte jednu JPP, hlavným bossom STV je p.Para, ktorý o všetkom v STV rozhoduje a na nálade ktorého stojí to čo vidíme. No a ešte JPP, výpadok nebol na Kamzíku, ale prvý priamy prenos nezvládla technika, ktorú STV používa. Tu vraj šetrili. Ale držím tejto relácii palce, skutočne tie decká stoja za to.
Ešte touto cestou okrem p.Breinera "pozdravujem" aj p.Hvoreckého za jeho príspevok v SME z 8.2.2005.
deha
10.02.05,06:38
Mne sa to s tým Kamzikom tiež trochu nevidelo, lebo jedničku s logom telky som mala na čiernej obrazovke, tak to by potom vysielač neprenášal len logo???
accad
10.02.05,07:03
budem tam za mira.
vieš, že minule mu to nevyšlo, ale je to kamarát a treba ho podporiť.
inak spievať vie, len mu to nejako nešlo.
fakt ma pekný hlas. ale neidem vás tu o tom presviedčať. každý máme iný názor. a ja mu strašne držím palce asoň do tej päťky.Nezabudni si zobrať materiál na podpisy. V prestávke medzi súťažou a vyhlasovaním výsledkov je autogramiáda. Obleč si niečo pútavé, aby sme ťa mohli identifikovať, okrem transparentu.
rene
11.02.05,21:08
No som zvedavá, koho zahlasujete tento týždeň, mne sa to celé zdalo akési mimo, akoby všetci spievali známe hity s neznámou melódiou, asi mali nanič odposluchy. Teraz sa mi páčil Tomáš, idem do ankety.
Zrušilo ma to, nedá sa to hlasovanie niečím ohraničiť, aby bolo každý týždeň nové, však sa to môže meniť, či nie ?
ajacik
12.02.05,18:54
neboj sa. hlasovanie bude každý týžden nové
babenko1
18.02.05,21:11
Tak.. ako to vidíte po dnešnom dni? :-) Dokonca aj Miklovi sa zadarilo spieravať :-)
Zuzka
18.02.05,21:17
:D dnes nerecitoval :D, Dnes spievali všetci celkom slušne, prekvapivo dobre spieval Bezdeda, tak uvidíme, kto vypadne. ;)
babenko1
18.02.05,21:39
Len zas - ako vždy - meškajú....xixi
jeso
18.02.05,22:31
no asi na velké prekvapenie všetkých vypadol KONČEK-to asi nikto nečakal, hoci si vybral nie práve najlepšiu pesničku
Zuzka
18.02.05,22:37
... hmm, to je veľké prekvapenie ... ale dnes nepresvedčil ... hra je hra .. a recitátor zostáva :p
jeso
18.02.05,22:42
áno recitátor zostáva a zase vyhral daľšiu flašu od Jula Viršíka...
Zuzka
18.02.05,22:44
... oni spolu súťažia? majú nejakú stávku?
jeso
18.02.05,22:52
Viršík sa v PLUS 7dní vyjadril : S Robom som sa stavil, že za každé kolo, cez ktoré prejde, odo mna dostane fľašu !!!
Nika
19.02.05,12:29
Recitátor síce spievať nevie, ale včera tú pesničku podal dobre. Mne sa to páčilo.
vladan
19.02.05,12:49
nemáte niekto link na komentár "uja z ČR" (včerajšie kolo Superstar) :D ... veľmi ma zaujíma, čo on nato ... včera ma dojal Tomi Bezdeda, pesničku od No Name podal super, super ... hm, aj tak som poslala hlas Zdenke :cool:
... a Peťo Konček ... nech mi nehovorí, že to cítil ... nechce sa mi veriť, žeby bol voči sebe až taký kritický ... česť "jeho pamiatke"
babenko1
19.02.05,12:56
vladan.. skús www. bleskovky.cz... tam niekde to určite je...:-)
vladan
19.02.05,12:58
vladan.. skús www. bleskovky.cz... tam niekde to určite je...:-)
hľadala som asi pred 2 hodinami, ale nič tam ešte nebolo, idem teraz urobiť kuk, možno ma počul :D
Nika
19.02.05,13:07
Je to stránka www.bleskove.centrum.cz (http://www.bleskove.centrum.cz) , ale pred pol hodinou tam ešte nič nebolo.
babenko1
19.02.05,13:17
Ani teraz.. iba o českej superstar...
Bubika
19.02.05,15:12
Ani teraz tam nič nieje. Asi si budeme musieť počkať do pondelka....
bepo
19.02.05,17:05
O čo ide pri "ujovi z CR?"
Nika
19.02.05,17:29
Nič, iba o hodnotenie speváckych výkonov.
bepo
19.02.05,17:47
Nika-tak to si mi bohovsky objasnila ;)
Nika
19.02.05,19:16
Veď sa tam skús pozrieť. Sú tam príspevky k českej aj slovenskej superstar. To hodnotenie sa mi celkom páči-celkom s ním súhlasím.
Marta V
19.02.05,22:41
Neviete mi niekto povedať kde sa dajú kúpiť lístky na Superstar? Počula som, že sa dajú len vyhrať a nie kúpiť. Poraďte ak niekto viete.Môj syn by ich chcel vidieť naživo.
accad
20.02.05,06:51
Lístky sa nedajú oficiálne kúpiť. Cesta je len: príbuzný-priateľ súťažiacich, príp. blízky štábu okolo SuperStar, ďalej cez výhernú SMS, výhrou pri kúpe Kit Kat, viem aj o prípade, že sa tam ľudia dostali cez zamestnancov Slov.tenis.centra alebo mať dobrý kontakt na vedenie STV.
Iveta
20.02.05,07:27
Ani teraz tam nič nieje. Asi si budeme musieť počkať do pondelka

Už je to tam, čítajte!!! – http://bleskove.centrum.cz/superstar/clanek.phtml?id=5862
babenko1
20.02.05,08:00
celkom s ním zdieľam názor...
Fany
21.02.05,21:56
Viete prečo vypadol Konček? Nie pre zlú pesničku. Pokazil si to výrokom o novozamčanoch, ktorí ho volia, hoci ho nepoznajú. lebo sú partajní. To nemal hovoriť. Kamoška je novozamčanka a hneď po tomto výroku mu už nedala hlas. Veď prečo hlasovať len preto, že je z nášho kraja, keď ostatní boli v poslednom kole ozaj dobrí. Toto nieje súťaž o partajnosti!!! Ja fandím Martine, má ozaj najlepší hlas. A sympatický je aj Bezbaby...deda.
rene
25.02.05,20:16
No dnes boli výborní všetci, najmenej výborný bol asi Miro.:(
Ale ja im fandím všetkým.:)
Dokonca aj Miklovi.:D
Evanka
25.02.05,20:32
Mne sa dnes zdal najslabsi Miro a Tomas
Zuzka
25.02.05,20:39
Dnes bol podľa mňa najslabší Tomáš
Nika
25.02.05,21:26
No mne sa dnes Mikla páčil. Sadlo mu to. Tomáš to nezvládol. Miro je stále taký" bez chuti". Najviac sa mi páčila Martina.
accad
25.02.05,21:43
Ak Martina na svojich 16-násť zvládne všetko čo so sebou prinesie showbiznis, rastie nám celkom zaujímavý objav v rámci ženských speváčiek. Určite má talent, drive a na vek aj dosť ženskú charizmu. Je to talent, ale mne je v prejave bližšia Katka Koščová. Chalani ma toto kolo nenadchli. Dnes tipujem Samo alebo Zdenka. Aj Keď mi to bude ľúto. Mikla-tento typ spevákov mi nikdy neimponoval, takže sorry, ničím ma neoslovuje a najradšej by som ho dnes videla súťažiť naposledy.
drozdik
25.02.05,21:52
ja som dnes veru nepozerala.ako spievali?mne sa paci Tomas.aj Katka.su fakt dobry.
Zuzka
25.02.05,22:28
Editka, tipla si si správne. ... a Mikla zostáva :(
Nika
25.02.05,22:35
Podľa toho čo sa stalo dnes, predpokladám, že postupne budú vypadávať tí najlepší.
syamlee
25.02.05,22:39
Dnes bol podľa mňa najslabší Tomáš
Aj podľa mňa.... ale fandim mu. Málokto si trúfne na slovenskú pesničku... hlavne kvôli intonácii a on to zvláda ako sa zda priemerne. Veď pesničku čo cvičil chudák spevák z Tublatanky/maminka bola operná speváčka/ mesiace u hlasovej pedagogičky on zvládol za týždeň. Nie čisto..... ale mal tam ten nadrozsah....
Nie každé kolo musí byť 100%. Chlapec má ešte čo ukázať.... jeho motor duje na dobrých 60% alebo 70% ako povedal Habera... ešte je ďaleko do 100%..... Zatiaľ čo Samo či Black P ukázali svojich 100% hneď na začiatku na ňom je vidno, že sa zlepšuje. Hoci občas má to nad rozsah..... ako dnes.... Zatiaľ čo Martina je hotový spevák na CD.... on má čo ešte ponúknúť.... dajme mu šancu....

P.S. Mikla Vám dnes vypálil rybník čo?:)
Zuzka
25.02.05,22:39
vyzerá to tak, že tí slabší majú viac fanúšikov
bodliak
25.02.05,22:46
Sila, čo ?
Keď sa pozriem, kto zostal z chalanov, tak je to na zaplakanie.:confused:

Na druhej strane ma uspokojuje, že okrem Petry (ktorej som fandil asi najviac) sa baby držia! Martina stabilne, Katka dnes vynikla.
Zuzka
25.02.05,22:53
Veru sila, najslabší chalani zostali :(.
Katka bola dnes vynikajúca. Je to výborná speváčka. :)
syamlee
25.02.05,22:59
Ak Martina na svojich 16-násť zvládne všetko čo so sebou prinesie showbiznis, rastie nám celkom zaujímavý objav v rámci ženských speváčiek. Určite má talent, drive a na vek aj dosť ženskú charizmu. Je to talent, ale mne je v prejave bližšia Katka Koščová. Chalani ma toto kolo nenadchli. Dnes tipujem Samo alebo Zdenka. Aj Keď mi to bude ľúto. Mikla-tento typ spevákov mi nikdy neimponoval, takže sorry, ničím ma neoslovuje a najradšej by som ho dnes videla súťažiť naposledy.Sorry Edit...
pravdepodobne ti nič nehovorí ani Rammstein či Eminem.... ;)
Možno by na MTV či MusicBoxe mali dávať iba Robka Kazíka.... hmmmmmmmm.....:D
Zuzka
25.02.05,23:01
... tak toho môžeš kľudne vynechať, to veru nie je spevák :( :( :(
syamlee
25.02.05,23:12
... tak toho môžeš kľudne vynechať, to veru nie je spevák :( :( :(
...............how..... maš súkromnú správu.....;)
ilona
26.02.05,05:44
Nepozerala som rozhodnutie,kto vlastne vypadol?
Zita5
26.02.05,06:08
Samo Tomeček
ilona
26.02.05,06:17
Samo Tomeček,tak to je naozaj pre mňa šok.Je to až neuveritelné,že toľko ľudí na Slovensku naozaj nevie ohodnotiť kvalitu.Tam už ani spevák nezostal,ešte Bezdeda,no podľa tohoto ten vypadne na piatok.Možno budeme mať superstár MIKLU?! To by bol šok,čo?!
babenko1
26.02.05,07:38
Lidičky.. vypadol mi Samko.. fňuk, fňuk... vypadávajú tí nalepší.. minule Konček, teraz Tomeček... kto bude nasledovať? Katka, Martina? Boože a ten Mikla s Jarošom tam stále oxidujú... Snáď to ani jeden z nich nevyhrá, lebo to už nebude s kostolným poriadkom.
Zuzka
26.02.05,07:42
Veru fňuk, fňuk, asi nerozumieme hudbe :(
babenko1
26.02.05,07:46
My možno áno.. ale tí, čo posielajú sms takému Miklovi, či Jarošovi asi nerozumejú...
Nika
26.02.05,08:38
Lidičky.. vypadol mi Samko.. fňuk, fňuk... vypadávajú tí nalepší.. minule Konček, teraz Tomeček... kto bude nasledovať? Katka, Martina? Boože a ten Mikla s Jarošom tam stále oxidujú... Snáď to ani jeden z nich nevyhrá, lebo to už nebude s kostolným poriadkom.Ja si myslím, že teraz pôjdu dievčatá. Začne asi Katka. Samko bol aj môj favorit.
Nika
26.02.05,08:46
Ak Martina na svojich 16-násť zvládne všetko čo so sebou prinesie showbiznis, rastie nám celkom zaujímavý objav v rámci ženských speváčiek. Určite má talent, drive a na vek aj dosť ženskú charizmu. Je to talent, ale mne je v prejave bližšia Katka Koščová. Chalani ma toto kolo nenadchli. Dnes tipujem Samo alebo Zdenka. Aj Keď mi to bude ľúto. Mikla-tento typ spevákov mi nikdy neimponoval, takže sorry, ničím ma neoslovuje a najradšej by som ho dnes videla súťažiť naposledy.Mne osobne sa viac páčia "zlí chlapci" ako "cukríkoví". Ale pravdupovediac doma by som ich mať nechcela.
babenko1
26.02.05,17:53
Mne osobne sa viac páčia "zlí chlapci" ako "cukríkoví". Ale pravdupovediac doma by som ich mať nechcela.Ale aj tí zlí chlapci by mohli vedieť spievať...nemyslíš? :-)
Nika
26.02.05,18:10
Veď hej, tiež si myslím, že Mikla tam nemá čo robiť. Ale ani Jaroš. A keby som si mala medzi týmito vybrať tak Jaroš by to nebol. :-)
babenko1
26.02.05,18:14
Čím ďalej, tým je to zaujímavejšie.. som fakt zvedavá, kto vyletí tento piatok...Veď už dvaja kandidáti vyleteli... Nuž... žeby nejaká žienka?
henika
26.02.05,18:15
vari mikkla sa ti paci viac?:-) mne sa pozdava zdenka....
babenko1
26.02.05,18:23
Ale kde.. už som písala, že Mikla tam je omylom a nerozumiem tomu, kto mu tie sms posiela...
henika
26.02.05,19:12
no ja urcite nie:-)....ale ako sa zda, fakt tu nejde o kvalitu spevu.....
babenko1
26.02.05,19:16
ved to... aj to som spomínala, že či tá judr. to overuje správne...
lsulekova
26.02.05,19:30
Aj Vám je ten Jaroš tak veľmi nesympatický? Mne príde taký strašne preafektovaný.... Mali by ho už odtiaľ asi poslať domov...
Zuzka
26.02.05,19:33
veru tak, do toho nevidíme, iba si asi naivne myslíme, že ide o spev a oni si overujú ako chcú :(
babenko1
26.02.05,19:43
Leby len Jaroš, aj Mikla... a Jaroš sa páči mojej 9 ročnej dcérenke.. keby aspoň Bezdeda.. ale Jaroš.. och och...
lsulekova
26.02.05,19:52
Leby len Jaroš, aj Mikla... a Jaroš sa páči mojej 9 ročnej dcérenke.. keby aspoň Bezdeda.. ale Jaroš.. och och...
Tak to musí byť ťažké, tváriť sa pred ňou, že je to ten najlepší z celeho superstar, že?

Mojou favoritkou je Martina. Podľa mňa má úplne super hlas.
babenko1
26.02.05,19:56
Ona vie, že mne sa páči Samko... ale toho mi včera vyhodili... a vie, že Miro moc toho spievať nevie.. ale berie to športovo...:-) Nuž.. Martinu mám teraz aj ja za favoritku, bola druhou v poradí za Samkom...
lsulekova
26.02.05,20:00
Hej, no Samo bol fakt dobrý. Mám teraz taký tušák, že vypadne Katka. Obávam sa, že do finále sa dostane Mikla. Bojím sa, že si získal dosť veľkú základňi fanúšikov aj keď vlastne vôbec nespieva iba recituje...
babenko1
26.02.05,20:03
Obávam sa aj ja, že Katka, prípadne Zdenka... ale ten Mikla je morou... I ked.. ten imt mu docela sadol.. a ten idol.. vôbec...
lsulekova
26.02.05,20:07
Hej, keď spieval IMT, tak sa mi tiež páčil.
Ale mňa maximálne odpudil, keď spieval "knocking on the heaven´s door" túto pieseň vôbec nezvládol. A navyše na túto pesničku podľa mňa nemal nikto sahať.
henika
26.02.05,20:12
..ved nestras s tym miklom...ved to by bolo nieco hrozne, keby sa ten dostal do finale...
babenko1
26.02.05,20:13
Viacerí si nevybrali dobré skladby...ale čo už s nimi, ked nedajú na tých čo im tam radia..
babenko1
26.02.05,20:14
..ved nestras s tym miklom...ved to by bolo nieco hrozne, keby sa ten dostal do finale...nikto nechce s ním strašiť.. ale kukni si ten vývoj.. ako úspešne ide dopredu... brrr
lsulekova
26.02.05,20:15
Bolo by to hrozné, ale keď to tak sledujem, tak tomu začínam viac a viac veriť... Tými jeho "aférami" - prepichovanie nosa zicherkou, odhalené foto - si získava takých tých jemu rovných.
Nika
26.02.05,20:17
Podľa mňa do finále pôjde Tomáš(lebo je pekný) a Jaroš (fakt neviem prečo).
babenko1
26.02.05,20:20
Však to.. a v novom TV komplete je s ním rozhovor...och och
lsulekova
26.02.05,20:21
všimli ste si ako sa Jaroš tvári vždy keď niekto vypadne? Mne to pripadá akoby najradšej už sám zo súťaže odišiel.(A ja ho v tom podporujem) Vždy dá taký zvláštny výraz tváre. Aspoň mám taký dojem.
lsulekova
26.02.05,20:22
Však to.. a v novom TV komplete je s ním rozhovor...och och
Myslíš Miklu?
babenko1
26.02.05,20:27
Áno...Mikla...
henika
26.02.05,20:27
..mozno je to len pretvarka.-).tesi sa, ze je este stale tam...a sam nevie tomu uverit, ako to tam tak dlho mohol vydrzat:-)...proste mi nereze ani mikla....a ani jaros.....
lsulekova
26.02.05,20:32
..mozno je to len pretvarka.-).tesi sa, ze je este stale tam...a sam nevie tomu uverit, ako to tam tak dlho mohol vydrzat:-)...proste mi nereze ani mikla....a ani jaros.....
Aj to je možné. Ťažko povedať.
lsulekova
26.02.05,20:34
Však to.. a v novom TV komplete je s ním rozhovor...och och
A čo tam je zaujímavé? Nečítala som ho.
henika
26.02.05,20:34
nikto nechce s ním strašiť.. ale kukni si ten vývoj.. ako úspešne ide dopredu... brrr
..ked sa tak nato pozeram..nieco pravdy na tom je...ale este stale dufam, ze sa to obrati tym spravnym smerom:-) :D
babenko1
26.02.05,20:39
Dúfaj dcérenka, viera ťa osvetí, xiixi.. i ked k tomu mám ja straaaašne daleko...
a v tom TV komplete píšu, s akou láskou ho vychovávali adoptívny rodičia, ako sa dostal do zlej partie....a takéto...no.. ehm...
lsulekova
26.02.05,20:43
Čiže samé pekné veci. No, a tak...

Aj ja tajne dúfam, že sa to zvrtne a Martinka vyhrá. Bolo by to milé prekvapenie. :D
babenko1
26.02.05,20:46
Asi tak nejako.. ako sa pohyboval medzi inteligentnými ľudmi a ako od nich načerpal veľa životných názorov.. jeho alkoholizmu sa tam rozoberá.. no ach jaj...
lsulekova
26.02.05,20:47
Asi tak nejako.. ako sa pohyboval medzi inteligentnými ľudmi a ako od nich načerpal veľa životných názorov.. jeho alkoholizmu sa tam rozoberá.. no ach jaj...

Aha, tak preto je taký intelektuál....
babenko1
26.02.05,20:49
skús si to nájsť na nete.. tvkomplet.sk...a prečítaj si to.. no hrôza...
lsulekova
26.02.05,20:51
Určite si prečítam, veľmi som na to zvedavá.
janco13
02.03.05,07:04
Martin je najkrajsiia a aj najkrajsie spive teze asi tak no ja typujem ju!!!!!:o
ESTER
05.03.05,10:02
Keď máme v sobotu zapnutú telku a reprízuju SUPERSTAR, tak ak som v kuchyni stačí mi všetkých spievajúcich počuť, ale keď spieva Mikla musím si to pozrieť ešte raz - je to šoumen.
babenko1
05.03.05,10:27
Keď máme v sobotu zapnutú telku a reprízuju SUPERSTAR, tak ak som v kuchyni stačí mi všetkých spievajúcich počuť, ale keď spieva Mikla musím si to pozrieť ešte raz - je to šoumen.šoumen možno... ale daleko to má od spevu...
rosemary
05.03.05,13:46
Ale veď nebuďte takí zaujatí, koľkí velkí speváci vlastne ani nemali dokonalý hlas. Taký Ozborn.Mikla je šoumen, a páči sa! Inak by tam až doteraz nebol.Ja som stará rokerka a mne sa velmi páči jeho rebelstvo.
Nika
05.03.05,18:03
šoumen možno... ale daleko to má od spevu...
No tak babenko, neber to tak vážne. Veď nejde o život. Je to len zábava.
Nika
05.03.05,18:06
Ale veď nebuďte takí zaujatí, koľkí velkí speváci vlastne ani nemali dokonalý hlas. Taký Ozborn.Mikla je šoumen, a páči sa! Inak by tam až doteraz nebol.Ja som stará rokerka a mne sa velmi páči jeho rebelstvo.
Ja začínam byť rokerka na staré kolená. To bude už asi "puberta". To správne slovo, nechcem povedať, lebo ešte sa cítim mlado(hoci už mi uvoľnujú miesto v autobuse. Ani si neviete predstaviť aký je to hrozný pocit.)
ondrejvla
05.03.05,21:35
Ja začínam byť rokerka na staré kolená. To bude už asi "puberta". To správne slovo, nechcem povedať, lebo ešte sa cítim mlado(hoci už mi uvoľnujú miesto v autobuse. Ani si neviete predstaviť aký je to hrozný pocit.)Nika, ja si viem predstaviť aký je to pocit, predstav si, že ja už mám aj zľavu - ako dôchodca a STAROBNÝ na MHD, a predsa som stále rokerka! Keď hrajú rock-en-roll, tak zahanbím aj mojich vnukov, a to mám požehnane nielen rokov, ale aj kíl. Ale SMS posielam pravidelne a dnes slzím, že kvôli tenisu neuvidím a najmä nepočujem Jaroša, Martinku, či Zdenku. Myslíš, že aj ja som ešte v puberte? A vieš, že by som bola aj rada? Takže buďme radi, kým nám to páli, kým nás život baví a vôbec nezáleží na tom, či máme 20,30 alebo aj 60. Podstatné je, že ešte stále sme!
Nika
05.03.05,21:41
Veď aj ja som to tak brala, kým mi 17-ročné žaby neuvoľnili to miesto v autobuse. A minule ma oňuchával pes aj jeho majiteľ mu povedal" Nechaj tetu". No uznaj, že toto všetko zamáva so sebavedomím. No aká ja som teta pre nejakého čokla?
ondrejvla
05.03.05,21:49
Veď aj ja som to tak brala, kým mi 17-ročné žaby neuvoľnili to miesto v autobuse. A minule ma oňuchával pes aj jeho majiteľ mu povedal" Nechaj tetu". No uznaj, že toto všetko zamáva so sebavedomím. No aká ja som teta pre nejakého čokla?Mala si čoklovi povedať - " - zostaň pri ockovi", premerať si pána s pohľadom dámy a sebavedomo odkráčať preč. Nech sa on hanbí, že sa zabudol s fenkou, preto je pre jeho čoklíka každá pekná baba teta. A tým žabkám si sa mohla poďakovať, že ti to dobre padne, lebo si celú noc pretancovala na diskotéke, nech čumia! Ale buď rada, že sa ti postavili v tom autobuse, a že nečumeli radšej nezaujato von z okna. Aspoň vieš, že nie všetka mládež má prázdny pohľad!
Nika
05.03.05,21:56
No vidím, že sa mám ešte čo učiť. Minimálne pohotovo reagovať :)
ondrejvla
05.03.05,22:01
No vidím, že sa mám ešte čo učiť. Minimálne pohotovo reagovať :)No vidíš a svet hneď bude krajší! A ešte keď sa dobre vyspinkáme, bude sa nám snívať, že už je po 31.3.2005 a my sme v ažurite s dokladmi...
Tak šupky do postieľky, zabaliť nožičky pod paplón(lebo dedko už chrápe) a snívajme, že život je krásny! Aj na Slovensku...
babenko1
06.03.05,07:00
Mala si čoklovi povedať - " - zostaň pri ockovi", premerať si pána s pohľadom dámy a sebavedomo odkráčať preč. Nech sa on hanbí, že sa zabudol s fenkou, preto je pre jeho čoklíka každá pekná baba teta. A tým žabkám si sa mohla poďakovať, že ti to dobre padne, lebo si celú noc pretancovala na diskotéke, nech čumia! Ale buď rada, že sa ti postavili v tom autobuse, a že nečumeli radšej nezaujato von z okna. Aspoň vieš, že nie všetka mládež má prázdny pohľad!Kde na tie vtípky chodíš? Tuším musím prísť k tebe na školenie :-)
A nebojte sa, superstar bude zas v piatok, a budú duetká.. to som zvedavá, kto s kým bude spievať...ako a čo? :-)
Evanka
06.03.05,08:02
Kto je velmi zvedavy, tu sa o duetach dozvie viac.
http://www.bleskovky.sk/?cid=55329&sid=5614
M0NIKA
06.03.05,08:59
toto mi prišlo mailom, takže neviem, či to sedí...


>> MIRO JAROS-ZDENKA PREDNA
>> 7 SECONDS 4:05 YOUSSOU N'DOUR & NENEH CHERRY
>>
>> MIRO JAROS-KATKA KOSCOVA
>> OH ME OH MY 3:02 MIRO ZBIRKA & JANA KIRSCHNER
>>
>> ROBO MIKLA-MARTINA Sindlerova
>> PAR DNI 3:33 DESMOD & ZUZANA SMATANOVA
>>
>> ROBO MIKLA-TOMAS BEZDEDA
>> O MANO 5:01 VIDIEK & VERA BILA
>>
>> ZDENKA PREDNA-TOMAS BEZDEDA
>> V SLEPYCH ULICKACH 3:56 MIRO ZBIRKA & MARIKA Gombitova
>>
>> TOMAS BEZDEDA-MARTINA Sindlerova
>> STUMBLIN IN 3:54 CHRIS NORMAN & SUZI QUATRO
>>
>> MARTINA Sindlerova-KATKA KOSCOVA
>> THE SHOOP SHOOP 2:46 CHER SONG
>>
>> ZDENKA PREDNA-KATKA KOSCOVA
>> SAY SAY SAY 3:51 PAUL MCCARTNEY & MICHAEL Jackson
>>
>> MIRO JAROS-ROBO MIKLA
>> SENZA UNA DONNA 4:25 ZUCCHERO & PAUL YOUNG
willy
06.03.05,09:14
Tak to som teda vážne zvedavý, ako Tomáš zaspieva chrapľavého Chrisa Normana :-). Ale inak sú všetci také malé superstar už tým, kde sa až dostali. Osobne držím palce Katke Koščovej, má podobný hlas ako Sonja.
učty
11.03.05,19:18
Kde ste všetci? Kritizovaný Mikla dnes boduje !
sway
11.03.05,19:26
Kde ste všetci? Kritizovaný Mikla dnes boduje !
mne sa to ohromne páči !!! :p - absolútne neviem koho von - ale nesedí mi ani trocha Miro Jaroš - ale to je súkromný názor, inak mi to dáva supre náladu...:D
saglucka
11.03.05,19:29
aj teraz Mikla bodoval? Myslim ze ani trochu. Ani mne nesedí Miro Jaroš, už by mohol konečne ísť fuč :)
Nika
11.03.05,20:32
Mne sa dnes najviac páčila Martina s Katkou. Z Jaroša mám vyrážky. Neviem prečo mi nesedí. Miklovi to dnes ani trochu nesadlo a ešte aj v Ó maňo ho krotil Bezdeda.
ondrejvla
11.03.05,20:42
Na vyrážky je dobrý tekutý púder.

Viem, dnes bol Jaroš trochu slabší, ale aj tak je krásny!! Aj keď by mi mohol byť synom, ktorého by som mala v pozdejšom veku, ale ako človeka ho beriem! Nielen preto, že je zo ZA ako aj ja. A pôjdem sa kuknúť do kúpeľne, či tie vyrážky už nemám aj ja, čo ak je to infekčné!
Ale vážne, dievčatá - SUPER!!! - Tošo no,no ale vcelku fajn, Mirko trošku slabšie a Mikla, dnes vyzeral celkom triezvo. Nemám odvahu tipovať, kto vypadne. Vnuk mi kričí, že Jaroš, a mne je do plaču!
lenkak
11.03.05,20:47
Začína to byť zaujímavé. Ale Vera Bíla bola super.
Lienočky
11.03.05,20:51
Myslím si, že Mikla a Jaroš ostatným nesiahajú ani po členky. Aj keď sú niektorým ľuďom sympatickí, nechce sa mi veriť, že obdivujú ich spev. A o ten by malo v tejto súťaži ísť. Všetky spievajúce baby sú super a Bezdeda to tiež niekam dotiahne. Ja najviac obdivujem Martinu.
petra:-)
11.03.05,20:52
No mne sa nepáči ten Mikla (absolutne nie môj typ :D ). Ale okrem tej poslednej Ó maňo mu to dnes celkom šlo.
Moja 13 ročná dcéra podporuje .... no nemusím Vám to hovoriť, kto je idol 13 ročných.
Mne sa dnes páčil hlavne spev diečat. Dúfam, že nevypadne Katka Koščová, pre moje uši má veľmi príjemný hlas.
ondrejvla
11.03.05,20:53
Začína to byť zaujímavé. Ale Vera Bíla bola super.To bol skutočné zlatý klinec programu! I keď spev - ale boli zlatí!
lenkak
11.03.05,20:58
Dávno som sa tak nepobavila, pučila som sa od smiechu.
jeso
11.03.05,22:34
aj mne sa dnes páčili najviac dievčatá, ale mal vypadnúť MIKLA -je určite horší ako Jaroš
Monica
11.03.05,22:51
Mikla je dobrý schowmen.Budúci týždeň to asi zabalí.
ajacik
12.03.05,07:34
určite mal vypadnúť mikla. on sa nemal dostať ani do TOP 11. Ved v tej jeho prvej desiatke bolo toľko dobrých spevákov. a postúpil on :-(
ajacik
12.03.05,07:41
a čo to malo znamenať, že ked vyhlasovali, koľko hlasov má posledný, tak dali reklamnú vsuvku?? ved som sa ani nedozvedela, koľko mal miro hlasov (dnes to už viem).
ivetas
12.03.05,07:47
tiez si myslim ze mal vypadnut mikla, no je to souman, taka martina vie sice spievat, ale co sa tyka zabavi takje naozaj ladova kralovna, ale s dobrym hlasom :)
klocek
13.03.05,16:22
Pekný nedeľný večer! Uff! Daj som si tú prácu a prečítal som si všetky doterajšie príspevky. Fakt široké spektrum názorov...emócíí. A tak to má byť. Skúsim pripojiť svoj názor z pozície nielen ako poslucháč, ale aj ako dlhoročný muzikant a aktívny hudobník (žiadne profi) a človek, ktorý stále pracuje v podobne brandži a "motá sa" okolo muziky atd...
1/ Jedna vec sú sympatie (ale aj o tie ide v tejto súťazi - možno najviac, čo sa týka dosiahnutia cieľa) a druhá vec je talent a hlas - čo dostali do vienka pri narodení!
2/ Ohlasy širokého spektra ľudí (zo slucho aj bez neho, z lepším sluchom aj z horším) sú rôzne vyprofilované.
Skúsim teda najskôr z odbornej stránky - tj. kto vie ako spievať, resp. danosti od boha! Myslím si že toto môže reálne zhodnotiť len človek zo sluchom, u ostatných ide len o pocitový vnem spojený zo zrakovými sympatiami. V tomto som vždy obdivoval 16-ročnú Martinu. Ak zoberiem do úvahy jej vek a prístup k veci, nehovoriac o tom hlase ako zvon. Som odchovaný na "rockovom mlieku" ale dlho som fungoval ako popový muzikant a tak mi nie je cudzí žiaden žáner a tak Martina na 1. mieste nie je o "mojej srdcovke" kôli jej "rockovemu" prejavu a hlasu. Posledne sa mi ten duet (Cheer) moc nepáčil a to z polľadu, že už som proste niečo očakával a to nie je jej parketa. Výborne je na tom aj Katka a skutočne aj Bezdeda sa lepší (i ked v tých duetoch to s tým Miklom riadne posr.... Ale bolo to asi riziko - takýto duet. Podľa mňa mu to - spevácky veru nepomohlo, ale priznám sa na pohľa - ako šou (čo nemá spoločného nič zo spevom) som sa celkom dobre zabavil. Bolo vidieť, že Mikla je v týchto fórikoch doma a chudátko Bezdeda - šlo to na jeho účet!
Páči sa mi aj farba hlasu Zdenky, je rôzne podoby a farby ale ked sa chce oprieť a dať do hlasu drive, často utečie z ladenia, ale hlas je to naozaj k povšimnutiu.
Na záver by som sa vyjadril k outsaidrom súťaže. Určite ním je Robo Mikla (i ked spiev často rockové a punckove veci), ale farba hlasu, ladenie rozsah .. to je slabé a azda preto ten extravagantný život a šum okolo seba. A nie som si istý ani jeho tvrdeniami pre ľudmi a porotou (tak som to chcel, tak som to cítil... niviem, nepresvidča ma to), Ale i tak je spestrením súťaže práve tým aký je a prispieva k "šťave reality šou"! Miro Jaroš nie je môj typ (v zmysle hudobného prejavu), ale je skutočne taktik! Naozaj si vie (vedel) vybrať poväčšinou tak aby z minima vyťažil maximum! Určite ma viacej presvedčil v podaní Depeche mode (aj ked s tým ladením to nebolo košér) ako Robo Mikla. Robo Mikla sa mi (v rámci jeho prejavu) najviac páči v niekoľkosekundovom solé v rámci ich spoločnej skladby, kde má výberný párt a tých pár sekúnd tam proste výborne zaladil a jeho expresívny hlas s plnou dávkou distortionu (chrapľavosť v tomto slova zmysle) tam skutočne sedela! Inak v rámci účinkovania mal veľmi málo svetlých chvíľ.
K vyzáži a oblečeniu. Tú Martinu by skutočne mohli prezentovať viacej ako mladú peknú 16-ročnu babu plnú života a energie a viacej pooukázať (zovňajškom) na jej vek§ nie obliekať ju často ako "tetku". Ale inak som hodne tolerantný a vôbec mi nevadí takmer žiadna extravagancia v oblečení, u nej mi bohužial (skoro vždy) chýba niečo. Jej vyzážisti by si to mali už všimnúť. I napriek mojej spovedi im však všetkým držím palce rovnako, lebo pre mňa sú všetci 11 hrdinovia. To čo sa okolo nich deje a čo musia podstúpiť... Niektorí to možna v budúcnosti ani nezvládnu (myslím osobnostne)! Pekný večer z okienka hudobnej recenzie, všetkých poradákom zdraví klocek.
rene
13.03.05,18:47
Mne sa , okrem iného, páči , ako všetci smútia za tým, kto vypadne.
Myslím si však, že určite nevyhrá najlepší spevák,táto súťaž má aj iné požiadavky.
henika
18.03.05,20:04
mikla odstupil... :D
..som fakt zvedava, ze kto dnes vypadne :confused:
ondrejvla
18.03.05,20:11
Bude to ťažké rozhodnutie, všetci sú výborní! Ale jeden musí z kola von, a Mikla sa prejavil, že je chudák, ktorého zmohol alkohol, popularita a proste to nezvládol.
klocek
18.03.05,20:16
Bude to ťažké rozhodnutie, všetci sú výborní! Ale jeden musí z kola von, a Mikla sa prejavil, že je chudák, ktorého zmohol alkohol, popularita a proste to nezvládol.
Ano, a ten záverečný shot to len potvrdil, že jeho elkový postup do 11-tky bol hlboký omyl, na ktorom majú /bohužial/ zásluhu aj porotcovia - mali ho zastaviť kým o tom mohli rozhodnúť ešte oni! Ved nepostúpilo toľko výborných spevákov, Monika Zázrivcová, Jurica,.. adt..atd...
DanielaSL
18.03.05,21:15
Asi Zdenka , ale je to moja favoritka, keď vypadne bude ma to veľmi mrzieť. Všetci sú tam výborní .
henika
19.03.05,13:02
no nevypadol nikto, ale zda sa, ze zdenke prihara :(
hoci podla mna je tam hlasovo aj slabsi :cool:
babenko1
19.03.05,14:03
Tak teraz uviedli aj čísielka, že kto koľko dostal... a... zas je to len o peniazoch, že koľko ľudí bude koľko posielať sms...
lenkak
19.03.05,16:20
To sa dalo čakať, že to takto dopadne.
klocek
20.03.05,06:59
To, že nikto nevypadol môže ľahko súvisieť nielen s tým "vyťahovaním sms-siek" od ľudí, ale /a to najskôr - alebo aj/ s tým, že už vopred bola urobená dohoda na prenájom tenisového centra a "x" prenosov a aj "počet programových večerov SuperStar mala STV-1-tka naplánovaných, no a tohto sa ťažko vzdáva. Myslím si, že vedenie programu resp. STV sa nerozhodlo tak ako deklarovali "počas prenosu", ale že im to bolo jasné skoro ihned ako pán Mikla odstúpil! /Co mu malo zostávať, ved ste to počuli sami! A ešte argumentovať, že ked sa to ku... tak sa to ku... poriadne. Ved si to sku... a poriadne sám svojim nezodpovedným prístupom. A posledný postreh: Aj keby nebol "po fláme a zachripnutý", tak by toto kolo proste neuspieval, na melodické a precítené spievanie z dosť náročnou hlasovou dispozíciou /ako mai Elvis a Beatles/ by proste nemal. Je pravda, že hradba jeho skalných by ho možná /aj ked by jeho ne-kvalita spevu oproti ostatným bila do očí/ zase podržala!
Nika
20.03.05,10:03
To, že nikto nevypadol môže ľahko súvisieť nielen s tým "vyťahovaním sms-siek" od ľudí, ale /a to najskôr - alebo aj/ s tým, že už vopred bola urobená dohoda na prenájom tenisového centra a "x" prenosov a aj "počet programových večerov SuperStar mala STV-1-tka naplánovaných, no a tohto sa ťažko vzdáva. Myslím si, že vedenie programu resp. STV sa nerozhodlo tak ako deklarovali "počas prenosu", ale že im to bolo jasné skoro ihned ako pán Mikla odstúpil! /Co mu malo zostávať, ved ste to počuli sami! A ešte argumentovať, že ked sa to ku... tak sa to ku... poriadne. Ved si to sku... a poriadne sám svojim nezodpovedným prístupom. A posledný postreh: Aj keby nebol "po fláme a zachripnutý", tak by toto kolo proste neuspieval, na melodické a precítené spievanie z dosť náročnou hlasovou dispozíciou /ako mai Elis a Beatles/ by proste nemal. Je pravda, že hradba jeho skalných by ho možná /aj ked by jeho ne-kvalita spevu oproti ostatným bila do očí/ zase podržala!
Súhlasím s tebou.
annie17
07.04.05,05:45
Predám 2 lístky na Superstar na 8.4. Cena spolu je 7 000,-Sk. Dohoda mozna. Kontakt - elis1@orangemail.sk
ola
07.04.05,05:54
Sa ti tam nejako tie nuly rozmnožili, či nie? :pTo si za sedem tisíc radšej objednám helikoptéru a pôjdem na vyhliadkový let a spevy si pozriem doma v pohodlí.
Však 1.apríl už bol, či ešte trvá? :)
petra:-)
07.04.05,06:08
Sa ti tam nejako tie nuly rozmnožili, či nie? :p

ola :D :D :D
Zuzka
07.04.05,06:11
Sa ti tam nejako tie nuly rozmnožili, či nie? :pTo si za sedem tisíc radšej objednám helikoptéru a pôjdem na vyhliadkový let a spevy si pozriem doma v pohodlí.
Však 1.apríl už bol, či ešte trvá? :)

oli :D:D:D
accad
07.04.05,09:46
[QUOTE=ola]Sa ti tam nejako tie nuly rozmnožili, či nie? :pTo si za sedem tisíc radšej objednám helikoptéru a pôjdem na vyhliadkový let a spevy si pozriem doma v pohodlí.
Ja sa čudujem aj tým, ktorí sú ochotní posielať SMS a tak nabaliť ešte viac mobilných operátorov a ďalších čo sa na tom priživia.
accad
08.04.05,18:33
To je tiež SuperStar
babenko1
08.04.05,19:46
tak .. dnes to má namále tomáš.. to čo tam predviedol.. no strašnéééé
Nika
08.04.05,19:57
Možno ho žabky podržia.
babenko1
08.04.05,20:02
Neviem neviem.. ved necháme sa prekvapiť...
saglucka
08.04.05,20:18
Ja myslím že Tomáša babenky podržia, nedajú na neho dopustiť :) Takže nechcem typovať ktorá z tých dvoch vypadne
kukučka
08.04.05,20:37
Ja sa teším na ženské finále! Sú výborné !Za posledné roky sa podarilo z " ňujórku " urobiť skoro odrhovačku, ale horšie ako Tomáš to podľa mňa nezaspieval nikto. To len na magro toho, ako chválil Martinu Kamil Peteraj.
lenkak
08.04.05,20:45
Mne sa najviac tentokrát páčila Katka a Martina s Tomášom moc u mňa nezažiarili. Veď uvidíme.
kukučka
08.04.05,21:17
Kde ste všetci?

Katka je vo finále ! :) Martina tiež! :)

Tomášové fanynky prepáčte, je zlatý, nič proti nemu nemám, ale finále je finále!
DanielaSL
08.04.05,21:19
Práve pozerám rozhodnutie ... a je to ..... kto vypadáva .... Bezdeda Tomáš:eek:
saglucka
08.04.05,21:23
No pekne, to som moc necakala, ale som rada!
Nika
08.04.05,21:29
Myslím, že tentoraz to je spravodlivé. Asi sa dám na tipovanie. Vždy vyjde pravý opak toho čo ja tipujem.
Evanka
08.04.05,21:32
Je to spravodlive. Dievcata boli evidentne lepsie. Myslim ale, ze Katka bola dnes najlepsia.
DanielaSL
08.04.05,21:39
Vidím , že stíhame všetko , aj poradu aj superstar a to sme istotne aj v práci boli, dievčatá čo keby sme išli už spať ?


:)
ajacik
09.04.05,07:33
Ja sa vrátim ešte k tomu predaju lístkov, čo nám tu niekto ponúka. Myslím si, že náhodou niekto prišiel na to, že sme tu veľká kopa "Superstárovcov" a už chcel využiť šancu. Tá dievčina čo ich ponúkala sa k nám pridala len kvôli tomu. No nie je to strašné?? A ešte za tie peniaze..................
No vidíte, a mna to nenapadlo predať každý týždeň dva lístky, som ale hlúpučká :p.
Keby som to urobila, tak by som sa nemohla na seba ani pozrieť.
janasv
20.02.06,14:25
Sledujete aj Superstar 2? Ako sa Vam paci Cmorik? V piatok bude spievat - Joe Cocker - You Can Leave You Hat On. Myslim, ze je to dobry vyber. :p
accad
20.02.06,14:31
Aká je téma piatkového kola?
Jozef Mihál
20.02.06,14:43
Téma je "Kafčotreff, alebo zasa posledný piatok v mesiaci".
accad
20.02.06,14:56
Tak to bude ťažký výber pesničiek:D Žeby som doniesla spevníky z Krahulí:rolleyes: Odteraz hlasový kľud, aby sme si v piatok neurobili hanbu:D
janasv
20.02.06,14:56
Aká je téma piatkového kola?

Big band.....
janasv
20.02.06,14:57
Téma je "Kafčotreff, alebo zasa posledný piatok v mesiaci".

A my mimobratislavski zas len preglgame......:mee:
Jozef Mihál
20.02.06,15:14
Treba si urobiť nákupný výlet, v ostatnom čase sa aj tak stretávame po POLUSOCH či AUPARKOCH.
Jozef Mihál
20.02.06,15:19
Už som to našiel. V piatok sa (možno) bude spievať toto:
http://www.porada.sk/t9886-hymna-porady.html
evina
20.02.06,15:23
Tak to bude ťažký výber pesničiek:D Žeby som doniesla spevníky z Krahulí:rolleyes: Odteraz hlasový kľud, aby sme si v piatok neurobili hanbu:D

Edit jedine tie spevníky:) Ja od Krahulí už bez nich neviem spievať:D
babenko1
20.02.06,15:25
Sledujete aj Superstar 2? Ako sa Vam paci Cmorik? V piatok bude spievat - Joe Cocker - You Can Leave You Hat On. Myslim, ze je to dobry vyber. :pveru sledujeme... a cmorovi držím veľmi pästičky :)
babenko1
20.02.06,15:35
A posielam text So mnou môžeš rátať :)

Som tu a nezmiznem
Na diaľku blízki sme
Tiež musel som sa prestať báť
Aj ty raz vyjdi z tmy
Niekedy povieš mi
Čo máš rád a čo nemáš rád
Kto náde sa niekde v kúse sám
Ten na pleciach hlavu má

So mnou vždy môžeš rátať život je záťah
Tak nech to má ťah kým dýchať sa smie
So mnou vždy môžeš rátať skoč do kabáta
drobné ti vrátia no viace už nie
To mi ver

Možno ťa zlomilo
Sto chýb a omylov
Nakoniec to vždy ustojíš
Neboj sa okús to
Dostať raz po prstoch
Neodpočívaj v pokoji

Kto nájde sa niekde v kúte sám
Ten na pleciach hlavu má

So mnou vždy môžeš rátať život je záťah
Tak nech to má ťah kým dýchať sa smie
So mnou vždy môžeš rátať skoč do kabáta
drobné ti vrátia no viace už nie
To mi ver

Poď so mnou aspoň kúsok
Kým prejde doba skúšok
Dá sa
S tebou dá sa
Ísť môžeš iba s nikeym
Kto pozná všetky tvoje hriechy
S tebou to dá sa

So mnou vždy môžeš rátať život je záťah
Tak nech to má ťah kým dýchať sa smie
So mnou vždy môžeš rátať skoč do kabáta
drobné ti vrátia no viace už nie
To mi ver
janasv
20.02.06,21:12
Babenko 1 - Dakujem za text piesne. Nemas niekde aj Dana Bartu, co spieval Cmoro v 1.kole? Moj 5 rocny synator nam to tu vyspevuje, ako pocuje spolu s Cmorikom z internetu, tak nech to spieva aspon zrozumitelne. :D Na Cockera sa tesim, prinajmensom to bude aspon take, ako Samo Tomecek v S 1. Ten tiez v jednom kole spieval Cockera - You are so beautiful. :rolleyes:

Ale musim uznat, ze Hymna Porady sa tiez podarila. Aj by som si prisla zanotit, len to mam fakt odruky. Ale snazime sa aj tu u nas vytvorit zdravu bunku, dokonca na jednej ulici.:p
Marína
22.02.06,07:39
Treba si urobiť nákupný výlet, v ostatnom čase sa aj tak stretávame po POLUSOCH či AUPARKOCH.
Super(star) výber.
Braňo
22.02.06,07:50
Babenko 1 - Dakujem za text piesne. Nemas niekde aj Dana Bartu, co spieval Cmoro v 1.kole? Moj 5 rocny synator nam to tu vyspevuje, ako pocuje spolu s Cmorikom z internetu, tak nech to spieva aspon zrozumitelne. :D Na Cockera sa tesim, prinajmensom to bude aspon take, ako Samo Tomecek v S 1. Ten tiez v jednom kole spieval Cockera - You are so beautiful. :rolleyes:

Ale musim uznat, ze Hymna Porady sa tiez podarila. Aj by som si prisla zanotit, len to mam fakt odruky. Ale snazime sa aj tu u nas vytvorit zdravu bunku, dokonca na jednej ulici.:p

DAN BÁRTA - ON MY HEAD

Lead my heart in my own place,
run up to the stars across the heaven.
Hello, you say, you will drive me lazy.
Meeting my heart, leaving the yard,
Waiting for the night’s birds, never say never
We freak, we burst, blasting from all angles..

Ref:

/:When I am standing on my head,
you are crazy smiling,
now we don’t have it, we are mad,
go round this speedy romancing:/

You have the time to take a break,
get up to find your lost control
Someone lost your trust, your soul,
looking for the right size and a good measure.
I am a tough guy from the sky,
my good will drives me crazy..
Chobot
22.02.06,07:51
:D :D :D
Gorbačov v čase svojej slávy stojí pred zrkadlom, rukou si prechádza po svojich šedinách a hovorí:

"Ja užé stár. Ja óčeň stár. Ja užé SUPERSTÁR!"

:D :D :D
Zuzka
22.02.06,07:54
:D :D :D
Gorbačov v čase svojej slávy stojí pred zrkadlom, rukou si prechádza po svojich šedinách a hovorí:

"Ja užé stár. Ja óčeň stár. Ja užé SUPERSTÁR!"

:D :D :D

perfektné :D:D:D:D:D ... darmo, boli pred nami ;)
janasv
22.02.06,20:17
DAN BÁRTA - ON MY HEAD




ĎAKUJEEEEM
babenko1
27.02.06,15:50
braňo ma predbehol.. inak janka, ked si hodíš do google... on my head.. ti to vyhľadá :)
AlaNR
28.02.06,13:16
Neviete niekto k tejto téme priradiť tú anketu? Ja to neviem. Mám na mysli to, ako sme hlasovali za minuloročných.
Marianna01
28.02.06,15:36
dúfam, že to nebude skrytá reklama ;)
všetkým, ktorí hľadajú texty piesní (zahr., Sk, CZ) doporučujem navštíviť stránku www.akordy.sk
babenko1
28.02.06,15:55
Neviete niekto k tejto téme priradiť tú anketu? Ja to neviem. Mám na mysli to, ako sme hlasovali za minuloročných.k tejto to už nepôjde, musíš vytvoriť novú tému :)
DanielaSL
28.02.06,17:16
Podľa mňa je najlepší Cmorík.....môj typ je on. Ale hlas ľudu..... rozhodne. Zatiaľ vypadávajú lepšie spievajúci a "hezouni" s nič moc spevom ostávajú. Mám pocit , že je to skôr o sympatiách ako o speve.
janasv
28.02.06,20:42
Podľa mňa je najlepší Cmorík.....môj typ je on. Ale hlas ľudu..... rozhodne. Zatiaľ vypadávajú lepšie spievajúci a "hezouni" s nič moc spevom ostávajú. Mám pocit , že je to skôr o sympatiách ako o speve.


Suhlas, tiez nechapem, preco dostala Divoku kartu prave Kepenova.:confused: Stale hovoria o tom, ze ma prekrasnu farbu hlasu, ja si myslim, ze je iba zachripnuta. :eek:

Tiez dakujem aj za linky na piesne. :p
Janka6685
01.03.06,16:28
Najsamlepší je tam samozrejme Cmorík. Tak ako povedal Habera, keby tam jeho nebolo, tak S2 by sa ani nedalo pozerať, či skôr počúvať. A Habera to schválne tak často pripomína a ešte pripomínať bude, aby sa hlasovalo za spev a nie za krásavcov.

A tá Kepeňová.....hrúza, fuj. Pripadá mi ako prefajčená, prepitá šľapka (sorry za nadávku). Keď jej oznamovali, že získala divokú kartu, zobudili ju uprostred noci, teda trochu už spala a aj napriek tomu bolá opitá jak sviňa.

Aj tá blondínka má pekný hlas. Finále si predstavujem blondínka vs. Cmorík.

Toho roku vlastne ani netŕpnem pri vyhlasovaní výsledkov, lebo Cmoríka určite nevyhodia a zvyšok je mi vlastne jedno. Aj keď aj o Končekovi si mysleli, že veď mu určite pošlú dosť hlasov, tak podržíme iného a nakoniec vypadol...

Úroveň tohtoročnej Superstar je dosť úbohá (oproti vlaňajšku). Až na Cmoríka.
janasv
08.03.06,07:10
Takze v v piatok mame duety. Celkom sa tesim, lebo minuleho roku to bolo mile. Cmorik by mal spievat s blod Barborou /Tri slova-Zbirka, Gombitova/, s Mariou a s Ivanom Stofekom. Tak som zvedava.
janasv
10.03.06,07:15
Tak som sa netrafila - zly pramen, Cmorik s Barborou budu spievat nieco ine. Ale aj tak sa tesim.:p
kukučka
10.03.06,19:55
najlepšia je Mária
Steven111
10.03.06,20:02
Spravme si poraďácku porotu a tipujme, kto vyhrá !

Ja som za Čierneho Petra, ktorý má najviac bielych fanúšikov .:D

Podla mna zostane aj tak najlepšia ADELA:cool: :cool: :cool: :cool:
DanielaSL
10.03.06,20:18
Ivan, Peťo C., Mária a Barbora sú silná štvorka , Bažík by mal už konečne vypadnúť , ale z tých štyroch neviem neviem koho by som dala na to prvé miesto.
bepo
11.03.06,05:54
Tak Barboru si môžeš škrtnúť zo zoznamu ;)
abel
11.03.06,06:39
Ale Cmoro s Ivanom - to bol bonbónik pre uši. Dokonca som dvihla aj hlavu od papierov a v úžase som počúvala.