Patrícia5
21.06.07,07:12
Včera mi volali z agentúry RESORT PROMOTION s.r.o. Blava, že som vyhrala zájazd v hodnote 60000,- Sk + letenky. Asi pred mesiacom robili anketu, ohľadom cestovania, povedali, že 10 ľudí vyžrebovali nakoľko vstupujú na trh. Ubezpečovali ma, že to nie je podmienené kúpou žiadneho tovaru. Nestretli ste sa niekto s niečim podobným, neviem či tomu mám veriť alebo nie. V piatok 22.6. by sme si mali ísť prevziať poukazy. Dajte mi niekto vedieť.
Nika
21.06.07,05:27
Pozri si túto poradu - na posledných stranách je aj o zájazdoch......
http://www.porada.sk/t11795-vyhra-.html
Patrícia5
21.06.07,06:52
Ďakujem za radu, už som si to prečítala a určite nepôjdem.
Velettka
21.06.07,07:19
Nabudúce prosím NAJPRV si dajte vyhľadať, či tu náhodou o tom uz nie je písané, lebo potom zbytočné zakladanie tém zahlcuje poradu :-(((
Henocka
19.03.08,20:00
No ked som sa na vlasne oci presvedcila,ze nie som sama ktora ma nie moc dobry pocit z tej akoze vyhry...tak som sa utvrdila v tom,ze este stale je dost ludi ktori nam davaju plane nadeje...skoda!!!...ale asi tam teda nepojdem ani ja,po vasich vsetkych skusenostiach!A usetrila som si cas,den dovolenky a aj peniaze a energiu!!!dufam,ze bude stale menej ludi,ktori sa nechaju touto ck obalamutit!!!
Viera Terekova
27.03.08,16:07
Dnes mi volali z agentúry RESORT PROMOTIONS s.r.o. Blava, že som vyhrala zájazd . Ubezpečovali ma, že to nie je podmienené kúpou žiadneho tovaru, neviem či tomu mám veriť alebo nie. Dajte mi vedieť.
Bastian
27.03.08,16:37
Dnes mi volali z agentúry RESORT PROMOTIONS s.r.o. Blava, že som vyhrala zájazd . Ubezpečovali ma, že to nie je podmienené kúpou žiadneho tovaru, neviem či tomu mám veriť alebo nie. Dajte mi vedieť.
Už sa tu o tom veľa napísalo, že to je iba motúz, pomocou ktorého pritiahnu tých čo celý život čakali na to, kedy konečne vyhrajú:D.
Orim
28.03.08,16:56
Dnes mi volali z agentúry RESORT PROMOTIONS s.r.o. Blava, že som vyhrala zájazd . Ubezpečovali ma, že to nie je podmienené kúpou žiadneho tovaru, neviem či tomu mám veriť alebo nie. Dajte mi vedieť.

Však sa tam choď podívať a uvidíš za akých podmienok to je a či si ho skutočne vyhrala alebo je to len nejaké lákadlo. Však nič nemusíš kupovať.
Tabitha
22.04.08,12:11
čaute ušetrili ste mi kopu nervov a peniaze na cestu z ke do blavy ,mila teta mi zavolala že som vyhrala a dala mi rekordných 30min!!! na rozhodnutie či si prídem vyzdvihnuť výhru- 60tis pobyt na kanároch +letenky pozrela som si poradu a som v kancliku v pohode, že nemám čo lutovať .teta zavolala o 30 min .že kedy si teda prídem po poukaz a ja že neprídem a teta takže prídete o 60 tis a ja ano ...:) no drze opicu su títo ľudia nemám slov nevedia si zarobiť iným spôsobom len odrbávaním fakt hnus
VERONIKA6
22.04.08,12:15
čaute ušetrili ste mi kopu nervov a peniaze na cestu z ke do blavy ,mila teta mi zavolala že som vyhrala a dala mi rekordných 30min!!! na rozhodnutie či si prídem vyzdvihnuť výhru- 60tis pobyt na kanároch +letenky pozrela som si poradu a som v kancliku v pohode, že nemám čo lutovať .teta zavolala o 30 min .že kedy si teda prídem po poukaz a ja že neprídem a teta takže prídete o 60 tis a ja ano ...:) no drze opicu su títo ľudia nemám slov nevedia si zarobiť iným spôsobom len odrbávaním fakt hnus
Tiež som tento zájazd vyhrala, no vďaka PORADE som sa rýchlo zobudila a doma si ešte stále robia srandu, že kedy odlietam na Kanáre.
Orim
22.04.08,21:38
čaute ušetrili ste mi kopu nervov a peniaze na cestu z ke do blavy ,mila teta mi zavolala že som vyhrala a dala mi rekordných 30min!!! na rozhodnutie či si prídem vyzdvihnuť výhru- 60tis pobyt na kanároch +letenky pozrela som si poradu a som v kancliku v pohode, že nemám čo lutovať .teta zavolala o 30 min .že kedy si teda prídem po poukaz a ja že neprídem a teta takže prídete o 60 tis a ja ano ...:) no drze opicu su títo ľudia nemám slov nevedia si zarobiť iným spôsobom len odrbávaním fakt hnus


Mala si jej povedať, aby ti to poslala ak by nechcela mala si jej ponúknuť polovicu a potom sa jej spýtať, tiež či príde o 30tis.
:)
pjotra
23.04.08,09:16
Mne už párkrát takíto špekulanti volali, už ich preruším na začiatku, že nemám o nič záujem, dovidenia. Podmienkou nie je kúpa výrobku, ale mnoho ľudí odtiaľ s niečím odíde, treba si tam povinne odsedieť niekoľko hodín v prednáškovej sále a počúvať vymývačov mozgov.
zajo13
01.06.08,14:19
Ahojte,všetci tu píšete, že je to klamstvo a podobne.Ja by som chcela vediet, či už to niekto vôbec vyskušal a oklamal sa.Či už bol na tej dovolenke a bol oklamaný.Prosím dajte vedieť.Ďakujem...
liba2
01.06.08,14:27
Orim
02.06.08,22:05
Ahojte,všetci tu píšete, že je to klamstvo a podobne.Ja by som chcela vediet, či už to niekto vôbec vyskušal a oklamal sa.Či už bol na tej dovolenke a bol oklamaný.Prosím dajte vedieť.Ďakujem...

To vieš vyskúšali to viacerí. Asi si každý musí naraziť nos sám. Napíšem to do blogu asi behom pár dní. Zatial si prečítaj všetko o čom sa tu píše vrátane odkazov to aby si bola v obraze. Nie je všetko zlato čo sa bliští ale nerteba to vidieť ani tak čierne. Je to skrátka iný uhol pohľadu od každého, záleží s kým ideš na dovolenku, čo všetko od toho čakáš a pod.
Vlado83
08.06.08,19:01
Vsetkych zdravim
vsimol som si, ze sa tu spomina spolocnost Resort Promotions a neda mi aby som sa nevyjadril. Moji rodicia boli na programe a dokonca si aj zakupili od nich dovolenky. Poviem vam, ze cestuju s nimi aj tri krat do roka a vsetko je ako ma byt. Ja som bol tiez na jednej lizovacke v rakusku a fakt spica. Mali sme hotel v centre Zell am See s vyhladom na jazero, asi nejaky 5 hviezdickovy hotel, ja sa moc do tych hviezdiciek nevyznam, ale bol naozaj dobry. A k tomu darceku, nieco mi spomynali, ze dostali na Kanarske, ale to sa ich musim spitat, teraz nie som s nimi ale sa opytam a dam vediet.
Karol2
08.06.08,19:23
Tak to by ma dosť zaujímalo, že či boli na darčeku, lebo mňa s manželkou pozývali už dva krát a stále som odmietol, tak čo ked ma pozvú znovu...:-D
bonita
08.06.08,21:24
Vlado83 vymysla - z jeho prispevku je jasne citit reklama. Tipla by som, ze aj preto pise pravopisne chyby, asi schvalne - ze by ich zamestnanec?
Kazu
09.06.08,08:19
Včera mi volali z agentúry RESORT PROMOTION s.r.o. Blava, že som vyhrala zájazd v hodnote 60000,- Sk + letenky. Asi pred mesiacom robili anketu, ohľadom cestovania, povedali, že 10 ľudí vyžrebovali nakoľko vstupujú na trh. Ubezpečovali ma, že to nie je podmienené kúpou žiadneho tovaru. Nestretli ste sa niekto s niečim podobným, neviem či tomu mám veriť alebo nie. V piatok 22.6. by sme si mali ísť prevziať poukazy. Dajte mi niekto vedieť.

No totóóó? :eek: Už mi ponúkali všeličo, aj kľúče od auta mi poslali. :--- Už mi chýba ku šťastiu len dovolenka. Ale takýto super zájazd mi ešte nikto nevnucoval. Mám z toho depku. Vari som ja horšia ako ostatní??? :D:D:D
abel
09.06.08,09:23
Včera mi volali z agentúry RESORT PROMOTION s.r.o. Blava, že som vyhrala zájazd v hodnote 60000,- Sk + letenky. Asi pred mesiacom robili anketu, ohľadom cestovania, povedali, že 10 ľudí vyžrebovali nakoľko vstupujú na trh. Ubezpečovali ma, že to nie je podmienené kúpou žiadneho tovaru. Nestretli ste sa niekto s niečim podobným, neviem či tomu mám veriť alebo nie. V piatok 22.6. by sme si mali ísť prevziať poukazy. Dajte mi niekto vedieť.
Ja neviem, ale nevstupujú na ten trh už nejako dlho?
http://www.porada.sk/t29392-p3-vyhra-alebo-podfuk.html
elwis
10.06.08,09:38
Vlado83 vymysla - z jeho prispevku je jasne citit reklama. Tipla by som, ze aj preto pise pravopisne chyby, asi schvalne - ze by ich zamestnanec?

Vlado83 nevymysla, bo ho dobre poznam....
bea
10.06.08,10:25
Vlado83 nevymysla, bo ho dobre poznam....
zrejme veľmi dobre, lebo si vymazal pôvodný príspevok, ktorý si písal ako, keby si bol vlado83 :mad:
maska2
10.06.08,10:56
Ahojte.Aj mne volali minulý rok pred začiatkom leta, že si môžem vybrať z 5 krásnych destinácii.Myslela som si , že sa šťastie unavilo....Nešla som.Ušetrila som na cestovnom - v tom som mala šťastie.
Táto spoločnosť vstupuje na trh každý deň..... že by pohyblivý chodník, keď sa jej nedarí vstúpiť?

Je to forma prezentácie produktu
Orim
11.06.08,07:31
Ak ste si prečítali všetky príspevky vrátane odkazov už viete ako to tam na tom sedení prebieha. Ešte niečo ono je tých spoločností viacej a majú rôzne mená, čiastočne spolu spolupracujú. Nespolupracujú v tom aby sa informovali koho si už lapili a nemajú prehľad alebo sa tak tvária že by vedeli kto ide trebárs z vedľajšieho mesta na tú istú destináciu. Je síce nejaké centrom kde by sa to malo zbierať ale keby nebolo nič sa nedeje.

Na sedení vás presvedčia, že si musíte kúpiť ubytovanie pre 4 je to blbosť. Tí čo boli len dvaja a zaplatili si 4 sa v konečnom dôsledku dostali len do 2. (Z toho mi vychádza 2 miesta zaplatili niekomu???). Údajne super ubytovanie 4* a viac. Ja by som to videl na slabé 3* a to v Tunise sa mi zdali byť lepšie.
Keď tam prídete musíte podpísať "slint" inak to neviem nazvať že budete byvať tam kde vám to rezort dá. To povodné vyberanie ubytovania je o ničom len na zavretie očí. Na tých fotkách to vyzerá veľmi pekne. Okrem toho ja tam napísane niečo ako že ak tam nebudete po celú dobu zaplatíte okolo 290 Eur, ak niečo poškodíte zas nejakú sumu (to je v pohode) ak sa ale ubytujete niekde inde tak pokuta je cez 400 eur. Dajú vám vybrat si nejaký termín a zdovodňujú to tým že majitelia apartmánovi si musia vybrať a vy až potom (to by som pochopil) ale nie je to tak. Ak by majiteia bývali v tom kde my tak by som nechcel byť tým majiteľom. Ešte musíte zaplatiť 300 eur ktoré vám na konci vrátia.
Ubytovanie 1,5 - 2km od mora vozia vás tam autobuom. To sa dá ale keď idete večer na prechádzku šlapete do kopca a ste pekne unavený potom chodení.Dá sa zohnať ubytovanie za polovičnú cenu čo pýtajú oni a to pri mori (oceáne) a aj letenky sa dajú zohnať lacnejšie.Na mape ukážem kde to ubytovanie je.
dabel
11.06.08,09:01
Včera mi volali z agentúry RESORT PROMOTION s.r.o. Blava, že som vyhrala zájazd v hodnote 60000,- Sk + letenky. Asi pred mesiacom robili anketu, ohľadom cestovania, povedali, že 10 ľudí vyžrebovali nakoľko vstupujú na trh. Ubezpečovali ma, že to nie je podmienené kúpou žiadneho tovaru. Nestretli ste sa niekto s niečim podobným, neviem či tomu mám veriť alebo nie. V piatok 22.6. by sme si mali ísť prevziať poukazy. Dajte mi niekto vedieť.
Dnes mi volali z Resort promotions ze som vyhral zajazd bud v kakusku pre 4 osoby alebo na kanaroch pre dve osoby v ratane leteniek. Ze len 12 ludi zo slovenska vylosovali!! Nutia ma prist aj spriatelkou ze je to podmienka!! Priatelka pracuje v zahranici ale ze musi prist aj tak osobne nestaci im ani notarsky overene splnomocnenie na prevzatie vyhry a MUSI prist osobne. Nadiktovali mi nejaky kod TM-XXX s tym ze na zaklade toho si vyzdvihnem vyhru. Na otazku ci je to niecim podmienene sa panicka skoro urazila ze samozrejme ze zo zakona nemoze byt vyhra nicim podmienena!!! Dala mi na seba mobil ktory samozrejme ma len odkazovu sluzbu. Tesim sa na stretnutie s nimi. Pojdem si ich vychutnat. Oslovujem zaroven tie mena ktore tu hovorili o zajazdoch s touto spolocnostou aby sa mi ozvali a chcem sa s nimi stretnut osobne. Ak skutocne taki existuju tak sa verejne ospravedlnim firme :)) Aj ked zatial im ôverim" ved ma este mozno "neoklamali" Ale kazdopadne nutit niekoho prist zo zahranicia bezohladne a nestaci ani notarske splnomocnenie co si ymslim ze je platny doklad aj na ovela silnejsie ukony je minimalne poodozrive.
dabel
11.06.08,09:25
POzrel som si obchodny register. Firma existuje od 2005 a ako cestovna kancelaria od 2006 takze o novej firme nemoze byt rec. Majitel je nejaky neznami podla vsetkeho mimoeuropsky clovek. Konatel je z ciech. Cize nikto zastihnutelny na Slovensku. Dalsia minimalne podozriva skutocnost.
dabel
12.06.08,09:20
Perlicka: dnes mi volali znovu!!! Neuvedomili si ze robili so mnou dve ankety nakolko robim pre dve firmy. A neuverite ake stastie :) Vyhral som znova!!! Cize som 2x vyzrebovany z celeho slovenska medzi 10 stastlivcami. No nieje to genialne? Uplne super ze? Niekto nevyhra cely zivot nic a ja hned dva krat u tej istej firmy :)
abel
12.06.08,09:30
Keď sa darí, tak sa darí. Ja si dokonca myslím, že keby si pracoval pre 10 firiem, tak práve ty by si bol úplnou náhodou 10-krát tým šťastlivcom. Nuž čo, narodil sa sa pod šťastnou hviezdou :D:D:D len si to šťastie nepokaz :D:D:D
VERONIKA6
12.06.08,10:11
Dnes mi volali z Resort promotions ze som vyhral zajazd bud v kakusku pre 4 osoby alebo na kanaroch pre dve osoby v ratane leteniek. Ze len 12 ludi zo slovenska vylosovali!! Nutia ma prist aj spriatelkou ze je to podmienka!! Priatelka pracuje v zahranici ale ze musi prist aj tak osobne nestaci im ani notarsky overene splnomocnenie na prevzatie vyhry a MUSI prist osobne. Nadiktovali mi nejaky kod TM-XXX s tym ze na zaklade toho si vyzdvihnem vyhru. Na otazku ci je to niecim podmienene sa panicka skoro urazila ze samozrejme ze zo zakona nemoze byt vyhra nicim podmienena!!! Dala mi na seba mobil ktory samozrejme ma len odkazovu sluzbu. Tesim sa na stretnutie s nimi. Pojdem si ich vychutnat. Oslovujem zaroven tie mena ktore tu hovorili o zajazdoch s touto spolocnostou aby sa mi ozvali a chcem sa s nimi stretnut osobne. Ak skutocne taki existuju tak sa verejne ospravedlnim firme :)) Aj ked zatial im ôverim" ved ma este mozno "neoklamali" Ale kazdopadne nutit niekoho prist zo zahranicia bezohladne a nestaci ani notarske splnomocnenie co si ymslim ze je platny doklad aj na ovela silnejsie ukony je minimalne poodozrive.
Tiež som u nich "akože vyhrala" dali mi hodinu na rozmyslenie či to beriem a na druhý deň prídem osbne pre výhru, samozrejme podmienka "aj manžel musí prísť". Taktiež som dostala č. mobilu pracovníčky. Do večera som sedela na Porade a čítala, zobudila som sa a na druhý deň som im telefonicky poďakovala.
martinakovacova
13.06.08,12:21
Dnes mi volali z Resort Promotion a tiež ma pozvali na budúci týžden. Neviem čo si mám o tom myslieť,kedže sa tu píšu o tejto cestovke samé negatívne veci,aj ked tam vlastne nikto nebol...Možno tam pôjdem,kedže som z Bratislavy,len ešte presvedčit manžela,lebo sa mu tam nechce.Potom vám dám vediet ako som dopadla.
tetrisss
13.06.08,15:46
Ono tych desat stastlivcov je fakt super, hlavne ked vam volajuca povie, ze mate kod 315:o, sice je este mozne, ze nevedia pocitat. Ja som tiez nesla , ale v podstate tiez som este nestretla cloveka, ktory to absolvoval. Neprihlasite sa niekto?, nech uz mame jasno.
Orim
15.06.08,00:12
Dnes mi volali z Resort Promotion a tiež ma pozvali na budúci týžden. Neviem čo si mám o tom myslieť,kedže sa tu píšu o tejto cestovke samé negatívne veci,aj ked tam vlastne nikto nebol...Možno tam pôjdem,kedže som z Bratislavy,len ešte presvedčit manžela,lebo sa mu tam nechce.Potom vám dám vediet ako som dopadla.

Akože nikto? :)
BXLmiami
15.06.08,05:20
Ja som takéto niečo absolvovala,ale v 95,takže sa to volalo inak a zrejme vtedy začínali.Prišli sme tam aj s mužom,bolo tam asi 10 manž.párov a začali štýl multilevel,vymývanie mozgov,hudba,atd...ale kedže to vyzeralo na dlho,po 10 min.som sa spakovala,takže ma brali nabok a vysvetlili mi,že mám kupiť za 24 000 Sk nejaký apartmán na Kanároch spolu s dalšími,zasmiala som sa a odišla.Dalej neviem.
tetrisss
15.06.08,07:27
Akože nikto? :)
No a nedala vediet, neviem , ci este nebola, alebo este je v soku, alebo uz na Kanarskych:D
dabel
16.06.08,05:07
Dajte vediet. Ja som sa chistal v piatok ale nevyslo to pracoven a dovolenku si kvoli tomu brat nebudem aj ked tesil som sa na "nich" Celkom rad by som si ich vychutnal aj z ich psychologickymi natlakmi.
Doporucujem nech vam daju adresy bydliska a mena a dresy ich deti predtym nez nieco podpisete. Ak su korektni nemaju sa coho bat. Ale myslim ze uvidite velmi negativnu reakciu ak budete chciet zaruky ktore sa ich bytostne dotykaju.
alenocka.m
17.06.08,07:51
aj mne volalim, prave dnes a do 30 min, im mam dat vediet, či prideme po poukazy, mozme len zajtra o 16:30 alebo napozajtra o 13:30, volala som mojmu ujovi, lebo uz ma s nimi skusenosti, a vraj tam bol a chceli mu len nieco predat a ponukali mu, nech si kupi apartman na Kanarskych ostrovoch, diky, ze ste mi vsetci pomohli svojim prispevkom, dufam ze aj ja pomozem niekomu...
dabel
18.06.08,05:35
Je zvlastne ze pre vyzdvihnutie poukazov len mne povedali asi 4-5 terminov (kedze som vyhral dva krat :D) Co tu citam je to dalsich niekolko terminov. Ak sa na kazdom ziucastnia aspon dva pary ako pocitam tak pocitam ze by desat stastlivcov sa nejak namnozilo? Mali by sme sa dohodnut a ist tam vsetci naraz ze sme vyhrali a trosku sa s nimi "porozpravat" Napriklad aj pred kamerou ved s tym urcite budu suhlasit ved ktora cestovka by neprijala reklamu zadarmo v TV?
velvet
18.06.08,06:03
Takže aby bolo v tom jasno ;-)...prídeš tam, budú Ťa uisťovať ako je to strašne super že si práve Ty vyhrala, a že všetko a všetci ste super...a bla-bla-bla...my sme mali tiež takúto ponuku, ale pred 10timi rokmi...išlo o to, že každý mesiac musíš platiť po 10000, po dobu asi troch rokov, zaplatíš dohromady cez 300 tisíc, a získaš tak možnosť každý rok na jeden týždeň ísť niekam k moru...je to asi pre dvoch, na pár rokov...asi 10...neviem to už presne...ide o to, že keď sme si to prerátali, vyšlo to pekne draho, a o tom, že nie každý rok sa Ti podarí ísť v presne určenom čase na dovolenku ani nehovoriac...plus na to isté miesto
Teraz to už budú mať viac prešpekulované, ide o to, že ak budú od Teba pýtať čo len korunu, utekaj odtiaľ :D
Zuzka
18.06.08,06:24
Podľa môjho názoru, takým sa treba ihneď v telefóne poďakovať a vzdať sa výhry.
kerky
23.06.08,15:09
ahoj mne dnes volali tiez s tym istym ak si tam bola dala by si mi vediet co to bolo? Ja mam prist na 25.6.
kerky
24.06.08,05:18
no bol by som zvedavy ci si tam bola, ak ano napisala by si mi o co tam vlastne islo? tiez si od toho nic neslubujem ale rad by som vedel aspon co tam tlacia do hlavy?
vema
25.06.08,10:03
Dajte prosím Vás vedieť, kto ste boli na tom stretnutí. Môj manžel akože tiež vyhral, ale nakoniec sme sa výhry vzdali, teraz neviem či sme urobili dobre:D.
veronikasad
25.06.08,10:08
Dajte prosím Vás vedieť, kto ste boli na tom stretnutí. Môj manžel akože tiež vyhral, ale nakoniec sme sa výhry vzdali, teraz neviem či sme urobili dobre:D.
Kamarátka výhru "zobrala". Po prečitaní príspevkov na PORADe mi chodil mráz po chrbte, keď som sa dozvedela na akú dovolenku ide. Nechcela som jej kaziť radosť, keď sa tak veľmi tešila...
Odchádzala minulý štvrtok, poslala mi sms, že všetko je v poriadku. Ak sa vráti z dovolenky, dám vedieť viac ...
vema
25.06.08,10:32
Som prekvapená, že im nekládli žiadne podmienky pri preberaní poukazu. Nakoniec budeme aj banovať. Ale aj tak mi to nejde do hlavy. Ak sa Ti bude chcieť napíš potom ako to tam bolo.Možno vyhráme aj inokedy:).
veronikasad
25.06.08,10:36
Som prekvapená, že im nekládli žiadne podmienky pri preberaní poukazu. Nakoniec budeme aj banovať. Ale aj tak mi to nejde do hlavy. Ak sa Ti bude chcieť napíš potom ako to tam bolo.Možno vyhráme aj inokedy:).
Neviem, či je to presne z tejto agentúry. Bol to zájazd bez dopravy a stravovania, v cene bolo len ubytovanie. Je na Tenerife.
Zúčastnila sa nejakej prezentácie, na ich podmienky nepristúpila, aj tak jej tú dovolenku dali. Neviem či im nevymývajú mozgy počas dovolenky ...
vema
25.06.08,10:53
To čo nám ponúkali malo byť všetko zadarmo. Nespomínali nič o doprave ani strave. Mali to byť Kanárske a ešte 2 miesta už neviem kde. Asi sme len urobili dobre, keď sme poďakovali.
Orim
25.06.08,23:59
No a nedala vediet, neviem , ci este nebola, alebo este je v soku, alebo uz na Kanarskych
Skúsim to stručne:
Podľa mňa je to odrb. To čo ti ponúknu nestojí tie prachy ktoré za to vycáluješ ak to kúpiš. Kúpiš nejaký apartmán do ktorého môžeš ísť raz za rok alebo na iné miesto vo svete kde majú takéto apatrmány. Na jeden týždeň. Ak chceš ísť na viac nejaký rok musíš vynechať, alebo doplatiť nejakú sumu, ktorá sa platí ak si chceš prikúpiť ešte jeden týždeň. Platí to len pre majiteľov. Ročne platíš ešte udržovací poplatok, ktorý je tak vysoký, že v niektorých prípadoch by ti inde za to vyšla dovolenka. Nehladiac na to, že tam máš len ubytovanie. Stravu a cestu musíš platiť zvlášť. To ubytovanie čo vám ponúkajú nie je až tak bohvie čo. Nábytok je tam staršieho typu, nové sú len televízory väčšinou LCD alebo plazma ???. Je to hlavne pre nich kšeft na prachy. Podľa nich je to obsadená okrem 1 týždňa celý rok teda okolo 51-52 týždňov v roku. Je tam teoreticky 51 majiteľov a každý platí udržiavací poplatok, odhadujem ho na 10 000.-Sk ročne. A to je len jeden apartmán. Plus okolo 500 000.- ak si to kúpiš a to je minimum, záleží to od destinácie a doby v roku kedy je ten týždeň váš. Našťastie Tenerife je ostrov kde je sezóna celý rok tak nemáš problém meniť zájazdy za iné destinácie. Ak by si si náhodou kúpil miesto kde je len v zime sezóna nemôžeš to meniť na inú len zimnú. Najlepšie na výmenu sú tie kde je sezóna celý rok.
Ak si to nekúpite nič sa nedeje tak vám ponúknu aby ste sa tam šli pozrieť čo vám ponúkajú a je to apartmán pre 4 osoby. Vychvália to aký je pekný a dobrý. Niektoré sú dobré, ale nie všetky. Tvrdia že je to len pre 4 osoby a tu je prvý klam. Kľudne to môže byť aj pre dve osoby. Pre 4 osoby vám ponúknu niečo za 30 000 na týždeň čo je 7 500.- na osobu bez stravy a dopravy. Tí čo si zaplatili pre 4 osoby a prišli len 2 boli ubytovaní v 2 miestnom apartmáne čiže niekomu zaplatili 2 miesta. Dajú vám vybrať miesto kde si prajete to ubytovanie. V konečnom dôsledku sa tam dostanú len tí čo sa trafili do ich výberu ubytovacieho miesta. Pretože vám hneď na začiatku dajú podpísať, že vás ubytujú tam kde to rezort poskytne a to nie je vždy to čo ste si vybrali. Okrem toho musíte zaplatiť 300 eur ktoré na konci vracajú ak nič nerozbijete a pod. Ďalej je tam veľa iných podmienok čo všetko budete platiť ak nesplníte rôzne podmienky čo sú tam navymýšľané. Bez podpísania toho papiera a zaplatenia 300 eur vás neubytujú. Ubytovanie nie je v centre je to v kopci asi do 1,5 – 2 km od centra. Z kopca je to dolu pešo okolo 15 minút ale cesta naspäť je pekný výšlap ak chodíte po centre 2-3 hodiny.
Keď im to podpíšete musíte zaplatiť peniaze ak to do určitej doby nezaplatíte platíte penále, ak to chcete zrušiť tiež. Máte si objednať dobu kedy tam chcete ísť je problém sa tam dovolať telefóny neberú je tam odkazovač. Aj keď si vyberiete nejaký dátum nemusíte to v tom dátume dostať, musíte si vybrať 3 možné varianty dátumu a až vám to schvália tak potom si môžete vybrať letenky. Zdôvodňujú to tým, že najprv si vyberú majitelia a až potom sú tí ostatní. Ale nie je to tak pretože ak by som bol majiteľom neplatil by som im za to tie peniaze za údržbu kde sme boli ubytovaní. Podľa mňa 3 * apartmán v Tunise bol lepší ako ten 4 * na Tenerife kde sme boli ubytovaní. Ak bude niekto tvrdiť že vymýšľam tak mu pošlem fotografie kde je hrdzavá ľadnička roztrhaná sedačka na izbe a pod. Všetko som si nafotil.
Destináciu som si vybral už v októbri potvrdili mi zmenený týždeň až v marci a až potom som si zabezpečoval lietadlo čo ma vyšlo na skoro 13 000.- Sk. Čiže 21 000.- za týždeň aj s poistkou na osobu
Nebudete mi veriť ale dá sa zaistiť blízko pri mori ubytovanie pre 4 osoby za 450 Eur na týždeň nie ako to nám dali za 1000 eur. Keby som si vybral lietadlo už v októbri bolo by to za necelých 9000.- spiatočná letenka, ale dá sa zaistiť aj za 8000 ak máte šťastie. Pri zaistení od RCI to bolo za 11000.- a niečo v českých korunách.
Na letisku nás nečakal nikto tak ako to sľubovali ale taxikári vedia kde to je. Cesta stojí okolo 27 – 28 eur podľa toho čím idete.
Všetko si môžete objednať cez internet dopredu a za lacnejší peniaz ubytovanie a letenku a na lepšom mieste.
Zhruba je to všetko ak máte otázky odpoviem.
A to je pre mňa Španielsko svojim spôsobom srdcová záležitosť, tak som málo kritický. :)
veronikasad
30.06.08,18:31
Som prekvapená, že im nekládli žiadne podmienky pri preberaní poukazu. Nakoniec budeme aj banovať. Ale aj tak mi to nejde do hlavy. Ak sa Ti bude chcieť napíš potom ako to tam bolo.Možno vyhráme aj inokedy:).
vema, nemáš za čím banovať. Prebiehalo to presne tak, ako opisuje Orim.
Kamarátka má vrecko prázdnejšie o nejakých pár 100 tis. a "dobrý pocit", že má zabezpečenú doživotnú dovolenku. Koho nenachytajú na prezentáciach na Slovensku, určite sa im to podarí "na dovolenke".
arizona
30.06.08,20:48
To čo nám ponúkali malo byť všetko zadarmo. Nespomínali nič o doprave ani strave. Mali to byť Kanárske a ešte 2 miesta už neviem kde. Asi sme len urobili dobre, keď sme poďakovali.

Ja neviem pochopiť, že niekto verí tomu, že dostane niečo zadarmo:mad::rolleyes::confused:
Ja všetky ponuky,letáky, pozvánky atď. hádžem do koša hneď, ako zbadám výrazným písmom vytlačené jediné slovo"ZADARMO"...

Potom sa nečudujme, že je toľko podvodníkov!

Z čoho žijú tí ľudia,čo to všetko organizujú,tlačia letáky,či pozvánky,organizujú stretnutia a pod.? Namiesto drahých oblekov a áut,by už dávno pomreli od hladu ,alebo bývali kdesi pod mostom.
Ľudia, preboha,rozmýšľajte!!!
musku
03.07.08,11:17
Dobry den, rada by som sa opytala ci mate konretne skusenosti s firmou resost promotions, ci ste tam boli a vycestovali ste s nimi, dakujem
willma
03.07.08,11:35
Dobry den, rada by som sa opytala ci mate konretne skusenosti s firmou resost promotions, ci ste tam boli a vycestovali ste s nimi, dakujem a čo tak prečítať si najprv predošlých 49 príspevkov na túto tému?
musku
03.07.08,13:00
JA som ich citala, ale ludia tam pisu iba svoje nazory a nie konkretne skusentosti s tou firmou. Preto chcem aby mi odpisal niekto kto tam naozaj bol a nie kamarat kamarata, ktory bol v inej spolocnosti pred 10 rokmi,dakujem
Kazu
03.07.08,13:40
JA som ich citala, ale ludia tam pisu iba svoje nazory a nie konkretne skusentosti s tou firmou. Preto chcem aby mi odpisal niekto kto tam naozaj bol a nie kamarat kamarata, ktory bol v inej spolocnosti pred 10 rokmi,dakujem

Pozri príspevok č. 24
endrju
04.07.08,17:50
Pozri príspevok č. 24
a aj príspevok č. 47
bea
06.07.08,17:20
AnikoAd
06.07.08,17:32
Aj ja som od nich dostala mail, v momente som ho vymazala.
martinakovacova
10.07.08,13:23
Dnes mi volali z Resort Promotion a tiež ma pozvali na budúci týžden. Neviem čo si mám o tom myslieť,kedže sa tu píšu o tejto cestovke samé negatívne veci,aj ked tam vlastne nikto nebol...Možno tam pôjdem,kedže som z Bratislavy,len ešte presvedčit manžela,lebo sa mu tam nechce.Potom vám dám vediet ako som dopadla.
Tak som prehovorila manzela a isli sme do Resort Promotion a musim povedat, ze bol rad, ze sme tam isli. Vsetci boli velmi prijemni a priatelski. Ukazali nam svoje ponuky dovoleniek, ale netlacili na nas, aby sme nieco zakupili. Nebola to aukcia a nedali nam sampanske. Na konci nam naozaj odovzdali spominany darcek aj ked sme nic nekupili. Ked som im povedala, ze som si myslela ze ten poukaz nedostanem, manazer bol prekvapeny a povedal ze darcek je druh ich reklamy. Zaciatkom tyzdna som im poslala ziadost o ich reklamny tyzden v Rakusku na September, tak teraz cakam na odpoved.
martinakovacova
23.07.08,13:10
Tak mam dobre spravy tento tyzden. Moj reklamny darcek bol potvrdeny na zaciatok septembra v Rakusku. Tak teraz moj manzel je vlemi stastny.
Chobot
23.07.08,13:25
Tak som prehovorila manzela a isli sme do Resort Promotion a musim povedat, ze bol rad, ze sme tam isli. Vsetci boli velmi prijemni a priatelski. Ukazali nam svoje ponuky dovoleniek, ale netlacili na nas, aby sme nieco zakupili. Nebola to aukcia a nedali nam sampanske. Na konci nam naozaj odovzdali spominany darcek aj ked sme nic nekupili. Ked som im povedala, ze som si myslela ze ten poukaz nedostanem, manazer bol prekvapeny a povedal ze darcek je druh ich reklamy. Zaciatkom tyzdna som im poslala ziadost o ich reklamny tyzden v Rakusku na September, tak teraz cakam na odpoved.

A čo si vlastne dostala - aký darček?

Myslíš ten ubytovací poukaz? Aby si sa dopredu veľmi netešila, keď po príchode do hotela budeš musieť zaplatiť nehoráznu sumu za celodennú stravu, čo je povinnou súčasťou ubytovania.:rolleyes:
martinakovacova
24.07.08,13:50
To je typicky koment na tomto fore. Ludia hovoria o niecom o com nic nevedia. Je to samostravovaci apartman a ja si mozem zobrat vlastne jedlo alebo ako vzdy mozem sa ist najest kde chcem v okoli. Nie je tam nikde napisane ze by som musela sa stravovat priamo v rezorte. A 4* apartman s kuchynou za 50€ za tyzden je to co ja volam darcek. Mozno niektori ludia si mozu mysliet ze je to drahe ale Ja to klasifikujem ako darcek.
bonita
25.07.08,14:13
No ja si trufam drzo tvrdit, ze klamete. Myslim si, ze ste z tej firmy a len robite reklamu. Ak taky darcek skutocne existuje, tak mozno len za podmienky ze spravite reklamu, ale viac sa priklanam tej prvej teorie. Verim viac skusenostiam vacsiny, nez jednotlivcovi.
Ucel je nalakat na prezentaciu ludi - ved do septembra casu dost.
Sa cudujem, ze niekoho bavi zarabat si na naivite ludi a na klamani.
leonq
25.07.08,15:03
dovolim si tvrdit ze neexistuje 4* apartman za 50 EUR na tyzden, takyto nezmysle som davno nepocul

pojem samostravovaci sa vylucuje s pojmom 4*, aspon podla mna prosim odbornici na hotelierstvo opravte ma

tam kde sa mozete sami stravovat ma horkotazko 3*

byval som uz v desiatkach hotelov po celej europe ale podone hotely vam nedaju za darmo nic, (vypratie kosele tam stoji 10 EUR a ranajky 12 EUR) a nie 50 EUR pobyt na tyzden

ceny podobnych hotelov zacinaju v rakusku od 100 EUR za noc a nie za tyzden, dokonca velke medzinarodne firmy, ktore maju pre svojich zamestnatcov specialne zlavy v hoteloch na sluzobne cesty sa malokedy dostanu na cenu 100 EUR na noc !

ak si myslite ze to je darcek, tak si ho uzite, ak to je pravda tak vam uprimne gratulujem k super ponuke a prajem prijemny pobyt pretoze v rakusku za 50 EUR to je zadarmo...

este ma napadlo dajte sem meno toho penzionu, urcite viete kam mate ist, urcite sa to da overit na internete...
urcite to nikto nebude vnimat ako reklamu (skor ako varovanie...)

Ja si dovolim tvrdit, ze to je nezmysel !
Orim
26.07.08,21:17
To je typicky koment na tomto fore. Ludia hovoria o niecom o com nic nevedia. Je to samostravovaci apartman a ja si mozem zobrat vlastne jedlo alebo ako vzdy mozem sa ist najest kde chcem v okoli. Nie je tam nikde napisane ze by som musela sa stravovat priamo v rezorte. A 4* apartman s kuchynou za 50€ za tyzden je to co ja volam darcek. Mozno niektori ludia si mozu mysliet ze je to drahe ale Ja to klasifikujem ako darcek.

Až to všetko absolvuješ budem zvedavý na tvoje hodnotenie. :)
Prajem, nech ti to vyjde. Za 50 je to dobré. :D
pivko
27.07.08,15:38
To je typicky koment na tomto fore. Ludia hovoria o niecom o com nic nevedia. Je to samostravovaci apartman a ja si mozem zobrat vlastne jedlo alebo ako vzdy mozem sa ist najest kde chcem v okoli. Nie je tam nikde napisane ze by som musela sa stravovat priamo v rezorte. A 4* apartman s kuchynou za 50€ za tyzden je to co ja volam darcek. Mozno niektori ludia si mozu mysliet ze je to drahe ale Ja to klasifikujem ako darcek.
Mala by si sa sa dať na písanie BÁJOK :D, Tá cena je nereálna!
Orim
27.07.08,19:05
To nie je na Kanároch ale v Rakúsku :)
nelly1810
30.07.08,13:09
pekný dník vám všetkým predchvíľkou som písala o bellaVIsta ževraj cestovke fuj že sa nehanbia ale moji rodičia sa šli tam pozýrieť a prehovorili ich a teraz prídu 28 000,- radšej nestrácajte čas a nechodte tam .vedia pobalamutiť .
nelly1810
30.07.08,13:10
myyslela som o 28 000,- že prídu
nelly1810
30.07.08,13:14
nenechajte sa oblbnúŤ
nelly1810
30.07.08,13:17
no moji rodičia boli naprezentácii a akurat prišli o peniaze tak keď máte na vyhadzovanie tak kľudňe chodte,a čo sa týka stravy tak si prečítajte zmluvu vy ste povinná si kúpiť tam all inclusive prečítajte si zmluvné podmienky poriadne .....
Ondrej P
23.11.08,15:59
Zdravim vsetkych,
spominana agentura volala aj mojim rodicom. Osobne ma tato spolocnost velmi zaujala a chcel by som sa ich prezentacie zucastnit. Nizsie Vam uvadzam celu nasu komunikaciu a rovnako uverejnim aj ich odpoved na moj e-mail.
Ondrej

"Vážená spoločnosť,
nižšie Vám posielam pár veľmi zaujímavých odkazov na fóra, kde sa ľudia vyjadrujú k Vašej spoločnosti a k Vaším darčekovým poukážkam. Na túto prezentáciu sú pozvaný aj moji rodičia, ktorý sa zúčastniť nemôžu. Ja sa však veľmi rád zúčastním a podám na tieto fóra správu, ako to celé prebiehalo. Pre informáciu mám 23 rokov a pevne Verím, že s tým Vaša spoločnosť nebude mať problém. Dovoľte aby som sa predsa len vyjadril k pár informáciam, ktoré sú napísané v tomto maili, prípadne mi boli podané telefonicky: mne, ako iste aj iným ľudom príde veľmi "divné", že Vašej prezentácie sa môžu zúčastniť len páry vo veku od 30 do 50 rokov. Naozaj nerozumiem prečo. Vami nižšie spomínaný manipulačný poplatok (ako mi bolo povedané vo výške 50 EUR/osoba) je poplatok rezervačný. Úprimne som sa s niečim takýmto ešte pri žiadnej výhre, alebo darčeku nestretol. Zarážajúca je aj správa uvedená na konci tohoto mailu, že Vaša spoločnosť je poistená podľa zákona, ale len do 31.12.2008.
Týmto Vás žiadam o potvrdenie či sa môžem spomínanej prezentácie zúčastniť.


S pozdravom

Ondrej Petran

Dňa 20. november 2008 14:17, Resort Promotions napísal(-a):




Vážený pán Petrán,


cestovná kancelária Resort Promotions si Vás dovoľuje pozvať na zaujimavý program o cestovaní, ktorý sa koná dňa :

25.11.2008 o 16:30hod.,

na adrese RESORT PROMOTIONS s.r.o.

Cintorínska 22

Bratislava 1

* * * * *

V závere tohoto programu, Vám bude odovzdaný Váš darček:

7-dňové ubytovanie pre 2 osoby aj s letenkami na Kanárských ostrovoch,

alebo 7-dňové ubytovanie až pre 4 osoby v jednom z našich stredísk na:

Kanárskych ostrovoch - ostrov Tenerife alebo v Rakúsku v Seefelde v Tirolských Alpách.

Pri rezervácii darčeka sa hradí len malý registračný poplatok.

Tento darček nie je ničím podmienený a je to ako poďakovanie za Váš čas, ktorý venujete našej spoločnosti.

Program je informatívny a naša spoločnosť Vám ukáže spôsob, ako s nami môžete cestovať.

Trvá 2 hodiny a je veľmi príjemný.

Program zahrňuje informácie o cestovaní po celom svete

v kvalitnom ubytovaní s možnosťou využitia našich aktuálnych ponúk a zliav.

Je dôležité dostaviť sa v manželskom, alebo partnerskom páre, pretože program je pre páry,

ktoré sú vo vekovej kategórii od 30 - do 60 rokov.

S cestou Vám ochotne poradí paní Renczesova, Tel.: 0911 78 00 55

Vaše rezervačné číslo, pod ktorým budete mať rezervovaný stôl aj darček, je:

* TM 123 *

Budeme se na Vás a Vášu partnerku / Vášho partnera / veľmi tešiť.


C E S T O V N Á K A N C E L Á R I A - R E S O R T P R O M O T I O N S s. r. o.

Cintorínska 22, 811 08 Bratislava

tel.: 02/527 315 21, fax: 02/527 313 92

vedená OR - OS Bratislava 1, vložka 34629/B, oddiel: Sro

Povinné zmluvné poistenie pre prípad úpadku cestovnej kancelárie

je uzatvorené so Slovenskou poisťovňou Allianz.

Poistná zmluva č. 411 004 014, od 1.1.2008 - 31.12.2008


Prosím Vás informujte nás, či ste správne a čitatelne obdržali tento e-mail.




No virus found in this incoming message.
Checked by AVG.
Version: 7.5.549 / Virus Database: 270.8.2/1738 - Release Date: 21. 10. 2008 14:10 "
Chobot
23.11.08,18:06
Zdravim vsetkych,
spominana agentura volala aj mojim rodicom. Osobne ma tato spolocnost velmi zaujala a chcel by som sa ich prezentacie zucastnit. Nizsie Vam uvadzam celu nasu komunikaciu a rovnako uverejnim aj ich odpoved na moj e-mail.
Ondrej

:D Dostal si štandardný text odpovede, kde ti len zopakovali to, čo si už vedel. Nič viac nenapísali ani nevysvetlili.
mischa5
28.01.09,09:24
:) Tak som si to aj s partnerom sla do tej agentury vypocut, aby, napriek vsetkym prispevkom, som vedela kde je pravda...:D Absolvovali sme 2 hodiny prezentacie. Pritomny bol este jeden par, ktoremu sa venoval iny clovek...Ponukli zaujimave podmienky, za vela penazi, ktore obycajny smrtelnik neda dohromady...Ked sa nepodarilo nahovorit nas na navrh č.1, potom nasadili vacsi kaliber s kratkodobejsou ponukou, za menej penazi, no nebolo to mozne akceptovat z nasej strany ani tak.
:oA tak nam velkodusne odovzdali DARCEK(ktory slubovali bez akejkolvek podmienky odovzdat) v podobe voucheru - zadarmo letenky a pobyt - na vyber 3 destinacie/Tenerife,Malta alebo Francia, ktore ovsem nepodliehaju Resortu a tak nevedeli povedat k tomu nic...Na voucheri su uvedene podmienky, kde sa nik ku nicomu nezavazuje, no je treba vyplnit a zaslat najneskor do 14 dni aj s platbou - šekom v CZK osoba á 1950,-Czk - MALY REGISTRACNY POPLATOK - nevratny, samozrejme...A oni Vam obratom daju vediet do lehoty 18 mesiacov, kam by Vas mohli poslat, samozrejme si mozete vybrat miesto a cas, ale cas nepodlieha vylucne Vasmu vyberu, lebo je to podmienene letenkami... DOPRACOVAL SA NIEKTO Z VAS AZ TAK DALEKO? ZE SA VYBRAL NA TAKUTO DOBRODRUZNU CESTU - napisete, ako to dopadlo, len dufam, ze vcas... ;):);):):rolleyes:
Excise Duty
28.01.09,09:32
Quo usque tandem?
mischa5
28.01.09,09:55
Quo usque tandem?
nerozumiem...:o)
mareko
28.01.09,15:56
"Dokedy budeš, zneužívať našu trpezlivosť ?"......alebo niečo v tom zmysle???
Excise Duty
28.01.09,17:22
"Dokedy budeš, zneužívať našu trpezlivosť ?"......alebo niečo v tom zmysle???
To by som napísal: quo usque tandem abutere patientia nostra?
Ja som položil iba otázku: dokedy ešte?
A nemal som tým na mysli nič iné, len otázku, dokedy ešte budú mnohí občania tohto štátu veriť všelijakým pochybným ponukám ako sú výhry lacných zájazdov, vysoké výnosy z vkladov do pochybných investičných spoločností a pod. Nič iné a ani osobné. Nie pár ľudí ale státicíce už na to doplatili a mnohí sa dnes domáhajú náhrady škody, teda chcú aby sme im to my ostatní zaplatili.
Orim
28.01.09,22:17
... DOPRACOVAL SA NIEKTO Z VAS AZ TAK DALEKO? ZE SA VYBRAL NA TAKUTO DOBRODRUZNU CESTU - napisete, ako to dopadlo, len dufam, ze vcas... ;):);):):rolleyes:

Prečítaj si celú túto tému aj s odkazmi na iné stránky a tam je to popísané. :)
mischa5
29.01.09,07:16
Prečítaj si celú túto tému aj s odkazmi na iné stránky a tam je to popísané. :)
Ja som to vsetko precitala pred tym, ako som sa vybrala si vypocut info na "uzasnu sancu" (za cca 350 000,- Sk)...Pobavili ma...No mam v ruke poukaz pre dve osoby a pobyt s letenkami za "maly" registracny poplatok (1950,-Czk/osoba)... No a riesim ci sa nechat uniest prilezitostou, alebo sa vratit na zem.Nikdy som NEVERILA, ze niekto nieco da len tak. Preto som si dovolila zase "otravovat" s touto temou.... Nik so skusenostami s voucherom?
Kazu
29.01.09,07:40
Ja som to vsetko precitala pred tym, ako som sa vybrala si vypocut info na "uzasnu sancu" (za cca 350 000,- Sk)...Pobavili ma...No mam v ruke poukaz pre dve osoby a pobyt s letenkami za "maly" registracny poplatok (1950,-Czk/osoba)... No a riesim ci sa nechat uniest prilezitostou, alebo sa vratit na zem.Nikdy som NEVERILA, ze niekto nieco da len tak. Preto som si dovolila zase "otravovat" s touto temou.... Nik so skusenostami s voucherom?

Osobne poznám jednu rodinu, ktorá sa nechala tiež uniesť príležitosťou a odvtedy každého, kto sa ich na dovolenku opýtal, považujú za škodoradostníka. Ak nie zrovna aj za triedneho nepriateľa. :D
Chobot
29.01.09,08:12
To by som napísal: quo usque tandem abutere patientia nostra?
Ja som položil iba otázku: dokedy ešte?
A nemal som tým na mysli nič iné, len otázku, dokedy ešte budú mnohí občania tohto štátu veriť všelijakým pochybným ponukám ako sú výhry lacných zájazdov, vysoké výnosy z vkladov do pochybných investičných spoločností a pod. Nič iné a ani osobné. Nie pár ľudí ale státicíce už na to doplatili a mnohí sa dnes domáhajú náhrady škody, teda chcú aby sme im to my ostatní zaplatili.

Vždy a stále...:D Ľudská chamtivosť, a vidina dostať niečo zadarmo alebo lacnejšie, z povahy ľudí nezmizne.
Halli
29.01.09,15:43
Vždy a stále...:D Ľudská chamtivosť, a vidina dostať niečo zadarmo alebo lacnejšie, z povahy ľudí nezmizne.

A práve na tom sú postavené všetky takéto "projekty" a marketingové ťahy...:o
mareko
30.01.09,15:37
To by som napísal: quo usque tandem abutere patientia nostra?
Ja som položil iba otázku: dokedy ešte?
A nemal som tým na mysli nič iné, len otázku, dokedy ešte budú mnohí občania tohto štátu veriť všelijakým pochybným ponukám ako sú výhry lacných zájazdov, vysoké výnosy z vkladov do pochybných investičných spoločností a pod. Nič iné a ani osobné. Nie pár ľudí ale státicíce už na to doplatili a mnohí sa dnes domáhajú náhrady škody, teda chcú aby sme im to my ostatní zaplatili.
;) Vďaka, zasa som trocha múdrejšia. Máš môj obdiv, klobúk dole :)
Orim
02.02.09,15:38
Ja som to vsetko precitala pred tym, ako som sa vybrala si vypocut info na "uzasnu sancu" (za cca 350 000,- Sk)...Pobavili ma...No mam v ruke poukaz pre dve osoby a pobyt s letenkami za "maly" registracny poplatok (1950,-Czk/osoba)... No a riesim ci sa nechat uniest prilezitostou, alebo sa vratit na zem.Nikdy som NEVERILA, ze niekto nieco da len tak. Preto som si dovolila zase "otravovat" s touto temou.... Nik so skusenostami s voucherom?

Ak to máš všetko v ruke, kludne sa nechaj uniesť príležitosťou.. Ja by som to využil, ak tam nie sú ďalšie podmienky.
Letenka ubytovanie to sa oplatí. Je to asi bez stravy??? a na kolko dní???
mischa5
04.02.09,10:45
Ak to máš všetko v ruke, kludne sa nechaj uniesť príležitosťou.. Ja by som to využil, ak tam nie sú ďalšie podmienky.
Letenka ubytovanie to sa oplatí. Je to asi bez stravy??? a na kolko dní???
Podmienky sa dalsie neuvadzaju...No "maly" registracny poplatok 1950,- Czk/ osoba je uvedene, ze je NEVRATNY a tak nieje iste, ci nas, ked poslu propozicie nebudu dalej inkasovat, hoci tvrdia, ze mame 7 dnovy pobyt s letenkami zadarmo - ako darcek...Strava v cene nieje, to by nebola tragedia, no celkovy moj pocit z tohto "vyhodneho" darceka je, ze sme sa nakoniec rozhodli radsej neist, a nieje to otazkou toho vstupneho poplatku, to by bolo krasne, dostat sa za take prachy na Maltu, no niesu nikde zaruky, ze by to nebolo aj viac a clovek nema chut niekomu pchat prachy len tak... :o)
Dakujem za Vasu trpezlivost, ak sa niekto odvazil absolvovat aj vylet, napiste, nech viem, ci nemam lutovat...xixixi
accad
22.04.09,21:06
brano246
27.04.09,07:15
caute isiel uz vlastne niekto s nimi na tu vysnivanu dovolenku?????
hrotko
27.04.09,08:25
caute isiel uz vlastne niekto s nimi na tu vysnivanu dovolenku?????



To máš ako s rádiom Jerevan.

Áno.

Ale nie on s nimi, ale oni s ním.
Ale nie do volenku, ale do prdelku.
A nie šiel, ale vybehli (s ním).
seda
27.04.09,09:02
Ja keď vidím spojenie slov RESORT PROMOTION, tak sa mi zjaví úsmev na tvári. Hneď si spomeniem na ich úžasný telefonát. "Dobrý deň, tu ...., mali ste to šťastie ..... úžasné, skvelé, super vyhrať zájazd na kanárske ostrovy." Ja ticho. A slečna, či pani nato? "Vy sa netešíte?" Ja nato: "A čo za ten zájazd?" A ona nato: "Ak sa netešíte, tak si nič nezaslúžite, nič nevyhrávate!!!" A trepla s telefónom. Spustila som taký rehot, že mi až slzy tiekli z očí, pravdepodobne môj prejav jej bol veľmi nesympatický. :D
brano246
27.04.09,10:08
ja som tam bol zo zvedavosti ze o co vlastne ide a bol to predaj apartmanu do roku 2090 asi za 450 tis.. ze su po celom svete a vymenne dovolenky atd ale ze ako darcek za vas cas zdarma dovolenka(pobyt+letenky) na kanarskych francuzsko alebo tusim spanielsko dostal som voucher na odkaz na cesku cestovku a ma sa zaplatit asi 1900 kc na osobu a oni poslu papiere na vyber dovolenky tak teraz sa pytam ci tam uz niekto poslal tie peniaze????? ale co som cital tak asi nikto :-)
jordan.d
30.04.09,13:33
Dostal som presne takú istú ponuku.Ako ste dopadli ?
Dajte mi prosim vediet.
adaku
14.05.09,13:56
mne volali včera ako bolo? Oplatilo sa ? Bolo to s jedlom a aké podmienky ešte boli? Tiež mi povedali že mám zaplatiť pri preberaní nejaké peniaze ale mám tomu naozaj veriť?
adaku
14.05.09,14:01
Bol už niekto na vyhranej dovolenke z resort promotion?
Kazu
14.05.09,14:12
Nehovorím z vlastnej skúsenosti, lebo takýchto akcíí sa nezúčastňujem, ale poznám manželov ktorí na tej dovolenke boli. Dva roky sa nevedeli vynadávať a za škodoradostníka považovali každého, kto sa opýtal ako sa tam mali.
adaku
15.05.09,07:20
Vie mi niekto poradiť ? Volali mi že som vyhrala v ankete dovolenku v zahraničí dá sa tomu veriť alebo je to klamstvo? Prosím o radu
veronikasad
15.05.09,07:24
Vie mi niekto poradiť ? Volali mi že som vyhrala v ankete dovolenku v zahraničí dá sa tomu veriť alebo je to klamstvo? Prosím o radu
bolo to z agentúry v hlavičke tejto témy ?

Ak ano, pre rozhodnutie by ti mal stačiť tento príspevok, príp. prečítaj si všetky v tejto téme ,


http://www.porada.sk/750294-post24.html
elpka
15.05.09,07:27
Ja som sa vďaka tejto firme dostala na stránku porady, lebo som si ju chcela preveriť na nete, keď som si tu prečítala ohlasy na túto firmu, hneď ma prešla chuť. Na druhý deň mi pani z firmy volala, tak som jej povedala, že je o ich firme na tejto stránke pekná diskusia, tak mi povedala, že keď nechcem je to môj problém a zložila. Odvtedy ma už neotravovali, asi vedia prečo....
timea.kakarova
20.05.09,08:58
Všade sa tu píše len o tom aký to je podvod, ale nikde som sa nedozvedela v čom vlastne spočíva? S čím podvádzajú? Preklik nefunguje. Bol sa už niekto presvedčiť o čo tam ide? Poraďte, aj som mala telefonát, že som vyhrala zájazd na základe vyplnenej ankety.
veronikasad
20.05.09,09:06
Všade sa tu píše len o tom aký to je podvod, ale nikde som sa nedozvedela v čom vlastne spočíva? S čím podvádzajú? Preklik nefunguje. Bol sa už niekto presvedčiť o čo tam ide? Poraďte, aj som mala telefonát, že som vyhrala zájazd na základe vyplnenej ankety.
prečítaj si tento príspevok

http://www.porada.sk/750294-post24.html

je to príspevok č. 24 v tejto téme
Chobot
20.05.09,09:12
Všade sa tu píše len o tom aký to je podvod, ale nikde som sa nedozvedela v čom vlastne spočíva? S čím podvádzajú? Preklik nefunguje. Bol sa už niekto presvedčiť o čo tam ide? Poraďte, aj som mala telefonát, že som vyhrala zájazd na základe vyplnenej ankety.

Na stretnutí ťa donútia kúpiť si zájazd za nejakých 700 € a zaplatiť musíš v hotovosti. Povieš si, fajn, to je dobrá cena pre 2 osoby.

Prídeš domov a pozrieš si lepšie zmluvu - a zistíš, že si si zaplatila len ubytovanie na 1 týždeň pre 2 osoby. K tomu is musíš dokúpiť stravu a dopravu si musíš zabezpečiť sama (linkové letenky sú cca 2-3x drahšie, ako charterové, ktoré využívajú CK pri klasických zájazdoch).

Takže výhodná dovolenka za 700 € ťa nakoniec vyjde na 2500 € a za tú cenu by si mala v cestovke zájazd na 2 týždne all inclusive pre 2 osoby v tej istej lokalite.

Alebo existujú ešte aj iné produkty, ktoré predávajú - napr. za nejakú vysokú sumu si kúpiš doživotne prenájom apartmánu na presne stanovený termín (napr. na prvý júlový týždeň v každom roku) a ten apartmán môžeš v tom čase využívať alebo pobyt vymeniť s niekým, kto má takto prenajatý apartmán v inej destinácii. Čo som počul, tak za takúto srandu zaplatili ľudia od 50.000 do 100.000 SKK.

Ale na tom stretnutí ťa tak zblbnú, že pri vidine výhodného obchodu zaplatíš a ani nad tým nerozmýšľaš. Vytriezvenie z nevýhodného obchodu príde až po príchode domov.
MarcelkaT
20.05.09,11:41
Chobot, úplne s Tebou súhlasím.
Vlado TT
20.05.09,19:44
Zdravím Vás všetkých.
Dnes mi kamarát oznámil, že mu volali z cestovky ohľadne výhry /asi pred dvomi mesiacmi si ho presondovali telefonicky či chodí na dovolenky a ako často/ a má si ju prísť vyzdvihnúť na Cintorínsku ulicu. Tak som mu povedal ako dopadlo moje vyzdvihnutie z r.2006.
Vtedy ma to zaujalo a prijal som pozvanie. Prezentovali nám cestovanie po celom svete s ubytovaním v 3-4 hviezdičkových apartmánoch za super ceny. Ponúkali nám členstvo podmienené kúpou apartmánu v "zámku" v Rakúsku za 410.400 Sk - čo som nebol ochotný prijať. Tak nám ponúkli členstvo vo VIVA CLUB-e za 53.000 Sk, kde budem predplatených 5 x 7-dňových pobytov pre celú rodinu, bez dopravy a stravy, treba potom len zaplatiť rezervačný poplatok /okolo 400€/. Nakoľko ma baví matematika, tak som to rátal a rátal a nejako som sa "prerátal" až k tomu, že sme súhlasili. Zaujal ma ten registračný poplatok, ktorý vraj stačí zaplatiť len raz, aj keď sa ide napr. na 2 týždne po sebe, alebo ak by išla s nami ešte jedna rodina - je to vraj len jedna registrácia.
Tak sme to zacvakali a tešili sa na super týždne.
Pri prvej registrácii ma prekvapili platbou registračného poplatku za každý týždeň samostatne a aj keď by išla s nami ešte iná rodina / mali sme predsa predplatených 5 týždenných pobytov/.
Tak neva, však to nenechám prepadnúť, i keď som sa dostal už nad ceny cestovných kancelárií. Ale ďalšie prekvapenie nenechalo čakať na seba dlho - akokoľvek som si vyberal z toho krásneho katalógu plných pekných apartmánov a hotelov priamo pri plážach, vždy mi odpísali že to už nemajú voľné /a to som objednával v predstihu/ ale ponúkli mi ihneď náhradu ale v kategórii úplne niekde inde - keď som si pozrel ponúknutý objekt na internete, pripadalo mi to ako do podnájmu, ďaleko od všetkých tých hviezdičiek. A tak som to skúšal cca 2 roky, na leto do Chorvátska a v zime do Rakúska, samozrejme doprava vlastným autom, nechcel som bez vyskúšania si ich služieb v rezervovaní ubytovania cestovať rovno letecky.
Potom mi raz poslali ponuku na ubytovanie a nechali tam hromadných príjemcov e-mailu. Tak som si dal námahu a napísal som všetkým ako sú s nimi spokojný / všetci sme mali zaplatené to členstvo/ ale ani jeden z tých čo mi odpísali s nimi ešte necestoval pre rovnaký postup - vždy im ponúkli iné, oveľa horšie ubytovanie.
Tak som teda nechal " prepadnúť" aj tú výhru - ubytovanie zdarma na TENERIFE, lebo ak by som tam išiel, tak by to vyšlo drahšie o viac ako tých "vyhodených" 53.000Sk.
A preto nenechajte sa oblbnúť ako JA. Ale za sprostosť treba platiť.
timea.kakarova
22.05.09,11:49
prečítaj si tento príspevok


je to príspevok č. 24 v tejto téme

Prečítala som si, určite tam nepojdem. Tušila som, že v tom niečo bude. A dobre som tušila, ani nie hocičo. Vdaka za radu aj Chobotovi.
siuzivam
25.05.09,08:37
Dobrý deň vospolok, tak aj ja som "v klube cestovateľov", avšak ja zajtra osobne idem na Cintorínsku (som z BA), tak Vám zreferujem, ako to prebiehalo. Nemám z toho dobrý pocit, ale "odrbať" sa nechcem dať, ak budú pýtať čo i len cent, odchádzam. Tak, pls, držte pakce....
avonka1
11.06.09,16:45
Rovnakým spôsobom som "vyhrala" pred rokmi dovolenku od CK First Choice Marketing, ale do Dominikánskej republiky. Nakoniec vysvitlo, že sme vyhrali iba ubytovanie. Letenku, poplatky, poistku, stravovanie All Inclusive,..... sme si mali priplatiť. :-)
Halli
11.06.09,17:16
Dobrý deň vospolok, tak aj ja som "v klube cestovateľov", avšak ja zajtra osobne idem na Cintorínsku (som z BA), tak Vám zreferujem, ako to prebiehalo. Nemám z toho dobrý pocit, ale "odrbať" sa nechcem dať, ak budú pýtať čo i len cent, odchádzam. Tak, pls, držte pakce....

Halooo Siuzi... tak čo dala si sa "odr..ť" ,alebo si sa nedala :D Už si tam nejako dlho...
Barbara
12.06.09,04:49
Halooo Siuzi... tak čo dala si sa "odr..ť" ,alebo si sa nedala :D Už si tam nejako dlho...


Slavica, asi sa jej na tej dovolenke natoľko zapáčilo, že ešte sa nevrátila:D
Bionda
12.06.09,05:33
Zdravím Vás všetkých.
Dnes mi kamarát oznámil, že mu volali z cestovky ohľadne výhry /asi pred dvomi mesiacmi si ho presondovali telefonicky či chodí na dovolenky a ako často/ a má si ju prísť vyzdvihnúť na Cintorínsku ulicu. Tak som mu povedal ako dopadlo moje vyzdvihnutie z r.2006.
Vtedy ma to zaujalo a prijal som pozvanie. Prezentovali nám cestovanie po celom svete s ubytovaním v 3-4 hviezdičkových apartmánoch za super ceny. Ponúkali nám členstvo podmienené kúpou apartmánu v "zámku" v Rakúsku za 410.400 Sk - čo som nebol ochotný prijať. Tak nám ponúkli členstvo vo VIVA CLUB-e za 53.000 Sk, kde budem predplatených 5 x 7-dňových pobytov pre celú rodinu, bez dopravy a stravy, treba potom len zaplatiť rezervačný poplatok /okolo 400€/. Nakoľko ma baví matematika, tak som to rátal a rátal a nejako som sa "prerátal" až k tomu, že sme súhlasili. Zaujal ma ten registračný poplatok, ktorý vraj stačí zaplatiť len raz, aj keď sa ide napr. na 2 týždne po sebe, alebo ak by išla s nami ešte jedna rodina - je to vraj len jedna registrácia.
Tak sme to zacvakali a tešili sa na super týždne.
Pri prvej registrácii ma prekvapili platbou registračného poplatku za každý týždeň samostatne a aj keď by išla s nami ešte iná rodina / mali sme predsa predplatených 5 týždenných pobytov/.
Tak neva, však to nenechám prepadnúť, i keď som sa dostal už nad ceny cestovných kancelárií. Ale ďalšie prekvapenie nenechalo čakať na seba dlho - akokoľvek som si vyberal z toho krásneho katalógu plných pekných apartmánov a hotelov priamo pri plážach, vždy mi odpísali že to už nemajú voľné /a to som objednával v predstihu/ ale ponúkli mi ihneď náhradu ale v kategórii úplne niekde inde - keď som si pozrel ponúknutý objekt na internete, pripadalo mi to ako do podnájmu, ďaleko od všetkých tých hviezdičiek. A tak som to skúšal cca 2 roky, na leto do Chorvátska a v zime do Rakúska, samozrejme doprava vlastným autom, nechcel som bez vyskúšania si ich služieb v rezervovaní ubytovania cestovať rovno letecky.
Potom mi raz poslali ponuku na ubytovanie a nechali tam hromadných príjemcov e-mailu. Tak som si dal námahu a napísal som všetkým ako sú s nimi spokojný / všetci sme mali zaplatené to členstvo/ ale ani jeden z tých čo mi odpísali s nimi ešte necestoval pre rovnaký postup - vždy im ponúkli iné, oveľa horšie ubytovanie.
Tak som teda nechal " prepadnúť" aj tú výhru - ubytovanie zdarma na TENERIFE, lebo ak by som tam išiel, tak by to vyšlo drahšie o viac ako tých "vyhodených" 53.000Sk.
A preto nenechajte sa oblbnúť ako JA. Ale za sprostosť treba platiť.
Keby som mohla dať bod - tak ocením, ale aspoň takto poďakujem za to, že si reálne napísal svoj príklad a tým ostatných upozornil ako sa niektorí obohacujú.
Ja tiež od určitého času viem, že čo vám dajú "akože" zadarmo, určite v niečom inom zaplatíte, lebo nič nie je zadarmo!
Ibaka
12.06.09,07:09
.
Ja tiež od určitého času viem, že čo vám dajú "akože" zadarmo, určite v niečom inom zaplatíte, lebo nič nie je zadarmo!
Presne tak, ono je to lákavé že som niečo vyhral, toľké šťastie! Pár rôčkov po revolúcii keď sa vyrojili rôzne takéto "agentúry" ani ja som nebol na to pripravený a veru som takmer podľahol. Naštastie vždy ma akási prirodzená brzda zadržala a nikam sa nešlo. A to sa netýka iba lákavých dovoleniek, ale aj roôzne iné výhry, ale napríklad za podmienky prezentácie v mojom byte a ešte si mám zohnať ďalších poslucháčov.
Moja posledná taktika, ktorá zatial funguje je nasledovná:
Volajúca: Dobrý deň, ste ten a ten?
Ja: Áno som ten a ten, čo si prajete?
Volajúca: Oznamujem Vám skvelú správu, vyhrali ste to a to, tešíte sa?
Ja (s neskrývanou radosťou hulákam a výskam od radosti do telefónu). Konečne som niečo vyhral, strašne sa teším. Môžete mi cenu poslať poštou na moju adresu. Je ihned pri telefónnom čísle, kde Ste si ho našli.
Volajúca: No ale musíte splniť nasledovné podmienky: u Vás v byte, prizvať ďalšie rodiny a ...bla, bla bla....)
Ja: Tak vyhral som vlastne alebo nie?
Volajúca: Ano ale....bla, bla, bla..
Ja: No ak som vyhral v legálnej súťaži, mám na cenu nárok a budem si ju súdne vymáhať. Zopakujete mi prosím názov Vašej firmy?

Volajúca: Už tam nie je- telefón robí tút, tút, tút, tút, tút, tút.............
Halli
12.06.09,11:37
Presne tak, ono je to lákavé že som niečo vyhral, toľké šťastie! Pár rôčkov po revolúcii keď sa vyrojili rôzne takéto "agentúry" ani ja som nebol na to pripravený a veru som takmer podľahol. Naštastie vždy ma akási prirodzená brzda zadržala a nikam sa nešlo. A to sa netýka iba lákavých dovoleniek, ale aj roôzne iné výhry, ale napríklad za podmienky prezentácie v mojom byte a ešte si mám zohnať ďalších poslucháčov.
Moja posledná taktika, ktorá zatial funguje je nasledovná:
Volajúca: Dobrý deň, ste ten a ten?
Ja: Áno som ten a ten, čo si prajete?
Volajúca: Oznamujem Vám skvelú správu, vyhrali ste to a to, tešíte sa?
Ja (s neskrývanou radosťou hulákam a výskam od radosti do telefónu). Konečne som niečo vyhral, strašne sa teším. Môžete mi cenu poslať poštou na moju adresu. Je ihned pri telefónnom čísle, kde Ste si ho našli.
Volajúca: No ale musíte splniť nasledovné podmienky: u Vás v byte, prizvať ďalšie rodiny a ...bla, bla bla....)
Ja: Tak vyhral som vlastne alebo nie?
Volajúca: Ano ale....bla, bla, bla..
Ja: No ak som vyhral v legálnej súťaži, mám na cenu nárok a budem si ju súdne vymáhať. Zopakujete mi prosím názov Vašej firmy?

Volajúca: Už tam nie je- telefón robí tút, tút, tút, tút, tút, tút.............

:D, super...nápodobne...ale ak nemám čas s nimi vykecávať tak ich odprášim hneď s tým, že nemám čas na sprostosti :D
mareko
12.06.09,18:24
........ Tak vyhral som vlastne alebo nie?...Ano ale....bla, bla, bla...

Toto mi pripomína moju reakciu v supermarkete. Zvyčajne pred Vianocami sa na nás vyrútia babenky, ktoré Vám dávajú "parfém zadarmo". Pri tom parféme zadarmo je postup taký, že 1 je zadarmo ale ďalších 5 si musíte kúpiť za nemalú sumu. Keďže sa to otravovanie neustále opakuje, vrhajú sa na vás ako supy, už mi to išlo vážne na nervy, tak som sa vopred pripravila. Rýchlym krokom som prechádzala okolo a keď sa na mňa milá slečinka vrhla so slovami "Dnes máte od nás darček zadarmo...", nenechala som ju v plánovanom oblbovaní pokračovať, vzala som parfém, poďakovala som sa a pokračovala v rýchlej chôdzi. To ste mali vidieť! Dávno som sa tak nepobavila, ako sa pustila takmer behom za mnou a vyšklbla mi "darček" z ruky. Tiež som sa jej opýtala, že či náhodou nepovedala, že je to darček zadarmo :D. Začala habkať a potiť sa, že veď som ju nenechala dohovoriť. Skutočne som sa vtedy dobre pobavila.
Halli
12.06.09,18:27
........ Tak vyhral som vlastne alebo nie?...Ano ale....bla, bla, bla...

Toto mi pripomína moju reakciu v supermarkete. Zvyčajne pred Vianocami sa na nás vyrútia babenky, ktoré Vám dávajú "parfém zadarmo". Pri tom parféme zadarmo je postup taký, že 1 je zadarmo ale ďalších 5 si musíte kúpiť za nemalú sumu. Keďže sa to otravovanie neustále opakuje, vrhajú sa na vás ako supy, už mi to išlo vážne na nervy, tak som sa vopred pripravila. Rýchlym krokom som prechádzala okolo a keď sa na mňa milá slečinka vrhla so slovami "Dnes máte od nás darček zadarmo...", nenechala som ju v plánovanom oblbovaní pokračovať, vzala som parfém, poďakovala som sa a pokračovala v rýchlej chôdzi. To ste mali vidieť! Dávno som sa tak nepobavila, ako sa pustila takmer behom za mnou a vyšklbla mi "darček" z ruky. Tiež som sa jej opýtala, že či náhodou nepovedala, že je to darček zadarmo :D. Začala habkať a potiť sa, že veď som ju nenechala dohovoriť. Skutočne som sa vtedy dobre pobavila.

:D:D presne to som urobila :D
Tibčo2
16.06.09,04:52
Mozes mi poslať alebo povedat o niekom kto tam skutocne bol Resort Promotions ? Mna tiez volaju, ale akosi neviem zatial s touto strankou / Porada / este tak narabat aby som sa dopatral k prispevkom, ktore o tejto teme hovoria viacej ... Dakujem Tibčo2
veronikasad
16.06.09,05:18
Mozes mi poslať alebo povedat o niekom kto tam skutocne bol Resort Promotions ? Mna tiez volaju, ale akosi neviem zatial s touto strankou / Porada / este tak narabat aby som sa dopatral k prispevkom, ktore o tejto teme hovoria viacej ... Dakujem Tibčo2
stačí prečítať príspevky v tejto téme, napr. tento :

http://www.porada.sk/1048358-post101.html
pasuliatko
17.06.09,21:19
moji rodičia vyhrali výlet do Benátok na karneval. a poviem vám,že som sa tešila domov lebo organizácia bola otrasná :( a už by som nikdy takto nešla.
Žabinka
18.06.09,07:16
........ Tak vyhral som vlastne alebo nie?...Ano ale....bla, bla, bla...

Toto mi pripomína moju reakciu v supermarkete. Zvyčajne pred Vianocami sa na nás vyrútia babenky, ktoré Vám dávajú "parfém zadarmo". Pri tom parféme zadarmo je postup taký, že 1 je zadarmo ale ďalších 5 si musíte kúpiť za nemalú sumu. Keďže sa to otravovanie neustále opakuje, vrhajú sa na vás ako supy, už mi to išlo vážne na nervy, tak som sa vopred pripravila. Rýchlym krokom som prechádzala okolo a keď sa na mňa milá slečinka vrhla so slovami "Dnes máte od nás darček zadarmo...", nenechala som ju v plánovanom oblbovaní pokračovať, vzala som parfém, poďakovala som sa a pokračovala v rýchlej chôdzi. To ste mali vidieť! Dávno som sa tak nepobavila, ako sa pustila takmer behom za mnou a vyšklbla mi "darček" z ruky. Tiež som sa jej opýtala, že či náhodou nepovedala, že je to darček zadarmo :D. Začala habkať a potiť sa, že veď som ju nenechala dohovoriť. Skutočne som sa vtedy dobre pobavila.
Tiež som plánovala takto reagovať, ale zatiaľ som nenašla odvahu.:rolleyes:
via carpathia
28.07.09,11:03
Zdravím, prosím má niekto skúsenosť s firmou Resort Promotions s.r.o.? Zaujíma ma čo je to za firma. Zavolali na mobilné číslo kolegyni a urobili krátku anketu o dovolenkách a potom volali znova, že vyhrali dovolenku. Museli prísť do Blavy. Ale prišli o pol hodinu neskôr ako sa začalo to sedenie a už ich dnu nepustili, že keď je to začaté tak už nemôžu vyrušovať, iba im dali ten poukaz na dovolenku. Princíp je vraj v tom, že musia zaplatiť 2000,-CZK a vybrať si destináciu a oni sa im do 18 mesiacov ozvú, asi 15 dní pred ochodom a dovolenka ich stojí len tých 2000,-CZK všetko cesta a ubytovanie. Veľmi sa mi to nezdá.
Gabi03
28.07.09,11:05
via carpathia
28.07.09,11:10
Ďakujem no to je "super". Tušila som, že takto sa asi nedovolenkuje.
pivko
28.07.09,14:59
........ Tak vyhral som vlastne alebo nie?...Ano ale....bla, bla, bla...

Toto mi pripomína moju reakciu v supermarkete. Zvyčajne pred Vianocami sa na nás vyrútia babenky, ktoré Vám dávajú "parfém zadarmo". Pri tom parféme zadarmo je postup taký, že 1 je zadarmo ale ďalších 5 si musíte kúpiť za nemalú sumu. Keďže sa to otravovanie neustále opakuje, vrhajú sa na vás ako supy, už mi to išlo vážne na nervy, tak som sa vopred pripravila. Rýchlym krokom som prechádzala okolo a keď sa na mňa milá slečinka vrhla so slovami "Dnes máte od nás darček zadarmo...", nenechala som ju v plánovanom oblbovaní pokračovať, vzala som parfém, poďakovala som sa a pokračovala v rýchlej chôdzi. To ste mali vidieť! Dávno som sa tak nepobavila, ako sa pustila takmer behom za mnou a vyšklbla mi "darček" z ruky. Tiež som sa jej opýtala, že či náhodou nepovedala, že je to darček zadarmo :D. Začala habkať a potiť sa, že veď som ju nenechala dohovoriť. Skutočne som sa vtedy dobre pobavila.
Tak toto určite vyskúšam:D:D:D Bingo!
BXLmiami
28.07.09,15:39
........ Tak vyhral som vlastne alebo nie?...Ano ale....bla, bla, bla...

Toto mi pripomína moju reakciu v supermarkete. Zvyčajne pred Vianocami sa na nás vyrútia babenky, ktoré Vám dávajú "parfém zadarmo". Pri tom parféme zadarmo je postup taký, že 1 je zadarmo ale ďalších 5 si musíte kúpiť za nemalú sumu. Keďže sa to otravovanie neustále opakuje, vrhajú sa na vás ako supy, už mi to išlo vážne na nervy, tak som sa vopred pripravila. Rýchlym krokom som prechádzala okolo a keď sa na mňa milá slečinka vrhla so slovami "Dnes máte od nás darček zadarmo...", nenechala som ju v plánovanom oblbovaní pokračovať, vzala som parfém, poďakovala som sa a pokračovala v rýchlej chôdzi. To ste mali vidieť! Dávno som sa tak nepobavila, ako sa pustila takmer behom za mnou a vyšklbla mi "darček" z ruky. Tiež som sa jej opýtala, že či náhodou nepovedala, že je to darček zadarmo :D. Začala habkať a potiť sa, že veď som ju nenechala dohovoriť. Skutočne som sa vtedy dobre pobavila.
Toto je obľúbená predvianočná aktivita môjho manžela.Tvári sa veľmi vážne a seriozne,zamyslene a zamračene,vezme darček povie dakujem a odchádza.Je to jediné obdobie v roku,kedy nefrfle na obchody,ale užíva si reakciu babeniek.:)
JM1968
03.08.09,10:17
zdravím, tak dnes prišlo aj na nás...v stredu sme si mali ísť pre výhru, chvalabohu, že tu je porada, ušetrili ste nám cestu do BA :-) Naivne som si myslela, že nová cestovka si robí reklamu...
jamborova
06.08.09,10:12
Pozri si túto poradu - na posledných stranách je aj o zájazdoch......
http://www.porada.sk/t11795-vyhra-.html

Prosim viete mi pomoc neide mi ten lin otvoriť a dnes som mala taky isty telefonat.
wagner
07.08.09,14:54
Dnes mi prišlo emailom toto
Vážení vítěz.

My naštěstí oznamujeme vám, že váš email je šťastný vítěz $750.000,00.usdollars v australské mezinárodní loterii losování, které se konaly v dnešním 7. Srpen 2009.

To je plně založen na elektronické výběrové vítězů pomocí své e-mailové adresy z některých lokalit.

Vaše e-mailová adresa byla připojena k letence číslo;4700172507056490102 a pořadové číslo 7741134002. Tato partie vykreslí štěstí čísla takto 5-13-33-37-42 a bonus číslo 17, které následně vyhrála v loterii v druhé kategorii. Všichni účastníci byli vybráni
prostřednictvím počítačového systému balloting čerpány z devět set tisíc e-mailových adres z Kanady, Austrálie, USA, Asie, Evropy,Středního východu, Afriky a Oceánie jako součást naší mezinárodní propagaci programu, který se provádí každoročně.

Odkaz číslo: 475061725
ČÍSLO ŠARŽE: 7056490902/188
Výherní číslo: GB8701 / L ČLR

Výherci loterie formuláC5e žádostí o platbu:

1. Celé jméno :.......
2. Úplná adresa .......
3. Povolání :......
4. AGE :.......
5. Sex :......
6. Země...
7. BUNĚČNOU č.: (číslo země) - (číslo mobilu) ...

Kontakt Vaše POHLEDÁVKÁCH OSOBY:

MR.HARRISON MORRISON
harry-morrison82@hotmail.com (http://us.mc1119.mail.yahoo.com/mc/compose?to=harry-morrison82@hotmail.com)
harrymorrison07@gmail.com (http://us.mc1119.mail.yahoo.com/mc/compose?to=harrymorrison07@gmail.com)
TEL: +23480467632

Aký je Váš názor? Čo je to za haluz? Dostal to aj niekto z Vás?
AlaNR
07.08.09,15:34
Presne toto isté prišlo dnes celej firme na maily.
Dokonca aj kamarátkam, ktoré nemajú s nami nič spoločné...
Nuž čo, zaplatíme, šak sa to oplatí, či?:D
Kazu
07.08.09,15:42
A ja som to nedostala. Nááá, čo som ja horšia ako ostatní???? :D
wagner
07.08.09,17:40
A ja som to nedostala. Nááá, čo som ja horšia ako ostatní???? :D
Pošlem Ti, prečo by si nemohla byť aj Ty víťaz? Há?
bazil
08.08.09,07:56
Ahojte, prosím o radu, asi sa budete mnohí smiať, že ešte je schopný niekto reagovať na takéto maily, ale chcem sa opýtať či ste sa s niečím podobným stretli. Z tohto mailu ausdd10@switched.com mi prišlo, že :
To je plně založen na elektronické výběrové vítězů pomocí své e-mailové adresy z některých lokalit.

Vaše e-mailová adresa byla připojena k letence číslo;4700172507056490102 a pořadové číslo 7741134002. Tato partie vykreslí štěstí čísla takto 5-13-33-37-42 a bonus číslo 17, které následně vyhrála v loterii v druhé kategorii. Všichni účastníci byli vybráni
prostřednictvím počítačového systému balloting čerpány z devět set tisíc e-mailových adres z Kanady, Austrálie, USA, Asie, Evropy,Středního východu, Afriky a Oceánie jako součást naší mezinárodní propagaci programu, který se provádí každoročně.

Prišlo niečo podobné niekomu z Vás? Čo to je?
wagner
08.08.09,08:46
Ahojte, prosím o radu, asi sa budete mnohí smiať, že ešte je schopný niekto reagovať na takéto maily, ale chcem sa opýtať či ste sa s niečím podobným stretli. Z tohto mailu ausdd10@switched.com mi prišlo, že :
To je plně založen na elektronické výběrové vítězů pomocí své e-mailové adresy z některých lokalit.

Vaše e-mailová adresa byla připojena k letence číslo;4700172507056490102 a pořadové číslo 7741134002. Tato partie vykreslí štěstí čísla takto 5-13-33-37-42 a bonus číslo 17, které následně vyhrála v loterii v druhé kategorii. Všichni účastníci byli vybráni
prostřednictvím počítačového systému balloting čerpány z devět set tisíc e-mailových adres z Kanady, Austrálie, USA, Asie, Evropy,Středního východu, Afriky a Oceánie jako součást naší mezinárodní propagaci programu, který se provádí každoročně.

Prišlo niečo podobné niekomu z Vás? Čo to je?
A to si nečítala príspevky pred Tebou? Veď to isté číslo je uvedené, tak ako napísal normálny na mojom emaily.
bazil
08.08.09,08:56
A to si nečítala príspevky pred Tebou? Veď to isté číslo je uvedené, tak ako napísal normálny na mojom emaily.


Ako visíš nečítal, ale rátal že som zrejme jediný, kto niečo také dostal. No čo, keby hlúposť kvitla....
lubos valasik
12.08.09,19:20
bol som v blave na posedeni resort promo. cudujem sa iba tej mladej slecne ze takto zaraba a manzelovy vyka pozoruhodne nie?
jamborova
13.08.09,06:23
Mozete nam napisat,ako to posedenie prebiehalo,prípadne cim bola ich ,,výhra,,podmienená?Pomoze nám to vsetkym.Dakujeme.
zuzka76
22.09.09,20:28
Dnes sme sa zúčastnili tejto prezentácie, na ktorú nás nalákali "VÝHERNÝM POUKAZOM". Strávili sme tam niekoľko hodín,lebo sme boli s manželom zvedaví prečo práve MY??? Ubezpečovali nás, že sa nejedná o žiaden podfuk, ale šikovná pani nás namotala a my sme ich ponuku členstva v ich klube VIVA prijali, čo nás stálo 350eur (zápisné- administratívny poplatok) + 1400eur do 30 dní od podpisu zmluvy s tým, že možme ako členovia klubu cestovať do rezortov 4* do akejkoľvek destinácie.
Manžel bol ich prezentáciou presvedčený natoľko, že sa mi ho nepodarilo presvedčiť, nech s rozhodnutím stať sa členom počká, nech sa nenechá nalákať..... Ako vidím moje predtuchy boli opodstatnené,po prečítaní príspevkov. :(
Prosím poradiť ak sa dá čo najskor ako z toho "členstva" vystúpiť, ak už nieje neskoro. Je mi jasné, že tých 350 eur už neuvidíme. Dá sa táto zmluva napadnúť?? Ďakujem
sisima
30.09.09,09:16
zuzka ja vam ponukam členstvo v mojom klube, a člensky poplatok je len 200 Eur, k tomu mi do mesiaca poslite dalsich 1200 eur a ja vam poslem krasny pozdrav napriklad z karibiku :)

prepac, ale v dnesnej dobe? nechapem, ako ste mohli takto hlupo naletiet... :(
copy
18.02.10,11:57
"


Vážený pán,





cestovná kancelária Resort Promotions, s.r.o.


si Vás dovoľuje pozvať na zaujimavý program o cestovaní, ktorý sa koná dňa:


xxxxxx



V závere tohoto programu, Vám bude odovzdaný darčekový poukaz:


Ubytovanie na 7 nocí pre 2 osoby aj s letenkami !!!


● Kanárske ostrovy ●


● Francúzsko ●


● Španielsko ●


● Malta ●


Tento darčekový poukaz nie je ničím podmienený a je to ako poďakovanie za Váš čas, ktorý venujete našej spoločnosti.


Hradíte si iba stravu, letiskové poplatky a malý registračný poplatok.





Program je informatívny a naša spoločnosť Vám ukáže spôsob, ako s nami môžete cestovať.


Trvá 2 hodiny a je veľmi príjemný.


Program zahrňuje informácie o cestovaní po celom svete


v kvalitnom ubytovaní s možnosťou využitia našich aktuálnych ponúk a zliav.


Je dôležité dostaviť sa v manželskom, alebo partnerskom páre, pretože program je pre páry,


ktoré sú vo vekovej kategórii od 30 do 60 rokov.


S cestou Vám ochotne poradí paní xxx Tel.: 09xxxx
Vaše rezervačné číslo, pod ktorým budete mať rezervovaný stôl aj darčekový poukaz, je: xxxxxx
profesional
19.02.10,18:25
Ludia, kedy pochopite ze peniaze nerastu na stromoch a nezberaju sa z nich hrablami?
Jan Malik
10.03.10,11:24
Na internete sa objavuje veľa komentárov, ktoré s týkajú našej cestovnej kancelárie. Vzhľadom k tomu, že sme zástancami slobody slova a vieme , že každý má právo na vyjadrenie svojho názoru, nereagovali sme v minulosti na ne.

Je tu však veľa nepravdivých informácií, ktoré poškodzujú nie len meno našej CK ale aj našich klientov a je prirodzené, že sa chceme brániť aj keď brániť sa proti anonymom je tak trochu boj s veternými mlynmi.

Rozhodli sme sa preto k tomuto verejnému prehláseniu, ktorým by sme chceli niektoré nezrovnalosti uviesť na pravú mieru.

Slovo VÝHRA, je tu často uvádzaným pojmom. Prednostne chceme upozorniť na fakt, že naša CK žiadne výhry nerozdáva a pri komunikácii so zákazníkmi majú naši zamestnanci zákaz používať tento výraz práve preto, aby nedochádzalo k zmeteniu zákazníkov. Naša CK používa štandardný spôsob reklamy ,ktoré používajú tisíce iných spoločností. Za to, že nám klienti venujú 2 hodiny svojho času, aby sa dozvedeli niečo o našej CK a dovolenkách, ktoré ponúkame, získavajú ako poďakovanie reklamný darčekový poukaz. K získaniu darčekového poukazu nie je klient povinný si od nás čokoľvek kúpiť. Darčekový poukaz k ničomu nezaväzuje a využiť ho môže ktokoľvek, kto má záujem o kvalitné ubytovanie a letenky za cenu rezervačného poplatku 70€.

Ak sa tu nachádza náš klient, ktorý je nespokojný so službami našej CK, tak budeme radi keď nás tento klient bude kontaktovať aby sme všetko mohli dať do poriadku a zabezpečiť mu dovolenku tak, aby bol maximálne spokojný.

Radi by sme sa tiež ohradili voči urážkam na klientov, ktorí navštevujú našu CK a využívajú naše služby. Patria medzi nich vážené osoby, lekári, právnici, či verejne známe osobnosti. Systém dovoleniek, ktoré naše CK zaisťuje, využívajú milióny ľudí po celom svete a tento systém zahrňuje mimo iné aj hotelové siete Marriott, Hilton, Sheraton.


Jan Malík, riaditeľ spoločnosti
tanap61
25.03.10,17:46
tiež mi volali , 4x, nakoniec som nejakej pani Slavikovej povedala, že kvoli nej tam nejdem, pretože ak by to bol nejaký oblb, vyhladam ju, zabijem ju,hovorím expresívne, a že pojdem radšej za svoje peniaze na dovolenku, ako za ich do basy.Informacie z nich lezú ako z chlpatej deky, neúplné, a ako sa tu dozvedám asi si to nikto týmto sposobom neužil.Vyzerá to zo začiatku fakt super, ale nakoniec zistite,že to vobec nie je také jednoduché, ako to propagujú.
Melnick
18.05.10,05:26
Vyhrala sóóóm :D
Vyhrala som ????:eek: vo štvrtok 20.5. v sídle firmy na Cintorínskej o 13:30
kokolačík
18.05.10,06:17
Vyhrala sóóóm :D
Vyhrala som ????:eek: vo štvrtok 20.5. v sídle firmy na Cintorínskej o 13:30

Noooo

Ja by som sa teda na Cintorínsku neponáhľal (ibaže tam chceš "pochovať" nejaké neobľúbené eurká" :D:D:D:D ).
ppaalloo
18.05.10,10:38
Vyhrala sóóóm :D
Vyhrala som ????:eek: vo štvrtok 20.5. v sídle firmy na Cintorínskej o 13:30
Teším sa, že svoje skúsenosti odovzdáš aj nám, či sa máme tešiť na prípadnú výhru.
Dík
Melnick
18.05.10,14:14
Noooo

Ja by som sa teda na Cintorínsku neponáhľal (ibaže tam chceš "pochovať" nejaké neobľúbené eurká" :D:D:D:D ).
kokolačík, ja som sa síce neponáhľala, ale poponáhľal sa môj manžel a to so spiatočným telefonátom do ich firmy.Nakoľko nie som celkom padnutá na hlavu :D pozrela som si bezpostredne po ich telefonáte na nete, čo je to za "firmu" no a to čo im povedal potom môj manžel si za klobúčiky určite nedajú.:D No dúfam, že nebudem mať ďalší telefonát : trestné oznámenie za urážku ich firmy.:confused::cool::D
abel
19.05.10,05:24
Vyhrala sóóóm :D
Vyhrala som ????:eek: vo štvrtok 20.5. v sídle firmy na Cintorínskej o 13:30
Majka, ty si si určite neprečítala príspevok 136. Predsa nejde o výhru. Je to poďakovanie, tak pekne povedz Jurimu, nech píše ospravedlňujúci list :cool:

Len mi nejde do hlavy, ako mohli osloviť teba :confused: keď sa píše, že ich klientami sú ľudia od 30 do 60 rokov. Že si si ty k tej 17-ke pridala?

Jedine, že by si patrila medzi tie verejne známe osobnosti, potom pardón ;)
Melnick
19.05.10,06:24
Majka, ty si si určite neprečítala príspevok 136. Predsa nejde o výhru. Je to poďakovanie, tak pekne povedz Jurimu, nech píše ospravedlňujúci list :cool: Elenka, poznáš Juriho a vieš,že také listy sa ešte nenaučil písať.:D

Len mi nejde do hlavy, ako mohli osloviť teba :confused: keď sa píše, že ich klientami sú ľudia od 30 do 60 rokov. Že si si ty k tej 17-ke pridala? Nóó, pridala trošičku a teraz tu budem za starú tetu:cool:.


Jedine, že by si patrila medzi tie verejne známe osobnosti, potom pardón ;)

Ja nechcem byť cele...ti, ja chcem byť p....r....m. Ty určite správne dosadíš písmenká namiesto bodiek.:D
EkoMax
24.05.10,10:17
Aj ja som dnes "VYHRALA". Mám sa dostviť 26.5.2010. Manžel sa my vysmial, že je to odrg, tak som si na internete vyhľadala podľa názvu firmy informácie, a ZASE MI PORADA POMOHLA. Vďaka, po prečítaní príspevkov sa smejem sama sebe, aké nadšenie ma na začiatku pochytilo. Len sa divím, že takáto forma reklamy nie je protizákonná.
Dašena O.
26.08.10,10:03
No mne zavolali práve dnes, 26.8.2010, takže to stále funguje, a po prečítaní príspevkoch tu na Porade som sa len ubezpečila, že ide o blbinu. Porada;)
Halli
26.08.10,10:36
Marek_PD
26.01.11,14:47
Aj ja som vyhral... ;-)

Nečítal som všetkých 15 strán, ale napadajú ma jednoduché otázky človeka, ktorý si vie zrátať 1 a 1:
- za tie roky, čo fungujú, koľko takých zájazdov rozdali? Podľa mňa stovky...
- aké náklady musia mať, aby mohli tieto zájazdy rozdávať?? Veľké...
- ako chcú tieto náklady dostať späť a ešte zarobiť??????

A to je otázka, ktorá je nezodpovedaná. Neexistuje, aby niekto, kto podniká, pričom podnikanie je vyvíjanie "činnosti" za účelom zisku, pôsobil na Slovensku a rozdával zájazdy a nič za to nechcel !!
Len jedno ma zaujíma, čo zmotávajú na tých trojhodinových sešlostiach, o čom toľko vyprávajú, keď nám nič nechcú predať.

Podľa mňa si máme kúpiť apartmán niekde, aby sme mohli fungovať v ich klube a chodili na dovolenky a navzájom si apartmány požičiavali, aby sme neboli každý rok v tej istej destinácii... Môj odhad. Na čo by nás tam potom chceli.
Melnick
26.01.11,20:56
Aj ja som vyhral... ;-)

Nečítal som všetkých 15 strán, ale napadajú ma jednoduché otázky človeka, ktorý si vie zrátať 1 a 1:
- za tie roky, čo fungujú, koľko takých zájazdov rozdali? Podľa mňa stovky...
- aké náklady musia mať, aby mohli tieto zájazdy rozdávať?? Veľké...
- ako chcú tieto náklady dostať späť a ešte zarobiť??????

A to je otázka, ktorá je nezodpovedaná. Neexistuje, aby niekto, kto podniká, pričom podnikanie je vyvíjanie "činnosti" za účelom zisku, pôsobil na Slovensku a rozdával zájazdy a nič za to nechcel !!
Len jedno ma zaujíma, čo zmotávajú na tých trojhodinových sešlostiach, o čom toľko vyprávajú, keď nám nič nechcú predať.

Podľa mňa si máme kúpiť apartmán niekde, aby sme mohli fungovať v ich klube a chodili na dovolenky a navzájom si apartmány požičiavali, aby sme neboli každý rok v tej istej destinácii... Môj odhad. Na čo by nás tam potom chceli.

Oni nechcú Teba, oni chcú Tvoje €uričká . :D:D:D