Zavrieť

Porady

Výhra alebo podfuk?

vici vici

vici je offline (nepripojený) vici

Ahojte poraďáci, obraciam sa na Vás ohľadne jednej asi cestovnej kancelárie RESORT PROMOTIONS alebo CHARTER 2000 s.r.o.. Pozná niekto z Vás túto firmu? Čím sa vlastne konkrétne zaoberá? V jednej ankete som vyhrala poukážku na 7 dňový pobyt s partnerom v hodnote 30000 Sk, ale na to, aby som si uplatnila túto výhru žiadajú odo mňa registračný poplatok vo výške 2000 Sk, mám sa radovať z výhry alebo je to zase nejaký podfuk?
Za Vaše poznatky ďakujem, vici
Usporiadat
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Ja sa pridám k Chobotovi s výhrami - manželov kolega odpoveďami na rôzne súťažné ankety a hry povyhrával dosť veľa vecných cien, napadá ma momentálne len hroský bicykel, ale bolo toho veľa.
0 0
elwis elwis

elwis je offline (nepripojený) elwis

Ja sa tiez pripajam k chobotovi, bo ja som dokonca aj s nimi na dofci bol a poviem vam, ze paradka...:-)
0 0
dabel dabel

dabel je offline (nepripojený) dabel

vici Pozri príspevok
Ahojte poraďáci, obraciam sa na Vás ohľadne jednej asi cestovnej kancelárie RESORT PROMOTIONS alebo CHARTER 2000 s.r.o.. Pozná niekto z Vás túto firmu? Čím sa vlastne konkrétne zaoberá? V jednej ankete som vyhrala poukážku na 7 dňový pobyt s partnerom v hodnote 30000 Sk, ale na to, aby som si uplatnila túto výhru žiadajú odo mňa registračný poplatok vo výške 2000 Sk, mám sa radovať z výhry alebo je to zase nejaký podfuk?
Za Vaše poznatky ďakujem, vici
Dnes mi volali z Resort promotions ze som vyhral zajazd bud v kakusku pre 4 osoby alebo na kanaroch pre dve osoby v ratane leteniek. Ze len 12 ludi zo slovenska vylosovali!! Nutia ma prist aj spriatelkou ze je to podmienka!! Priatelka pracuje v zahranici ale ze musi prist aj tak osobne nestaci im ani notarsky overene splnomocnenie na prevzatie vyhry a MUSI prist osobne. Nadiktovali mi nejaky kod TM-XXX s tym ze na zaklade toho si vyzdvihnem vyhru. Na otazku ci je to niecim podmienene sa panicka skoro urazila ze samozrejme ze zo zakona nemoze byt vyhra nicim podmienena!!! Dala mi na seba mobil ktory samozrejme ma len odkazovu sluzbu. Tesim sa na stretnutie s nimi. Pojdem si ich vychutnat. Oslovujem zaroven tie mena ktore tu hovorili o zajazdoch s touto spolocnostou aby sa mi ozvali a chcem sa s nimi stretnut osobne. Ak skutocne taki existuju tak sa verejne ospravedlnim firme ) Aj ked zatial im ôverim" ved ma este mozno "neoklamali" Ale kazdopadne nutit niekoho prist zo zahranicia bezohladne a nestaci ani notarske splnomocnenie co si ymslim ze je platny doklad aj na ovela silnejsie ukony je minimalne poodozrive.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať