wildo
03.07.07,16:50
Dobrý deň, všetkým, pred mesiacom bol môj syn v Starom Smokovci na liečení, robili mu všelijaké vyšetrenia, a nakoniec zistili aspoň podľa nich že má cistickú fibrózu, syn mi za dva týždne pobytu v liečebni schudol 6,5kg, bol som nútený ho odtial zobrať, po príchode z tzv. liečenia som ho zaniesol do nemocnice v Nových Zámkoch, po ďaľších vyšetreniach lekári v Novych Zámkoch zistili že to nie je cistická fibróza, syn je napojený na infúzii, lebo jeho telo vypadá akoby prišiel z koncetráku.
Otázka: koho mám teraz brať na zodpovednosť za to že môjmu synovi nebola poskytnutá 100% starostlivosť v liečebni, bol tam ako myš na pokusy????
Výsledky testov z nemocnice Nové Zámky sú negatívne.
Danila
03.07.07,15:02
Dobrý deň, všetkým, pred mesiacom bol môj syn v Starom Smokovci na liečení, robili mu všelijaké vyšetrenia, a nakoniec zistili aspoň podľa nich že má cistickú fibrózu, syn mi za dva týždne pobytu v liečebni schudol 6,5kg, bol som nútený ho odtial zobrať, po príchode z tzv. liečenia som ho zaniesol do nemocnice v Nových Zámkoch, po ďaľších vyšetreniach lekári v Novych Zámkoch zistili že to nie je cistická fibróza, syn je napojený na infúzii, lebo jeho telo vypadá akoby prišiel z koncetráku.
Otázka: koho mám teraz brať na zodpovednosť za to že môjmu synovi nebola poskytnutá 100% starostlivosť v liečebni, bol tam ako myš na pokusy????
Výsledky testov z nemocnice Nové Zámky sú negatívne.Je mi ľúto, že Tvojmu synovi liečenie skôr uškodilo, ako pomohlo. Tvoj problém bol rozobraný tu a príspevky sú vyčerpávajúce v otázke, kam sa môžeš obrátiť o pomoc: http://www.porada.sk/t54270-zanedbana-lekarska-starostlivost.html#post477550
milo2
23.01.14,14:36
Vážený, cele toto naše zdravotníctvo je založené na jednom a tom istom, vylieči ta tabletka, tabletka je jedina sila na vyliečenie. Tak velmi sa lekári mylia ked nam predpisuju všelijake lieky, v domneni že nam pomožu, su všetci taky tupci ako v šlole, že vidia ken jeden a ten istý scenár liečiť zdravého človeka ? konkretne som poznal tiež ludí s alzchiemerovou chorobou, všetci dostavali vysoke davky liekov, krmili ich infuziami a dopadlo to tak, že ten mozog dalej odumieral, tí pacienti boli priputany n aložko pretože s tych liekov mavali halucinacie a pod. Neexistuje žiadna možnost ako prestat verit praktikám liečenia lekarov, a pustit sa cestou inou a nedajbože sa dostat do nemocnice tak z vas urobia nepričetneho človeka. Lekár nemože za to že ich učia stale ti istý tupci.
alaya1
23.01.14,14:59
tema z roku 2007 !! :)