layla
06.08.07,21:57
ahojte poradaci! chcem sa spytat ci z vas niekto nenavstivil tento hotel na Krete. odlietame o dva tyzdne a mame obavy, nakolko je tento hotel v ponuke CK novy.:confused: chystame sa tam s 1,5 rocnym dievcatkom. mate skusenosti s cestovanim s takymito malymi detmi??? za odpovede vopre dakujem
ondrejvla
06.08.07,20:03
ahojte poradaci! chcem sa spytat ci z vas niekto nenavstivil tento hotel na Krete. odlietame o dva tyzdne a mame obavy, nakolko je tento hotel v ponuke CK novy.:confused: chystame sa tam s 1,5 rocnym dievcatkom. mate skusenosti s cestovanim s takymito malymi detmi??? za odpovede vopre dakujem

Klikni si tu :
http://www.dovolenky.com/forum/viewtopic.php?p=9688&sid=ac31e37a0ad5ab4ada718c5d18f3323a
kačenka
07.08.07,06:59
My sme boli na Kréte so synom keď mal 10 mesiacov. Let bol úplne v pohode.
však trval cca 2 hodiny. Nemali sme žiadny problém. Myslím, že tie deti to prežívajú lepšie ako mi dospelí.
Šťastnú cestu.
DanielaSL
07.08.07,07:53
Mám skúsenosť, ale trochu opačnú...boli sme na Kréte na začiatku leta a boli sme v hoteli, kde bolo veľmi veľa rodín s takýmito malými deťmi. Môj názor po tom, čo som tam videla a zažila, takéto maličké deti nepatria na takéto dovolenky. Deti mali narušený režim, ešte o polnoci s nimi rodičia chodili po hlučnom bare. V jedálni nechceli jesť , deti plakali, rodičia z nich boli nervózni, veľa detí kým rodičia jedli sa motali ostatným ľuďom a personálu pod nohami. A to už ani nehovorím, že slnko asi takémuto malému batoľaťu neprospieva , keď na neho svieti rovno na brehu mora a cez sám obed. Navyše pri takejto dovolenke sa môže stať niečo ako sa stalo nám, že lietadlo z Kréty meškalo 12 hodín . Pre nás dospelých to bolo nepríjemné, takže nemusím ani hovoriť , čo prežívali rodičia s tak malými deťmi. Zvyčajne si ich nervozitu odniesli delegátky, hoci za to určite nemohli. Jedna mamička sa vyvrieskala, lebo nechala všetky plienky v kufri a ten už bol odovzdaný...druhá mala pre decko špeciálne mlieko a mala presný počet dávok.... No neviem aký je názor iných , ale ja si myslím, že takéto malé deti sa cítia najlepšie doma a na dovolenky majú v živote ešte času dosť. Podľa mňa takéto malé decko z tej dovolenky nemá nič a určite si ju ani nepamätá a rodičia sú akurát viac vystresovaní ako by boli doma.
kačenka
07.08.07,09:02
všetko treba triezvo zhodnotiť. Aj to kedy pôjdem s tým dieťaťom na slnko. Myslím si že pre dieťa je dobrý pobyt pri mori, hlavne keď býva častejšie choré. A to, že ja som ešte o pol noci s dieťaťom na ulici, to nie je žiadne trápenie. O dieťa je postarané. Je najedené, okúpané, prebalené, akurát spí respektíve sedí v kočíku. Je to len na rodičoch a na ich vzťahu k dieťaťu. Ja by som bez detí na dovolenku nešla. Je to aj pre nich. Kedy máme s nimi byť spolu ak nie na spoločnej rodinnej dovolenke. Naše deti boli s nami na každoročnej letnej dovolenke a to starší syn má už 14 rokov. A to že si aj poplakali, veď to je normálne. Aj doma deti plačú.