Zavrieť

Porady

Mitsis serita beach

ahojte poradaci! chcem sa spytat ci z vas niekto nenavstivil tento hotel na Krete. odlietame o dva tyzdne a mame obavy, nakolko je tento hotel v ponuke CK novy. chystame sa tam s 1,5 rocnym dievcatkom. mate skusenosti s cestovanim s takymito malymi detmi??? za odpovede vopre dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    layla Pozri príspevok
    ahojte poradaci! chcem sa spytat ci z vas niekto nenavstivil tento hotel na Krete. odlietame o dva tyzdne a mame obavy, nakolko je tento hotel v ponuke CK novy. chystame sa tam s 1,5 rocnym dievcatkom. mate skusenosti s cestovanim s takymito malymi detmi??? za odpovede vopre dakujem
    Klikni si tu :
    http://www.dovolenky.com/forum/viewt...718c5d18f3323a

    kačenka je offline (nepripojený) kačenka

    kačenka
    My sme boli na Kréte so synom keď mal 10 mesiacov. Let bol úplne v pohode.
    však trval cca 2 hodiny. Nemali sme žiadny problém. Myslím, že tie deti to prežívajú lepšie ako mi dospelí.
    Šťastnú cestu.

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Mám skúsenosť, ale trochu opačnú...boli sme na Kréte na začiatku leta a boli sme v hoteli, kde bolo veľmi veľa rodín s takýmito malými deťmi. Môj názor po tom, čo som tam videla a zažila, takéto maličké deti nepatria na takéto dovolenky. Deti mali narušený režim, ešte o polnoci s nimi rodičia chodili po hlučnom bare. V jedálni nechceli jesť , deti plakali, rodičia z nich boli nervózni, veľa detí kým rodičia jedli sa motali ostatným ľuďom a personálu pod nohami. A to už ani nehovorím, že slnko asi takémuto malému batoľaťu neprospieva , keď na neho svieti rovno na brehu mora a cez sám obed. Navyše pri takejto dovolenke sa môže stať niečo ako sa stalo nám, že lietadlo z Kréty meškalo 12 hodín . Pre nás dospelých to bolo nepríjemné, takže nemusím ani hovoriť , čo prežívali rodičia s tak malými deťmi. Zvyčajne si ich nervozitu odniesli delegátky, hoci za to určite nemohli. Jedna mamička sa vyvrieskala, lebo nechala všetky plienky v kufri a ten už bol odovzdaný...druhá mala pre decko špeciálne mlieko a mala presný počet dávok.... No neviem aký je názor iných , ale ja si myslím, že takéto malé deti sa cítia najlepšie doma a na dovolenky majú v živote ešte času dosť. Podľa mňa takéto malé decko z tej dovolenky nemá nič a určite si ju ani nepamätá a rodičia sú akurát viac vystresovaní ako by boli doma.

    kačenka je offline (nepripojený) kačenka

    kačenka
    všetko treba triezvo zhodnotiť. Aj to kedy pôjdem s tým dieťaťom na slnko. Myslím si že pre dieťa je dobrý pobyt pri mori, hlavne keď býva častejšie choré. A to, že ja som ešte o pol noci s dieťaťom na ulici, to nie je žiadne trápenie. O dieťa je postarané. Je najedené, okúpané, prebalené, akurát spí respektíve sedí v kočíku. Je to len na rodičoch a na ich vzťahu k dieťaťu. Ja by som bez detí na dovolenku nešla. Je to aj pre nich. Kedy máme s nimi byť spolu ak nie na spoločnej rodinnej dovolenke. Naše deti boli s nami na každoročnej letnej dovolenke a to starší syn má už 14 rokov. A to že si aj poplakali, veď to je normálne. Aj doma deti plačú.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.