412970
13.08.07,16:28
Kto mi pomôže s účtovaním komisionálneho predaja v OMEGE? Mám dodací list, na konci mesiaca sa vždy vystaví došlá faktúra na základe predaného tovaru. Ako zaúčtujem tento dodací list s tovarom? Ďakujem veľmi pekné.:)
412970
13.08.07,15:54
nikto nič??
vikinka
13.08.07,15:58
Účtuješ len faktúru,nie dodací list,nerozumiem tomu že ty vystavíš došlú faktúru?Veď došlá je tá,ktorú obdržíš od dodávateľa.:mee:
Laura1
13.08.07,16:55
Ja si myslím, že na základe dodacieho listu vystavíš príjemku do skladu. Počas mesiaca, keď sa tovar predáva, výdajky zo skladu a vydané faktúry, alebo výdaj cez pokladňu. Po skončení mesiaca nahlásiš rozsah predaného tovaru a obdržíš došlú faktúru.
Danka-j
13.08.07,17:23
V prvom rade by som zavolala priamo do firmy Kros a oni Ti poradia. Ale mozem sa na to pozriet zajtra a dam Ti vediet. Tiez mam Kros programy a hoci s komisom nepracujem, pozriem sa a zajtra ti napisem moj nazor na vec.
412970
13.08.07,18:12
Ja si myslím, že na základe dodacieho listu vystavíš príjemku do skladu. Počas mesiaca, keď sa tovar predáva, výdajky zo skladu a vydané faktúry, alebo výdaj cez pokladňu. Po skončení mesiaca nahlásiš rozsah predaného tovaru a obdržíš došlú faktúru.

Tiež si myslím že by to takto mohlo byť. Ja som chcela účtovať cez dodacie listy, ale to ponúka len dodací list k odoslaným faktúram, tie k došlým. Ďakujem za radu. pa a pekný večer.
412970
13.08.07,18:14
V prvom rade by som zavolala priamo do firmy Kros a oni Ti poradia. Ale mozem sa na to pozriet zajtra a dam Ti vediet. Tiez mam Kros programy a hoci s komisom nepracujem, pozriem sa a zajtra ti napisem moj nazor na vec.

Budem rada, v krose mi nevedeli poradiť, vraj tam len technické veci ohľadom programu. Vopred ďakujem. Myslím, že by to mohlo byť aj tak, ako mi poradili nižšie - cez sklad - príjemka, výdaj cez pokladňu a na základe predaného tovaru úhrada došlej faktúry od dodávateľa.