Zavrieť

Porady

komis v OMEGE

Kto mi pomôže s účtovaním komisionálneho predaja v OMEGE? Mám dodací list, na konci mesiaca sa vždy vystaví došlá faktúra na základe predaného tovaru. Ako zaúčtujem tento dodací list s tovarom? Ďakujem veľmi pekné.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vikinka je offline (nepripojený) vikinka

    vikinka
    Účtuješ len faktúru,nie dodací list,nerozumiem tomu že ty vystavíš došlú faktúru?Veď došlá je tá,ktorú obdržíš od dodávateľa.

    Laura1 je offline (nepripojený) Laura1

    žena v "najlepšom veku" čerstvá stará mama ...viac Laura1
    Ja si myslím, že na základe dodacieho listu vystavíš príjemku do skladu. Počas mesiaca, keď sa tovar predáva, výdajky zo skladu a vydané faktúry, alebo výdaj cez pokladňu. Po skončení mesiaca nahlásiš rozsah predaného tovaru a obdržíš došlú faktúru.

    Danka-j je offline (nepripojený) Danka-j

    Danka-j
    V prvom rade by som zavolala priamo do firmy Kros a oni Ti poradia. Ale mozem sa na to pozriet zajtra a dam Ti vediet. Tiez mam Kros programy a hoci s komisom nepracujem, pozriem sa a zajtra ti napisem moj nazor na vec.

    412970 je offline (nepripojený) 412970

    412970
    Laura1 Pozri príspevok
    Ja si myslím, že na základe dodacieho listu vystavíš príjemku do skladu. Počas mesiaca, keď sa tovar predáva, výdajky zo skladu a vydané faktúry, alebo výdaj cez pokladňu. Po skončení mesiaca nahlásiš rozsah predaného tovaru a obdržíš došlú faktúru.
    Tiež si myslím že by to takto mohlo byť. Ja som chcela účtovať cez dodacie listy, ale to ponúka len dodací list k odoslaným faktúram, tie k došlým. Ďakujem za radu. pa a pekný večer.

    412970 je offline (nepripojený) 412970

    412970
    Danka-j Pozri príspevok
    V prvom rade by som zavolala priamo do firmy Kros a oni Ti poradia. Ale mozem sa na to pozriet zajtra a dam Ti vediet. Tiez mam Kros programy a hoci s komisom nepracujem, pozriem sa a zajtra ti napisem moj nazor na vec.
    Budem rada, v krose mi nevedeli poradiť, vraj tam len technické veci ohľadom programu. Vopred ďakujem. Myslím, že by to mohlo byť aj tak, ako mi poradili nižšie - cez sklad - príjemka, výdaj cez pokladňu a na základe predaného tovaru úhrada došlej faktúry od dodávateľa.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.