anmary
16.08.07,07:09
:rolleyes: Ako hľadám, tak hľadám, nemôžem nájsť nič o "ľudovom liečiteľovi" vo Vlčanoch. Máte s ním niekto skúsenosť? Každá poteší.
Svokre ho niekto veľmi vychválil, a keďže si už nevieme rady s jej bolesťami "krížov", ktoré už prechádzajú do nôh, zvažujeme túto možnosť.
andi
16.08.07,10:31
:rolleyes: Ako hľadám, tak hľadám, nemôžem nájsť nič o "ľudovom liečiteľovi" vo Vlčanoch. Máte s ním niekto skúsenosť? Každá poteší.
Svokre ho niekto veľmi vychválil, a keďže si už nevieme rady s jej bolesťami "krížov", ktoré už prechádzajú do nôh, zvažujeme túto možnosť.

Ahoj ja som už písala skúenosti s týmto chlapíkom.Bola som uňho a môžem Ti povedať že stále z toho nevieme spametať že ako môže človek vidieť do iných ludí a povedať presnú diagnózu čo ja už mám potvrdené.Tohto chlapca veľmi chvália, chodí tam veľa ľudí. Ale podľa mňa aby niekoho viliečil tam treba aj viera v takýchto veciach lebo bez viery to asi neide.
http://www.porada.sk/497611-post6059.html
Anmary Ty odkiaľ si, keď môžem opýtať? Keď chceš ss-kou Ti pošlem naňho kontakt.
Anita.....
19.08.07,10:49
Ahoj Anmary,
ja som mala pred rokom hrozné bolesti krížov, ktoré mi prechádzali do nohy a keďže nič nepomáhalo, manžel ma odviezol k liečiteľovi p. Jančovi do Vlčian. Ten mi poriadne pomasíroval kríže, natoľko poriadne, že sa mi tam vytvorili obrovské modriny a bolesti akoby ma boli vymlátili. Celé to trvalo asi 10 minút. No a čo sa týka bolestí krížov, nenastala žiadna úľava, absolutne žiadne zlepšenie. Tak takáto je moja skúsenosť s liečiteľom z Vlčian.
Anita.....
19.08.07,10:53
ešte dodávam, že liečitelia vo Vlčanoch sú dvaja, bývajú oproti sebe. Jeden je Jančo čo napráva kríže /ktorý mne vôbec nepomohol/ a druhý, čo býva oproti ten lieči čajmi a diagnostikuje, len neviem ako sa volá, u toho som nebola.
chiarca
20.08.07,18:53
Ahojte alebo Dobry den. Jeden vraj naprava chrbtice,druhy diagnostikuje.Napravač sa vola JAnčo a diagnostikár šillik.Súhlasim s Anitou,Ked som bola u P. Janča pomasiroval mi chrbticu s indulonov a to bolo všetko.Na druhy den ma všetko bolelo ešte viac tak asi tri dni a potom všetko bolo tak ako predtym, žiadna zmena. Ale treba skúsit. U pána šillika ked som bola povedal par veci ktore choroby mam ale to čo som chcela počut a čo ma najviac trapi nepovedal. Vraj nemám pit mleiko a mlieko ani nemám rada od malička. :) On predava kvapky tušim 50 sk jedna flaštička, aj nejake mastičky.
anmary
21.08.07,04:45
Naša návšteva p. Janča vo Vlčanoch sa uskutočnila v sobotu. Výsledok sme mali vidieť včera, no svokra tvrdila, že sa to moc nezlepšilo. Ešte musíme počkať. No ak tá 2 hodinová cesta nestála za to, tak .....:mad:
andi
21.08.07,08:59
Anmary keď táto metóda nepomohla svokre skúte toho chlapca čo som Ti aj písala. Keď v takýchto prírodných metódach veríte stojí to za to. On býva v Nedede, to je vedlajšia dedina od Vlčian. Je to bezbolestná procedúra. K tomuto chlapcovi chodia aj z Čiech.
chiarca
22.08.07,18:34
No tak treba skusit toho chlapca. Ale len ak ste veriaci, JA som unho bola pred par rokmi cakala som pol dna vonku na daždi a ked som vošla dnu povedala som mu že mam cystu a on sa pozrel na mamu a pytal sa jej že to je čo ? Ked mu mama vysvetlila dival sa jak keby z neba spadol. A potom mi povedal že dobre všetko bude v poriadku.Dodnes nie je v poriadku.Cysty mam nadalej na vaječniku.Poradil mi aby som sa tri dni nesprchovala ... No to čo su za spôsoby ? hm. tak som posluhla len som sa poumyvala v teplej vode v umyvadle alebo v lavóri.Nepomohlo ani to. Niekomu ano.Boly tam take starsie babky tie si chvalili že im jak ten chlapec pomohol. Ja som tiež veriaca ale mne to nepomohlo.
PS.Ked sme tam na tom dvore u nich cakali v tom daždi, priešiel nejaky chlapec z dediny vraj jeho kamarat zrazu vyšiel von aj s kamaratom vtedy som ho uvidela prvykrat taky nizky stuply bol . A dost dlho boli vonku tak vzadu vo dvore nevideli sme ich poriadne len sem tam kusok oblecenia.A tam vraveli ludia že sa chodi von takto nabyjat,hm jak baterka. Vraj nacerpava energi a tam fajčil s kamaratom .Volaco si velmi tam dohovarali posuskavali.Neviem vtedy kolko mohol mat rokov cca 14-15. tak prajem kazdemu skore uzdravenie.
kkikkis
09.06.09,13:48
Tak ked nemate nic vyskocene tak vam ani nevie pomoct, a netrpte tu somariny pre boha...... ved ste trapni, uvedomte si ze on vam vie pomoct len ak mate nieco vyskoce tam kde vas to boli, napriklad hlava- ak je nieco vyskocene pri krku, a pod.
wagner
09.06.09,14:11
kkikkis - nevšimla si si , že téma je stará dva roky? Za taký dlhý čas asi o Tvoj názor nikto nestojí. :o
diablica3108
29.04.11,12:40
ja toho chlapca poznam osobne.aj ja som mala asi 5rokov dozadu problemy a on mi pomohol.chodia k nemu aj z ameriky a zo vseliakych statov.zmiernuje aj rakovinu.nahodou je velmi dobry.toto liecenie robi uz dobrych 10 rokov.nejdo o to aby ste boli veriaci.to s tym nema nic spolocne.a co ze fajci marihuanu??ved to liecive a je to uplne prirodne.:cool:
gazopeter
05.12.11,10:56
Ja s liečiteľmi nemám moc skúseností. Ale čo hovoríte na liečiteľku Janu Sáru www.janasara.sk (http://www.janasara.sk) ? Ja mám totiž už dlhší čas problém s pískaním v uchu. Vôbec nemôžem kvôli tomu spať. Nemôžem sa sústrediť na prácu. Tým, že musím pracovať psychicky, je to pre mňa oveľa ťažšie. Našiel som to na internete ako diagnózu Tinitus. Vraj sa s tým nedá nič robiť a ostane to do konca života!!!!???? Ona na svojej stránke tvrdí, že pískanie v uchu (http://www.janasara.sk/zdravotne-problemy/piskanie-v-uchu---tinitus) vie vyliečiť. Fakt neviem, čo s tým pískaním v uchu mám robiť. Ľudový liečiteľ mi pripadá ako jediná možnosť.
anelly
05.12.11,11:13
Tinitus je naozaj strašná choroba. Mala to moja babka. Vekom sa to stále zhoršuje. Z medicínskeho hľadiska dočasne pomôžu infúzie s kombinásiou magnézia. Niekomu to pomôže na pol roka, niekomu na 2 roky.
Jurivo
05.12.11,12:19
Ja s liečiteľmi nemám moc skúseností. Ale čo hovoríte na liečiteľku Janu Sáru www.janasara.sk (http://www.janasara.sk) ? Ja mám totiž už dlhší čas problém s pískaním v uchu. Vôbec nemôžem kvôli tomu spať. Nemôžem sa sústrediť na prácu. Tým, že musím pracovať psychicky, je to pre mňa oveľa ťažšie. Našiel som to na internete ako diagnózu Tinitus. Vraj sa s tým nedá nič robiť a ostane to do konca života!!!!???? Ona na svojej stránke tvrdí, že pískanie v uchu (http://www.janasara.sk/zdravotne-problemy/piskanie-v-uchu---tinitus) vie vyliečiť. Fakt neviem, čo s tým pískaním v uchu mám robiť. Ľudový liečiteľ mi pripadá ako jediná možnosť.

Pískanie v uchu môže mať aj pôvod v krčnej chrbtici. Skúste niekoho kto ovláda Dornovu metódu alebo jemné techniky. Mne istý čas hučalo v ušiach a dornovka mi pomohla (mal som vyskočený 2. a 3. stavec krčnej chrbtice).
Zuzička2
28.04.12,16:56
Ahojte, viem, že táto téma je už veľmi stará, ale ak by sa niekto ešte ozval, bola by som vďačná. Mne tento pán (nie ten masér) veľmi pomohol a to ani niesom nejako extra veriaca. Nemyslím si, že je to v jeho prípade vierou, ale naozaj skvelými prírodnými kvapkami.
Len problém je v tom, že kvapky, ktoré som od neho mala, mi doniesol otec a stratili sme nanňho kontakt. Akurát viem, toľko ako vy, že je z Vlčian. Na meno si nespomínam. Ak by nanňho niekto mal kontakt, prosím napíšete? Ďakujem :)
KI14
06.05.12,20:01
Napravač sa vola JAnčo a diagnostikár šillik. - tieto info sú hore v správe z 20.8.2007
pdvl
21.01.13,11:15
Zuzička2
21.01.13,13:00
Ďakujem pekne :) s pánom Šilíkom, teda konkrétne s jednou pani som sa už skontaktovala :)
Iveta Blitzy Franklin
01.05.14,20:23
Pat rokov po teme :), ale rada by som sa vyjadrila, pan Jancso mi velmi pomohol... citim sa vyborne, som za to velmi vdacna...
Dakujem.
korela
02.05.14,18:43
Ja sa domnievam, že táto a iné podobné témy, najmä ohľadom zdravia sú večné, tak netreba nikoho napomínať ani sa ospravedlňovať, že píše do starej témy. Ľudstvo trpí na choroby od jeho vzniku. Pre niekoho môžu byť tieto informácie neoceniteľné.
Vicus
19.04.15,13:00
Andi, mohla by som ťa poprosiť o kontakt na p. Sillik-a. Diky