Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Ahojte kočky a kočkoši, už som opäť tu. Konečne som dočítala, o čo som prišla cez tie 2 týždne. Som plná elánu do ďalšej práce, hoci keď som videla, čo ma čaká, koľko dokladov ...

Radšej idem dnes spať a zajtra pri praní a vybaľovaní kufrov budem aj trocha účtovať. Pekne sa vyspinkajte a príjemný víkend

Pa





Marta
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

mgm Pozri príspevok
Ahojte kočky a kočkoši, už som opäť tu. Konečne som dočítala, o čo som prišla cez tie 2 týždne. Som plná elánu do ďalšej práce, hoci keď som videla, čo ma čaká, koľko dokladov ...

Radšej idem dnes spať a zajtra pri praní a vybaľovaní kufrov budem aj trocha účtovať. Pekne sa vyspinkajte a príjemný víkend

Pa





Marta
Marti, aj sa pochváľ, ako bolo na dovolenke
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Eulalia Pozri príspevok
a už sa učí pracovať na počítači, toto okno mi otvorilo ono
Vééééľmi šikovné mačiatko . A ak náhodou začne účtovať,prosím si hneď prvého klona. Evi,tak nezabudni ,kto sa prvý hlásil.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick Pozri príspevok
Vééééľmi šikovné mačiatko . A ak náhodou začne účtovať,prosím si hneď prvého klona. Evi,tak nezabudni ,kto sa prvý hlásil.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

O.K. Majka, píšem už poradovník Ale to biele klbko má ešte rovnako starého súrodenca, to je vraj strakaté, ale trochu divšie. Možno by sa zato rýchlejšie naučilo aspoň jednoduché účto Mám ho zabeštelovať?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Evi,takých čo neovládajú ani malú násobilku ,nieto ešte JÚ , mám plný dvor. A všetky sú strakaté.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Krasne maciako, Eulika, to bude urcite kocka. Teda ako baba... Ved vy sedemnastky viete, ako som to myslel...
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Eulalia Pozri príspevok
Marti, aj sa pochváľ, ako bolo na dovolenke
Dovolenka bola super. Od prvého dňa bolo horúco, teplá voda, animačný program od 10.hod. - 23.hod., čo sa páčilo hlavne Monči ... Mňa prekvapilo hlavne to, že tam bolo málo Slovákov ... Bola som zvyknutá, že v Chorvátsku je na každom kroku Slovák a teraz ma to prekvapilo ... Buď presedlali na Turecko a Bulharsko, alebo som si vybrala oblasť, kde nechodia ... Hoci Istria ...

Tiež sa mi páčilo, že sme museli dokupovať nejaké veci a ceny boli skoro rovnaké, ako u nás ... Ešte aj benzín po prepočte bol lacnejší, ako u nás ...

Ale musím povedať, že doma je doma, Porada je Porada a som rada, že som už medzi Vami.

Pa

Marta
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick Pozri príspevok
Evi,takých čo neovládajú ani malú násobilku ,nieto ešte JÚ , mám plný dvor. A všetky sú strakaté.
Majka, ale to s nimi musíš pracovať, nikto predsa učený z neba nespadol Vidíš, ja som to klbôčko vzala hneď prvý večer k PC a už sa niečomu priučilo
Teda - vzala - ono si po mojich nohách vyšplhalo samo. Už mám škrabance aj na nose, lebo ešte neprišlo na to, že keď ide ku mne, má pazúriky zatiahnuť Ale mám pocit, že to bude kocúrik. A včera som s uspokojením zistila, že keď som sa vrátila domov, už mi v náručí priadlo, takže asi je s novou gazdinou spokojné
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

imino Pozri príspevok
Krasne maciako, Eulika, to bude urcite kocka. Teda ako baba... Ved vy sedemnastky viete, ako som to myslel...
Iminko, gentleman, ako vždy
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

No, fialovú som už našla, takže môže byť asi aj biela, najmä keď je taká učenlivá, ako moja
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š



j
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š



.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Krásne a rozkošné.... ako Evkine mačiatko.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ivana Š Pozri príspevok


.

jééééééééj ..... Ivanka, v spodnom rade, prvé zľava, to je ono A meno ešte stále nemá, je to Micka, Micuška, Miláčik, Mojko, keď zatne do mňa pazúriky aj trdlo, ale meno, ktoré by mu sedelo, som ešte nenašla
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Ahoj všetci.Už je tu zase piatok 13. Môj deň som začala o ôsmej na pošte. Bol tam taký rad keby niečo zadarmo dávali.bola som piata v rade a skončila som skoro o desiatej. Nervy už som mala až na plafóne.Máme novú zastupujúcu poštárku a nič nevie ani nájsť ani vybavyť veci normálne a rýchlo. To bol môj prvý šok dneska.Prišla som domov a tu ma čakal list z nemenovanej poisťovn o nahlásení škody čo som vraj v Bratislave mala dopravnú nehodu.Prečítala som list na liste bola uvedaná Bratislavská adresa jednej pani s ktorou máme také isté meno.Ale na obálke už bola skoro moja adresa.Podotýkam že v tej poisťovni na moje meno nič nie je poistené.Hneď som im volal že čo to je ale nevedeli mi to vysvetliť.Druhý šok. A doteraz Tretí a posledný šok minulý týždeň som bola u liečiteľa a ten ako pozeral na mňa bez akýchkolvek dotazov mi povedal že mám problém s nadobličkou a so štítnou žlazou.Nechcela som mu veriť lebo tolko krvy mi už odobrali na všetko že až a takéto veci mi nezistili.S týmto som zase išla včera na krv a dneska mi volali že ten liečiteľ mal pravdu lebo obe výsledky mám zle a aby som ihneď hladala niakého dobrého endokrynológa.Čo na to poviete? Vy veríte v takýchto liečiteľov? Ja odteraz určite ÁNO.
Naposledy upravil andi : 13.07.07 at 17:08
0 0
MIRKA111 MIRKA111

MIRKA111 je offline (nepripojený) MIRKA111

andi Pozri príspevok
Ahoj všetci.Už je tu zase piatok 13. Môj deň som začala o ôsmej na pošte. Bol tam taký rad keby niečo zadarmo dávali.bola som piata v rade a skončila som skoro o desiatej. Nervy už som mala až na plafóne.Máme novú zastupujúcu poštárku a nič nevie ani nájsť ani vybavyť veci normálne a rýchlo. To bol môj prvý šok dneska.Prišla som domov a tu ma čakal list z nemenovanej poisťovn o nahlásení škody čo som vraj v Bratislave mala dopravnú nehodu.Prečítala som list na liste bola uvedaná Bratislavská adresa jednej pani s ktorou máme také isté meno.Ale na obálke už bola skoro moja adresa.Podotýkam že v tej poisťovni na moje meno nič nie je poistené.Hneď som im volal že čo to je ale nevedeli mi to vysvetliť.Druhý šok. A doteraz Tretí a posledný šok minulý týždeň som bola u liečiteľa a ten ako pozeral na mňa bez akýchkolvek dotazov mi povedal že mám problém s nadobličkou a so štítnou žlazou.Nechcela som mu veriť lebo tolko krvy mi už odobrali na všetko že až a takéto veci mi nezistili.S týmto som zase išla včera na krv a dneska mi volali že ten liečiteľ mal pravdu lebo obe výsledky mám zle a aby som ihneď hladala niakého dobrého endokrynológa.Čo na to poviete? Vy veríte v takýchto liečiteľov? Ja odteraz určite ÁNO.
ja na liečiteľov verím, ked som bola deviatačka, tak som mala asi dva týždne strašne krče na žalúdku. Robili mi rôzne odbery, vyšetrenia dokonca ma poslali za gynekologičkou či niesom tehotná, chceli mi operovať slepé črevo a už neviem čo všetko. Až ma mama vzala k liečitelke kde chodila aj ona.a tá mi povedala, že je to oblička. Niečo mi tam uvolnila a večer som videla v moči piesok aj krv. O dva dni krče prestali a všetko bolo v poriadku, a si teraz už radšej dávam pozor, aby som neprechladla.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ja zatiaľ nemám skúsenosti s liečiteľmi... len ma mrzí, že choroby vôbec sú vedia tak znepríjemniť život. Takže prajem skoré uzdravenie všetkým, ktorí to potrebujú či už o tom momentálne vedia alebo nevedia.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Elenka pozerala si ss-ku čo som Ti včera poslala.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š






0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať