Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Sysulka, ak sa podobáš na nás 17 -tky tak budeš vyzerať asi takto:

no a nezabudni drahému počas obradu stupiť na nohu-nech je od začiatku jasné,kto bude v dome generál.
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

sysula Pozri príspevok
Ahojte babenky, po viac ako pol roku PN som tu znova a taaaak velmi sa tesim, pretoze sa musim pochvalit♥♥♥♥♥...moj drahy ma poziadal o ruku....♥♥♥♥♥
Jéééj, no to je super. Tešíme sa s Tebou.
Som celkovo rada, že táto téma vznikla. Každý sa tu môže podeliť o svoj kúsok radosti a aj starosti a navzájom vieme, že tí ostatní prispievajúci sa tešia alebo smútia s nami. Je to super, keď je to viac tých radostných správ.
Inak 17-nástky, aj ja Vás týmto pozdravujem. V práci trávim práve posledné dni, takže sem určite dlhšie nenakuknem. Mrzí ma, že som sa stretka nezúčastnila, tak rada by som niektoré poznala osobne.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ahóóój Alenka,my vieme ,že si mysľou s nami a aj to ,že počas voľna nás prídeš KUK. A aj zaúčať.
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

tiny77 Pozri príspevok
jeeeeeej hovor ako - okolnosti, sposob, atd atd nech sa tesime s Tebou.
Jednu peknu stredu ma zobudil skoro ranko s tym, ze kavicka je na stole..uz to mi bolo divne, ze nesiel do prace ..zahovoril to tym, ze mame take male mile vyrocie, nech sa zbalim na 2 dni, ideme niekam prec z domu. To kam ma chce vziat som sa po hodine uz ani nepytala .
Zistila som to, az ked sme odbocili na letisko a podaval mi 2 letenky do prahy s navratom o 3 dni, s tym, ze to je jeho darcek pre mna . V Prahe nam rezervoval najkrajsi (a aj najdrahsi) hotel a do vecere na lodi uz nevydrzal..Klakol si predo mna uz v hotelovej izbe asi hodinku po prichode..A svoje ano si povieme uz v septembri
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

Melnick Pozri príspevok
Sysulka, ak sa podobáš na nás 17 -tky tak budeš vyzerať asi takto:

no a nezabudni drahému počas obradu stupiť na nohu-nech je od začiatku jasné,kto bude v dome generál.
Tak toho sa bat nemusis, ja mu stupam na nozky uz aj teraz
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

sysula Pozri príspevok
Jednu peknu stredu ma zobudil skoro ranko s tym, ze kavicka je na stole..uz to mi bolo divne, ze nesiel do prace ..zahovoril to tym, ze mame take male mile vyrocie, nech sa zbalim na 2 dni, ideme niekam prec z domu. To kam ma chce vziat som sa po hodine uz ani nepytala .
Zistila som to, az ked sme odbocili na letisko a podaval mi 2 letenky do prahy s navratom o 3 dni, s tym, ze to je jeho darcek pre mna . V Prahe nam rezervoval najkrajsi (a aj najdrahsi) hotel a do vecere na lodi uz nevydrzal..Klakol si predo mna uz v hotelovej izbe asi hodinku po prichode..A svoje ano si povieme uz v septembri
Tomu sa hovorí romantika . Držím palce k svadbe a aj k manželskému životu.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Najprv som chcela reagovať na Majkin príspevok, aby si mu pri obrade stúpila na nohu, že po obrade mu hneď stúp na krk, no ale po takejto romantike by som ho minimálne do októbra nechala ma rozmaznávať.
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

Dakujem Vam vsetkym, ze sa tesite so mnou. Ved clovek smutok znesie sam, ale o radost sa musi s niekym podelit
Pre Abel: http://www.mojasvadba.sk/album/view....9653&vReferer=
0 0
MIRKA111 MIRKA111

MIRKA111 je offline (nepripojený) MIRKA111

Super svadba v sedemnástich , gratulujem
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

sysula Pozri príspevok
Dakujem Vam vsetkym, ze sa tesite so mnou. Ved clovek smutok znesie sam, ale o radost sa musi s niekym podelit
To je pekné, sysula, ale pooprav si to. Podelený smútok - polovičný smútok. Podelená radosť - dvojnásobná radosť.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Syska, blahozelam a prajem vam zo sdrca, aby ste zili v stasti a pohode, aby ste mali radost s detureniec, pri ktorych budete potrebovat veeela trpezlivosti.
0 0
sysula sysula

sysula je offline (nepripojený) sysula

Dakujem Vam vsetkym, neskor ked capnem fotecky na net tak dam vediet, zatial len: http://www.mojasvadba.sk/album/myalbums.php
0 0
daniela1109 daniela1109

daniela1109 je offline (nepripojený) daniela1109

žena, daniela1109@post.sk
sysula Pozri príspevok
Ahojte babenky, po viac ako pol roku PN som tu znova a taaaak velmi sa tesim, pretoze sa musim pochvalit♥♥♥♥♥...moj drahy ma poziadal o ruku....♥♥♥♥♥

Gratulujem!

Aj ja som už čerstvo vydatá
No my sme sa brali po vyše 7 rokoch chodenia a 3,5 roku zasnúbenia
0 0
jana32 jana32

jana32 je offline (nepripojený) jana32

Tak ako som si prečítala tie posledné príspevky z tejto sekcie sú viac ako pozitívne - vzhľadom na názov témy a ja by som to nerada kaziť, ale neviem si predstaviť kam inak by sa viac môj prolém hodil. Ak niekto prosím Vás máte skúsenosti so stavom " vyhorenia ", poraďte čo robiť. V práci to ešte ako tak zvládam, poobede ďalšia smena pri deťoch, to tiež ešte uhrám, ale večery sú hrozné. Celé roky som sa hrdila tým, že nemám problém so sebadisciplínou, po večeroch som do noci ťahala pri papieroch a ak som náhodou čítala článok o ľuďoch, ktorí sa zrazu nevedia prinútiť do práce, ktorým sa kopí nespracovaná agenda, nechápala som ako sa niekto nemôže prinútiť urobiť niečo, čo mal urobiť už včera. tak teraz to plne chápem. Neviem to ani vysvetliť, proste večer NEDOKÁŽEM sadnúť k PC, myslela som že pomôže krátky oddych. Nepomohol, termíny sa blížia a ja večer odpadávam od únavy. Rozhodla som sa teda že to skončím, nabehla som do firiem, kde by mojich podnikateľoch prevzali, toto asi nepochopíte, ale bola som ochotná hoci aj doplatiť z vlastného len aby dorobili čo treba. No ale nastal problém, až teraz som zistila koľko sa za takúto robotu berie, ( ani sa nečudujem že sa ma podnikateliua tak držali), toto si teda dovoliť nemôžem, takže neostáva nič iné len to dorobiť a potom odovzdať. Mám ale strach, že to nedokážem, že sa proste neprinútim, keď som minulý týždeň dva večery potiahla, v práci mi prišlo tak zle, že pri mne musela sedieť kolegyńa, bála som sa že odpadnem. Poraďte čo robiť? Je mi jasné, že mi došli sily, ale musím to nejako dotiahnuť, len ako?
0 0
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som
Z teba ide totálna zúfalosť, prepáč za úprimnú reakciu ...
Treba uviesť mesto odkiaľ si, my účastníci porady by sme si mohli začať pridávať schody do neba, tých myslím nikto z nás nikdy nemá dosť
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Nečítala si Janka názov témy? Nikdy nebolo tak zle.... V prvom rade si treba naložiť toľko, koľko unesieme. Keď nevládzeme, treba batohy po jednom odhadzovať, a keď neunesieme ani seba, treba ľahnúť a relaxovať. Ale som múdra, čo ? Takže, odkiaľ si, a čo potrebuješ dorobiť, koho máš, či nemáš po ruke a uvidíme, v čom sa dá pomôcť. Ak si blízko mňa, tak sa hlásim. Lebo inak prejdeš do témy panická porucha a to dúfam nechceš.
0 0
jana32 jana32

jana32 je offline (nepripojený) jana32

Danila Pozri príspevok
Nečítala si Janka názov témy? Nikdy nebolo tak zle.... V prvom rade si treba naložiť toľko, koľko unesieme. Keď nevládzeme, treba batohy po jednom odhadzovať, a keď neunesieme ani seba, treba ľahnúť a relaxovať. Ale som múdra, čo ? Takže, odkiaľ si, a čo potrebuješ dorobiť, koho máš, či nemáš po ruke a uvidíme, v čom sa dá pomôcť. Ak si blízko mňa, tak sa hlásim. Lebo inak prejdeš do témy panická porucha a to dúfam nechceš.
Do temy panicka porucha by som presla keby ze si neodventilujem pocity a nenapisem do porady, takze zatial mi to ani nehrozi. A ze si clovek ma nabrat len tolko kolko vladze - tot stara mudrost, problem nastane ked si naberiete len kolko vladzete a po case zistite ze sa situaci zmenila a veru uz ani toto nevladzete - takze je to fakt o tom odhadzovani batohov. Pomohol mi znamy, je to sympos, ktory mi uz neraz pomohol, dohodil mi jednu pani, ktora veci odo mna prevezme, takze teraz uz potrebujem len uzavriet ku 30.6. A o tom je moj prispevok- najvacsi problem, ako tieto veci dotiahnut do konca aby som ich mohla odovzdat . To jedine co ma napadlo je, ze hoci mame v praci frmol, vydupala som si dovolenku a skusim s tym pohnut. Lebo je jasne, ze ak budem cez v robote, poobede s detmi, vecer s k tomu uz nesadnem. Pomoc vitam ( od Kezmarku po Vysoke Tatry ), je to o tom ze sa mate o koho opriet a pocit ze sa Vam veci nevymknu uplne z ruk. Cudovala som sa ked kolegyna dala dobrovolne vypoved a nasla si inu pracu, jej reakcia bola ze uz ma tejto roboty dost a robi viac skody ako uzitku. Teraz ju chapem, mna robota bavi, ale uplne mi bude stacit ta jedna - v hlavnom pracovnom pomere.
0 0
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som
Tak držíme pršteky
0 0
MIRKA111 MIRKA111

MIRKA111 je offline (nepripojený) MIRKA111

Tu pod Tatramy v okolí Kežmarku je asi v poslednom čase zlý vzduch, ja chcem ťiež už nerozmýšľam nad iným ako dovolenkou.
Rada by som pomohla, ale ja som len začiatočníčka.
0 0
zlatulka zlatulka

zlatulka je offline (nepripojený) zlatulka

každý si je sám strojcom svojho šťastia, ale na druhej strane su dni kedy na posratého aj hajzel padne :-( sa ospravedlnujem za neslusne slova, ale slusne sa to hadam povedat ani neda :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať