Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

QUOTE=Eulalia;474074]Iminko, veď si si hádam všimol, že mi sa tu bavíme predovšetkým sami na sebe [/QUOTE]

Hanbím sa sama pred sebou a nikto ma neupozornil, že píšem hrúbky, hrôza
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Eulalia Pozri príspevok
že píšem hrúbky,
Evka, prosím ťa, aké hrúbky. Veď porovnaj sama, čo je hrubšie:
mi alebo my. Väčšiu hrúbku ma my, takže žiadnu hrúbku si neurobila, keď si napísala mi. .
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Eulalia Pozri príspevok
Iminko, veď si si hádam všimol, že mi sa tu bavíme predovšetkým sami na sebe


Hanbím sa sama pred sebou a nikto ma neupozornil, že píšem hrúbky, hrôza
Eulika, tu sa predsa na hrubky nehladi... Na ziadne hrubky......
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Mimmochodom, ako ste vikendovali? My, napriek dazdu, fajn, aspon sme boli viac s drobcami, kedze nam "neusli" z domu.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

imino Pozri príspevok
Mimmochodom, ako ste vikendovali? My, napriek dazdu, fajn, aspon sme boli viac s drobcami, kedze nam "neusli" z domu.
V sobotu sme boli v Marianke pred obedom. A potom sme išli korčulovať do Bratislavy. Bolo super aj počasie nám vyšlo len už cestou domov nás chytila búrka a potom doma bolo zase slnečno. Na korčule som tešila viac než dcérka ale len potajomky. Ona bola na lade prvý krát v živote ,toto dostala odo mňa na meniny. A ja zase som nemala korčule na noháh už vyše 10 rokov. Dúfam že aj Vám vyšlo čo ste na víkend naplánovali.
Naposledy upravil andi : 04.06.07 at 19:18
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Marianka je naaaadherne miesto.... plne pokoja, Bozej Lasky a milosti... odkedy sme prec z Bratislavy som tam nebol... uz viac ako 12 rokov...

A kde ste sa v Blave korculovali?
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
andi Pozri príspevok
V sobotu sme boli v Marianke pred obedom. A potom sme išli korčulovať do Bratislavy. Bolo super aj počasie nám vyšlo len už cestou domov nás chytila búrka a potom doma bolo zase slnečno. Na korčule som tešila viac než dcérka ale len potajomky. Ona bola na lade prvý krát v živote ,toto dostala odo mňa na meniny. A ja zase som nemala korčule na noháh už vyše 10 rokov. Dúfam že aj Vám vyšlo čo ste na víkend naplánovali.
Aj naši škorci sa boli s rodičmi korčuľovať, možno ste sa aj stretli a nepoznali.
Boli v AVIONE.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Eulalia Pozri príspevok
Moje milé 17-tky, prešla som si posledných pár stránok znovu a začínam rozmýšľať - čo môže byť občas aj nebezpečné Šantíme si tu, s radosťou spomíname na krásny, vydarený víkend v perníkovej chalúpke a pritom nám nejako uniklo, že sa tu prestali objavovať predtým pravidelné prispievateľky.
Chýbajú mi krásne obrázky IvankyŠ, camelku a wilmuš pomaly nepustíme k slovu... a chýbajú mi tu aj mnohé ďalšie.
Takže dievčatá, ktoré ste z nás dostali nebodaj strach - my skutočne nie sme také strašné, naopak, myslím, že CCCC-čkárky sa vždy spolu dobre zabavia. Rozmýšľajte nad termínom 5. september - ak ho Simonka nezabudne u zlatého chlopa poistiť - a príďte sa presvedčiť, že sme úplne normálne, že si len dobrou náladou liečime každodenné stresy a problémy, či už pracovné alebo rodinné. Ako som spoznala pár 17-tok na stretku, nemienime sa separovať ani inak vyčleňovať, spájajú nás rovnaké problémy a rovnaké skúsenosti. No a samozrejme tých krásnych 17

P.S. Ako ste si už všimli, kapela má ešte veľa voľných miest, tak neváhajte
Milé moje CCCC-kočky, nembojte, nikoho som sa nezľakla, ani som nezabudla na vás.
Poctivo pravidelne čítam vaše príspevky a veľmi sa teším, že ste sa na stretku tak pekne stretli a porozumeli ste si .
Mám len teraz, keď chodím na kurz, oveľa oveľa menej voľného času, ale túto našu tému na Porade sledujem denne a vždy tu nájdem niečo pre seba - pre zlepšenie nálady... pre povzbudenie ...pre chuť do života...takže ďakujem a dievčatá aj chlapci (aj čarodejky) pokojne šantite ďalej!!!



0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Dobre ranko, vyspinkane do ruzova, ako Ivakin zajko?
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
imino Pozri príspevok
Dobre ranko, vyspinkane do ruzova, ako Ivakin zajko?

0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
mgm Pozri príspevok
Ja len tak poskromne sledujem, kde chodíte na tú krásu, čo sem prilepujete. A blednem závisťou, ako ste sa super vyšantili.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

imino Pozri príspevok
Marianka je naaaadherne miesto.... plne pokoja, Bozej Lasky a milosti... odkedy sme prec z Bratislavy som tam nebol... uz viac ako 12 rokov...

A kde ste sa v Blave korculovali?
Aj nám sa tam páčilo všetko,krásna príroda, pokoj a čerstvý vzduch. A aj počasie nám vyšlo. Korčulovať sme boli v Avione pri letisku. Dajú sa tam vypožičiavať aj korčule a neni to ani drahé.Za požičanie na dva hodiny zaplatíš 80,- Sk a vstupné je 30,-Sk takisto na dve hodiny. Ostatné môžeš pozrieť tu http://www.avion.sk/rozrywka/klzisko.html
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

ALDA Pozri príspevok
Aj naši škorci sa boli s rodičmi korčuľovať, možno ste sa aj stretli a nepoznali.
Boli v AVIONE.
Kedy tam boli? My sme tam išly o 14:30 a boli sme tam dve hodinky. Jednu mladú rodinku som videla s dvomi deťmi. Možno že to boli oni?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Danila Pozri príspevok
Ja len tak poskromne sledujem, kde chodíte na tú krásu, čo sem prilepujete. A blednem závisťou, ako ste sa super vyšantili.
Nebledni, priprav batoh a 5.9. si dávame repete, Ty si to vyskúšaš "na ostro" s partiou rozjašených 17-tok
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Dobrú nôcku!



0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Dobré ránko, krásny slnečný deň prajem všetkým. No vidím, že ste tu riadne vystrájali, lež toto prečítam, manžel ma zasa vyhlási za závisláčku.

0 0
MIRKA111 MIRKA111

MIRKA111 je offline (nepripojený) MIRKA111

Je to super téma, aspoň niečo, čo zdvihne náladu.
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Vítaj meCCCCi nami
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Dobrú noc Vám prajem.Krásne sníčky.A krásne prebudenie na ďalší deň.

Naposledy upravil andi : 06.06.07 at 21:29
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať