Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

misomiso Pozri príspevok
Prvy raz som zabludil do tejto temy. Vy ste tu vytvorili uplne americke prostredie - ako sa vam to podarilo? Vsade samy usmev (neviem, ci uprimny), kazdy kazdemu zela vsetko dobre (ale inak na neho kasle resp. snazi sa ho osmeknut- mozno tu na Porade neplati) same pokyblive obrazky, pozlatko, zvonceky, uplne citim tu vonu predvianocnej vyzdoby (ktora sa zacina uz koncom Augusta) v obchodnom dome Sears...
Jáj misomiso, naskočil si do rozbehnutého vlaku a ani sa nedivím tvojim pochybnostiam. Ale ver mi, že tie úsmevy nie sú falošné. Do tejto témy si chodíme oddýchnuť, trošku si "pobahniť" aby sme potom mohli fachčiť ďalej na plné obrátky. To vieš, ženský svet je vždy tak trochu "nadýchanejší a ružovejší" ale tu sa chodia vydovádět všetky vekové skupiny 17-násťročných. Niekedy sú to slovné prestrelky a niekedy takáto americká romantika. Ale som rada, že si sem nakukol a že si dal o sebe vedieť.
A toto je pre teba
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Kazu Pozri príspevok
Ale ver mi, že tie úsmevy nie sú falošné.
Tak to vam sluzi ku cti. Potom beriem spat ...

Ja som jednoducho nemohol nezareagovat. Otvoril som iba tuto poslednu stranu, predosle som nepozeral, a - jednoducho niekedy sa vam nieco tak okamzite spoji s nejakym inym zazitkom. Hovori sa tomu tusim asociacie, ak ma moje vedomosti z predmetu psychologia neklamu . Jednoducho zacitie nejaku specificku vonu a ste u starej mamy v kuchyni, hoci 40 rokov spat. No a ja som bol zrazu v obchodnom dome Sears. Inak - chapem, ze moj prispovok bol nevhdny a ospravedlnujem sa...
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

misomiso, túto stránku nepochopíš na základe jednej strany príspevkov. Toto je ventil, kde vždy nájdeš nejakú spriaznenú dušu, alebo sa aspoň vyžaluješ, keď máš problémy, a pomôžeš aspoň milým slovom, ak má problém niekto iný.
Ja som sa dnes nechala vytočiť http://www.porada.sk/t63461-co-hrozi...tml#post554356 , možno som bola viac podráždená prepracovanosťou, už to mám "na háku", ale na tejto strane sa človek uvoľní a na chvíľu pri tých gýčovinkách zabudne na realitu bežného života.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

abel Pozri príspevok
misomiso, túto stránku nepochopíš na základe jednej strany príspevkov. Toto je ventil, kde vždy nájdeš nejakú spriaznenú dušu, alebo sa aspoň vyžaluješ, keď máš problémy, a pomôžeš aspoň milým slovom, ak má problém niekto iný.
Ja som sa dnes nechala vytočiť http://www.porada.sk/t63461-co-hrozi...tml#post554356 , možno som bola viac podráždená prepracovanosťou, už to mám "na háku", ale na tejto strane sa človek uvoľní a na chvíľu pri tých gýčovinkách zabudne na realitu bežného života.
Jasne, jasne, ved som povedal, ze beriem spat. Ja som dnes zasa zrelaxoval tak, ze som vas tu na 5 min trocha vytocil Nesmiete to brat vsetko tak vazne...
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

misomiso Pozri príspevok
Jasne, jasne, ved som povedal, ze beriem spat. Ja som dnes zasa zrelaxoval tak, ze som vas tu na 5 min trocha vytocil Nesmiete to brat vsetko tak vazne...
Tak to nazvem len "korenim" v tejto teme, hned sa mi nezdalo, ze by si bol taky skutocne. Ceni sa, ze sa tu bavis aj ty, a aj si vzal spät...
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

misomiso Pozri príspevok
Jasne, jasne, ved som povedal, ze beriem spat. Ja som dnes zasa zrelaxoval tak, ze som vas tu na 5 min trocha vytocil Nesmiete to brat vsetko tak vazne...
Asi mám dnes deň blbec - ešte že je už 5 minút po polnoci - keď všetko vyznieva inak, ako to myslím. A určite si tu nikoho nevytočil, vitaj späť na Porade .
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Mám to ja ale šťastie. Ešte som nikdy v obchodnom dobe Sears na konci augusta nebola.
No, pravdu povediac, nebola som tam ani na začiatku augusta, ani nikdy a podľa toho čo píšeš, ani nebanujem. To je nejaký iný svet.
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Kazu, možno my sme z nejakého iného sveta, hoci ja som tu v tejto téme spokojná.

Už je po polnoci, tak prajem dobrú nôcku, krásne sníčky ... A zajtra do písania ...





Marta
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

misomiso Pozri príspevok
Jasne, jasne, ved som povedal, ze beriem spat. Ja som dnes zasa zrelaxoval tak, ze som vas tu na 5 min trocha vytocil Nesmiete to brat vsetko tak vazne...
A podotýkam, že úplne zadarmo. Ale mňa vytáčaj opatrne. V lete ma moja vnučka naviedla na pirátsku loď a museli ju kvôli mne zastaviť.
Naposledy upravil Kazu : 22.10.07 at 23:54 Dôvod: Aby som z toho vytáčania nepoblinkala monitor
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Prajem krásne ránko s príjemnými pocitmi.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Gratulujem k narodeniu vnúčika Evke Maríne. Prajem veľa radosti a spokojnosti ... tá k takýmto udalostiam patrí.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Marína - Evka, prajem Ti veľa, veľa šťastných chvíľ s vnúčikom


0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ďakujem dievčatá. Malý mal včera pri príchode na tento svet 51 cm a 3,61 kg. Dnes už možno trošilinku viac. Nič krajšie ma včera stretnúť ani nemohlo.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Evkaaaa,

Nech vám v zdraví, láske rastie,
nech vám dáva iba šťastie.
Vo dne, v noci, skrátka stále
nech Vás teší chlapča malé.


všetko krásne tomu chrústiku voňavému
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
http://www.porada.sk/t63492-m-a-r-i-n-e.html
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi


Marína - Evka prajem všetko najlepšie šťastie, zdravie , lásku celej Vašej rodine.

P.S.: Camelfly vítaj medzi nami. Už tu vyhlásené aj pátranie po Tebe.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Ešte raz vám, dievčatá, ďakujem a aj za to, že zdieľate so mnou túto radosť.
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Keď už je to tu dnes také bábätkovské, samozrejme prajem bábatku veľa zdravíčka, štastíčka a život na ružiach ustlaný
A posielam aj malé upozornenie prečo mamy nemôžu cvičiť jógu
A bábätku posielam anjelikov strážnych
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Dnes tu máme samé krásne správy.Evička má vnuka - gratulujem. Nepoznám krajšiu správu. Vlastička k nám nazrela - veľmi, veľmi ma to potešilo. Želám vám všetkým pohodu a pekný zbytok dňa.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
abel Pozri príspevok
misomiso, túto stránku nepochopíš na základe jednej strany príspevkov. Toto je ventil, kde vždy nájdeš nejakú spriaznenú dušu, alebo sa aspoň vyžaluješ, keď máš problémy, a pomôžeš aspoň milým slovom, ak má problém niekto iný.
Ja som sa dnes nechala vytočiť http://www.porada.sk/t63461-co-hrozi...tml#post554356 , možno som bola viac podráždená prepracovanosťou, už to mám "na háku", ale na tejto strane sa človek uvoľní a na chvíľu pri tých gýčovinkách zabudne na realitu bežného života.
Elenka, to bol len taký slabý odvar. Ja mám lepšieho borca, tiež inteligenta po ruke:

http://www.porada.sk/t62952-kontrola...nca-na-pn.html
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať