Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Po včerajšom krásnom slnečnom dni máme takéto upršané počasie

0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Presne také počasie je aj u nás a ja som dnes chcela ísť po nákupoch.
No dnes veru nikto ma nedostane von.
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Dievčatá, zmeškala som toho dosť. Tie šaty sú krásne. Mala som ich vidieť v piatok. Presne vtedy som si jedny kúpila. V sobotu totiž ideme na ples. V podstate som si ich nevybrala ja, ale vybral mi ich môj manžel. Sú celkom pekné a hlavne ľahulinké a veľmi príjemné na telo. Ale, keď som išla kupovať, mala som predstavu o širokej sukni, niečo podobné, ako v ukážke. ale tie, čo som kúpila sú hore veľmi zvláštne šité a aj vkusne vyzdobené, no dole skôr hladké a nie so širokou sukňou. Veď uvidím, ako sa v nich budem cítiť.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Elenka, koláčiky na raňajky môžu byť. Ja sa idem práve pustiť do bábovky, ale nie papať , ale upiecť

A ešte niečo takéto pekné vám sem priložím .

0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

TOKY Pozri príspevok
Po včerajšom krásnom slnečnom dni máme takéto upršané počasie

Upršané, to áno, ale ako dobre sa cítim, keď na ten dážď pozerám z tepla bytu a nemusím ani nos von vystrčiť A ten obrázok je aj tak pekný
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice



0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

a čo tak nepozerať von oknom, ale vybrať sa v myšlienkach niekde na takúto pláž...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

alebo skočiť si do Anglicka, tam je dnes krásne počasie, volal mi syn...asi takto si predstavujem, ale toto je z leta
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

VladoaKatka Pozri príspevok
Práve kvôli tej móde, som sa dostala na poradu až dnes poobede, ale ja sa teraz venujem športovej-voľnočasovej detskej móde...

Sú nádherné tie šaty, ktoré tu Zuzka prilepila ale čo už, ples v opere sme nestíhli, na tie ostatné už tiež majú naše "celebrity" rezervované lístky,

čo my s tými našími celotýždňovými problémami? ... ... kde sa na nich hrabeme alebo oni na nás...
To by ale bolo, keby niekto z nás sa tam objavil v takých istých šatách, ako pani ministrová... alebo priateľka toho alebo onoho pána ...(lepšie finančne zabezpečeného), ...boli by sme aj v smotánke?
No v Smotánke by si bola určite. To by módna polícia nenechala bez povšimnutia takú tragédiu .... dve dámy v rovnakej róbe na rovnakom plese ?
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Eulalia Pozri príspevok
Iminko a čo robia kocúrikovia? Ako sa u Vás majú?
Veru, z kocurikov su riadne kocuriska. Vyrastli, pribrali. Ale mysky poctivo chytaju, uz ich niekolko priniesli "ukazat".
Naposledy upravil imino : 27.01.08 at 20:14
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Kazu Pozri príspevok
No v Smotánke by si bola určite. To by módna polícia nenechala bez povšimnutia takú tragédiu .... dve dámy v rovnakej róbe na rovnakom plese ?
...alebo, ihneď by mi zobrali vstupenky zdôvodnením: Tento ples je len pre platiteľov milionárskej dane, ak nemáte doklad o zaplatení tejto dane, musíte opustiť ples.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Prajem Vám krásne "zase" pondelkové ránko. Podľa chuti sa ponúknite...

Ja už mám životabudič - kávičku.
Naposledy upravil VladoaKatka : 30.01.08 at 14:53
caj1.JPG  
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

VladoaKatka Pozri príspevok
...alebo, ihneď by mi zobrali vstupenky zdôvodnením: Tento ples je len pre platiteľov milionárskej dane, ak nemáte doklad o zaplatení tejto dane, musíte opustiť ples.
Katka, to neplatenie milionárskej dane by mi až tak nevadilo, ale čo keby nás vykázali z takého plesu preto, že len celebrity sú dámy
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Eulalia Pozri príspevok
Katka, to neplatenie milionárskej dane by mi až tak nevadilo, ale čo keby nás vykázali z takého plesu preto, že len celebrity sú dámy
To by ma vôbec neprekvapilo.. alebo
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice


0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Necháte sa pozvať....

0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Olice, vidím, že máš aj čosi pod zub ku tej kávičke, takže ja sa už aj poberám.....
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

mysimis Pozri príspevok
Olice, vidím, že máš aj čosi pod zub ku tej kávičke, takže ja sa už aj poberám.....
Super, super, trošku si zamlsáme aj na koláčikoch . A páčim sa vám na autoportréte, akoby som si z oka vypadla
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Tuším si bola na kozmetike...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať