Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Prajem pohodový večer...
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54



Dobrý večer, prispejem aj ja s troškou do mlyna aby sme čo najskôr dosiahli štyri deviatky.

P.S. Tou čarodejnicou by som na chvíľu chcela byť a namiešať si nejaký zázračný "letkvar". Sedím pri prehľadoch, mieša sa mi zrážková daň s preddavkovou, omeškané úhrady o dva mesiace a tak podobne.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Tie dane si veľmi nepripúšťaj... po užití toho lektvaru Ti to aj tak bude jedno... daň ako daň...
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Krásny, pohodový ničím nerušený večer Vám prajem. No ja som si sadla k PC len aby som "vypla" a už tu sedím 30 minút, ale musím už ísť, ráno o 4-tej vyrážam za mojim biznisom, takže mala by som sa aj trochu vyspať.
pápá a nieže do zajtra obeda tu bude už 9999, počkajte ma...

Katka
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Maruška54 Pozri príspevok


Dobrý večer, prispejem aj ja s troškou do mlyna aby sme čo najskôr dosiahli štyri deviatky.

P.S. Tou čarodejnicou by som na chvíľu chcela byť a namiešať si nejaký zázračný "letkvar". Sedím pri prehľadoch, mieša sa mi zrážková daň s preddavkovou, omeškané úhrady o dva mesiace a tak podobne.
Maruška, prelej to do väčšieho kotlíka nech sa ujde aj mne. Potrebovala by som si tiež srknúť trochu tej frndžalice
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Dievčence ja som ale myslela na vyčistenie rozumu, nie na zamútenie..
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
VladoaKatka Pozri príspevok
Krásny, pohodový ničím nerušený večer Vám prajem. No ja som si sadla k PC len aby som "vypla" a už tu sedím 30 minút, ale musím už ísť, ráno o 4-tej vyrážam za mojim biznisom, takže mala by som sa aj trochu vyspať.
pápá a nieže do zajtra obeda tu bude už 9999, počkajte ma...

Katka
Vydržali sme tvoju cestu na Kubu, vydržíme aj cestu za "biznisom". Keby to malo prepuknúť skôr, než sa vrátiš, povymazávam nejaké príspevky, dobre?
PS. svoje
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Rozalka Pozri príspevok
Vydržali sme tvoju cestu na Kubu, vydržíme aj cestu za "biznisom". Keby to malo prepuknúť skôr, než sa vrátiš, povymazávam nejaké príspevky, dobre?
PS. svoje
Nooooooooo neviem, ale iným vieš vymazať príspevky?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Jasné, že neviem, doplnila som to tam, aby sa niekto nenaľakal, že by som mohla aj iným vymazať...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Rozalka Pozri príspevok
Jasné, že neviem, doplnila som to tam, aby sa niekto nenaľakal, že by som mohla aj iným vymazať...
Jaj a ja že máš nejaký špeciálny lektvar na také "zázraky"....
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Kazu Pozri príspevok
Maruška, prelej to do väčšieho kotlíka nech sa ujde aj mne. Potrebovala by som si tiež srknúť trochu tej frndžalice
No keď sa mi konečne podarilo spraviť a poslať štvrťročnú štatistiku, tak už ma nič neprekvapí Tú frndžalicu by som už len na oslavu brala
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elenka, a nechcela by si, ako najčastejší prispievateľ do tejto témy, založiť potom dvojku? Podľa mňa by sa Ti to patrilo, veď Ty si tu také naše slniečko
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Eulalia Pozri príspevok
Elenka, a nechcela by si, ako najčastejší prispievateľ do tejto témy, založiť potom dvojku? Podľa mňa by sa Ti to patrilo, veď Ty si tu také naše slniečko
A teraz z úplne iného dôvodu citujem vlastný príspevok. Dievčatá, čo zbehlejšie v práci s PC, prezraďte mi, prečo sa mi pri kopírovaní obrázka ukáže len to "x", keď robím všetko tak, ako predtým, keď sa mi obrázky ukazovali?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Eulalia Pozri príspevok
Elenka, a nechcela by si, ako najčastejší prispievateľ do tejto témy, založiť potom dvojku? Podľa mňa by sa Ti to patrilo, veď Ty si tu také naše slniečko
No ak súhlasíte? Ja niečo pre nás vymyslím.... Poznáš ma, nemám problém.
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Prehľady som už poslala, bonzáky tiež, takže si dám trošku pauzičku a môžem sa pustiť do DP.






to by bolo, keby sa dalo čarovať. Abrakadabra - a DP by boli hotové, ale čo by som potom robila
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Eulalia Pozri príspevok
A teraz z úplne iného dôvodu citujem vlastný príspevok. Dievčatá, čo zbehlejšie v práci s PC, prezraďte mi, prečo sa mi pri kopírovaní obrázka ukáže len to "x", keď robím všetko tak, ako predtým, keď sa mi obrázky ukazovali?
Občas sa to pritrafí aj mne, asi nie všetky obrázky sa dajú priložiť.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

TOKY Pozri príspevok
Prehľady som už poslala, bonzáky tiež, takže si dám trošku pauzičku a môžem sa pustiť do DP.






to by bolo, keby sa dalo čarovať. Abrakadabra - a DP by boli hotové, ale čo by som potom robila
To je predsa jasné, prispievala do témy Ak sa cítiš zle 2
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

No ak môžem, tak toto musím priložiť, je to milé a vyzerá to, že macko má už aj meno...

0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

A ešte na záver, keďže som unavená ako toto mačiatko

a idem do hajan

0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Eulalia Pozri príspevok
To je predsa jasné, prispievala do témy Ak sa cítiš zle 2
Budeme mať toľko pokračovaní, že ten americký boxer nám môže len ticho závidieť
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať