Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Olice Pozri príspevok
A ešte na záver, keďže som unavená ako toto mačiatko

a idem do hajan

Vďaka za tie krásne obrázky. Spravili mi náladu, lebo som sa cítila zle po prečítaní inej témy Nebola som tu dva dni a veru som čumela
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Končím aj ja....ešte niečo pekné na rozlúčku


0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Eulalia Pozri príspevok
Vďaka za tie krásne obrázky. Spravili mi náladu, lebo som sa cítila zle po prečítaní inej témy Nebola som tu dva dni a veru som čumela
No trochu ma nakopni, čo si kde našla. Ja som na nič náladovokazné nenatrafila a "trebalo by mi" nech už idem ten žalobabník vymaľovávať
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Zuzka, uprac si schránku, nedajú sa Ti posielať SS. A radšej sa pusti do toho žalobabníka, ako by si si mala aj Ty zbytočne kaziť náladu.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Eulalia Pozri príspevok
Zuzka, uprac si schránku, nedajú sa Ti posielať SS. A radšej sa pusti do toho žalobabníka, ako by si si mala aj Ty zbytočne kaziť náladu.
Jáááj, Evička moja. Hanbím sa prevelice, že si ma musela na ten môj bordelník upozorniť ale je pravda, že tam ja veľmo neupratujem. Potrebovala by som aby mi Richard miesto schránky nejaký veľkokapacitný kontajner pristavil.
Ja viem, že to so mnou myslíš dobre, ale mne sa aj tak nesce ...ale je to už na dobrej ceste. Už som si brko prihotovila.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Ja sa pripravujem na zajtrajší zážitok
idem na alergológiu so synom na odber krvi to bude zasa sĺz ....

a potom budem musieť zaplatiť nejaké bolestné
Naposledy upravil Ivana Š : 29.01.08 at 22:04
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ivana Š Pozri príspevok
Ja sa pripravujem na zajtrajší zážitok
idem na alergológiu so synom na odber krvi to bude zasa sĺz ....

a potom budem musieť zaplatiť nejaké bolestné
Keď boli moji synovia ešte detičky, vysvetlila som im, že pani doktorka pichá bacily za to, že sú zlé a vošli im vošli do krvičky. A tie bacily to veľmi bolí a rýchle utečú a moji drobčekovia budú zdravučkí. Vždy sa tešili k lekárke a celou cestou so zanietením rozprávali len o tom ako budú bacily plakať a z krvičky utekať. A pani doktorka im dávala aj pirulkových a pichančekových bojovníkov ktorí tie bacily vyháňali palicami
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Kazu Pozri príspevok
Keď boli moji synovia ešte detičky, vysvetlila som im, že pani doktorka pichá bacily za to, že sú zlé a vošli im vošli do krvičky. A tie bacily to veľmi bolí a rýchle utečú a moji drobčekovia budú zdravučkí. Vždy sa tešili k lekárke a celou cestou so zanietením rozprávali len o tom ako budú bacily plakať a z krvičky utekať. A pani doktorka im dávala aj pirulkových a pichančekových bojovníkov ktorí tie bacily vyháňali palicami
Bohužiaľ, môj 8-ročný asi takéto vysvetlenie už neprijme - sú tie naše deťúrence čoraz múdrejšie a múdrejšie

Aby dopredu neplakal, nič som mu nepovedala, až zajtra zistí, keď mu sestrička povie - Andrejko - pekne vystri rúčku a ...

(PS keď mne berú krv - tiež by som plakala, len sa hanbím)
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Máš pravdu, toto je už nepriechodné
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Kazu Pozri príspevok
Keď boli moji synovia ešte detičky, vysvetlila som im, že pani doktorka pichá bacily za to, že sú zlé a vošli im vošli do krvičky. A tie bacily to veľmi bolí a rýchle utečú a moji drobčekovia budú zdravučkí. Vždy sa tešili k lekárke a celou cestou so zanietením rozprávali len o tom ako budú bacily plakať a z krvičky utekať. A pani doktorka im dávala aj pirulkových a pichančekových bojovníkov ktorí tie bacily vyháňali palicami
Prezraď mi - pri pichaní injekcie neplakali?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ivana Š Pozri príspevok
Prezraď mi - pri pichaní injekcie neplakali?
Nepriznali by sa, že to boli slzy. To sa len potili.
Aj k zubárovi chodili tak, že sa zastavili cestou do školy a mne len oznámili, že tam boli. Zubára nepoužívali ako ulieváreň, lebo školákov bral prednostne.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54





Dobré ráno, dnes mám službu ja
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Maruška54 Pozri príspevok




Dobré ráno, dnes mám službu ja
Aby si mala tú službu príjemnú, tak ti ponúkam na osvieženie horúcu čokoládu




Ale daj pozor, aby ti ju nevypila takáto mlsná mačička



Príjemné dobré ráno
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Olice Pozri príspevok
Aby si mala tú službu príjemnú, tak ti ponúkam na osvieženie horúcu čokoládu




Ale daj pozor, aby ti ju nevypila takáto mlsná mačička



Príjemné dobré ráno
podarené
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Eulalia Pozri príspevok
A teraz z úplne iného dôvodu citujem vlastný príspevok. Dievčatá, čo zbehlejšie v práci s PC, prezraďte mi, prečo sa mi pri kopírovaní obrázka ukáže len to "x", keď robím všetko tak, ako predtým, keď sa mi obrázky ukazovali?
Evi , myslím, že som na to prišla. Keď prikladáš, tak sa ti otvorí to okienko do ktorého dávaš skopírovanú adresu obrázku, ale pravdepodobne tam necháš aj to pôvodne napísané "http" a pri kopírovaní sa ti to tam vloží ešte raz. Priložím kópiu linku čo si priložila no a podarilo sa mi priložiť ten obrázok čo si chcela .

http://http://www.sirmi.ic.cz/fantazie/9.gif a ten tvoj link vyzeral takto a mal vyzerať http://www.sirmi.ic.cz/fantazie/9.gif

a ešte pre doplnenie, z niektorých stránok môžeš priložiť maximálne jeden obrázok, prípadne žiaden a potom sa ti tam objaví ten krížik.
Naposledy upravil willma : 30.01.08 at 07:08
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Krásne ránko a úspešný deň Vám prajem. Čokoládku na ráno tu už máme, takže ja ponúkam pozvanie na kávičku s keksíkom
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Krásny dníček...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia


Willmuš, Ty si hviezda, vrelááááá vďakaaaaa...n Supéééér
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Tu Vám posielam pomocníčkov na dnešný deň.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať