Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Kazu Pozri príspevok
Eulália ako nad tým rozmýšľam, máš kusisko pravdy. Ja sa radšej celý deň smejem ako pol dňa sťažujem. A ak mám aj dôvod, toľko ho budem zo všetkých strán obkúkať až na ňom predsa len niečo zábavné nájdem. A keď sa nejedná o život, tak ide len o h...o a kvôli tomu sa netreba rozčuľovať. Tí susedia sú na nezaplatenie.
Zuzka a určite nie sú hluční, správajú sa tichúčko, pravda?
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Eulalia Pozri príspevok
Miška, čajík s medíkom a citrónom, vitamínové bomby a vypotiť sa. A zajtra už bude lepšie.
Ak by si potrebovala ohrievadlo do postele, poslala by som Ti aj Micka, ale ten má momentálne nejaké "kúsavé" obdobie. Pokúsal by nielen chrípku, ale aj Teba.
S Micíkom to asi nepôjde, lebo naša Miška - psík westík má zálusk na mačičky a kocúrikov a mohli by si ublížiť.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

mysimis Pozri príspevok
S Micíkom to asi nepôjde, lebo naša Miška - psík westík má zálusk na mačičky a kocúrikov a mohli by si ublížiť.
No veru, neviem, neviem, či by Miška mala šancu na víťazstvo pri tomto mojom šarkanovi.
Miška a už je tu aj Kazu-Zuzka, tá sem určite pridá trochu liečivého humoru.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Eulalia Pozri príspevok
No veru, neviem, neviem, či by Miška mala šancu na víťazstvo pri tomto mojom šarkanovi.
Miška a už je tu aj Kazu-Zuzka, tá sem určite pridá trochu liečivého humoru.
Super už sa teším na Vás.....
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Zuzkáááááá, kdeže si? Potrebujeme Tvoju dobrú náladu a humor ako prvú pomoc pri Miškinej chrípke...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Jááááj, chrípka?? Starí ľudia vraveli, že to chce cesnak na pupok a trieť Ale nepoteším. Chrípka liečená trvá iba jeden týždeň a neliečená 7 dní.
Keď boli synovia malí, papali pirulkových bojovníkov a pili horúci čaj. Pirulkový bojovníci vyhnali bacily palicou a horúci čaj im natiekol do topánok a popálil im nohy a bacily utekali ako najviac vládali. Možno to pomôže aj veľkým
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Že pupok ... to sa patrí takto klamať? Ja viem o inej časti tela... a nemusí to byť zrovna len cesnakom ale to asi do inej témy.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

mysimis Pozri príspevok

Č o to tu dnes vidím???? Dnes tu ešte nikto nechodil, čo sa stalo? Elenka Navrátilová, Eulalia, kam ste sa to podeli? Dnes je tu veľmi smutno bez Vás......
http://www.beruska8.cz/legracnianimovane/animovane/37.gifMiška... stačí? ten cesnak tiež vyskúšaj, stojí to zato... len prosím Ťa never, že na pupku.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Ďakujem za rady na liečbu. Už je doma aj manžel, takže mu idem načistiť ten cesnak a som zvedavá kam ho bude dávať.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Že pupok ... to sa patrí takto klamať? Ja viem o inej časti tela... a nemusí to byť zrovna len cesnakom ale to asi do inej témy.
Nuž Elenka, veď ja len to vravím, čo starí ľudia hovorili. Ale vraj to môže byť aj na prsia. Ale u mňa? No neviem ako dlho by sa ten cesnačik hľadal Ja to nemám odskúšané, lebo na mňa komáre a chrípka nelezú. Ja som mávala len angíny. Odkedy mi angína mandle zožrala, tak už nemávam ani tú. Ale zato mávam migrény, aby mi nebolo ľúto, že si nemôžem poležať
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Kazu Pozri príspevok
Nuž Elenka, veď ja len to vravím, čo starí ľudia hovorili. Ale vraj to môže byť aj na prsia. Ale u mňa? No neviem ako dlho by sa ten cesnačik hľadal Ja to nemám odskúšané, lebo na mňa komáre a chrípka nelezú. Ja som mávala len angíny. Odkedy mi angína mandle zožrala, tak už nemávam ani tú. Ale zato mávam migrény, aby mi nebolo ľúto, že si nemôžem poležať
No Zuzka... nebol cesnak doma po ruke? Dáš si mandle zožrať... Inak, niekto radšej hľadá cesnak, niekto zas niečo iné... proti chuti žiadny dišputát, hlavne že je chuť...
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Ja sa žiaľ musím už aj pri najmenšom podozrení na chrípku, príp. prechladnutia sťahovať do postele, nakoľko je riziko, že moje choré obličky by to nemuseli vydržať. Takže radšej zo dva dni vydržím pekne doma. Ešte, že vymysleli notebooky a môžem si ho nasťahovať aj do postele.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

mysimis Pozri príspevok
Ja sa žiaľ musím už aj pri najmenšom podozrení na chrípku, príp. prechladnutia sťahovať do postele, nakoľko je riziko, že moje choré obličky by to nemuseli vydržať. Takže radšej zo dva dni vydržím pekne doma. Ešte, že vymysleli notebooky a môžem si ho nasťahovať aj do postele.
Miška, neviem... ale to fakt tá moderná technika nahradí všetko? Že notebook... toto šepkáš do uška manželovi?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
mysimis Pozri príspevok
Ja sa žiaľ musím už aj pri najmenšom podozrení na chrípku, príp. prechladnutia sťahovať do postele
Na prechladnutie je veľmi dobrým liekom tzv. klobúková kúra. Treba si spraviť varené vínko alebo rum s čajom (čítate dobre, rumu musí byť viacej), ľahnúť do postele, konča nôh dať klobúk, piť tento horúci nápoj dovtedy, kým klobúky nebudú dva. Do rána je po prechladnutí.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Kazu Pozri príspevok
Nuž Elenka, veď ja len to vravím, čo starí ľudia hovorili. Ale vraj to môže byť aj na prsia. Ale u mňa? No neviem ako dlho by sa ten cesnačik hľadal Ja to nemám odskúšané, lebo na mňa komáre a chrípka nelezú. Ja som mávala len angíny. Odkedy mi angína mandle zožrala, tak už nemávam ani tú. Ale zato mávam migrény, aby mi nebolo ľúto, že si nemôžem poležať
Zuzka, s tým cesnakom to môže byť pravda. Ja tento starý recept poznám tak, že treba na pupok čierne korenie - guličky! - dať a druhým pupkom rozdrviť a je po chorobe....
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

mysimis Pozri príspevok
Ja sa žiaľ musím už aj pri najmenšom podozrení na chrípku, príp. prechladnutia sťahovať do postele, nakoľko je riziko, že moje choré obličky by to nemuseli vydržať. Takže radšej zo dva dni vydržím pekne doma. Ešte, že vymysleli notebooky a môžem si ho nasťahovať aj do postele.
Ktorý popmjuzikant to vyspevoval, že sa zídeme všetci v jednej posteli? Vyzerá to tak, že my poraďáci sme v tej tvojej
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Eulalia Pozri príspevok
Zuzka, s tým cesnakom to môže byť pravda. Ja tento starý recept poznám tak, že treba na pupok čierne korenie - guličky! - dať a druhým pupkom rozdrviť a je po chorobe....
Evička, ja ten recept poznám tiež v pozmenej forme. Na pupok nedáme ani cesnak ani korenie ale cibuľu. Na jemno pokrájanú. Druhým pupkom trieme dovtedy pokiaľ nie je cibuľa upražená do zlatista
0 0
jajjka jajjka

jajjka je offline (nepripojený) jajjka

žienka detailistka
Je pravda že cesnak, ale prelisovať ho do 2dcl mlieka s medom a nechať prejsť varom. Teplé vypiť na jeden glg, na dva glgy sa už nedá.
Opakovať stačí 1-2x denne.
Ale zaručene to pomáha.
Alebo iný recept, vypotiť sa .. ...... .... .
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Miška, neviem... ale to fakt tá moderná technika nahradí všetko? Že notebook... toto šepkáš do uška manželovi?
Elenka, ten notebook mi robí spoločnosť len cez deň keď manžel pracuje a ešte malý psík Miška, ktorý je poctivo so mnou v posteli. Manžel je v kúpelni a mne prichádza čas sa s Vami pekne rozlúčiť a venovať sa jemu. Prajem krásnu dobrú nôcku a teším sa na zajtra.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

mysimis Pozri príspevok
Elenka, ten notebook mi robí spoločnosť len cez deň keď manžel pracuje a ešte malý psík Miška, ktorý je poctivo so mnou v posteli. Manžel je v kúpelni a mne prichádza čas sa s Vami pekne rozlúčiť a venovať sa jemu. Prajem krásnu dobrú nôcku a teším sa na zajtra.
Len sa prosím Ťa nepomýľ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať