Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

a nenosí Mikuláš takéto krásne
mačiatká????
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Taaak, a mame po Mikulasovi... Teda nie, ze by bolo PO NOM..... ale mame to za sebou. Drobci vyteseni, napchati do prasknutia sladkostami... tatam je zdrava vyziva....

Pekny vecer, dievcata, ale aj chlapci....
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Zajtra ma caka dvojdnova sluzobka do Blavy, a teda vcasny budicek pred 4.h. Dufam, ze bude v rychliku tepluuucko na dospanie...

Bru nocku a moc sa mi tu nerozkokoste....
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Ak sa cítim zle vleziem na Poradu a hneď mi je lepšie.
Idem si nachystať topánočky do obloka a určite mi bude zajtra ešte lepšie ako dnes.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
imino Pozri príspevok
Zajtra ma caka dvojdnova sluzobka do Blavy, a teda vcasny budicek pred 4.h. Dufam, ze bude v rychliku tepluuucko na dospanie...

Bru nocku a moc sa mi tu nerozkokoste....
Len aby si sa ty moc nerozkokošil na tej služobke a neskončil jak "Mikuláš".
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY



Čujte deti novinu

Čujte deti novinu
v túto vzácnu hodinu
z neba posol zvesť prináša
od svätého Mikuláša,
že za chvíľu medzi nás
príde svätý Mikuláš.

Nech sa každý raduje,
svedomie si spytuje,
či v škole vždy pozor dával,
či rodičov vždy poslúchal,
či v kostole zo srdiečka
odznela mu modlitbička.

Bo kto nemá zásluhy
darmo čaká obsluhy!
Mikuláško z nebies domu
nezníži sa k hocikomu.
Len kde vidí zbožnosť, prácu,
tam oddáva hojnú plácu.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Krásne ránko,... zoznam skontrolovaný, darčeky všetky nachystané ja sa volám Šantík, som vždy veselý tak mám aj veselé meno ... a ja som tiež dostal dnes krásny darček.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Treba niečo dodať? Príde? Tak toto chce len priať a priať takúto krásnu pohodičku všetkým, deťom, dospelým...
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Dobre ranko, este asi hodinku a som opat po case v Blave. Cloe, no hadam nie, caka ma zase vela prace, na "kokosenie" nebude poriadne cas. Zatial to dnes vyzera na pekny den. Majte ho aj vy uspesny.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

imino Pozri príspevok
Dobre ranko, este asi hodinku a som opat po case v Blave. Cloe, no hadam nie, caka ma zase vela prace, na "kokosenie" nebude poriadne cas. Zatial to dnes vyzera na pekny den. Majte ho aj vy uspesny.
Iminko... úprimné ďakujeme. Takže si neberieš tohto Mikuláša za vzor? Ale tohto.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Takych peknych macikov sem davate... V Trnave ku mne do kupe pristupila slecna (mlada pani) s peknou, cervenou, papierovou tastickou, takou ozdobnou a na nej je krasny bleduckoruzovy macik s ruzovymi ruzickami... A okolo neho vela malych macikov... Keby som sa nehambil, tak tu tasku odfotim... Ale asi si ju viete predstavit.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Iminko... úprimné ďakujeme. Takže si neberieš tohto Mikuláša za vzor? Ale tohto.
Tak veru, Elenka, ja nie... A snad taky ani k nam domov nepride.....
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

imino Pozri príspevok
Takych peknych macikov sem davate... V Trnave ku mne do kupe pristupila slecna (mlada pani) s peknou, cervenou, papierovou tastickou, takou ozdobnou a na nej je krasny bleduckoruzovy macik s ruzovymi ruzickami... A okolo neho vela malych macikov... Keby som sa nehambil, tak tu tasku odfotim... Ale asi si ju viete predstavit.
Iminko verím, že sa Ti taštička páčila... volajú ma Tutulík pritúlik a mňa pekne, milo... Jarmilkou prosím ... moje meno je Cmučko... Iminko, aj títo boli? Alebo snáď z rodiny? Sú úžasní,,, pozerala som veru aj ja v hračkárstve. Už na dotyk sú tí mackovia stvorení na mojkanie a "vŕbu"...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

imino Pozri príspevok
Tak veru, Elenka, ja nie... A snad taky ani k nam domov nepride.....
Nad takým ani nerozmýšľaj... "Podľa seba súdim Teba" .... Mikuláša večer doma spravíš sám. Priložím ešte niečo pre chlapcov?
0 0
jajjka jajjka

jajjka je offline (nepripojený) jajjka

žienka detailistka


Veselého Mikuláša, priatelia.



0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Verím, že ste si vo Vašich "čižmičkách" našli trošku sladkostí, ovocia a niečoho, čo Vás potešilo. Mňa potešil prívesok na mobil SNOOPY, vytešujem sa z neho



0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

Pekný deň a dobrú náladu. Nezabudnite na zvuk
0 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi


Krásny deň Vám prajem.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Milé 17-tky a 17-tnici, tak neviem, aký bol Váš dnešný Mikuláš, ale ja som obišla veľmi dobre. A konečne sme si našli trochu času, vytiahli sme ozdoby a dali sme vianočnú náladu aj do kancelárie.
Okrem toho som dostala niekoľko krásnych mikulášskych mailíkov, ale stihla som ich akurát len prečítať, ale už nie odpovedať. Takže odosielateľom srdečná vďaka a posielam Vám veľké Mikulášske CCCCmuk.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať