Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Aj ja som tu ešte, ale už sa mi tiež oči krížia
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Maruška54 Pozri príspevok
Aj ja som tu ešte, ale už sa mi tiež oči krížia
Sme dve , ale ja som Elenke -abel odpísala , a teraz si idem kľudne už aj ja dadáckať .....dobrú noc dievčatá
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Tak zase zajtra, dobrú noc!
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Eulalia Pozri príspevok

Ivanka dnes asi oslavuje, ktovie, či sa jej podarí sem nazrieť. Ak áno, má aj tu takú malú oslavu pripravenú.
Ďakujem za milú malú oslavu, naozaj, veľmi veľmi ste potešili moje srdiečko


No včerajšie narodky neboli pre mňa veľmi radostné - ráno som sa zobudila s opuchnutým a boľavým lícom, takže hurá k zubárke,
2 hodiny v čakárni a 45 min. v kresle, a ešte som dostala na ten zápal aj antibiotiká - ten šampus bude musieť týždeň počkať
(ale aspoň bude správne vychladený)
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Ivana Š Pozri príspevok
Ďakujem za milú malú oslavu, naozaj, veľmi veľmi ste potešili moje srdiečko


No včerajšie narodky neboli pre mňa veľmi radostné - ráno som sa zobudila s opuchnutým a boľavým lícom, takže hurá k zubárke,
2 hodiny v čakárni a 45 min. v kresle, a ešte som dostala na ten zápal aj antibiotiká - ten šampus bude musieť týždeň počkať
(ale aspoň bude správne vychladený)
Ivanka, pamätné narodeniny.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Táto slečna je čerstvá absolventka masérskeho kurzu s predchádzajúcim ukončeným kurzom fyzioterapie. Myslíte, že môže byť?
To nie je bacil?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Kazu Pozri príspevok
To nie je bacil?
Že bacil... keď už tak bacilka... ale s patričným odborným vzdelaním na vysokej úrovni. A masíruje fakt skvele.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Prosím upresniť ako rozoznám bacil od bacilky. Prikúkam stále ale neviem, nerozoznám
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

abel Pozri príspevok
Prosím upresniť ako rozoznám bacil od bacilky. Prikúkam stále ale neviem, nerozoznám
Elenka, záleží od uhla Tvojich pohľadov. Treba pozrieť farbu "zástav" na hlave. Bacilky červené "zástavky" a bacilkovia modré "zástavky".
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Aháááá. Tak bacilkovia majú modré zástavky a červené dvoj-oko... Ďakujem, zase som múdrejšia.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Tak ako tá bacilka som vyzerala ja včera, keď som sa strepala zo schodov. Ľudia zlatí, pleskla som dolu hubou ako malé decko. Ani neviem čo som robila, len som si uvedomila, že padám. Viete si predstaviť ten plesk, keď o zem lisklo l00 kilo živej váhy? Ale vôbec som sa neoškrela iba okuliare som zlomila vo dvoje. To mi bolo najviac ľúto. Veď huba sa zahojí, ale nové okuliare budú stáť celý majland. Dnes ráno som sa nemohla ani z postele postaviť, všetko ma bolí ale horšie je, že som nejako do modra. A podľa tej vašej kategorizácie mi tá modrá nejako neladí s pohlavím.
Ale to mi vôbec neprekáža vybrať sa do sveta. Idem na danielí guláš do našej dedinskej "reštaurácie". Pekne píšte aby bolo čo čítať, lebo po tom pálivom guláši a kofole sa mi nebude chcieť spať.
0 0
Aljok Aljok

Aljok je offline (nepripojený) Aljok

Kazu Pozri príspevok
Dnes ráno som sa nemohla ani z postele postaviť, všetko ma bolí ale horšie je, že som nejako do modra. A podľa tej vašej kategorizácie mi tá modrá nejako neladí s pohlavím.
Ale to mi vôbec neprekáža vybrať sa do sveta. Idem na danielí guláš do našej dedinskej "reštaurácie". Pekne píšte aby bolo čo čítať, lebo po tom pálivom guláši a kofole sa mi nebude chcieť spať.
Aspoň Ťa "dobrí ľudia" budú ľutovať ako týranú ženu. Hádam si nemyslíš, že Ti naletia na nejaký pád zo schodov?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Kazu Pozri príspevok
Tak ako tá bacilka som vyzerala ja včera, keď som sa strepala zo schodov. Ľudia zlatí, pleskla som dolu hubou ako malé decko. Ani neviem čo som robila, len som si uvedomila, že padám. Viete si predstaviť ten plesk, keď o zem lisklo l00 kilo živej váhy? Ale vôbec som sa neoškrela iba okuliare som zlomila vo dvoje. To mi bolo najviac ľúto. Veď huba sa zahojí, ale nové okuliare budú stáť celý majland. Dnes ráno som sa nemohla ani z postele postaviť, všetko ma bolí ale horšie je, že som nejako do modra. A podľa tej vašej kategorizácie mi tá modrá nejako neladí s pohlavím.
Ale to mi vôbec neprekáža vybrať sa do sveta. Idem na danielí guláš do našej dedinskej "reštaurácie". Pekne píšte aby bolo čo čítať, lebo po tom pálivom guláši a kofole sa mi nebude chcieť spať.
Dúfam, že ten guláš nevarí DanielaSĽ? Alebo áno? A to si doteraz vari hľadala tú šroubáreň?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Keby si dopadla takto to by bolo isto horšie. Dúfam, že si padala aspoň ako dáma , tanečným krokom Ale myslím, že tento pán dopadol o niečo horšie.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Kde je ten môj guľášik?


0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

DanielaSĽ Pozri príspevok
Kde je ten môj guľášik?


Danielka, asi ho už Kazu všetok spapala Ak vôbec mohla po tom páde otvárať ústa. Ale nechcem byť zlomyseľná, je to dobrá duša, to si odo mňa nezaslúži Dúfam, že jej aspoň chutilo, už keď chytala tú slivkovú farbu, nech má nejakú radosť
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Na "bo" je najlepší krásny hneď bude svet krajší.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Ahojte výmyselníčky. Prajem Vám peknú nedeľu, a keďže počúvam Zmožka/ toho ja zbožňujem/ tak Vám niečo z neho posielam:

Tak ś to táto říkal,
životem když bloudíš,
s nadějí a láskou,nikdy nezabloudíš
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danila Pozri príspevok
Ahojte výmyselníčky. Prajem Vám peknú nedeľu, a keďže počúvam Zmožka/ toho ja zbožňujem/ tak Vám niečo z neho posielam:

Tak ś to táto říkal,
životem když bloudíš,
s nadějí a láskou,nikdy nezabloudíš
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať