Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Pravdepodobne si isla okolo TESCA stale rovno a nevsimla si si odbocku dola va do mesta. Mame mesto pekne vynovene, skoda, ze si sa nezastavila, ak by si nenasla nic pod zub v meste, bola by som ta pohostila. K nam sa odbucuje zasa doprava.
A co sa tyka Prievidze, teraz mam problem sa odtial vymotat smerom na Banovce.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Melnick, čo ty máš pokazenú kontrolku, však nežižáš na zeleno. Aj smajlíka ani nepotrebuješ, viem si ťa predstaviť ako sa škeríš. Ale ja som čakala, že v Martine majú aj niečo iné ako štvorprúdovku a semafory. Ale to oni schválne takto počestných pocestných zavádzajú, aby im turisti "ting-ting" obchody nevykupovali.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

durisovad Pozri príspevok
Pravdepodobne si isla okolo TESCA stale rovno a nevsimla si si odbocku dola va do mesta. Mame mesto pekne vynovene, skoda, ze si sa nezastavila, ak by si nenasla nic pod zub v meste, bola by som ta pohostila. K nam sa odbucuje zasa doprava.
A co sa tyka Prievidze, teraz mam problem sa odtial vymotat smerom na Banovce.
To mi hovor. Obišla som celú Prievidzu a vrátila som sa naspäť až k Tescu. Najlepšiu cestu von z Prievidze poznám smerom na kúpele, potom na Opatovce, Koš a Laskár. Ale v Koši treba odpočiť do prava len podľa intuície. A pred Novákmi doľava na nadjazd, doprava sa nedá a rovno ideš do mesta.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
čo ste si všetky vzali, neplatené voľno?
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

babenky, mam pre vas prekvapenie - trosku som popatrala na nete a nasla som jednu prima vecicku ... este to je cele take novacikovske, ale odlozila som tam pre vas ako for jednu straaaasne staru pesnicku ***na skusku, ... ked sa mi podari sa v tom viac vyznat, tak potom budem moc pre vas take prekvapka robit castejsie, hlavne pre tie z vas, ktore sa nemozu poriadne pripojit na rapidshare, ok? ... tak prijemne pocuvanie

*** klik pravym tlacitkom na myske a volba ulozit ... az potom prehravat lebo mozno si to budete chciet vypocut aj zajtra napr.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Melnick Pozri príspevok
čo ste si všetky vzali, neplatené voľno?
Zbieram orechy. Prišla som si dať kávu a iba tak na chvíľku som tu strčila nos a už zase letím. Musím fofrovať aby bolo na orechový zavinák, keď priletíte na tú kopaničiarsku.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Kazu Pozri príspevok
Zbieram orechy. Prišla som si dať kávu a iba tak na chvíľku som tu strčila nos a už zase letím. Musím fofrovať aby bolo na orechový zavinák, keď priletíte na tú kopaničiarsku.
Dúfam,že už aj svinku prikrmuješ. My aj mäsíčko máme radi.

Metlu mám v servise/ generálka -nič vážne ,netešte sa /, aby som potom mohla lietať ako divá ,keď budete mať plné sklady všakovakých dobrôt. .
Naposledy upravil Melnick : 01.10.07 at 17:17
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
ayya Pozri príspevok
babenky, mam pre vas prekvapenie - trosku som popatrala na nete a nasla som jednu prima vecicku ... este to je cele take novacikovske, ale odlozila som tam pre vas ako for jednu straaaasne staru pesnicku ***na skusku, ... ked sa mi podari sa v tom viac vyznat, tak potom budem moc pre vas take prekvapka robit castejsie, hlavne pre tie z vas, ktore sa nemozu poriadne pripojit na rapidshare, ok? ... tak prijemne pocuvanie

*** klik pravym tlacitkom na myske a volba ulozit ... az potom prehravat lebo mozno si to budete chciet vypocut aj zajtra napr.
A usmiala sa tam na mňa CCCC17-tka.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Melnick Pozri príspevok
A usmiala sa tam na mňa CCCC17-tka.
Vyzerá to, že tá stránka patrí ayyi. Sa teším čo nám nové prinesie
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Ahooooojte, dievcence. No, opat som vas trosku "nechal na pokoji". Ale uz mame po dalsej uzavierke, tak ma tu zase mate...

No ale ste mi nadelili za tie dva tyzdne... idem to pomaly luskat.

Pekny vecer, hviezdicky.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Teda dievcence, vy ste nielen pekne strigulky, ale aj skvele tanecnice...

Mam sa na co tesit pri dalsom citani...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
ayya Pozri príspevok
babenky, mam pre vas prekvapenie - trosku som popatrala na nete a nasla som jednu prima vecicku ... este to je cele take novacikovske, ale odlozila som tam pre vas ako for jednu straaaasne staru pesnicku ***na skusku, ... ked sa mi podari sa v tom viac vyznat, tak potom budem moc pre vas take prekvapka robit castejsie, hlavne pre tie z vas, ktore sa nemozu poriadne pripojit na rapidshare, ok? ... tak prijemne pocuvanie

*** klik pravym tlacitkom na myske a volba ulozit ... az potom prehravat lebo mozno si to budete chciet vypocut aj zajtra napr.

Ayya to je náhoda , to je stránka nejakej sedemnástky a dokonca CCCC
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

ayya Pozri príspevok
babenky, mam pre vas prekvapenie - trosku som popatrala na nete a nasla som jednu prima vecicku ... este to je cele take novacikovske, ale odlozila som tam pre vas ako for jednu straaaasne staru pesnicku ***na skusku, ... ked sa mi podari sa v tom viac vyznat, tak potom budem moc pre vas take prekvapka robit castejsie, hlavne pre tie z vas, ktore sa nemozu poriadne pripojit na rapidshare, ok? ... tak prijemne pocuvanie

*** klik pravym tlacitkom na myske a volba ulozit ... az potom prehravat lebo mozno si to budete chciet vypocut aj zajtra napr.
Ayyka super.. dík.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Ayyka super.. dík.
Elenka , to si ma musela takto okopírovať? ........
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zita5 Pozri príspevok
Elenka , to si ma musela takto okopírovať? ........
Keď tieto tanečné kroky sú také super... aj tanečníka som si nabalila.... ten zas kroky odkukal od svojho tatka... Super im to ide, nie?
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

pravda je, ze som to ja zaregistrovala, ale nemozem ani nechcem povedat, ze je to "moja" stranka, ved som to pre cccc urobila :-) neviem, ako sa vam podarilo stiahnut tu prvu pesnicku, doteraz sme s kamaratkou nad tym maturovali a potom sme prisli na to, ze sa to neda stiahnut cez mozillu firefox - tam je to nejak tak urobene, ze sa to iba prehra, ale ked pouzivate Internet Explorer, tak vtedy sa to da stiahnut ... a prihodila som tam dva dalsie pokladiky, ak vas to zaujima, mrknite si, vypocujte si ... slova sa daju najst na nete ak si radi aj spievate pri pocuvani, ale ... nebude treba, sa stavim, ze ich este viete naspamat ked nie cele tak isto-iste vacsiu cast
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

viem, ze to nie je nic moc - pomaly sa to stahuje, cakat treba ... ale aspon zatial - a je to free, takze niecim to musi byt "vykupene" ...
cez vikend som si stiahla kopec takej muziky, pozrite sa na tejto stranke, ak mate specialne zelanie z rokov 60-69 - rada vyhoviem, ja to pocuvam uz treti den a som v takej smiesnej "povznesenej" nalade z tych pesniciek trala la tralala
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ayyka, keby si mne chcela stiahnuť niečo na želanie, bol by to veľmi široký repertoár Top rebríčka obsadzujú všetky muzikály a potom už bez ohľadu na poradie hotjazz 20-30 rokov, klasika, nepohrdnem ani Darinkou Laščiakovou, ani Presburger Klezmer Bandom, keltskými baladami....
No skrátka, máš čo vyberať
Zamotala som Ti hlavu?
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Eulalia Pozri príspevok
všetky muzikály a hotjazz 20-30 rokov, klasika, nepohrdnem ani Darinkou Laščiakovou, ani Presburger Klezmer Bandom, keltskými baladami....
No skrátka, máš čo vyberať Zamotala som Ti hlavu?
Ty ma skusas, moja ... no dobre, vacsinu nechame na vikend, ok? hotjazzu bude hodne na nete, aj klezmer - akurat ze bratislavakov som nasla par kuskov, ale zda sa ze vyborni budu aj krakovcania a dokonca sa objavia aj bulhari, poprezeraj tuto stranku pozriem este holandanov, keltske balady tiez nie su problem, toho som videla hodne vselikde, o klasike ani nehovorim ... ale nasla som ti jednu instrumentalnu specialitku, dnes som to skusala, este je to zive, a este specialne jednu pesnicku od zuzany navarovej, ktoru mam velmi rada som ti zavesila sem dam ti vediet v piatok, ale potom sa nezlakli a dufam, ze nemas net limitovany
Naposledy upravil ayya : 01.10.07 at 23:35
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

lasciakovu mam iba jednu pesnicku - odobierku a dokonca u noveho kolegu a este album ludoviek, kde je od nej este jedna pesnicka a to album najdes tu: a o klasike a muzikaloch sa porozpravame este, neboj
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať