Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Chcela som Vám len pripomenúť, keď už máte trošku voľna, aby ste sa venovali aj niečomu užitočnému

času nie je veľmi veľa





tak aby to ten Ježiško postíhal
Naposledy upravil abel : 06.10.07 at 09:18
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia


Už som objednala, už len čakám na dovoz
P.S. Elenka Navrátilová, v ktorom obchode berú objednávky na tie nové metlo-stroje? Nemôžem predsa prísť na ďalšie stretko so starým modelom
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Eulalia Pozri príspevok

Už som objednala, už len čakám na dovoz
P.S. Elenka Navrátilová, v ktorom obchode berú objednávky na tie nové metlo-stroje? Nemôžem predsa prísť na ďalšie stretko so starým modelom
Evi tá šatka Ti fakt sekne.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Eulalia Pozri príspevok

Už som objednala, už len čakám na dovoz
P.S. Elenka Navrátilová, v ktorom obchode berú objednávky na tie nové metlo-stroje? Nemôžem predsa prísť na ďalšie stretko so starým modelom
Evka, prepošlem ss-kou objednávku a potom mi ju prepošli späť. Mám rozšírenú živnosť o predaj aj predmetných metlo-strojov. Takže úplne vo všetkom viem vyhovieť Tvojim požiadavkám, ktoré sú mi sťa rozkazom. Samozrejme, rada poskytnem členkám tohoto fóra a klubistkám zľavu, ktorá bude motivačná a mimoriadne výhodná.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Evka, prepošlem ss-kou objednávku a potom mi ju prepošli späť. Mám rozšírenú živnosť o predaj aj predmetných metlo-strojov. Takže úplne vo všetkom viem vyhovieť Tvojim požiadavkám, ktoré sú mi sťa rozkazom. Samozrejme, rada poskytnem členkám tohoto fóra a klubistkám zľavu, ktorá bude motivačná a mimoriadne výhodná.
To fakt bude zľava na metlostroj ? Tak asi hneď objednám dva .
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

No baby keď sa tam chcete ísť predvádzať, tak ja radšej neprídem. Môj dopravný prostriedok prešiel Nerovou cenzúrou a nechcem tam mať nejaké komplexy. Už sa začínate správať ako dospeláčky...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

abel Pozri príspevok
No baby keď sa tam chcete ísť predvádzať, tak ja radšej neprídem. Môj dopravný prostriedok prešiel Nerovou cenzúrou a nechcem tam mať nejaké komplexy. Už sa začínate správať ako dospeláčky...
Začíname? Elenka a Ty nevieš, že 17-nástky sa správajú viac ako dospelé a dospelé ako 17-nástky? No tak teraz kto je dospelý? Veď 17-nástky používajú viac make-upu ako dospelé, krásne, prirodzené ženy, devy a 17-nástky dokopy. A keď už ako riadny živnostník s riadnymi odvodmi... dostaneš metlostroj ako dar - sponzorský. A ako bonus... daruje Ti ho miss čarodejnica 2007.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Elenka, to som chcela počuť. A už sa teším, ako ho budem darovať sama sebe.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

abel Pozri príspevok
Elenka, to som chcela počuť. A už sa teším, ako ho budem darovať sama sebe.
Elenka, fakt si tento rok vyhrala Ty? Vieš, ten zázračný nápoj, ktorý podávali zadarmo ma tak zmohol, že si už nepamätám... ale aspoň nemusím otvárať kroniku Miss čarodejnica.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel


Veru tento rok bola konkurencia silná, ale pár odrieknutých cornflakesov a pšeničných otrúb a výsledok sa dostavil.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Dievčence neusporiadame poraďácku nevestu pre milionára? Radosť pozrieť na tie krásavice. .
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick Pozri príspevok
Evi tá šatka Ti fakt sekne.
A počkaj po Vianociach, aká budem vyfintená
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Danila Pozri príspevok
Dievčence neusporiadame poraďácku nevestu pre milionára? Radosť pozrieť na tie krásavice. .
Danilka, ja viem, že sme krásavice, ale bol by asi problém vybrať toho milionára. Vieš, nejak sa mi nepozdávajú, neviem, nejako nemajú ten správny šmrnc Žeby nepoznali Miláno a Versajčeho? A tá kozmetika, ktorú používajú, no, poviem Ti, žiadny Paríž
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Katy a R Pozri príspevok
Vitám.... (Ďakujem), aj keď ja už som skoro za tri 17-tky!
Musím vyzistiť, odkiaľ beriete tie obrázočky nádherné.
Nnnóóó, to by aj mňa zaujímalo. Ale vyzistím, sľúbili sa na koštovku a keď omočia jazýčky ...vyzradia a budeme vedieť
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

abel Pozri príspevok
No baby keď sa tam chcete ísť predvádzať, tak ja radšej neprídem. Môj dopravný prostriedok prešiel Nerovou cenzúrou a nechcem tam mať nejaké komplexy. Už sa začínate správať ako dospeláčky...
Niekto múdry raz povedal že ak je to úplne na h....o a nedokážeš to zmeniť, urob z toho reklamu. Bude metla "a la Nero retro štýl". Ty budeš hviezda a všetky ti budeme závidieť.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Kazu Pozri príspevok
Nnnóóó, to by aj mňa zaujímalo. Ale vyzistím, sľúbili sa na koštovku a keď omočia jazýčky ...vyzradia a budeme vedieť
Ale babenky, žiadny strach, 17-tky sú dobré duše
Tu máte linky na stránky, ktoré sa tu používajú najčastejšie:
www.gify.nou.cz
www.sirmi.ic.cz
www.beruska8.cz
www.photobucket.com
A dievčatá sem určite prihodia ďalšie. Inak, najjednoduchšie zistíte odkiaľ je obrázok, ak naň kliknete pravou myšou. Rozroluje sa menu a posledné dolu je Vlastnosti alebo po anglicky Properties. Tam si kliknite ľavou myšou a už viete, z ktorej stránky bol obrázok okopčený.
Kopírovanie - na vybratý obrázok klikneš pravou myšou, ideš do vlastností, klikneš ľavou myšou a otvorí sa Ti okno, v ktorom máš celú adresu, kde ten obrázok je. Adresu si myškou vyznačíš na modro, slačíš súčasne Ctrl + c a keď ho vkladáš na poradu, otvoríš si rozšírené možnosti odpovedať. V hornom riadku nad okienkom, do ktorého píšeš text, sú ikonky. Je tam jedna, ktorá na prvý pohľad vyzerá ako pohľadnica. Ak sa na ňu kurzorom nastavíš, uvidíš text Insert image. Klikneš myškou na tú ikonku, otvorí sa Ti okienko, do ktorého stlačením Ctrl + v vložíš skopírovanú adresu, odklepneš OK a píšeš kľudne text ďalej. A pošleš príspevok
Toť vsjo

He, he, ale sa mi to píše, čo? Keby ste vedeli, ako dlho mi to trvalo, kým som to pochopila, tak ste takéto
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Aj vy budete keď vám napíšem ako dlho sa to budem učiť. Jedným prstom po texte a v druhej ruke myš. Takéto budem mat oči Aj sa mi ruky pomiešajú kým sa to naučím. Keď si len predstavím, ako som sa snažila nacpať chechtáčika do textu ...alebo link a teraz toto?!?!
Ale ďakujem, ďakujem, ďakujem. Velice pjekne s to napísaua. Počítam, že prvý týždeň, kým to pochopím, bude mi písmenko prd platné.
Teraz si to nechám v hlave uležať a za chvíľu to budem skúšať.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Kazu Pozri príspevok
Niekto múdry raz povedal že ak je to úplne na h....o a nedokážeš to zmeniť, urob z toho reklamu. Bude metla "a la Nero retro štýl". Ty budeš hviezda a všetky ti budeme závidieť.
Tak pri takomto spravodlivom hodnotení budem aj tou miss oprávnene
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

abel Pozri príspevok
Tak pri takomto spravodlivom hodnotení budem aj tou miss oprávnene
Elenka, nože zverejni meno Tvojho zubára... musí byť super šikovný. Alebo som si len nevšimla minule Tvoje krásne zúbky?
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 06.10.07 at 14:58
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Eulalia Pozri príspevok
Danilka, ja viem, že sme krásavice, ale bol by asi problém vybrať toho milionára. Vieš, nejak sa mi nepozdávajú, neviem, nejako nemajú ten správny šmrnc Žeby nepoznali Miláno a Versajčeho? A tá kozmetika, ktorú používajú, no, poviem Ti, žiadny Paríž
Moja reč.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať