Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Gapo Pozri príspevok
Ale, ale, dievčatá, máte v tom nejako jasno, teda kto by to povedal.

Tak počkaj,počkaj Ty si sa sem prelúskal/a cez tie všetky príspevky, alebo si od líštičky skočil/a rovno na poslednú stranu?
A čuduj sa svete ,že nás líštička nezaskočila - veď máme krásnych 17
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Nechýba Vám náhodou Evka /Eulália/??????? Mne veľmi. Slniečko naše, kdeže si?????
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Danila Pozri príspevok
Nechýba Vám náhodou Evka /Eulália/??????? Mne veľmi. Slniečko naše, kdeže si?????
No už by sa mala vrátiť z dovolenky.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Danila Pozri príspevok
Nechýba Vám náhodou Evka /Eulália/??????? Mne veľmi. Slniečko naše, kdeže si?????

No len dúfam ,že sa nenasťahovala k hornému a možno aj dolnému susedovi. Evi odpusť,ak som Ťa upodozrievala neoprávnene.
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Melnick Pozri príspevok
No len dúfam ,že sa nenasťahovala k hornému a možno aj dolnému susedovi. Evi odpusť,ak som Ťa upodozrievala neoprávnene.
teeeda dievcata ja len , co ste vy tam stvarali v tej pernikovej chalupke, ze ja neviem viac
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Danila Pozri príspevok
Nechýba Vám náhodou Evka /Eulália/??????? Mne veľmi. Slniečko naše, kdeže si?????
Moje milé 17-tky CCCC, bola som aj pre Vás všetkých nabrať trošku italského slniečka
A zisťujem, že je najvyšší čas, že som naspäť. Tuším Vás tu nemá kto baviť
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Eulalia Pozri príspevok
Moje milé 17-tky CCCC, bola som aj pre Vás všetkých nabrať trošku italského slniečka
A zisťujem, že je najvyšší čas, že som naspäť. Tuším Vás tu nemá kto baviť
Eviiii a ako bolo? Aj my ideme tento rok do Talianska.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick Pozri príspevok
No len dúfam ,že sa nenasťahovala k hornému a možno aj dolnému susedovi. Evi odpusť,ak som Ťa upodozrievala neoprávnene.
Majka, veľmi presne si vystihla moje úmysly, ale musela som sa ich vzdať. Aj keď som najprv hovorila, že môže byť škaredý ako horný sused a starý ako dolný sused, hlavná vec, že bude mať bubáčiky, nakoniec som zistila, že som vlastne véééééééééľmi prieberčivá. Ten mal krátke nohy, ten zase veľký pupok.... Ostáva už len perníková chalúpka
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

A nezabudni poslať to CD s fotkami nech to už dievčatám môžem rozposlať, lebo netrpezlivo čakajú.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Simonka, bolo výborne. Aj zopár krásnych výletíkov, more teplučké ako čajíček, skrátka polahoda. Pri mori sa aj vysoké teploty lepšie znášajú. Dúfam, že budete tak spokojní, ako som ja
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Eulalia Pozri príspevok
Majka, veľmi presne si vystihla moje úmysly, ale musela som sa ich vzdať. Aj keď som najprv hovorila, že môže byť škaredý ako horný sused a starý ako dolný sused, hlavná vec, že bude mať bubáčiky, nakoniec som zistila, že som vlastne véééééééééľmi prieberčivá. Ten mal krátke nohy, ten zase veľký pupok.... Ostáva už len perníková chalúpka
Počuj Evi, nie si Ty náhodou tajná celebrita? Lebo tie idú hlavne po bubáčikoch .
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Simonab Pozri príspevok
A nezabudni poslať to CD s fotkami nech to už dievčatám môžem rozposlať, lebo netrpezlivo čakajú.
Simonka, hneď ráno mrknem do PC v robote, niečo som si tam už ukladala, ak je tam aj perníková chalúpka, napálim a ešte tento týždeň pošlem. Ak to tam nie je, bude to o týždeň neskôr, lebo foťák mi pricestuje z Talianska až o týždeň
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Melnick Pozri príspevok
Počuj Evi, nie si Ty náhodou tajná celebrita? Lebo tie idú hlavne po bubáčikoch .

Dievčatá dobrý večer , Evka vítaj doma Aj ja by som chcela byť celebrita , po dnešnom vyhodnotení RZZP mojej polovičky ..... Evi zoberieš ma do partie ?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick Pozri príspevok
Počuj Evi, nie si Ty náhodou tajná celebrita? Lebo tie idú hlavne po bubáčikoch .
Majka, aká tajná celebrita Veď všetky správne 17-tky sú CCCCelebrity A ja to len verejne vyhlasujem, ale ako vidíš, podľa toho nekonám. Na vlastnú škodu
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Zita5 Pozri príspevok
Dievčatá dobrý večer , Evka vítaj doma Aj ja by som chcela byť celebrita , po dnešnom vyhodnotení RZZP mojej polovičky ..... Evi zoberieš ma do partie ?
Zitka, že váhaš.... Ale musíme si vybrať lepší termín, teraz v júni to tam bolo samý dôchodca a rodinky s malými deťmi. Musíme nájsť čas, kedy tam bude lepšejší výber
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Melnick Pozri príspevok
Počuj Evi, nie si Ty náhodou tajná celebrita? Lebo tie idú hlavne po bubáčikoch .
Majka, ale nezabúdaj, že ony síce idú po bubáčikoch, ale z lásky. Ja som bola teraz 3 dni v Prahe - zadarmo ( teda ešte za daňové priznanie ) a tvrdo som si tie 3 pracovné dni odmakala v sobotu, v nedeľu a dnes do večera. A dnes som dostala ponuku na 10 dní do Chorvátska za smiešnu cenu, ale v termíne od 6 do 20. júla. Poraďte, ako to vyriešiť, aby som si aj pri mori hovkala ( dadáckala v sieti) a aby aj všetky DPH boli hotové včas?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

abel Pozri príspevok
Majka, ale nezabúdaj, že ony síce idú po bubáčikoch, ale z lásky. Ja som bola teraz 3 dni v Prahe - zadarmo ( teda ešte za daňové priznanie ) a tvrdo som si tie 3 pracovné dni odmakala v sobotu, v nedeľu a dnes do večera. A dnes som dostala ponuku na 10 dní do Chorvátska za smiešnu cenu, ale v termíne od 6 do 20. júla. Poraďte, ako to vyriešiť, aby som si aj pri mori hovkala ( dadáckala v sieti) a aby aj všetky DPH boli hotové včas?
Elenka, prinúť klientov, aby Ti všetky podklady doniesli do 5. júla, zbaľ papiere a notebook do kufra a na pláži pod slnečníkom môžeš robiť DPH
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Pre Danilku a pre všetkých, ktorým som chýbala, posielam ešte trošku toho nádherného slniečka. Nech Vám presvetlí všetky temné chvíle
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ako si to tu tak prezerám, zistila som, že som premeškala aj Camelkin sviatok. CCCCamelka, tu si snáď gratuláciu nájdeš rýchlejšie, ako v obvyklých témach. Kytička pre Teba.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Eulalia Pozri príspevok
Elenka, prinúť klientov, aby Ti všetky podklady doniesli do 5. júla, zbaľ papiere a notebook do kufra a na pláži pod slnečníkom môžeš robiť DPH
Evi a sieťku? Ako mi bude Elenka dadáckať? Bez sieťky? To by bolo asi málo, nie?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať