Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Eulalia Pozri príspevok
Elenka, ja som asi vadná - bola som v Tescu a normálne som pozerala na plyšáky, že si dákeho kúpim... Takáto macíkovská dáma by sa mi aj páčila ...
Trošku Vám idem polepšiť náladu na víkend. Z príspevkov Elenky, Zitky5 a aj mňa ste už zistili, že mám veľmi rada plyšových macíkov. Mojich macíkov doma aj obliekam – šijem na nich oblečenie (viď môj avatar)

MACKA OBLIEKA ROZÁLKA

Jeden macík bol však dosť veľký, tak som si povedala, že mu kúpim oblečenie v detskom obchode. Macíka som si štylizovane nakreslila, pomerala a napísala rozmery. S lístkom som sa vybrala do obchodu a v odd.veľkostí 70-80 som sa rozložila s krajčírskym metrom. Predavačka sa mi milo prihovorila a prebehol tento rozhovor:
P: Môžem vám nejako pomôcť?
R: Ďakujem, ale ani nie.
P: aké je staré?
R: tak asi mesiac
P: No ale to musíte ísť do kojeneckého oddelenia.

Na druhý deň som šatôčky došla pre istotu kúpiť aj s macíkom.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Rozalka to je milé...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Našla som Ti aj pomocníka, tiež miluje macíka.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Elena Navrátilová Pozri príspevok

Našla som Ti aj pomocníka, tiež miluje macíka.
Trochu mladší sa nenašiel? Tento mi - neviem prečo - TGM pripomína.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Katy a R Pozri príspevok
Nezabudni na to spomínané "prádielko" - ak si ešte nezohnala ..skús toto

..alebo máš zubárku

- no mám zubára, šéfovho brata, pomáhala som mu s papiermi, on pomáha mojim zubom.
Ale také prádelko??? Ani ma netrklo.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Rozalka Pozri príspevok
Trošku Vám idem polepšiť náladu na víkend. Z príspevkov Elenky, Zitky5 a aj mňa ste už zistili, že mám veľmi rada plyšových macíkov. Mojich macíkov doma aj obliekam – šijem na nich oblečenie (viď môj avatar)
Ja som ako dieťa mala v obľube macíkov. Jedného takého väčšieho som mala aj poobliekaného. Bol taký oranžový, a bol mojou obľúbenou hračkou. Ale keď som povyrástla, asi tak 12 rokov, v škole sa robil zber do detského domova. A ja som vyobliekaného macíka poslala pre detičky, ktoré ho potrebovali viacej ako ja. Rozalka pripomenula si mi môjho macíka, hádam sa dostal do dobrých rúk. Ďakujem Ti za spomienku.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
lenkak Pozri príspevok

- no mám zubára, šéfovho brata, pomáhala som mu s papiermi, on pomáha mojim zubom.
Ale také prádelko??? Ani ma netrklo.
To by som si veľmi rozmyslela, robiť "zubárovi papiere" Nebojíš sa pomsty?

Malé dane = malá bolesť, ....
Naposledy upravil Rozalka : 30.11.07 at 19:24
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Papiere sa vybavili, už je od nich kľud, už je len zubárom. Ale nemôžem povedať zlého slova, troška pospomíname, poklebetíme, ešte aj zuby sa opravia, zoberie ma hocikedy, niekedy táto známosť je aj v môj prospech.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Krásne skoro "prvoadventné" ránko. K tomuto už niet čo dodať... snáď len mená Tulinka a Tuľko.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 01.12.07 at 05:58
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Nedalo mi nepriložiť... prajem úprimné srdiečka v blízkosti. Volajú má "Empatia"-"Emka"...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Rozalka Pozri príspevok
Trošku Vám idem polepšiť náladu na víkend. Z príspevkov Elenky, Zitky5 a aj mňa ste už zistili, že mám veľmi rada plyšových macíkov. Mojich macíkov doma aj obliekam – šijem na nich oblečenie (viď môj avatar)

MACKA OBLIEKA ROZÁLKA

Jeden macík bol však dosť veľký, tak som si povedala, že mu kúpim oblečenie v detskom obchode. Macíka som si štylizovane nakreslila, pomerala a napísala rozmery. S lístkom som sa vybrala do obchodu a v odd.veľkostí 70-80 som sa rozložila s krajčírskym metrom. Predavačka sa mi milo prihovorila a prebehol tento rozhovor:
P: Môžem vám nejako pomôcť?
R: Ďakujem, ale ani nie.
P: aké je staré?
R: tak asi mesiac
P: No ale to musíte ísť do kojeneckého oddelenia.

Na druhý deň som šatôčky došla pre istotu kúpiť aj s macíkom.

Rozalka a aká bola reakcia predavačky potom?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

lenkak Pozri príspevok
...tak sme boli dve, o týždeň sa "teším" na ďalšiu návštevu.
Lenka, ak by si to nemala ďaleko, tak by som Ti vrelo doporučovala toho môjho zubára. Keď ma ubezbečí, že to nebude bolieť, viem, že mu môžem veriť. Tiež som začala k nemu chodiť so strachom, ale už je to v pohode. Včera som ho zrejme veľmi potešila - a vôbec nie spodným prádlom:-).
Keď mi skúšobne nasadil korunky, tak sa pýtal, či môže byť. Moja reakcia - spravíte mi aj dolné zuby? Začal sa chechtať, že väčšinou tam každá baba rozmýšľa, či je to dobrá farba, či dobre sedia a že sa ešte musí opýtať manžela a pod. No a ďalší termín mám o dva týždne. A v januári nech si na mňa niekto trúfne - roztrhám ho v zuboch :-)
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Dievčatá krásny dníček všetkým želám , plný pohodičky .

0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Zitka a ako sa volá ten macík? Nemôžeme chcieť, aby tu Elenka oddrela všetko za nás... Ja navrhujem Ružový púčik....
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Eulalia Pozri príspevok
Rozalka a aká bola reakcia predavačky potom?
Jej pohľad bol veľavravný a očakávala som konča ulice sanitku ...
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Mohol by sa volať aj --- Žmurkáčik---, keď už tak krásne na nás žmurká.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Eulalia Pozri príspevok
Už mám veniec aj so sviečkami nachystaný...

Babenky, potrebujem dnes trochu pofúkať boľavú dušičku. Mala som jeden veľmi nepríjemný rozhovor s majiteľom firmy. Lepšie povedané musela som počúvať monológ. Môj názor ho nezaujímal. Možno našťastie, lebo by som mu pripomenula, že za to, čo mi dnes vytýkal, sa mi už raz ospravedlnil, že ma vtedy neoprávnene obvinil z nedostatkov, ktoré mal na rováši niekto iný. Zdá sa, že aj keď je odo mňa mladší, trpí už poriadnou sklerózou.
Fuuu, fuuu, Eulika... Nepochopim tychto mladych, rychlokvasenych panov podnikatelov... Akoby zjedli vsetku mudrost sveta... Ach, skoda slov...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Rozalka Pozri príspevok
Jej pohľad bol veľavravný a očakávala som konča ulice sanitku ...
Zrejme nečakala, keď si tu s nami.. na naše sťastie..
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

imino Pozri príspevok
Fuuu, fuuu, Eulika... Nepochopim tychto mladych, rychlokvasenych panov podnikatelov... Akoby zjedli vsetku mudrost sveta... Ach, skoda slov...
Iminko, problém je v tom, že toto nie je slovenský, rýchlokvasený podnikateľ. Je to pán spoza dvoch západných hraníc a vlastní firmu, ktorá patrí jeho rodine už pekných pár rokov. Ale asi si myslí, že všetkci "východní" sú opice, včera zlezené zo stromu a ak nemajú toľko peňazí čo on, sú to nímandi. A ak ešte k tomu možno niekde vo svojej mysli obdivuje "tiežvelikánov" svojho národa z minulosti, niet sa čo diviť. My sme predsa dobrí len na to, aby sme mu zväčšovali jeho majetok.
0 0
imino imino

imino je offline (nepripojený) imino

Eulalia Pozri príspevok
Iminko, problém je v tom, že toto nie je slovenský, rýchlokvasený podnikateľ. Je to pán spoza dvoch západných hraníc a vlastní firmu, ktorá patrí jeho rodine už pekných pár rokov. Ale asi si myslí, že všetkci "východní" sú opice, včera zlezené zo stromu a ak nemajú toľko peňazí čo on, sú to nímandi. A ak ešte k tomu možno niekde vo svojej mysli obdivuje "tiežvelikánov" svojho národa z minulosti, niet sa čo diviť. My sme predsa dobrí len na to, aby sme mu zväčšovali jeho majetok.
Ach jaj, veru, tito su este horsi...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať