Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Ak by som nestihla fanfáry, tak nech sa páči. Na takej dlhej trati prísť do cieľa bez odratých kolien, to je parááááááda.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Toto tu nikomu nehrozí,... haloooooo kolegovia, poďte medzi nás...
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

cactus Pozri príspevok
toto je ale podarené!!!
alebo po záhorácky "milené"
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Nie som celkom v obraze, ale bezo mňa to nemôže len tak mirnix - dirnix skončiť. CCCCmuk.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
abel Pozri príspevok
Nie som celkom v obraze, ale bezo mňa to nemôže len tak mirnix - dirnix skončiť. CCCCmuk.
A ja Ťa teraz zháňam kade tade, aby si sem prišla. Kuk do ss.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Na diabolsky rýchlych strojoch pomaly budeme všetci rýchlo v cieli...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Nevidel niekto Zitku , Euláliu -Evku a Danilu ?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Samozrejme,... Zitka mi išla popod okná, Danilka akurát odparkovala a Evka zas bežala ešte Mickovi kúpiť na večeru... ale hneď tu budú.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Oznamujem všetkým, že TANČE nám pred chvíľkou očervenela aj ozelenela!!! Stala sa z nej zelená 17r. žabka a ja sa z toho véééľmi teším
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

abel Pozri príspevok
Nie som celkom v obraze, ale bezo mňa to nemôže len tak mirnix - dirnix skončiť. CCCCmuk.
Ahojte dievčatá. Ani ja nie som celkom v obraze ale počula som tiché volanie tak som tu. Zdá sa že sa tu deje niečo výnimočné. Babuľky ale ja som dneska takto od ucha k uchu. Viezla som dneska kamošku aj bábätkom domov z pôrodnice a poviem vám to je nádherný pocit držať v rukách takú krásnu voňavučkú bábiku. Dúfam že som ju neuriekla nemohla som sa vynadívať.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Už je tu aj Simonka.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Páči....
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

V prvom momente ma napadlo, že uzavretie takejto témy nie je dôvod na oslavu
, lebo je v tom kus môjho života ale keď som si uvedomila, ako som musela potom volať kamarátku, aby mi pomohla postíhať zameškanú robotu a stálo ma to cca 10.000.- Sk, tak dôvod na oslavu je. Už len preto, že v odborných témach sa človek tak neprejaví a tu som stretla super, super ľudí. A to, že som sem prestala chodiť, má presne ten istý dôvod, ako uvádzala Majka - Melnick o nejaké to poschodie vyššie - dokázala som prekonať závislosť a náhodou aj DPH som podávala už 22. januára a v tomto roku mám hotových už 6 daňových. Ak založíte podobnú tému, prosím Vás, utajte ju predo mnou, občas mávam abstinenčné príznaky a znovu by som tej závislosti mohla prepadnúť
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Ja tiež by som bola za, aby sa to ukončilo až zajtra. Pekne 31.1. ... naozaj kedy sa bude fašiangová basa pochovávať, tak by sme tomuto dlhému životnému príbehu tu dali zbohom a "POVERENÁ" osoba by založila so všetkými poctami zajtra tú našu novú "LAMPÁREŇ" tému, aby sme mali kde sa pochváliť, vyžalovať, alebo len tak trepať (keď už doma všetkým lezieme na nervy).... a hlavne pookriať pri tých nádherných obrázkoch.
Naozaj kde na to chodíte????

Zaujímavé, túto tému založil muž a pritom mi celú dobu pripadá taká babská... čím to je?
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

abel Pozri príspevok
V prvom momente ma napadlo, že uzavretie takejto témy nie je dôvod na oslavu
, lebo je v tom kus môjho života ale keď som si uvedomila, ako som musela potom volať kamarátku, aby mi pomohla postíhať zameškanú robotu a stálo ma to cca 10.000.- Sk, tak dôvod na oslavu je. Už len preto, že v odborných témach sa človek tak neprejaví a tu som stretla super, super ľudí. A to, že som sem prestala chodiť, má presne ten istý dôvod, ako uvádzala Majka - Melnick o nejaké to poschodie vyššie - dokázala som prekonať závislosť a náhodou aj DPH som podávala už 22. januára a v tomto roku mám hotových už 6 daňových. Ak založíte podobnú tému, prosím Vás, utajte ju predo mnou, občas mávam abstinenčné príznaky a znovu by som tej závislosti mohla prepadnúť
Elenka to si super, ja z 12-tich ešte ani jednu. Plánovala som už zajtra začať od najjednoduchších lebo budem mať trochu volnejšie, ale ako to vidím a vidím to čierne, že asi budem celé dva dni čumieť ...už,...ešte nie... už...
a nakoniec zistím, že som prepásla aj ukončenie aj začiatok.
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Páči....

ANO, ale však sa mi to ani nezmestilo na obrazovku... a teraz, keď som už kilo zhodila, sem idete s takýmito obrázkami

Elenka to je na rozlúčku alebo na privítanie..??..??
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Pomaličky som prečítala aspoň 10 posledných strán, aby som čo to pochopila. Vidím že som nebola jediná, ktorá sem už dávno nenakukol, ale naozaj je to závislosť, tiež som sa nevedela odtrhnúť odtiaľto a potom to aj tak vyzeralo s robotou. Lenka má toho asi tiež veľa, ale myslím, že keď sa večer pripojí tak dačo popísmenkuje. Babenky ale chýbali ste mi, človek tu načerpá toooľko energie.
Naposledy upravil Simonab : 30.01.08 at 16:08
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
VladoaKatka Pozri príspevok
Ja tiež by som bola za, aby sa to ukončilo až zajtra. Pekne 31.1. ... naozaj kedy sa bude fašiangová basa pochovávať, tak by sme tomuto dlhému životnému príbehu tu dali zbohom a "POVERENÁ" osoba by založila so všetkými poctami zajtra tú našu novú "LAMPÁREŇ" tému, aby sme mali kde sa pochváliť, vyžalovať, alebo len tak trepať (keď už doma všetkým lezieme na nervy).... a hlavne pookriať pri tých nádherných obrázkoch.
Naozaj kde na to chodíte????

Zaujímavé, túto tému založil muž a pritom mi celú dobu pripadá taká babská... čím to je?
Čím to je, čím to je?....
Ako obyčajne. Aj keď niečo začnú, málokedy dorobia....
0 0
VladoaKatka VladoaKatka

VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

Simonab Ti si z toho bábätka úplne unesená.
Niektoré sme už staré na takéto inšpirácie ako ďalšie vnúčatko by som ale brala, však je to nádherné....
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

VladoaKatka Pozri príspevok
Simonab Ti si z toho bábätka úplne unesená.
Niektoré sme už staré na takéto inšpirácie ako ďalšie vnúčatko by som ale brala, však je to nádherné....
No to ti teda poviem. Som bola z malej hotová ani z rúk som ju nechcela dať. Zabudneš na všetky starosti a vnímaš len tú krásu a nevinnosť a bezbrannosť a lásku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať