Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ach ako Vám je krásne ako Vám je dobre ...... Ja si lámem hlavu , ako spravím slávobránu , lebo príde návšteva ......... z ďalekááááááááá, tomu by ani jeden neuveril

A už ma to ani nebaví každý týždeň takúto parádu robiť . Nie netrpím samomluvou , ten koho sa to týka si ma nájde tu napísanú ...
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zitka, pomôžem?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Alebo...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Zitka, pomôžem?
Táto balónová by bodla , ale pri tej ďalšej by som sa narobila ako kôň , a to ešte by som ani nevedela , či by to malo účel .... Neviem Elenka , pomôžeš ?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zita5 Pozri príspevok
Táto balónová by bodla , ale pri tej ďalšej by som sa narobila ako kôň , a to ešte by som ani nevedela , či by to malo účel .... Neviem Elenka , pomôžeš ?
Samozrejme,... nafukovať môžem.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Samozrejme,... nafukovať môžem.
Aj to pomôže , aspoň ma nebude huba bolieť . Ale teraz rozumieš , ja si tu lámem hlavu a návšteva asi už asi spinká , už sa stiahla z dohľadu ....ju to vôbec netankuje

http://www.porada.sk/556809-post10.html
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Zita5 Pozri príspevok
Aj to pomôže , aspoň ma nebude huba bolieť . Ale teraz rozumieš , ja si tu lámem hlavu a návšteva asi už asi spinká , už sa stiahla z dohľadu ....ju to vôbec netankuje

http://www.porada.sk/556809-post10.html
Návšteva už trénuje....
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Prajem krásne ránko. Veľa a dôvodov na a
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Zitka, a čo keď skončia zase pod kopcom?
Dúfam, že donesie na návštevu aj tú pravú kopaničiarsku , tak sa prosím Vás, kroťte, aby ste tu nemali obe absenciu
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia


A Zdenke posielam pomocníka, aby mohla byť s nami v kontakte aj so zlomenou rukou
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Dobré ráno dievčence, konečne piatok a v nedeľu zmena času. Konečne sa človek môže vyspať o hodinu dlhšie - raz v roku. Hurá ...


Prajem Vám pekný víkend



Marta
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

cloe Pozri príspevok
Milúšici, ako sa tu mávate? Tento štvrťrok som mala riadny záhul
cloe, was ist das "záhul"

Inak želám všetkým príjemný víkend, či už takto , alebo takto , alebo radšej takto
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
"Záhul", to je z češtiny a znamená to asi toľko, že mi to riadne dalo zabrať
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Kazúúúúúúúúúúú ďakujem , že som Ťa mohla spoznať aspoň po telefóne Idem rúcať slávobránu ...no čo už ....17-stky idete mi pomôcť ?......aspoň do utorku , lebo je ohlásená návšteva .... Kazu príde 30.10.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Zita5 Pozri príspevok
Kazúúúúúúúúúúú ďakujem , že som Ťa mohla spoznať aspoň po telefóne Idem rúcať slávobránu ...no čo už ....17-stky idete mi pomôcť ?......aspoň do utorku , lebo je ohlásená návšteva .... Kazu príde 30.10.

Zase sa dostali len pod ten kopec?
Už mi to začína byť nejaké podozrivé
A Zitka, slávobránu nerúcaj, veď ju nebudeš o 5 dní znova stavať
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Zita5 Pozri príspevok
Kazúúúúúúúúúúú ďakujem , že som Ťa mohla spoznať aspoň po telefóne Idem rúcať slávobránu ...no čo už ....17-stky idete mi pomôcť ?......aspoň do utorku , lebo je ohlásená návšteva .... Kazu príde 30.10.
No tak Zitka urobíme malú prípravu:
a všetkým pekný večer. Kazu nezabudni!
30.10.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Toto je príprava na najdlhšiu noc v roku
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja viem dievčatá , že mi budete nápomocné , Kazu sa dostala ďalej ,ako len pod kopec ......delil nás možno 1 km .......ale pevne verím , že nám to toho 30.10. na stretku v NR vyjde .


P.S.To už bude 3.pokus ....a vraví sa , že do tretice všetko dobré
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia


A trénujem už aj na Halloween. Ako ste na tom Vy? Všimnite si, akú dokážem vyvynúť rýchlosť
0 0
TOKY TOKY

TOKY je offline (nepripojený) TOKY

Ja musím ešte trošku cvičiť
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať