Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Evka - Marína - aj ja želám tomu Vášmu najmenšiemu zlatíčku všetko dobré do života. A Tebe, aby si sa z neho mohla len a len tešiť.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

A teraz si dovolím trochu škodoradosti, aj keď ste už misomisaumravnili a dúfam, že aj presvedčili.

Kto chodí dlhšie na tieto stránky, do tejto témy, vie, prečo sem chodí. Jednoducho preto, že je nám spolu dobre, že sme voči sebe úprimné čo sa týka zdieľania bolestí, starostí, radosti a šťastia. Je to tak nepochopiteľné, že by sa mohla zísť partia ľudí, ktorí dokážu nezištne niekomu dopriať radosť, zaželať dobré ráno alebo dobrú noc? Iba preto, že máme dobrý pocit z toho, že sa spolu bavíme - a kľudne občas aj ako skutočné 17-ročné puberťáčky vyvádzame? Je v dnešných časoch skutočne luxusom úprimné želanie, milé slovo alebo jednoducho úsmev?

Misomiso sa v mnohých svojich príspevkoch odvoláva na vieru v Boha. Ale v tej viere žijeme viacerí, len ju prejavujeme iným spôsobom. Oko za oko - to je Starý zákon. Boh je láska - to je Nový zákon.
Už viackrát sme tu hovorili, že v tejto téme je vítaný každý, kto má srdce na dlani. A kde podľa misomisa sídli Boh? Niekde tam hore, preďaleko vzdialený od ľudí? Podľa mňa žije práve v srdciach, ktoré dokážu prejaviť svoju lásku, priateľstvo, podporu, pochopenie.

Misomiso, prečítaj si celú tému - aj keď je toho veľa - a potom povedz, či sa Ti naše slová a želania zdajú falošné alebo len "naoko".
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Evička súhlas a ešte raz súhlas. A virtuálne bodíky cmuk.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

A ešte aby som nezabudla k narodeniu Evičkinho vnuka, na ktorého sa veeľmi tešila.
Z rannej rosy spektra farieb, z vone krehkych ruzi, prislo na svet nieco krasne po com clovek tuzil. Vitaj teda medzi nami utesene dieta, nech na Teba iba dobre sudby zitia letia, nech Ti Pan Boh pozehnava vsetky zitia kroky a bud stastné v svete krasnom mnohe dlhe roky. Petrík všetko len to naj, naj, naj v živote Ti prajem.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Evička, krásne si to popísala a ja len dodávam, že stále platí:
"Najväčší prepych je prepych medziľudských vzťahov"
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Za všetky dnešné krásne vyznania, ktoré tu od vás odozneli kytičku odo mňa so želaným príjemného večera.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Prajem krásne ránko.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Moje milé dievčatá, sedemnástky. Chcem sa vám ešte raz poďakovať za vaše milé a hlavne srdečné priania nášmu drobčekovi. Veľmi ma to zahrialo pri srdiečku.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Krásne ránko všetkým. Veľa dôvodov na úsmev. Hlavne dobrý pocit a pokoj v duši.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Prečo je tá baba v župane? Ja mám na sebe stále to isté, v čom som bola včera v robote, keďže som ešte stále v robote. Dúfam, že stihnem odskočiť si domov na malú sprchu, alebo že by som to potiahla do večera?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

abel Pozri príspevok
Prečo je tá baba v župane? Ja mám na sebe stále to isté, v čom som bola včera v robote, keďže som ešte stále v robote. Dúfam, že stihnem odskočiť si domov na malú sprchu, alebo že by som to potiahla do večera?
Jaj, dievča zlaté... keď vidím Tvoje pôsobenie ... tak mi Treba poodovzdávať DP a treba si dostatočne oddýchnuť. Nech je opäť všetko tak ako má byť. No rada by som teraz videla hoc aj Moru ako celú noc pracovala.
Naposledy upravil Elena Navrátilová : 25.10.07 at 05:14
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Mora nechodí na Poradu a preto nemusí nič doháňať a pekne sa v noci môže venovať Chruňovi. Ja tu teraz hľadám ten prekecaný čas z minulého víkendu.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

abel Pozri príspevok
Mora nechodí na Poradu a preto nemusí nič doháňať a pekne sa v noci môže venovať Chruňovi. Ja tu teraz hľadám ten prekecaný čas z minulého víkendu.
Elenka máš pravdu. Išla som okolo. A takto si hrkútali. Len teraz si už nepamätám, ale vyzerá, že majú nový nábytok. Takže predsa len aj po nociach ťažké miliony zarábala. Určite...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

abel Pozri príspevok
Prečo je tá baba v župane? Ja mám na sebe stále to isté, v čom som bola včera v robote, keďže som ešte stále v robote. Dúfam, že stihnem odskočiť si domov na malú sprchu, alebo že by som to potiahla do večera?
Elenka, a čo by som mala mať na sebe o tomto čase Práve trávim svoju prvú - a jedinú - kávičkovú siestu denne. A to je pôžitok, sedieť za PC v župane, veľký kafáč pred sebou a nemyslieť na DPH Ja už len dnes povytláčam zostavy, skontrolujem a idem na poštu. Hurá!!!!
Želám Vám všetkým, aby ste si po ceste na DÚ alebo na poštu, mohli dnes v kľude sadnúť, vyložiť na pár minút nožičky na gauč a vypiť v kľude kávičku.
Pekný deň
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Krásne ránko všetkým. Veľa dôvodov na úsmev. Hlavne dobrý pocit a pokoj v duši.
A Ty si ma kedy odfotila?
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

malý nákuk.
želám všetkým pekný a príjemný deň (aj keď u mňa momentálne prší)
Dúfam, že "Dôvod Pre Hospitalizáciu" pominul a odmena bude primeraná
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Želám Wagner skoré uzdravenie a minimum bolesti.Operovali jej ruku. Nech už môže zase s nami popísať na Porade. Tak Zdenka, šetri sa, nič nerob, aby si to mala čo najskôr za sebou. Pekný deň prajem všetkým.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
U mňa už Dôvod pre hospitalizáciu síce pominul, ale napriek tomu že je vonku asi takto


tak by som už najradšej len oddychovala.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Prajem všetkým krásny večer.......
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Milúšici, ako sa tu mávate? Tento štvrťrok som mala riadny záhul ale už som vypla, teším sa ako sa zajtra vyspím a doprajem si cez víkend trochu relax.

Prajem vám
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať