Zavrieť

Porady

Ak sa cítiš zle

M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť ešte horšie...
Téma je uzavretá.
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Ja len tak krátko, hoci je dosť neskoro na kávičku




Marta
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Nakúkam... Evka, už máš doma takéto leháro pre cicušku? "Prajem dobrú nôcku"....
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Dievčatá a verný chlapec, Alenka Vám posiela veľké CCCCMUK a hneď ako bude mať prístup na net ,sama Vás pozdraví.Včera sa vrátila z nemocnice. Maličký je zlatý a stále spinká,no keď sme telefonovali,jasne dal najavo KTO je pánom a chce papať. Je veľmi šťastná a my jej to samozrejme všetci želáme z celého srdca.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Nakúkam... Evka, už máš doma takéto leháro pre cicušku? "Prajem dobrú nôcku"....
Nie Elenka, tá hojdacia sieť je predsa vyhradená pre Elenku-abel , to by som jej nemohla urobiť Ale už som sa zásobila odbornou literatúrou a keď budem mať trochu času, idem vyrábať preliezačky, aby sa cicuš nenudila, keď som v robote

A Alušik a Jakubkovi niečo na privítanie
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Eulalia Pozri príspevok
...tá hojdacia sieť je predsa vyhradená pre Elenku-abel , to by som jej nemohla urobiť
Evka, toto máš u mňa, nezabudnem
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Dnes som si toto našla v horoskope:

Lev
Dnešok rozdeľuje ľudí narodených v tomto znamení do dvoch kategórií. Kategória skôr narodených zažije deň plný vzrušujúceho hľadania. Tí ostatní pocítia len sklamanie nad tým, čo už našli.


Prosím Vás, sedemnástky v našom veku patria do ktorej kategórie? Ja som teraz v pomykove, či mám byť vzrušená, alebo sklamaná?
Mám byť vzrušená zo sklamania alebo sklamaná zo vzrušenia?
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

abel Pozri príspevok
Dnes som si toto našla v horoskope:

Lev
Dnešok rozdeľuje ľudí narodených v tomto znamení do dvoch kategórií. Kategória skôr narodených zažije deň plný vzrušujúceho hľadania. Tí ostatní pocítia len sklamanie nad tým, čo už našli.


Prosím Vás, sedemnástky v našom veku patria do ktorej kategórie? Ja som teraz v pomykove, či mám byť vzrušená, alebo sklamaná?
Tak podľa dnešného dňa v robote som určite vééééééééľmi mladá 17 Škoda len, že to vzrušujúce hľadanie bolo v dôsledku dovoleniek mnohých mojich kolegov a išiel dnes vývoz Ale keď bol kamion konečne naložený a dodací list hotový, vôbec som nebola sklamaná Síce ani vzrušená ale len unavená
Tak si teraz vyber
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Elenka a tretia možnosť :vzrušená zo vzrušenia by sa Ti nepozdávala ?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Pre 17-nástky v našom veku sa vzrušujúcim stáva už aj hľadanie zubnej protézy ráno pred ochodom do práce.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Keď mám teda možnosť výberu, tak som sklamaná a budem čakať na vzrušenie
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Melnick Pozri príspevok
Elenka a tretia možnosť :vzrušená zo vzrušenia by sa Ti nepozdávala ?
Uuuuuuu, to mi niečo pripomína, len si už neviem spomenúť....
A to by som už tuším ani nemusela prežiť
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Melnick Pozri príspevok
Elenka a tretia možnosť :vzrušená zo vzrušenia by sa Ti nepozdávala ?
Veru, Majka, už sa to u mňa stupňuje, keď si sa ozvala, začínam cítiť vzrušenie Snáď ste nám po dnešnej oslave niečo ešte nechali a nejaký ten virtuálny pohárik nám ešte pridáš, už tu prešľapujeme od rána http://www.porada.sk/t57903-blahozelanie-melnick.html
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Som to ale nevychovanec. Víno sa chladí ,ale ten vysávač v ceste mi akosi zahatal cestu. Už to ale poriešil môj Grillmann, takže dievčatá 17 a chlapci /môžete byť aj starší/ poďte -roztočíme to.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Čakám a už mám pár grádov. Tak nech sa aj Vám niečo ujde.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
abel Pozri príspevok
Dnes som si toto našla v horoskope:

Lev
Dnešok rozdeľuje ľudí narodených v tomto znamení do dvoch kategórií. Kategória skôr narodených zažije deň plný vzrušujúceho hľadania. Tí ostatní pocítia len sklamanie nad tým, čo už našli.

Prosím Vás, sedemnástky v našom veku patria do ktorej kategórie? Ja som teraz v pomykove, či mám byť vzrušená, alebo sklamaná?
Mám byť vzrušená zo sklamania alebo sklamaná zo vzrušenia?
Elenka ja som asi šťastný človek,ja si vždy poviem: Tak ,toto je určite najkrajší vek v mojom živote. A budem si to hovoriť dovtedy,pokiaľ to za mňa nevysloví niekto iný, v minulom čase.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Melnick Pozri príspevok
Elenka ja som asi šťastný človek,ja si vždy poviem: Tak ,toto je určite najkrajší vek v mojom živote. A budem si to hovoriť dovtedy,pokiaľ to za mňa nevysloví niekto iný, v minulom čase.
Majka...dobrá víla porady aj to na Tebe cítiť, vidieť...
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Melnick;

Som to ale nevychovanec. Víno sa chladí ,ale ten vysávač v ceste mi akosi zahatal cestu. Už to ale poriešil môj Grillmann, takže dievčatá 17 a chlapci /môžete byť aj starší/ poďte -roztočíme to.






Konečne to tu naberá grády. Už som sa začala báť, že budem mať len tú tekvicovú omáčku, čo som dnes robila.
Naposledy upravil abel : 07.08.07 at 20:45
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

...prídi milá premilená prídi k nám... ... neboj neostane len pri omáčke... tekvica..stále na mojom krku...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Baby,monitor oprskaný. Tak kto to má grády ? Ja či Vy?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Všeci...hlavne, že tekvice na krku....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať