tinka111
05.10.07,10:09
ahojte
mam takyto problem chlapik prvy mesiac podnia ma krcmu. robil si pravidelne dennu uzavierku kasy, no az pri mesacnej som si vsimla ze mu niektore dni program nahodil nejake piva namiesto za 25 Sk za 1000 Sk. blocky boli v poriadku ale uzavierky nie. Neviete niekto poradit kde moze byt chyba? resp. ako to opravit? nie je zatial platca DPH
ja nemam s tymto ziadne skusenosti
tinka111
05.10.07,08:35
Nenajde sa niekto kto by poradil?
skaspa
05.10.07,09:54
ahojte
mam takyto problem chlapik prvy mesiac podnia ma krcmu. robil si pravidelne dennu uzavierku kasy, no az pri mesacnej som si vsimla ze mu niektore dni program nahodil nejake piva namiesto za 25 Sk za 1000 Sk. blocky boli v poriadku ale uzavierky nie. Neviete niekto poradit kde moze byt chyba? resp. ako to opravit? nie je zatial platca DPH
ja nemam s tymto ziadne skusenosti
Najlepšie ti asi poradí servisný technik. Možno je tam niečo zle nastavené, nám sa je tu ťažko vyjadriť, bo tu asi nie je veľa ľudí, čo vidia to technického chodu ERP (ospravedlňujem sa tým, čo do toho vidia, ale keď nereagovali...). Zober teda kontrolné pásky a denné uzávierky a ukáž to technikovi, že ako je to možné.
Len ma tak napadlo, či náhodou nepredáva vyše druhov pív a keď nablokuje určitý druh piva, či k nemu nemá omylom priradenú cenu 1 000 SK.
TinkiDinki
05.10.07,10:21
Tinka keď ani nenapíšeš o aký typ ERP sa jedná... Tinki