Zavrieť

Porady

RP

ahojte
mam takyto problem chlapik prvy mesiac podnia ma krcmu. robil si pravidelne dennu uzavierku kasy, no az pri mesacnej som si vsimla ze mu niektore dni program nahodil nejake piva namiesto za 25 Sk za 1000 Sk. blocky boli v poriadku ale uzavierky nie. Neviete niekto poradit kde moze byt chyba? resp. ako to opravit? nie je zatial platca DPH
ja nemam s tymto ziadne skusenosti
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    skaspa je offline (nepripojený) skaspa

    skaspa
    tinka111 Pozri príspevok
    ahojte
    mam takyto problem chlapik prvy mesiac podnia ma krcmu. robil si pravidelne dennu uzavierku kasy, no az pri mesacnej som si vsimla ze mu niektore dni program nahodil nejake piva namiesto za 25 Sk za 1000 Sk. blocky boli v poriadku ale uzavierky nie. Neviete niekto poradit kde moze byt chyba? resp. ako to opravit? nie je zatial platca DPH
    ja nemam s tymto ziadne skusenosti
    Najlepšie ti asi poradí servisný technik. Možno je tam niečo zle nastavené, nám sa je tu ťažko vyjadriť, bo tu asi nie je veľa ľudí, čo vidia to technického chodu ERP (ospravedlňujem sa tým, čo do toho vidia, ale keď nereagovali...). Zober teda kontrolné pásky a denné uzávierky a ukáž to technikovi, že ako je to možné.
    Len ma tak napadlo, či náhodou nepredáva vyše druhov pív a keď nablokuje určitý druh piva, či k nemu nemá omylom priradenú cenu 1 000 SK.

    TinkiDinki je offline (nepripojený) TinkiDinki

    TinkiDinki
    Tinka keď ani nenapíšeš o aký typ ERP sa jedná... Tinki
    Naposledy upravil TinkiDinki : 05.10.07 at 10:41

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.