zienka
09.11.07,13:40
Zdravim vsetkych!:)
Mam na vas jednu prosbu. Nerobim v olympe dlho a tak by som potrebovala vediet toto:
Mam zamestnanca, ktory je plateny mesacnou mzdou, a v mesiaci bol u lekara - sledovane platene volno a cerpal aj dovolenku.
Moja otazka je:
Ako zadavate sledovane platene volno - navsteva u lekara?
A ked zadavate do vypoctu mzdy toto volno a poprip. dovolenku, prepisujete "natvrdo" pocet odpracovanyc dni?
A este jedna:
Sledovane platene volno sa preratuva dovol. priemerom? Program mi to takto spravil, no neviem ci je to dobre.
Tak mi prosim poradte.:mee:
Aňuška
09.11.07,13:01
Zdravim vsetkych!:)
Mam na vas jednu prosbu. Nerobim v olympe dlho a tak by som potrebovala vediet toto:
Mam zamestnanca, ktory je plateny mesacnou mzdou, a v mesiaci bol u lekara - sledovane platene volno a cerpal aj dovolenku.
Moja otazka je:
Ako zadavate sledovane platene volno - navsteva u lekara?
Dám kód zložky mzdy 361 a zakliknem konkrétny deň.
A ked zadavate do vypoctu mzdy toto volno a poprip. dovolenku, prepisujete "natvrdo" pocet odpracovanyc dni?
Nie, program automaticky po zakliknutí dňa odpočíta z odpr. dní a hod.
A este jedna:
Sledovane platene volno sa preratuva dovol. priemerom? Program mi to takto spravil, no neviem ci je to dobre.
Je to dobre.
Tak mi prosim poradte.:mee:

Odpoveď červeným.
zienka
09.11.07,13:16
Dakujem pekne za rychlu odpoved.
Ja ked som nahadzovala dovolenku, program mi odratal len pocet dni z celkoveho poctu dovolenky. Ale odpracovane dni pocas mesiaca mi nechal nezmenene. Teraz neviem ci robim niekde chybu.
Aňuška
09.11.07,13:26
Dakujem pekne za rychlu odpoved.
Ja ked som nahadzovala dovolenku, program mi odratal len pocet dni z celkoveho poctu dovolenky. Ale odpracovane dni pocas mesiaca mi nechal nezmenene. Teraz neviem ci robim niekde chybu.

Zaklikávaš dni?
zienka
09.11.07,13:36
Nie, ja ich tam vpisujem. To asi robim nieco co nemam, ze? Zadavam to do zloziek mzdy. Mam to snad robit niekde inde?
zienka
09.11.07,14:38
Takze uz som to nasla, zaklikavala som datumy, a odpracovane dni mi potom odratalo tak ako ma. Dakujem, ze ste ma naviedli kde hladat problem.
Prajem krasny piatkovy vecer:)