Zavrieť

Porady

vypocet mzdy

Zdravim vsetkych!
Mam na vas jednu prosbu. Nerobim v olympe dlho a tak by som potrebovala vediet toto:
Mam zamestnanca, ktory je plateny mesacnou mzdou, a v mesiaci bol u lekara - sledovane platene volno a cerpal aj dovolenku.
Moja otazka je:
Ako zadavate sledovane platene volno - navsteva u lekara?
A ked zadavate do vypoctu mzdy toto volno a poprip. dovolenku, prepisujete "natvrdo" pocet odpracovanyc dni?
A este jedna:
Sledovane platene volno sa preratuva dovol. priemerom? Program mi to takto spravil, no neviem ci je to dobre.
Tak mi prosim poradte.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

    Aňuška
    zienka Pozri príspevok
    Zdravim vsetkych!
    Mam na vas jednu prosbu. Nerobim v olympe dlho a tak by som potrebovala vediet toto:
    Mam zamestnanca, ktory je plateny mesacnou mzdou, a v mesiaci bol u lekara - sledovane platene volno a cerpal aj dovolenku.
    Moja otazka je:
    Ako zadavate sledovane platene volno - navsteva u lekara?
    Dám kód zložky mzdy 361 a zakliknem konkrétny deň.
    A ked zadavate do vypoctu mzdy toto volno a poprip. dovolenku, prepisujete "natvrdo" pocet odpracovanyc dni?
    Nie, program automaticky po zakliknutí dňa odpočíta z odpr. dní a hod.
    A este jedna:
    Sledovane platene volno sa preratuva dovol. priemerom? Program mi to takto spravil, no neviem ci je to dobre.
    Je to dobre.
    Tak mi prosim poradte.
    Odpoveď červeným.

    zienka je offline (nepripojený) zienka

    zienka
    Dakujem pekne za rychlu odpoved.
    Ja ked som nahadzovala dovolenku, program mi odratal len pocet dni z celkoveho poctu dovolenky. Ale odpracovane dni pocas mesiaca mi nechal nezmenene. Teraz neviem ci robim niekde chybu.

    Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

    Aňuška
    zienka Pozri príspevok
    Dakujem pekne za rychlu odpoved.
    Ja ked som nahadzovala dovolenku, program mi odratal len pocet dni z celkoveho poctu dovolenky. Ale odpracovane dni pocas mesiaca mi nechal nezmenene. Teraz neviem ci robim niekde chybu.
    Zaklikávaš dni?

    zienka je offline (nepripojený) zienka

    zienka
    Nie, ja ich tam vpisujem. To asi robim nieco co nemam, ze? Zadavam to do zloziek mzdy. Mam to snad robit niekde inde?

    zienka je offline (nepripojený) zienka

    zienka
    Takze uz som to nasla, zaklikavala som datumy, a odpracovane dni mi potom odratalo tak ako ma. Dakujem, ze ste ma naviedli kde hladat problem.
    Prajem krasny piatkovy vecer

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.