d0d0
12.11.07,16:47
Ahojte poraďáci, aké máte skúsenosti s termoprádlom v chladnom alebo zimnom období ? Aké máte skúsenosti s odvádzaním potu napr. pri náročnej túre keď fúka studený vietor a podobne. Či človek nepociťuje chlad keď je spotený, pretože vtedy sa dá rýchlo prechladnúť. Napíšte prosím svoje skúsenosti a aký výrobca alebo aká značka je kvalitná a cenovo prijateľná.
Ďakujem za názory.
d0d0
13.11.07,05:12
Ahojte poraďáci, aké máte skúsenosti s termoprádlom v chladnom alebo zimnom období ? Aké máte skúsenosti s odvádzaním potu napr. pri náročnej túre keď fúka studený vietor a podobne. Či človek nepociťuje chlad keď je spotený, pretože vtedy sa dá rýchlo prechladnúť. Napíšte prosím svoje skúsenosti a aký výrobca alebo aká značka je kvalitná a cenovo prijateľná.
Ďakujem za názory.
Posúvam, nikto nemá skúsenosť ?
vikinka
13.11.07,06:06
Termoprádlo používam pri lyžovaní,necítim ani chlad ani to že by som sa spotila,na termotričko mi stačí jedna tenšia mikina,je to výborná vec,používam značku Favab.Doporučujem.
Braňo
13.11.07,06:10
Ja mám termoprádlo značky Envy, je to výborné. Odporúčam na lyžovačku a jazdu na bicykli. Myslím, že na značke až tak nezáleží, ale na reálnom zložení a použitom materiále.
duficek
13.11.07,06:29
s termopardlom som doteraz skusenosti nemal, ale v metre bola nedavno nejaka kolekcia od letneho po zimne pradlo.
tielka, kratke tricka, tricka s dlhym rukavom a nohavice...znacka brubeck, je to tusim z poslka, prijatelna cena.
zatial som s tym velmi spokojny.
katkaj
13.11.07,06:49
Už dlhé roky používam termoprádlo Klimatex a som maximálne spokojná. V lete na bicykel, korčule ale aj na prechádzku a v zime hlavne na lyžovanie. Majú rôzne typy na jednotlivé ročné obdobia a športy a je si z čoho vybrať.
Nie je dobré si kupovať lacné napodobeniny ale radšej si vybrať kvalitné termoprádlo a človek bude spokojný.Pretože to nie je investícia na pár dní ale na pár rokov ;)
jess
17.11.07,14:15
...na lyžovanie značky SENZOR (odskúšaný, SSSuper), NORDBLANC,.... na cyklistiku Specialized Coolmax, Duratec Outwet (odskúšané, SSSuper)...
kotlas666
11.11.10,09:18
Ja mám termoprádlo značky Envy, je to výborné. Odporúčam na lyžovačku a jazdu na bicykli. Myslím, že na značke až tak nezáleží, ale na reálnom zložení a použitom materiále.
Chcem neake termo tricko na lyzovanie takze by malo splnat schopnost tepelneho odporu a aby malo dobry odvod potu - to hlavne!
Vecsinou sa tricka skladaju z troch materialov (a viac)..Mal by byt ten pomer materialu vyrovnany?
Llívia
11.11.10,11:58
Craft - tričko dobre hreje, je ľahučké, rýchlo sa uschne. (Ich výrobky majú aj nejaké ocenenia.)

Čo som čítala o materiáloch, tak najlepší je POP - polypropylén, pretože nenasiakava vlhkosť do seba, ale odvádza ju na povrch trička.

Aj tričko od firmy RUTEX (slovenský výrobca) mi vyhovuje.
Llívia
11.11.10,11:59
...na lyžovanie značky SENZOR (odskúšaný, SSSuper), NORDBLANC,.... na cyklistiku Specialized Coolmax, Duratec Outwet (odskúšané, SSSuper)...

Pre niekoľkými rokmi som si kúpila zimné tričko Senzor so stojačikom a mám problém dostať ho cez hlavu. Teraz by som si už kúpila síce so stojačikom, ale so zipsom.
buchač
11.11.10,12:34
Klasika ....CG - čka ...:rolleyes:
KatarinaNR
20.04.12,17:22
máte niekto termoprádlo z Lidla? ste spokojní?
misoft
18.08.12,14:25
deane7
18.08.12,15:06
Si zabil s tým Joe-m.
Mám problém s potením, aké tričko by ste doporučili na turistiku? V akej cenovej relácii sa pohybujú? Možno v Rakúsku v Pandorffe by sa dalo kúpiť výhodne?
deane7
20.08.12,12:46
Ďakujem za radu. Ešte by som sa chcel spýtať ako je to s praním termoprádla, kamarát používal v práci keďže pracoval na veľkej zime a vravel že sa nesmelo veľakrát prať.
Tweety
20.08.12,13:15
Ďakujem za radu. Ešte by som sa chcel spýtať ako je to s praním termoprádla, kamarát používal v práci keďže pracoval na veľkej zime a vravel že sa nesmelo veľakrát prať.
http://www.akosatorobi.sk/video/862/termopradlo-ako-sa-perie-termopradlo